Arama sonuçlarınız

1. micheal

Dolar Alacam

Mevduat hesabı 64 TL hesap ücreti var yazıyor sözleşmede internette Akbank sitesinde Danıştay kararı ile ücret durdurulmuş yazıyor ne saçma iş bide Hafta sonu döviz alınmaz dimi pazartesi piyasanın açılmasını beklemek lazım . Şuan yatırım için mantıklı başka birşey varmı
  2. micheal

Nakit Avans Axess

Arkadaşlar nakit avans çekmek mantıklı mı https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/nakit-avans.aspx Burda gösterdiğine göre pek fazla para ödemiyoruz fark Bilmiyorum atmden nasıl oluyor Kredi notu mu yükseltmek için nakit avans çekeyim Diyorum da mantıklı mı gününde yatırırım tekrar puanım...
  3. micheal

Hafıza Kartı Hangisini Alayım Sizce

https://www.epey.com/hafiza-karti/sandisk-extreme-pro-sdsqxpj-128g-gn6m3.html Dünyanın en hızlı Micro SD kartı Aslında 256 GB alayım Diyorum ama bilemedim Yada bu...
  4. micheal

2500 TL'ye kadar laptop

Site olaraktan Hepsiburada Alınabilecek en iyi ürün tavsiye
  5. micheal

Kredi kartı limit artırma

Arkadaşlar geçen gün Kredi başvurusu yaptım daha önce Kredi kartı Kredi kullanmadım limit artırımı diye seçenek var tıklasam artar mı limit Hesap özeti borcunu otomatik öde dedim iyi mi yapmışım
  6. micheal

SSD Nasıl?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-extreme-pro-500gb-1050mb-1050mbs-usb-32-tasinabilir-ssdsdssde80-500g-g25-p-HBV00000RZUFB?magaza=Kraft+Elektronik Alınır mı?
  7. micheal

Kredi kartı iptali hakkında

Verirler mi diye bu akşam bir başvurdum yanlışlıkla 2 kere başvurdum hatta lap limit 2500 TL diyor Axess Gold kart sözleşme falan imzalamadim müşteri hizmetleri ni arayıp iptal edilir dimi kurye gelince teslim almayim dimi? Bide şimdi kredi kartı çıkti ama benim kredi notum yok kullanmadım daha...
  8. micheal

Max Payne 1.2 APK+Obb

Max Payne, ödüllü başlık Android mobil cihazlar için artık mevcut. Polisler ve mafya tarafından avlanan cinayet için çerçeveli kaçak bir gizli polis, Max duvarına karşı sırtını tutan bir adam, kazanmayı ummadığı bir savaşla savaşıyor. Max Payne, kenarındaki bir adam hakkında acımasız bir...
  9. micheal

Galatasaray Schalke Maçı 23:00

Maçı izlemek İstiyenler msj atsın
  10. micheal

FxGuru 2.11 Full Kilitler Açık Titanium Backup Yedek Dosyaları

Arkadaşlar 30 TL vererek aldım.Bir Para Gelmişti Çalışarak Kazanmadığım İçin Aldım. FxGuru dosyaları: Kanıt Videosu: Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. micheal

Atatürk Açılış Animasyonu Telefon Kendi Yapımım

Video Linki YouTube a Yükleyince Hafiften Kalite Düştü Ama Yapacak Birşey Yok Bootanimation linki Файл из Облака Mail.Ru Rootlu Cihazlara Uygun System/media dizinine yapıştırın orda olanı yedekleyin silin İsmini Bootanimation.zip yapın oraya yapıştırınca telefonu yeniden başlatın Not...
  12. micheal

Redmi4x Bootloader Kilidini Açma İlk İşlem

13. micheal

Ktm Duke 200 Yağ Ve Yağ Filtresi Değişimi

KTM Duke 200 Yağ ve yağ filtresi değişimi