Arama sonuçlarınız

1. S

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Mi9t
  2. S

İos 12.3 jb

Siz jb yaptinizmi?
  3. S

Superbox 10mbps

Arkadaslar merhaba Superbox 99₺ olanindan almayi dusunuyorum kullanan arkadas varsa birkac sorum var yardimci olabilirlerse sevinirim İlk olarak taahhütunde yazili olan ucretsiz olarak iki ayri lokasyonda kullanabilecegi yaziyor ben sivasta yasiyorum sehir disina felan cikmiyorum bulundugum...
  4. S

İphone4 e nasıl pubg iner

İndirsen bile bi kendini gorursun baska kimseyi goremezsin [emoji23]
  5. S

2. El iphone x hk.

Eline alip kullanmayan bilemez guzelligi bende on yargiliydim centik var bu iphone alinmaz almam kesinlikle diye ama aldim cok guzel alisiyor insan o ekran muhtesem [emoji23]
  6. S

2. El iphone x hk.

Ekran kasa oranindan dolayi 8 plus demode geliyor artik. Zaten 8 plusun buyuk ekrani kadar x in boyutu var.
  7. S

2. El iphone x hk.

6000 tlye 10 gunluk x aldim tesekkurler.
  8. S

2. El iphone x hk.

Gorusler farklidir :) ben iosu daha guvenli buluyorum.
  9. S

2. El iphone x hk.

Dediginiz fiyatlardaki iphone x lerin kasasi felan elden cikmistir. Temiz duzgun almak istenirse 5 ten yukari cikmak gerekli. Sifir Xs max yurtdisi alsam garantilik bir durumda sknti olurmu sizce?
  10. S

2. El iphone x hk.

Aynen iosu daha guvenli ve stabil buluyorum. Hernereye bakarsaniz ve sorarsaniz sorun ios daha guvenli.
  11. S

2. El iphone x hk.

Dogru diyorsunuz fakat s10 hosuma gitmedi ve iphone x ten note 9a gecmistim simdi note 9 u satarak iphone x alacagim. Androide hic guvenemiyorum banka hesaplari ve diger guvenlik gerektiren uygulamalar konusunda. Cevap icin tesekkurler. O zaman o fiyata garantisi fazla bir cihaz almaliyim.
  12. S

2. El iphone x hk.

Arkadaslar 9 ay garantisi kalmis iphone x siyah 5.250₺ ye alinirmi?
  13. S

Pubg mobile note 9 grafik sorunu

Oyuna ufak capli guncelleme geldi duzeldi 11 versiyonu yeni uyarlamislar sanirim
  14. S

Dediginiz gibi ekledigim resimler birzz kalitesiz gosteriyor. Butonlarda ve diger yazilar net bozuk degil ama oyun gorselleri bulanik hd+ , fhd+ , WQhd+ cozunurluklerindede denedim degisen birsey yok. Goruntulerin daha net anlasilmasi icin nerden yukleme yapabilirim
  15. S

Ama s10 da boyle bir sorun yok videolardan gordugum kadariyla cok net bir goruntusu var
  16. S

Arkadaslar note 9 telefonuma pubg indirdim ama ayni bilgisayar emulatorundeymis gibi goruntuler net degil ayarlari en yuksekte olmasina ragmen bulanik gosteriyor nedeni ne olabilir?
  17. S

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

.
  18. S

PUBG Mobile

Note 9 da grafikler cok guzel degil uyumlu yapmamislar galiba
  19. S

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaslar 7 plus cihazin ekraninin degistigini veya orjinal oldugunu nerden anlarim?
  20. S

Iphone 7 plus ekran degistigini nasil anlarim?

Arkadaslar merhaba 7 plus ekran degistigini nasil anlayabilirim?
  21. S

İntihar planı

Ölduysen yaz knka
  22. S

Samsung Galaxy Note 8 Kullananlar Kulübü

Deneyecegim tesekkurler.
  23. S

Telefon %20 sarjdan asagi dusmeye baslayinca iyice sacmalamaya basladi %10 kalan sarj biraz daha kurcalayinca pat kapaniyor şu son 2 yada 3 guncellemeden sonra oldu bu olay sizdede varmi ayni durum?
  24. S

Kimsenin kafasina silah dayayip bu telefon alacan diye birsey demiyorlar herkes istedigini alir gerekli veya gereksiz diye birsey asla olamaz benim yaptigim islemleri iphone 6 da yapar samsung s4 te yapar belki ama zevk meselesi note 8 alip kullanmazi tavsiye ederim size.
  25. S

Sarj dolunca cek sonra normal kullanmaya basla ---- Mesajlar birleştirildi ---- Arkadaslar bu rehberdeki kisilerin goruntulerini komple silmek istiyorum kisiyle alakasiz resimler var cogu kiside nasil yapabilirim bilgisi olan yazabilirmi?
  26. S

S8+ alacağım sol altı hafif çatlak?

S7 edgeyi telefoncular 1700 e fln aliyorlardi en son
  27. S

Update hayatinizin vazgecilmezi gibi yazmissiniz yani note 8 e oreo gelmedi diye cope atacaksiniz galiba android 8.0 gelince ne beklentiniz var? Telefon ucmayimi oyrenecek veya herhangi biseymi yapacak?
  28. S

Ben kullaniyorum takma kafana cok guzel oluyor :d
  29. S

Hayir kilifta var denedim biraz kullandim kilifin etrafina bile degmiyor
  30. S

Bunu alin suyla yapistirip kenarlarini sicak hava ile kurutup yapistirin ben aldigimdan buzamana kadar kullaniyorum memnunum kendiliginden kalkmasi fln yok kilifsiz kullaniyorum
  31. S

Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

M Muhtemelen suan sinirsiz net olmadigini idrak edene kadar durmayacak
  32. S

Note 8'in fiyatına zam gelmiş.

Hepsiburada da 4.199 tl siyah tr garantili
  33. S

Samsung Note8 de görüşme sırasında Rehbere erişim

Ana ekran tusuna bas tus gorunmuyorsa ana ekran tusunun oldugu yere sertce bas sonra rehbere girip verebilirsin
  34. S

Biraz daha aciklayici olursa denerim yazilandan pek bisey cikaramadim vpn hatta internet olmayinca baglanmiyor
  35. S

Bence turkcellin bu aciktan haberi vardi millet 5 aydir kullaniyordu bu kullandiklari GB ler azimsanmayacak derece fazlaydi