Arama sonuçlarınız

1. T

Android yazılımlı telefonum korkutucu bir şekilde kapandı.

batarya arızası telefon kapanma simgesini mi değiştirdi yani
  2. T

hafif kasıyor ve çok hızlı şarj oldu
  3. T

Ben Vodafone smart 7 bilmem ne telefonunu kullanıyorum. Telefonun şarjı yüzde 3 ya da 2 kalmıştı. Daha sonra telefon kapanıyor dedi ben de kapanmasını bekliyordum sonra da şarja takacaktım. Her zaman direk kapanıp şarj ibaresi çıkartan telefonum bu sefer kapanırken çakma telefonmuşcasına (!)...
  4. T

Arkadaşım yok oldu.

İyi günler. Beyinimi ve mantığımı meşgul eden bir olay yaşıyorum. Uzun zamandır internetten konuştuğum bir arkadaşım vardı. Kendisini çok seviyordum ve gerçekten çok zeki birisiydi. Psikoloji hakkında hemen hemen her şeyi bilirdi ve her muhabbette, söz konusu olan her konuda bilgisi vardı ve...
  5. T

Hayal Kuramıyorum.

Hayal kuruyorum, ama yerler çöküyor beni boşluğa sürüklüyor ve o hayalimi havada tutmak için elimi hayalimin altına koyuyorum, yani çok garip ama hayal görmemi sağlayabilen tek şey hayal.
  6. T

Hayal Kuramıyorum.

Eh, çok izledim. Aralarından favorim Death Note'dur.
  7. T

Hayal Kuramıyorum.

Bir çeşit kaygı durumu gibi, içime "ya hayal kuramazsam" veya "ya bişeyler yanlış giderse" hissiyatı geldiği an bum pat herşey tuz buz oluyor.
  8. T

Hayal Kuramıyorum.

doğru söylüyorsun ama işte, kontrol edemiyorum hayal kuramıyorum objelerin sabit durmasını sağlayamıyorum.
  9. T

Hayal Kuramıyorum.

Hayal kurmak, onları aklında canlandırmak ve hayal dünyanda yaşamak normal birşeydir. Yatağınıza uzanırsınız gözlerinizi kapatıp hayal dünyanıza inersiniz. Ancak bu bende olmuyor. Düşünce Sarayı yani "Mind palace" adlı düşünce tarzını birkaç gün önce araştırdım. Bu sayede düşünce sarayıma hayal...