Arama sonuçlarınız

1. yanyazan

Temsa Geri Alınıyor!

Sabah güzel bi haber okudum, Sabancı Holding, Skoda ortaklığıyla Temsa'yı geri alıyormuş. Temsa gibi hem Adana'nın hem de ülkemizin bi değerini kaybetmemek cidden güzel oldu. İnsaların mağdur olması da engellenmiş oldu hem de yatırımcı geldi yurt dışından. Detaylı haberi de paylaşayım, Temsa’da...
  2. yanyazan

Salla Kazanda Gelen Seçenek Hakkı Sizce de İyi Değil mi?

salla kazan yaptığım zaman keşke şu olsaydı dediğim olurdu, olmadığı zamanda ne çıkarsa şansıma derdim şimdi seçenek sayısı iki olmuş. İkisinden birini seçebiliyorsunuz. Bu seçenek olayı iyi olmuş bu şekilde
  3. yanyazan

turkcell reklamındaki şarkı hakkında

arkadaşlar turkcell reklamındaki şu şarkıyı kim söylüyor bileniniz var mı? çok tanıdık geliyor, arkadaşımla iddiaya girdik. ben candan erçetin diyorum ama emin değilim :D
  4. yanyazan

TV+ Reklam Filmi Baya İyi Değil mi Sizce de

Sordum soruşturdum Gürkan Kurtkaya reklamın yönetmeniymiş daha önce birçok başarılı işini gördüm. Mustafa Kemal Atatürk’ün iş bankası reklam filminide o çekmişti. Arçelik, neredesin firuze'deki ya evde yoksan düzenlemesi kendisine ait.TV plus’ın reklamında da başarısını konuşturmuş yine eline...
  5. yanyazan

Yaani Yerli ve Milli Maili Çıkardı!

Yerel arama motoru olan Yaani kişisel verilerin ülke sınırları içerinde kalması için kendi mailini çıkardı.Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilen yerli ve milli e-posta servisleri kullanıma açıldı. Veri güvenliği için gayet yerinde bir uygulama olmuş bence ;)
  6. yanyazan

Pişman Olup Turkcelle Dönmek İsteyenler İçin Yuvaya Dönüş Kampanyası!

Turkcell pişman olup hattını tekrar taşımak isteyenlere özel kampanya yapmış. Uygun paketler hazırlamış 10 gb 1000 dk 44 tl 12 gb 1000 dk 55 tl gibi kampanyanın detaylarına burdan ulaşabilirsiniz https://www.turkcell.com.tr/tr/yuvaya-donus
  7. yanyazan

Google Çöktü Alternatiflere Kullanmakta Fayda Var!

Şuan Google çöktü işyerinde çalışan acil işleri olna insanlar maillere drive ulaşamıyor. Bunun yerine alternatif arama motorumuz Yaani'yi kullanmak en mantıklısı.
  8. yanyazan

Fizy Yeni Yıl İçin 10 adet iPhone 11 Pro Hediye Veriyor!

22 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında en çok şarkı dinleyen 10 fizy Premium kullanıcısı iPhone 11 Pro 64 GB kazanıyor. Hediyeye bakınca katılmaya değer bir yarışma doğrusu,11 pro bugün 12 bin liradan satışta o yüzden şansımı deneyip yarışmaya katılacağım. Bu sefer sayıda fazla siz de bana çıkmaz...
  9. yanyazan

Lifebox Samsung Galaxy Note 10 için Yarışma Yapmış!

Lifebox Samsung Galaxy Note 10 için 1 aralık 1 Şubat tarihleri arasında yarışma düzenlemiş. Lifebox ın PhotoPick ozelligini kullanarak yarışmaya katılabiliyorsunuz. Rehberimi yedeklemek için indirmiştim önceden yarışmayıda görünce şansımı denemek istedim. Sizlerde katılabilirsiniz...
  10. yanyazan

Reklama Gel Arkadaş izle izle Bitmiyor!

Bu yıl gördüğüm en uzun reklam atmasam için basacak gibi oluyorum ama Emrah kaman izletiyor be kendini ;) reklam değil de dizi gibi olmuş
  11. yanyazan

Uzun Zaman Olmuştu Dram İzlemeyeli Bu Film İyi Geldi!

Blinded By The Light dan akşam TV+ da denk geldim, vaktim varken bir film izleyeyim demiştim. Hiç sıkılmadan aktı gitti. Filimde Pakistan kökenli bir genç olan Javed, İngiltere’de Luton’da yaşamaktadır. Geleneklerine bağlı olan babası tarafından yetiştirilen Javed, memleketinde birçok...
  12. yanyazan

Turkcell Rahat Tarifesinde Fırsat!

