Arama sonuçlarınız

1. S

Soru En Mantıklı Vergisiz Telefon Hangisi?

Merhaba Arkadaşlar, Bir arkadaşım öğrenci indiriminden faydalanarak vergisiz telefon almak istiyor. 5 model arasında kaldık hangisini önerirsiniz? Veya önerebileceğiniz başka modeller var mı? Redmi Note 12 Samsung Galaxy A24 realme 8 Vivo Y36 Poco M4 Pro
  2. S

Soru 9500 TL Altına Alınabilecek En Mantıklı Samsung Telefon Hangisidir?

Samsung A34'ün fiyatı düşse alınabilecek en iyi telefon modeli bence o olurdu :D
  3. S

Easycep sitesinden telefon alınır mı?

Easycep'deki telefonlarda sorun çıkıyor mu sonradan? Sanki çok şikayet var gibi geldi bana.
  4. S

python'u unuttum

ilk başta nasıl öğrendin? Aynı taktiği uygula :D
  5. S

Sizce YouTube'u sonu gelir mi

Youtube ister olsun ister olmasın o satışlar her türlü yapılır. Benim kastettiğim Youtube'un direkt olarak Türkiye'ye yurt dışından para getirmediğini açıklamaktı.
  6. S

Tamam da satan ve alan kişi de türkiye'den olduğu için para sadece dönmüş oluyor. Ülke dışından para girmiyor ki?
  7. S

Aynen doğru. Türkiye'de yaşayıp yabancı dilde içerik üretenler varsa onlar sayesinde ülkeye giriyordur para anca. Yoksa Türkçe üretilen içeriklerin hiç bir katkısı olduğunu düşünmüyorum.
  8. S

Ülkeye nereden tonla para giriyor? :D Türkiye'den izlerken Türk reklamlar çıkmıyor mu? Para girmeyi bırak para bile çıkıyor olabilir. Türk Firmalar Youtube da reklam verince belli bir kısmı içerik üreticisine belli bir kısmı da Youtube'a gittiği için bence para bile çıkıyor ülkeden :D
  9. S

İphone se

SE batarya olarak nasıl peki? Ne kadar dayanıyor bataryası. Bundan 3-5 Sene sonra için yeterli olur mu sence bataryası?
  10. S

Hadi boş sorular soralım

Boş soru nasıl sorulur?
  11. S

Sizce hangi telefon daha iyi?

Çok eski bir model değil mi ama artık? Yani telefon şuan 2 senelik diye biliyorum. Kaç sene daha kullanabilirim ki onu?
  12. S

Yani hangi anlamda performansı düşük? Aslında fazla oyun oynayan birisi değilim. Genelde Sosyal Medya, Mail, Ders Uygulamaları ve Geceleri uyumadan önce çok hafifi 10-15dk oyun oynarım sadece.
  13. S

Oneplus Nord sıfır olarak satılmıyor herhalde hiç bir yerde kalmamış. Aslında kalbim iphone'dan yana ama bir yandan da android telefonların özelliklerini filan görünce iphone almak ile hata yapıyormuşum gibi geliyor. keşke iphone se ile iphone11 arasında 5-6bin TL civarında bir iphone modeli...
  14. S

Kafa karışıklığım gitsin dedim de kafam iyice karıştı şimdi :tearsofjoy:
  15. S

Bu android telefonlar en fazla kaç yıl yazılım güncellemesi alıyor? veya yazılım güncellemesi alıyorlar mı iphone daki gibi onuda bilmiyorum ki? 1606227757 Yanlış video izlemişim :)
  16. S

Pardon yanlış yazmışım galiba. Realme değil bu Redmi ve Xiaomi diyecektim. Bunun yanında Poco da pek düşünmüyorum.
  17. S

Teşekkür Ederim :blush::blush:
  18. S

ikinci el mi? Yoksa bu normal telefoncudan filan mı?
  19. S

Oneplus baya heyecanlandırdı beni de garantisi yoksa sıkıntı yaa. 1606227180 Video linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum yasak sa söylersiniz kaldırım geri. Şu video kafamı karıştırdı baya....
  20. S

Oppo Reno 4 Pro'ya göre performansı daha mı düşük? 1606226391 Teşekkür Ederim
  21. S

Sayı düştükçe daha mı iyi oluyor? Neden öyle olmuş ki?
  22. S

Reno 4 Pro dan daha mı iyi? 1606225860 Aslında bütçe olarak sıkıntı yok ama telefona fazla para harcamak istemiyorum. Onun yerine eğitimim ve gelişimim için daha fazla yatırım yapabilirim diye aklıma geliyor hep.
  23. S

Merhaba Arkadaşlar :D Bugün ilk defa sizlere bir konu da danışmak istedim. Şuan ki telefonumu baya yüksekten düşürdüm ve şuan kullanılamaz hale geldi. Şuan her yerde indirim varken yeni bir telefon almak istiyorum ama model konusunda biraz kararsızım. Şuan şu modellere bakıyorum: 1) iphone 11...
  24. S

Dizi Mr.Robot'u nereden izleyebilirim?

Amazon Prime
  25. S

Aklıma takılan bir soru?

