Arama sonuçlarınız

1. U

Kargo Şirketleri 19 Mayıs'da Açıkmı ?

MNG saat 5 e kadar açik müdürlerinden duydum :D Yurtiçi ve UPS içinde aynı şeyi söyleyebilirim. diğerlerinden haberim yok.
  2. U

Samsung Format

e200 güzel telefon anneme hediye almiştim. ama geri getireileceğini sanmıyorum. en azından yardımcı program kullanmadığn sürece. samsung bu modellerde java kullandığı için bu tür bir program olma olasılığıda az.
  3. U

Anime önerileriniz?

Anime japon tarzı çizgi film diyeiliriz, genelde önce çizgi roman -Manga- dan sonra videoya çevrilmiş animasyon diyeiliriz. irçok kişi sadece japon yapımlarıı anime olarak sayar diğerleri çizgi film, animasyon vs diye adlandırılyor. Çizgi film dediğime aldanma çok sıkı hayranları var...
  4. U

Anime önerileriniz?

sn Ömer, beğendiğin aimeleri söyleyebilirmisin ben yeni sayılırım. death note, basilisk, wampire knight, F metal alcemist, cLaymore izleyipte beğendiklerim. bu çizgideki animeler olabilir
  5. U

Anime önerileriniz?

Code Geass 1 ve 2 tavsiye edilir toplam 52 bölüm sanırım sonu aklıma geldikçene mideme kramp giriyor. Claymore izledim çok güzel gidiyordu ama ilk sezon biraz ucu açik bitti yanıtlanmamış birçok soru bırakıyor ve sanırım 2. sezon çıkmayacakmiş. ÖSS var ve ben anime açliğimi...
  6. U

nLite ile xp cd si oluşturma

Arkadaşlar birkaç sorum olacak cahilliğimi şimdide bağişlayın. nLite programını kullanarak endime ait ilk xp cdmi yaptım birçok bölümü okuğum yazlar sayesinde çözdüm fakat iki bölümde yardım gerekiyor 1. gücellemeleri aktaramıyorum doğru yolu seçtiğinizden emin olun gibi bir uyarı...
  7. U

Anime önerileriniz?

Kalbimi kırıyorsun ama, :razz: tamam mesaj sayım az olabilir ama SDN yi güncel olarak takip ediyorum Death note u son değil ilk izledim ve ne kadar üyük bir hata yaptığımı anladım en sona bırakmalıymışım. Ayrıca anime derken bütün animasyonları kastetmiştim ama avatar hariç...
  8. U

Anime önerileriniz?

Merhaba arkadaşlar, İzlemek için anime önerisinde bulunacak arkadaşlarımız varmı ? Dizi formatında yada animasyon filmi olabilir. örneklemek gerekirse, Avatar South Park Elfen Lied vs gibi. Bu konuya yeni merak saldım o yüzden pek bilmiyorum. Sizin izleyipte beğendiğiniz animeler...
  9. U

Yahoo video sorun.

İyi akşamlar arkadaşlar, yaklaşik iki gündür yahoo videodan izlediğim dizilerde sorun yaşiyorum, videoyu açtığımda alttaki bar doluyor ama videoda daha ilerisini izleyemiyorum. Sayfayı yenilediğimde bu sefer faklı bir noktada yine aynı hatayla karşilaşiyorum. opera ve Firefox farketmiyor...
  10. U

Bilgisayarım Yavaşlıyor

Sorun şu ki 15 gün önceye kadar 5200 yazısını okuyordum sonra 4000 küsür oldu şimdide 3200 o yüzden bozulduğunu düşünüyorum. Zaten bilgisayarda kasılmalar başladıktan sonra farkettim bunları ramlar yaklaşik 2 yıldır takılı. İşin erbabı sen isen sorun yok. düzeltme:Tek çare senin dediğin...
  11. U

Bilgisayarım Yavaşlıyor

yok mb la alakalı olmadığını biliyorum sadece ram lerde ir değişiklik olmadiğini anlatmak için söyledim. evet 1 adet 512 ve 256 lık ram kullanıyorum 512 mb olan PC2-5300 olarak adlandırılıyor 256 mb olan iseü PC2-4300 olara görnüyor sistemde sanırım 2 side miadını doldurdu en iyisi 1 gb...
  12. U

Bilgisayarım Yavaşlıyor

768mb ram vardı şimdi baktım hala aynı bende sökmemiştim zaten saat hızlarında kendi kendine değişiklik olmaz sanırım. sorunun ram den kaynaklandığına emin oLsam değiştirecem.
  13. U

Bilgisayarım Yavaşlıyor

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayar açılırken sol tarafta donanımı sınadığı sırada performans ölçütü olduğunu hatırladığım bir rakam çıkıyor. Bilgisayara aşina olanlar bilir belki PC 5200 PC 4300 PC 3200 vs diye bilgisayarın performansına göre değer alıyordu yanlış bilmiyorsam . İşte...
  14. U

Bilgisayar yardım.

15. U

Adını bilmediğim bir film var

teşekkürler hikayelerine baktım ama nafile ...:(
  16. U

Yukarda BİLMİYORSAN SOR, BİLİYORSAN PAYLAŞ yazıyordu Bilmiyorsan ssor bilmeyen paylaşsın değil
  17. U

Sanmıyorum sarı çizmelide olsa Mehmet ağam değildir :)
  18. U

Arkadaşlar merhaba , bir kaç sene önce izlediğim uzak doğu sinema ürünü -büyük ihtimal Çin yapımı-, bir film var hatta Kanal D vermişti. Film çin kralının insanları doğa üstü dövüş yeteneğine sahip olan bir kasaba halkına, saldırması vs ile ilgiliydi, en sonunda kasabadan kızın biri kralın...
  19. U

Windows XP bilgisayar çok yavaşladı

Merhaba arkadaşlar, bir hafta kadar önce fm 2008 in kendi kariyer rekorlarımı zorlarken fm oynarken başima hiç gelmemiş bir olay geldi. Bilgisayar kasası titremeye harddisk ten geldiğini düşündüğüm saat tik tak ına benzer bir ses duymaya başladım. Arkasından bilgisayar kendini kasmaya...