Benim gibi faturasız hat kullanan arkadaşlar için gayet iyi. Benim için en büyük avantajı taahhüt yok tek bir pakete bağlı kalmıyorum her ay ihtiyacıma göre paket alabiliyorum. Kontörlü gibi paket alıp, faturalı gibi ay sonunda ödüyorum. Bu ay isterneti bol olan bir paket aldım. Taahhüt olmadığı...
  13. yanyazan

Seni sevdiğimdendir gelirim ben bu yere

Yarın Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 81. yıl dönümü. Sadece ülkemizde değil, dünyada da tanınan bir liderdi Mustafa Kemal. Bugünün en duygusal paylaşımlarından biri, en azından benim için, Sabancı Holding'in paylaştığı video idi. Çocukken ailemle yaptığım Anıtkabir...
  14. yanyazan

WhatsApp'a Casus Yazılımlar Sızmış!

ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Meksika, Pakistan, Hindistan ve Bahreyn gibi üst düzey yöneticilerin telefonlara whatsApp üzerinden verileri sızdırılmış. Habere göre WhatsApp'ın İsrailli siber gözetim firması NSO Group'a, şirketin mesajlaşma hizmetini geniş kapsamlı casusluk için kullandığı...
  15. yanyazan

Bip Sürpriz Noktalarından Hepsiburada İçin İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Üniversite öğrencileri için güzel indirimler var Bip kampüslerdeki sürpriz noktalardan hepsiburada da geçerli 150 ila 20 tl arası indirim kuponu veriyor. Öğrenci arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın derim!!
  16. yanyazan

Turkcell Sarı Gün İndirimleri Başlamış!

Daha önce sarı gün indiriminden kulaklık almıştım. uzun zamandır aklımda akıllı bileklik alma fikri vardı. Bugün indirimde olduğunu öğrendim Huawei Talkband B3 Lite Akıllı Bileklikliği 699 yerine 549 lira aldım aylık taksitlendirme yaptırdım. Aylık 21,45 geliyor. Kulaklıklarda telefonlarda...
  17. yanyazan

Lifecell Bol İnternetli Uygun Tarife!

internet paketin yetmiyordu uygun tarife ararken Lifecell fırsat maksi paketinde 8 GB internet + 750 dk 49 tl olduğunu öğrendim gayet uygun geldi bana bu pakete geçtim. Uygun tarife arayan arkadaşlara bu paketi önerebilirim.
  18. yanyazan

fiber alt yapı olmamasından yakınanlara kesin çözüm

fiber alt yapı yoksa evinize ya da ofisinize superbox alın. alt yapının olmadığı yerlerde ilaç gibi. artık sormayın alt yapı yok ne yapmalıyım diye
  19. yanyazan

Konser Biletlerinde İndirimler Devam Ediyor!

1 Ağustos Harbiye de Demet Akalın konseri için bilet alıyordum Turkcell Platinum Black % 40 indirimli indirim olduğunu öğrendim. "Turkcell Yıldızlı Geceler" bir çok sanatçı vardı baktım indirim var bir bilette MFÖ için aldım. Bu arada Turkcell Platinum %20 Bip uygulamamsı olana %10 indirim var...
  20. yanyazan

Paycell Hediye İnternet Veriyor!

Ben genelde faturalarımı paycell'den ödüyorum. Bu ay ettirir ve internet faturamı ödedim telefonuma 2 gb internet geldi iki fatura ödeyenlere hediye internet veriliyormuş. Eğer sizde fatura öderseniz aklınızda bulunsun Paycell hediye internet alabilirsiniz ben çok beğendim hediye olayını 30...
  21. yanyazan

Acil Kredi Önerisi

Selamlar, 7-10 bin arası bi kredi çekmem lazım birkaç gün içinde baya acil yani. Faizi yüksek olmayan ve hemen cevap verebilecek banka/kredi tavsiye eder misiniz?
  22. yanyazan

Uraz Kaygılaroğlu'nun Boşanması

Uraz Kaygılaroğlu şaşırtı bu kadar güzel giden bir evliliğin bitme noktasına gelmesi bazı ünlülerden insan bekliyor ama bu boşanma haberine şaşırdım.
  23. yanyazan

Bip Hacı Adaylarına Özel Kampaya Yapmış!

Bip hacı adaylarına özel paket yapmış 2.500 dakika ve GB Veriyor. Bir de 150 dakikada görüntülü konuşma bir ay boyunca Hacı adayları yakınlarına BiP ile bağlanacak çok uygun bir tarife geldi bana yakınlarından hacca giden varsa güzel bir paket olmuş.
  24. yanyazan

Pubg oynayanlara ek internet paketi

pubg mobile oynayanlara özel internet kotasını düşünmemek için turkcell ek internet paketi veriyor. pubg ve youtubeta kullanabilecekler 5 gb ve sadece pubgde kullanabilecekleri 3 gb internet. bu kadar çok bu oyunu oynayan varken nihayet birileri oyuncuları düşündü
  25. yanyazan

THY Gibi Bir Markanın Reklamlarını Yürütmek Zor Olsa Gerek

https://mediacat.com/thy-ajanslarindan-ne-bekliyor/
  26. yanyazan

Turkcell Çerez Kampanyası Günü Kurtarıyor!

