Arama sonuçlarınız

1. I

Asla almam dediğiniz telefon markaları nedir?

Casper , iPhone , LG , Huawei bu telefonlar alınmaz dostum. GM 6 Kullanıyorum memnunum oyun için gm5 plus oneririm iş hayatı için gm6
  2. I

Windows 10 Güncelleme Sonrası Temiz Kurulum

Yükseltme bölümünde bütün dosyaları sil diye bir seçenek bulunuyor. Ben ondan bahsediyorum.
  3. I

Windows 10 Güncelleme Sonrası Temiz Kurulum

Merhaba arkadaşlar. Ben orjinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarım kasmaya başladı. Ve Microsoft firması ise 1709 yani Fall Creators Update güncelleştirmesini AYARLAR/Güncelleştirme bölümüne göndermiş. Ben Fall Creators Update ile Temiz kurulum yapmak istiyorum. Media Creation Tool...
  4. I

General Mobile Discovery Air 2 Virüs Problemi

Virüsü sildim, Rootu kaldırdım ve yeniden başlattım hiç birşey olmadı. Demek ki korkunun ecele faydası yok. Format atıp tekrar kurucam normale döner herhalde. İnşallah o reklam virüsü bu dosyalardan kaynaklanıyordur. Yardım ettiğin için teşekkür ederim. @Gorkem Say
  5. I

Yaptım şimdi robot u kaldırıp format aticam. Bakalım ne olacak 30 dakikaya gelirim.
  6. I

Kaldırıyorum bakalım ne olacak dua ediyorum 2019 a kadar telefon almam yasak
  7. I

Bilgisayarımın şarj aleti bozuk. Denedim ancak kuramadım.
  8. I

Hiç silinmedi
  9. I

Sileyimmi peki? @Gorkem Say
  10. I

Merhaba arkadaşlar. Bu problemi yaklaşık 2-3 aydır yaşıyorum. Ekranına durduk yere reklam geliyordu. Bende temizlemek istediğim için telefonumu rootladim. ESET Mobile security indirip tarama yaptım. 2 Virüs çıktı. Bunları kökünden temizlemek istiyorum ancak sistem uygulaması olarak...