Arama sonuçlarınız

1. Altan Ertürk

İğrençlik sınırını zorlayan YouTube pedofili açığı!

o kadar abartılacak bir durum değil bence. basın sözcüsü de demiş bu tarz saldırıları aldıklarını.
  2. Altan Ertürk

Artık Kesin! Amazon Türkiye’ye geliyor!

Alternatifler her zaman iyidir. Kaldı ki Amazon gibi bir büyük sitenin Türkiye pazarına girmesi de oldukça güzel. Biz değil E ticaret siteleri düşünsün :)
  3. Altan Ertürk

Rusya, Bitcoin'i istemiyor!

Rusya CryptoRuble'yi çıkaracak diye biliyorum. Kendi yaptıkları (yapacakları) varken neden başkasının olmasını istesinler ki :) Bu arada posttaki linke tıkladığımda sayfa bulunamadı uyarısı alıyorum
  4. Altan Ertürk

İdrar problemi

Çok fazla sıvı tüketiyorsun demek ki. Normaldir.
  5. Altan Ertürk

Windows 8 ve Windows 10'da Yaşadığım Pil Sorunları, Sizce Tesadüf Mü?

Bizim evde 2 tane pc var. Asus n551jw ve Asus n552vw. 2 bilgisayarda alındıktan ortama 5 ay sonra bataryaları perte çıktı. Aynı seninde belirttiğin gibi şarja takılı dolmuyor. Dolsa bile kabloyu çıkardığımızda 15 dakika demeden ansızın bilgisayar küt kapanıyor. 2 bilgisayarın işletim sistemi de...
  6. Altan Ertürk

Kablosuz Mouse ve Klavye donarak çalışmaya başladı

Bu donma olayı bugün youtube'da video izlerken bende de oldu. Klavye'nin çalıştığını veya çalışmadığını denemedim ancak fare ekranda piksel piksel ilerliyordu. Bir üst mesajda da belirtildiği gibi sanırım windows 10'dan kaynaklanan bir durum. Çözüm bulursanız özel bir ayar vs. konuda paylaşın...
  7. Altan Ertürk

Bağırsak bölgesinde kütle hissi

Hamur türevi besinler yediysen olabilir.
  8. Altan Ertürk

Beşiktaş'a Derbi Öncesi Ağır Darbe!

Karşılaşmayı 30. dakika'dan sonrasını izledim. Beşiktaş nedense Avrupa karşılaşmalarındaki gibi ligde oynayamıyor veya hazırlanma şekilleri bu şekilde anlam veremedim. Sanırım bu sene ağırlıklarını avrupa karşılaşmalarına verecekler olası bir elenme durumunda ki (inşAllah öyle birşey olmaz)...
  9. Altan Ertürk

Aslan Derbi Öncesi Moralli! MS:Galatasaray 2-0 Aytemiz Alanyaspor

Karşılaşma daha fazla farka hatta skora gidebilirdi ancak bazı oyuncular çok basit hataları ve kalecilerin özellikle Alanyaspor'un kalecisinin başarılı kurtarışlarıyla 2 - 0 gibi bir skorla kaldı. Zevkli bir karşılaşmaydı..
  10. Altan Ertürk

Amerika'da Black Friday nasıl geçti?

o kadar insan olmasına rağmen milet yavaş yavaş giriş yapıyor ve istediğini alıyor. dün akşam haberlerinde izledim, istanbul'da sanırım tam bir izdiham birisi yere düşmüş millet üstüne basıp geçiyor. daha doğru düzgün alışveriş yapmayı bile beceremeyen insanlarımız var..
  11. Altan Ertürk

Bir insanın kalbinde kaç kişi olur?

olmuyor diye birşey yok :) sen unutmak istemediğinden dolayı olmaz. bir önceki postta belirttiğim gibi ya tamamen unutamadığına yönel (bununda olmacağını kendin belirttin), ya da tamamen unutmaya bak. Allah yardımcın olsun..
  12. Altan Ertürk

Windows 7-8-10 Direkt Microsoft Üzerinden ISO İndirme

El değmemiş windows indirmek benim için olmazsa olmazlardan birisi. Microsoft'un sitesinden iso indirmek tam bir işkenceydi. Güzel konu paylaşan arkadaşa teşekkürler
  13. Altan Ertürk

Önerdiğiniz şarj uygulamalar var mı?

Bugüne kadar birçok uygulama kullandım. Telefonun kendi orjinal güç modu uygulamalarından başka bir uygulama tamamen aldatmaca bence.
  14. Altan Ertürk

o zaman olmayan bir hayale kaptırmak gibi birşey seninki. bu sana daha fazla zarar verir... bulunduğu ortama en hızlı uyum sağlayan varlık insandır. unutmaya bak hocam.
  15. Altan Ertürk

Aklında başka bir kişi varsa ve unutamıyorsan yeni bir ilişkiye başladığında insanda anlamsız bir sıkıntı oluyor (şahsen bende böyle). En iyisi; ya tamamen unutamadığına yönelmek veya aklındakini tamamen unutup yenisine yönelmek.
  16. Altan Ertürk

iki laptop arasında tercih

Abra A5 V11.1 işlemci olarak daha iyi. Diğer tüm özellikleri aynı gibi
  17. Altan Ertürk

USB'den Windows 7 Kurarken Hata

yüklediğin windows'ta bir problem olabilir. windows iso dosyasını microsoft'un sitesinden indirmeni öneririm ve windows 7 usb / dvd download tool programı aracılığı ile flash bellege yazdırmanızı öneririm