Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Twitter şifremi unuttum

Arkadaşlar 2010 dan beri kullandım Twitter hesabımı geçenlerde numaramı değiştirirken hesaptan değiştirdim numarayı kaldırmayı unuttum. Yaklaşık 5 ay geçti şimdi şifremi de unuttum sisteme kayıtlı mail adresini de hatırlamıyorum. Şifre yenileme diyorum ancak bana gelen mesaj direk sizin...
  2. F

GTX 880m kod 43 hatası

Arkadaşlar laptopun modeli monster tulpar T7 v2.2 karttan herhangi koku gelmedi birden oldu formatta attım youtubedeki çözümleri de denedim aygıt yöneticisinden ama yok sorun düzelmiyor hatta bilgisayar açılırken bile geç açılıyor ama devre dışı bırakınca normal açılıyor napmam lazım.
  3. F

XFX RX 590

Bu kartı almayı düşünüyorum uygun fiyata buldum bazıları içindeki bilişenleri iyi diyor ama kart ısıda 78 dereceleri görüyor yani fazla ısınıyor deniliyor buda bir sorun aslında ama bilmiyorum sizce bu ısınma sorunu yarı yolda bırakır mı yoksa 580 almayı düşünüyorum
  4. F

Mi note 6 pro vs mate 20 lite vs mi8 exx..

Arkadaşlar merhaba benim bütcem max 2200 TL telefon almak istiyorum sadece iki günlük note 6 pro kullandım ekranı falan mükemmel telefon ama kamera performansını hiç beğenmedim desem yeridir 20 lite gelirsek bir pro modeli kadar olamaz gönül ister pro modelini almak ancak hayat şartları el...
  5. F

Mİ 8 Exp vs NOTE 9 vs P20PRO

Merhaba arkadaşlar bu üç telefon arasında kaldım telefonlar yurt dışı alacağım yurt içi modellerine param yetmiyor üç telefonunda ayrı ayrı güzel özellikleri var ama inanınki çok kararsız kaldım
  6. F

Nvidia GT 740 M 4GB VS GTX 850 4GB

Merhaba arkadaşlar kendi laptobum olan asus n550jv-cn240h bilgisayarımda gt 740m var netten baktım zaman 2 gb diye görünüyor ama bende 4 gb nvidia tekbik bilgilerden baktım zaman ve bu benim bilgisayarın aynı özelikte fakat gtx 850 m olan modelide var oda 4 gb aralarında ne gibi farklar vardır...
  7. F

Bilgisayar kapandı açılmıyor

Yeni topladım sistem de bugün sabahlayayım dedim AutoCADde bir sürü cizimim vardı ve çizimlerinde anasını ağlattı kaydettemeden bilgisayar kapandı sistem özellikleri şöyle Ryzen 1500 x 8GB DDR 4 RAM MSI B350M MORTAR RX580 ASUS STRİX Olay şöyle gerçekleşti bilgisayar saat akşam yediden beri açık...
  8. F

Masaüstünden laptopa geçmek

Merhaba arkadaşlar beni kendime yeni sistem topladım masaüstü yakın zamanda okul için topladım birazda oyun için kendim mimarlık okuyorum. Konuşmam biraz uzun olacak o yüzden kusura bakmayın 4 hafta önce internet cafeye gidip sahibinden 4 bin TL civarında bilgisayar araştırması yaptım hem laptop...
  9. F

2.000 TL 144 Hz 1 MS Monitör Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar ekran kartım Rx 580 Asus strix monitör almayı düşünüyorum ancak VA panel olmak şartıyla. Samsung'un lc24fg73fqmxuf 23.5 modeli çok hoşuma gidiyor ancak siz daha iyi bilirsiniz
  10. F

James Donkey 144 Hz alınır mı

Merhaba ekran kartım rx580 144 Hz monitör almak istiyorum gördüğüm kadarıyla bu markanın ürünün fiyatı çok uygun ama sorun yaşar mıyım hiç bilmiyorum. James Donkey JD27GM144 1ms 144Hz FreeSync Monitör - incehesap.com
  11. F

MSI mortar B350 vs x470

Merhaba arkadaşlar elimde MSI mortar b350m var ryzen 1500x kullanıyorum şimdi bir kaç sorum olucak Anakartta x470 geçersem performans da bir değişiklik olurmu yoksa boşuna masraf mı yapmış. İkinci sorum ise benim anakartim M modeli yani küçük olan model bu modellerin büyük modelleri ile atx...
  12. F

PUBG için 144 Hz monitör gerekli mi?

Yakın zamanda bilgisayar topladım. İşlemcim Ryzen 1500X, ekran kartım RX 580. Şimdi sıra kaldı monitöre. Sizce şu çoğu arkadaşlarım almışken 1ms 144 Hz al diyor ancak ben sadece LoL ve PUBG oynayan biriyim. Hadi LoL'de 150 FPS görüyoruz ancak PUBG'de görmem çok zor. Sadece LoL için de 144 Hz...
  13. F

Bilgisayar Kitleniyor

Merhaba arkadaşlar yeni bir bilgisayar topladım ancak psum yeter dedim ama galiba yetmiyor parçalarım ikinci el ama güvenilir bir aile dostundan aldım özellikler şöyle Rx 580 asus strix 3 fanlı modeli var Anakart msinin 350 modeli ddr4 Ram 8 gb PSU 500 w Yeter dediler ancak kasam xigmateğin 3...
  14. F

