Arama sonuçlarınız

1. oferturk

Dell Inspiron 5379 için soğutucu önerisi

Bana önerdiğiniz soğutucu ile bu soğutucu arasında arada kaldım. TX Ergo500 5x FAN'lı, 6x Yükseklik Ayarlı,2x USB HUB'lı, Fiyatı Ve dünkü validation code ise 86068 çıktı. Bir anlamı var mı bu kodun ?
  2. oferturk

BIOS günceldi ama yine de indirdim ve kurdum. Gerek sistem gerekse memory testlerinde hiçbir soruna rastlanmadı bilgisi ekrana geldi. Hata çıkmadı ama yine de 5 basamaklı bir validation kod verdi.Heralde dediğiniz fanı alcam gibi duruyor.
  3. oferturk

İşletim sistemim Windows 10. Dediğinizi yapmayı denedim ama herhangi bir ekran açılmadı. Laptop hızlı açıldıgı için dediğiniz ekranı açamamış da olabilirim. Başka bir açma yolu var mı ?
  4. oferturk

ASUS K541U USB Sorunu

Merhaba, Asus laptopumda, Bilgisayarın Asus USB Charger+ girşi bu şekilde hata veriyor, hiç bir donanımı kabul etmiyor. Oluşan hata da aşağıdaki resimdeki gibi gözüküyor. Yardımcı olur musunuz ? Sebebi nedir ? Nasıl çözebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. oferturk

Merhaba, Dell Inspiron 5379, i7-8550 U işlemcili, dokunmatik ekranı olan laptopum çok ısınmakta.Bazen 85-90 dereceleri gördüğüm oldu. Ekran kartı olmadığı için işlemci hem ekran kartı hem işlemci görevi görüyor denildi. Bundan dolayı ısınmalar normalmiş. 13 inçlik bu laptop için cidden...
  6. oferturk

Dell Inspiron 5379 Isınma Sorunu

Merhaba, 2 gün evvel Dell Inspiron 5379 model ,dokunmatiği olan laptop satın aldım. Gerek google chromedan gerekse firefox üzerinden internetten gezerken bilgisayar ısınıyor. Derecesine baktığımda 70-75 hatta 85 leri gördüm. Girdiğim siteler de video siteleri gibi kasabilcek siteler değil...