Doğru karar vermişsin. Dediğin gibi kullanacaksan yeterli olacaktır zaten. iphone 3 duruyor dolapta açtığım zaman bu dediklerin için benimde işimi görüyor bazen.
  26. S

Alttakine soru sor üstekini cevapla

Açık Lise. Hangi Şehir de doğdun?
  27. S

İlk Oynadığınız GTA serisi neydi?

Demek ondan dolayı mı çalındı yoksa? ?
  28. S

Ailecek yurt dışında yaşıyorken babam almıştı bana ama uzun yıllar oldu şimdi. Bana soracak olursan diğer gameboy modellerine göre daha güzel ve zarifti.
  29. S

ikisi de değil :D Gameboy Micro da oynadım. İlk konsolum du çok güzel anılarım oldu. Sonra galiba evden biri çaldı çünkü bir daha göremedim onu :( 1604346745 Bende ondan bahsediyordum işte :D Çok güzel zamanlardı. Eğer bulursam tekrar alma isteği uyandı içimde şuan :)
  30. S

Ben ilk GTA oyununu GameBoy da oynamıştım. Hatta böyle kuş bakışı oynuyordun. China Town muydu acaba hatırlamıyorum çok uzun yıllar oldu. İsmini bilen varsa yazarsa sevinirim :)
  31. S

Cimere şikayet gerçek olabilir mi

Bende kendi özel bir durumumdan dolayı cimere şikayette bulunmuştum. gerçekten de çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Eğer gerçekten şikayet ettiler ise ve suç teşkil eden bir durum ve kanıtı var ise o zaman maalesef...
  32. S

18 yaş altı teknosadan ürün alabilir miyim?

ilk defa duydum.+18 oyunlarda filan bakıyorlarda ama normal bir ürün alırken hiç yaşa baktıklarına şahit olmadım.
  33. S

iPhone SE 2020 kullanıcılarının yorumlarını alabilir miyim?

Bende bu telefonu uzun zamandır inceliyorum. Gerçekten de bahsediliği gibi ise bende almak isterim ama çok kararsızım bir türlü karar veremiyorum.
  34. S

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı. alttaki istanbul da yaşıyor.
  35. S

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

ikinci üniversite olarak açıktan okuduğum bölüm :D
  36. S

AliExpress Gümrük

Aliexpress de teknolojik ürünler çok riskli bence. Gelip gelmeyeceği belli değil gelirse de gerçek mi sahte mi olur ona da güvenemem ben. Sonra vergi filan da biner üstüne al başına derdi. Aliexpress den sipariş edipte gelmeyen bir kaç ürünüm oldu maalesef :(
  37. S

En iyi Forum siteleri ?

Teknoloji Denilince aklıma hep SDN Forum Mobilya Denilince de aklıma Forum Mobilya Takımları Kendimi düşünnünce de aklıma Kadınlar Kulübü Gelir. Forum kültürünü bana yeni yeni öğreten ilk üç forum :) Bunlar hariç takıldığım başka forum yok :) Gerçi bildiğim başka forum da yok ki :tearsofjoy:
  38. S

General mobile e tab 5 yavaş şarj olmaya başladı

Bende de yavaş sarj olma sorunu vardı. Kendi sarj aleti çok yavaş sarj ediyor. Evde kaliteli başka sarj cihazı varsa onu bir dene.
  39. S

Forumda isim değiştirme hakkınız olsaydı hangi ismi koyardınız?

Bende de böyle. Bası kişilerde ama neden var ki o zaman?
  40. S

Tablet Ekranını Laptopa HDMİ ile aktarım yapılabilir mi ?

Bende bu konuyu PS3 için merak etmiştim zamanında. O zamandan hatırladığım kadarıyla her laptop da olmuyor. Çoğu laptopdaki hdmi yerleri sadece görüntü çıkış sağlıyor. Bazı laptoplarda hem giriş hem çıkış da olabiliyor ama.
  41. S

Forumda isim değiştirme hakkınız olsaydı hangi ismi koyardınız?

Bende isim değiştiremiyorum? Kullanıcı adı kısmında öyle bir şey yok bende
  42. S

Sürücü, yolcu koltuğundayken Tesla araba kendi kendine gidiyor

Az kaldı yakında alacağım :)
  43. S

50 Mbps internet aileye yeter mi?

Evde 4-5 kişiyiz 16mbps yetiyor. Normalde az ama nasıl oluyor bilmiyorum hepimize yetiyor.
  44. S

Netflix vs Blutv vs Puhutv vs Prime video

Şuan netflix ama bence bir kaç sene sonra Amazon prime'in netflixi geçeceğini düşünüyorum.
  45. S

Günün Komik Videosu

Bu videoyu her gördüğümde gülerim ?
  46. S

Youtube'dan düşük para

Türkiye'de gelirler çok düşük maalesef :( Yurtdışında Örnek olarak Almanyada bir Arkadaşım var ve kazançları ortalama olarak 1.000.000 izlenmede 1000€ yani ortalam olarak 4500TL Ama türkiyede 1.000.000 izlenmede en fazla 300-500 TL alırsın.