AOC 24" G2460PF Siyah Ekranda Beyaz Belirti

Selamun aleyküm arkadaşlar 2 gün önce Vatan bilgisayardan AOC 24" G2460PF led monitörü aldım alırken piksel testi yaptırdım ölü piksel ancak birşey cıkmadı ve bugün şunu fark ettim siyah ekranda bir beyazlık var ama o beyazlık sadece siyah ekranda gözüküyor başka Siyah renk hariç diğer renklerde...
  15. F

1 ms 144 hz monitör önerisi

Selamun aleyküm arkadaşlar ekran kartım 1050 ti 4 gb modeli güzel bir monitör almak istiyorum vatan bilgisayardan olmak şartı ile dün baktımda bu modeli alıcaktım ancak stok yokmuş diye almadım AOC 24" G2460PF 1ms 144Hz Full HD HDMI DVI DP FreeSync GAMING MONİTÖR - Vatan Bilgisayar Aklımda 27...
  16. F

1.000 TL kamerası güzel telefon önerisi

Telefon sıfır olmak değil ikinci el düşünüyorum zaten telefonun kamerası güzel olmalı potre modu olmalı
  17. F

Asus x470 plus gaming sıfır ürün

Merhaba arkadaşlar ürünü 2 hafta önce vatandan aldım 920 tl faturalı 3 yıl garantilidir ürünü kullanamadım kutu fatura herşey mevcut satma nedenim kalan parçaları toplayamadım vazgeçtim artık ilgilenen arkadaşlar pm atabilir Fiyat 800 TL
  18. F

GTX 1180 çıkış tarihi

Yeni sistem toplamak istiyordum 1080ti falan ama eğerki bu kart yakın tarihte iki ay içinde çıkacaksa bekleyip bu kartı almak istiyorum sizce çıkış tarihi ne olur ve yurt dışı fiyatı ne kadar olur
  19. F

Yurt dışından nereden ekran kartı işlemci alınır?

Sistem toplamayı düşünüyorum ancak 1080ti falan düşüyorum ama fiyatlar ortada madencilik olaylarından dolayı ikinci elede fazla güvenmiyorum. Garantisi olsa bile madencilikten kart yorulduğu için garanti bir işe yaramıyor diye duyum aldım. Yani amazondan veya herhangi bir yurt dışından...
  20. F

Gtx 1060 aorus xtreme vs Rx 580 8 gb

Oyun için hangisi daha iyi fps verir bildim kadarıyla rx 580 dx12 fps bakımından daha iyi dx11 1060 daha iyi çok arada kaldım uzun ömürlü olsun fps değerleri yüksek olan hangisiyse o olsun
  21. F

Gtx 970 vs 1060 aorus xtreme

Merhaba arkadaşlar elimde gtx 970 ekran kartım var bir yakın arkadaşım 1060 aorus xtreme 6 gb modelini satıyor bana 1500 bırakacağını söylüyor 3 yıl garantisi var benim kartın garantisi bitti benim kartı 1000tl satıp üstünü tamamlamayı düşüyorum yani 500 tl üste vericem sizce arada performans...
  22. F

Gigabyte AB350M Gaming 3 VS ASRock AB350 Pro4

Bu iki kart arasında kaldım perfonmans olarak hangisi daha etki eder bana sürekli oyun oynayan birisiyim ve overclock işleriyle falanda illaki uğraşırım.
  23. F

FPS drop sorunu

Merhaba ben need for speed payback oynuyorum sorunum şöyle oyunda donma yok akıcı ancak yer yer çok drop yiyorum en çokta orta ve yüksek ayarlarda oluyor bu sistemim çok iyi değil tamamda ama 50 fpsde drop yemem şaşırtıyor anlık takılma oluyor bazende fps drop yediğinde fps düşüyor bazen drop...
  24. F

Ekran Kartı Önerisi Hk.

R9 280X VAPOR-X TRI-X VS R9 285 SAPPHİRE DUAL X Selamun aleyküm arkadaşlar bu kartlar arasında hangisi daha iyi fps verir oyunlarda ve 280x vaporu 620 psu ile besleyebilirmym
  25. F

Pentium 4560 vs İ7 920 4.00 OC

Selamun aleyküm arkadaşlar bugün bir arkadaşımla tartışmaya girdik ben overclocklu 4.00 ghzli bir 920 pentium 4560dan daha iyi diyorum ancak anlatamıyorum belkide o haklı sizce oyunlarda hangisi daha fos alır aynı kartlarla
  26. F

İphone 7 plus vs Huawei p20pro

Abim host telefonu yurt dışından alacak ama kararsızım ios hiç kullanmadım merakte ediyorum açıkçası ama android telefonada o kadar para verip sonrada 3 ay sonra aradan fiyatının 1 bin TL düşmesi koyuyor mesela iPhone 7 plus aldım 2600 yurt dışından diyelim 3 ay sonra 2000tl satarım telefoncuya...
  27. F

iPhone 6 Plus 64GB vs 6S Plus 16GB

Merhaba arkadaşlar kız kardeşim bu iki telefondan birini istiyor ben 6s plus almasından yanayım ancak paramız sadece 16 gb olan modeline yetiyor kendisi çok fotoğraf cekiyor o yüzden 6 plus 64 gb olan modelide 64 gb olduğu için akılda soru işareti bırakıyor. Sizce hangisi alınmalı fotoğraf...
  28. F

HTC U11 VS U11 PLUS

Selamun aleyküm bu iki telefondan birini alacağım ama aralarında fiyat farkı var sizce o fiyat farkına değermi ve aralarında ne gibi farklar var sizce u11'de ön kamera mpsi daha yüksek anlayamadım