Arama sonuçlarınız

1. T

Soruya gel soruya :)

Matematik sınav sorusu / gerçektir. Lütfen sonuna kadar okuyun. Soru, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinin İşletme Matematiği kitabından gerçek bir alıntıdır. Hiç dokunulmadan ve yorumsuz şekliyle verilmiştir: Kitap Adı: İşletme Matematiği Yazar: Prof. Dr. Müh. Yılmaz...
  2. T

Peki Ya Siz Save Yaptınızmı :):)

işte yıkıldığım an misafirperver değillermiş :lol:
  3. T

Capcanlı Hava Durumu

Hadi bakalım ilk benden olsun devamı sizden. Niğde saat 17:00 şakır şakır yağmurlu :):)
  4. T

+16 Gülmekten kırılıcaksınız

Verilmediğine eminim gülmekten yıkılacağınızada eminim.:D:D Süperman Adam sabaha karşı altıda evine gelmiş. Eşi başlamış sorular sormaya; -Dün gece nerdeydin Süpermen? -Müşterileri yemeğe çıkardım patronla. -Peki sonra ne yaptınız Süpermen? -Bir bara götürdük, striptease kulübüne... -Sen ne...
  5. T

Sıcak haftasonu karikatürleri :):)

Haftasonu gülücüklerle geçsin istedim :):):. Herkese iyi pazarlar ..
  6. T

Bilgisayar tavsiyesi

Arkadaşlar alacağım bilgisayar özellikleri bunlar size sormakta fayda gördüm artıları eksileri nedir bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.Fiyatına gelince 900 ila 1000 tl arası söyleniyor. Sizce bu fiyata bu özellikli bilgisayar nasıl?Şimdiden tşkler. Gigabyte G31 Anakart+ Ses Intel...
  7. T

Fıkra Gibi Telsiz Konuşmaları :):

Polislerimizden komik telsiz konuşmaları :): yinede gurur duyuyoruz onlarla.. Heyecanlı bir ses: 'Merkez tarandık' Merkez: 'Hayır efendim aranmadnız' 4512: 'Merkez Alet kontrol' Merkez: 'Elinizdeki alet değil cihaz' 4512: 'Aletin cihaz olduğu anlaşıldı merkez' Şoför: 'Müdürüm...
  8. T

Sakın ola yanlış anlaşılmaya:)

Sakın yanlış manalara çekmeyelim iyi anlayalım. ilk mısra değil ikinci mısrayı dikkate alalım.:)::) Ve herkes doğru söylesin kim, ne mana çıkardı ilk görünce .:4: Azm-u hamam edelim, sürtüştürem ben sana, Kese ile sabunu, rahat etsin cism-u can. Lal-u sarap icürem ve islatip gecirem...
  9. T

Camfrog video chat engellendimi?

Bilmiyorum doğru yerdemi açtım konuyu, camfrog chat programını kullanan varmı ? son günlerde bi engelleme oldumu bilen varsa bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.
  10. T

Bu gece kimsenin yatmaya niyeti yok:D

Maşallah bu gece dolu görüyorum forumu kimsenin uyumaya niyeti yok anlaşılan.. yoksa 1 mayıs tatilinemi girecez beraber.:D::)
  11. T

+16 cehennem böylemi acaba?

Allah (c.c.) inşallah bizi ordan uzak tuttar.:'(
  12. T

Bunlara çok güldüm. gülün gülün gari:D:D

Belki nette görmüşünüzdür ama görmeyenler için ..gülün garii:D:
  13. T

Sabotajmı suikastmi ? işte son haberler..

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu' nun hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi röportajını okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Şoke olacağınız ifadeler bulunmakta.. kaynak...
  14. T

xp doping bilgileri..

Arkadaşlar uzun zamandır elimde böyle yazılı bi bilgi vardı. ama ne kadar doğru hiç deneyipte öğrenemedim. Sizlerin de fikirlerini öğrenmeyi istedim içinizde bunları deneyenler varsa hangileri ne kadar doğru paylaşırsak diye düşündüm.. Hangisini denemişseniz ve olmuşsa sıra numarasını...
  15. T

İşte günün fıkrası

Bedava Bir gün şirketin genel müdürü şirketi içinde dolaşmaya çıkmıştır. Tam ürün müdürünün ofisinin önünden geçerken onu sekreteriyle sarmaş dolaş bulur. Hışımla ofise dalar: ''Biz sana bu kadar parayı bunun için mi veriyoruz?'' Ürün müdürü istifini bozmaz: '' Hayır, ben bunu bedavaya...
  16. T

Pdf dosyalarını ms world e çevirme programı varmı??

Arkadaşlar pdf dosyalarını worlde çevirmem gerekli yardımcı olursanız sevinirim.. Zilla PDF to TXT Converter diye bi program var ama oda metin dosyasına çeviriyor.onuda worlde çevirince herşey karışıyor.. Şimdiden teşekkürler.
  17. T

MS' tan bedava pc bakımı!!

Microsoft 'an PC 'nizi hem virüslerden koruyan hem de performansını artıran bedava hizmeti burada.. Daha önce sistemlerdeki sorunları çözmek için pek çok farklı yazılım piyasaya çıktı. Aralarında en ünlüsü ise Norton Utilities olmuştu. Fakat aslında Microsoft'un da sistem temizliği konusunda...
  18. T

MS' tan bedava pc bakımı!!

19. T

Birazda gülmek ruhun gıdasıdır.

Umarım doğru yüklemişimdir. :( Çok güzel resimler :D:D
  20. T

usb donanım drive ı gerek lütfen yardım

5.1.2600.0 usb drive sürümü bu arkadaşlar yardım edenlere şimdiden teşekkürler..
  21. T

usb donanım bulma sorunu

arkadaşlar benim pc de usb sorunu var yardımcı olursanız sevinirim.. usb diski takıyorum dlink diye sesi geliyo ama daha sonra ne buluyo nede bi yazı geliyo..baska yerdeki pc lerde takır takır çalışıyo.. şimdiden teşekkürler..
  22. T

İnternet sayfamın baslangıcını deıstıremıyom

internet sayfamın baslangıcını deıstıremıyom kitlenmıs durumda yardımcı olurmusunuz google74 dıe bısı var deişmıyor ne yapmalıyım:sweatdrop:
  23. T

Kullanıcı hesabı şifremi unuttum

selam arkadaşlar ya benim pcide kullanıcı hesabimi şifrelemiştim şimdi ise unuttum güvenli moddan bile giremiyorum şifre istiyo ne yapmalıyım acil yardım. şimdiden teşekkürler.
  24. T

İşletim Sistemi Hesabıma Giremiyorum

selam arkadaşlar ya benim pcide kullanıcı hesabimi şifrelemiştim şimdi ise unuttum güvenli moddan bile giremiyorum şifre istiyo ne yapmalıyım acil yardım. şimdiden teşekkürler..:sweatdrop: