Arama sonuçlarınız

1. F

Soru Lenovo laptop Elan sekmesi

Lenovo laptoplarda ek fare ayarları kısmında fotoğrafta işaretleğim elan sekmesi olur. Laptopu sıfırladıktan sonra bende o sekme gitti yok. Driver indirdim kurdum, her şeyi yaptım ama gelmedi bir türlü. Çözümü bilen var mıdır ? 1652215351 Çözüldü ! ??
  2. F

Soru Hangi bilgisayar daha güzel ?

https://www.n11.com/urun/dell-vostro-5510-n5108vn5510emea0u04-i7-11370h-16-gb-256-gb-ssd-mx450-156-dos-dizustu-bilgisayar-2292411?magaza=teknoraks...
  3. F

Öneri Bilgisayar önerisi

İnşaat mühendisliği okuyorum ilerde yazılımlada uğraşmak istiyorum. Öyle çok oyun oynayan biriside değilim. Laptop alacağım önerisi olan var mı? 1638995681
  4. F

hangi Bluetooth kulaklık daha iyi ?

https://www.hepsiburada.com/ttec-airbeat-duo-tws-bluetooth-kulaklik-siyah-2km127s-pm-HB00000PGOV4?wt_gl=cpc.6804.dsa.elk.telefon-aksesuar-bluetooth-kulaklik&gclid=Cj0KCQjw6sHzBRCbARIsAF8FMpVZliY6jbEIty1ja5lC-IczXFJ-IT6P47WMvTtPDfx819lpY4d-q-saAhTNEALw_wcB...
  5. F

linktech ap05 airpods bluetooth kulaklık

https://www.teknostore.com/products/linktech-ap05-airpods-bluetooth-kulaklik Bu kulaklığı kullanan varmı ? Çok merak ediyorum nasıl bir kulaklık Birde 300 tl ye kadar önerdiğiniz bloetooth kulaklık varmı ?
  6. F

iphoneden hangi telefona geçmeliyim ?

4 senedir iphone 6 plus 16 gb kullanıyorum 16 gb olmasa 1-2 sene daha kullanırım rahat çünkü gerçekten çok stabil bir cihaz. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. İphone alacaktım ama bütçeme uymuyor o yüzden iki telefon arasında kaldım. mi 9t mi yoksa salı günü çıkacak olan redmi note 8 pro mu...
  7. F

Hangi Telefonu Almalıyım?

iphone 6 plus 16 gb ilk çıktığında eşeklik edip aldım hafızası hiç yetmiyor o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum.Telefondan beklentim 3-4 sene götürsün beni,donma kasma sorunu çok olmasın.Oyun oynayan insan değilim daha çok fotoğraf ve diğer programları kullanıyorum.Hangisini almalıyım yada sizin...
  8. F

Laptop’um gta 5 i kaldırırmı ?

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz RAM: 12 GB Sistem türü: 64 bit işletim sistemi Ekran kartı: Intel(R) UHD Graphics 620 Marka model: levnovo ideapad 320 Gta 5 kaldırırmı ?
  9. F

Bankkart genç mi enpara mı ?

Banka kartı olarak QNB Finansbankın enpara kartı mı Ziraat bankası bankkart mı iyidir ? (Ziraat bankası atmleri heryerde olduğundan para yükleyip çekmesi daha kolay oluyor )
  10. F

İp 520 i7 8550 laptop nasıldır

İnşaat mühendisi öğrencisiyim, 3D max, Autocad, Sta4cad gibi uygulamaları iyi bi şekilde kaldırabilen bir bilgisayar mıdır?
  11. F

Cloud 2 mi arctis 5 mi ??

Baktığımızda genelde profesyonel oyuncular Cloud 2 kullanıyor ama Arctis 5 de öneren var, çok kararsız kaldım. Oyun için hangisini önerirsiniz? Arctis 5: 470₺ Cloud 2: 580₺ şu an.
  12. F

Cloud 2 mi arctis 5 mi?

evet biliyorum bununla ilgili baya konu var ama herkes ikiye bölünüyor.oyun oynamak için alıyorum sizce hangisini almalıyım ? Yada o kadar para vermeyip arctis 3 alsam yeterli gelirmi?
  13. F

Arctis 3 oyun için yeterli bi tercihmi?

Öncelikle bütçe cloud 2 alınacak kadar var ama oyun için arctis 3 alsam yeterli olacakmı diye düşünüyorum çok kararsızım arctis 3 alsam yeterlimi yoksa birazdaha ekleyip cloud 2 almalımıyım?