Kontorlü hat kullanan arkadaşlar Turkcell’in çerez kampanyasından haberiniz var mı? özelliklede dışarda olduğum zamanlarda internetim paketin süresi dolmadan bitiyor. süre dolmadan yeni pakette yükleyemiyorsun. Anca Tl yüklüyorum o da su gibi bitiyor ve pahalıya geliyor. Geçen yine...
  27. yanyazan

BiP'teki efsane yenilik

Yabancı biriyle mesajlaşırken anında çeviri özelliği gelmiş. sen kendi dilinde yazıyosun, o kendi dilinde. ama mesajlar çeviri olarak geliyo. çok iyi değil :D mi o değil de ben bunu reklamında gördüm esas reklama koptum şota'yı oynatmışlar. sonunda diyo bi de, ne güzel çeviriyo bizim takım...
  28. yanyazan

Enflasyona Endeksli Mevduat Hesabı Kullanan?

Birikimlerimi TL olarak değerlendirmek istiyorum ve vadeli hesap açmayı düşünüyorum. Aranızda Halkbank'ın Enflasyona Endeksli Koruyan Mevduat Hesabı'nı kullanan var mı? “Hesap açılışında belirlenen faiz oranı” ve “vade sonunda oluşan TÜFE Endeksi yıllık değişim oranı + ilave marj oran”...
  29. yanyazan

Kontörlü Hat kullanan Arkadaşlar Turkcell 2GB Hediye İnternet Veriyor Haberiniz Var Mı?

Ben kontrolü hat kulanıyorum taahhüt falan uğraşmıyorum bütçeme göre paket alıyorum bu şekilde bana daha cazip geliyor. Paketime 40 lira veriyordum sms ve dakikayı çok kullanan biri değilim daha çok internet kullanıyorum. Şimdi enflasyonla mücadelede paketime özel 2 gb internet veriyor yani...
  30. yanyazan

turkcell uygun paket tavsiyesi: süper 3'lü mini

turkcell'in 20 liralık mini hayat kurtaran paketlerinden. özellikle seyahatlerde falan çok işime yarıyor. 500 sms 250 dakika 1 gb da internet veriyo. dergilikte kullanmak için de 5 gb. geçen paketim bitmek üzereyken bunu kullandım. yolda gidene kadar dergilikte vakit geçirdim. güzel yani. bu...
  31. yanyazan

Lifecell GB dağıtıyor

Arkadaşlar lifecell'in sitesine girdiğinizde anasayfada bi oyun var. videoda gözüken lifecell'in logosu olan sonsuz işaretini tıkladıkça puan kazanıyosunuz. o puanlar da gb oluyo hafta sonu telefonunuza yükleniyo. tabi bunun için bipten lifecell kanalını takip etmeniz lazım. bi de ne kadar çok...
  32. yanyazan

turktelekom fiber hızı ve fiyatı arasındaki saçmalık

turk telekomun yeni reklamlarını görünce ev internetimi turk telekom'a mı yapsam diye düşündüm. internet sitesine de girdim kocaman reklam vermişler. gerçekten uygun gibi gözüküyor ama içeriğine baktığınızda da diğer resimdeki gibi. şimdi 74 lira fiyat falan iyi de arkadaş fiber diyosunuz...
  33. yanyazan

Kobiler İçin Mutabakat İşlemlerinde Kolaylık

Merhabalar, mutabakat işlemlerini (BA/BS Mutabakat, Cari Mutabakat, Bakiyesiz Mutabakat), elektronik ortama taşımak isteyen kobiler için Halkbank, detayları aşağıda yer alan bir kampanya düzenlemiş, ilgilenenler bakabilir.
  34. yanyazan

hazırkartta internetleri 2'ye katlama kampanyası

hazırkartlılar için dijital operatör ya da turkcell.com.tr üzerinden internetiniz ikiye katlayabiliyomuşsunuz. 10 lira verdiğinizde paketinizde ne kadar internet varsa o kadar daha geliyo. en azından paket bitimine yakın yapmak iyi olabilir. 12 gb interneti 10 liraya almak gibi :)
  35. yanyazan

21. Adana Tiyatro Festivali Haftanın Programı

Selamlar daha önce forumda konusunu açmıştım.Türkiye'nin en uzun soluklu tiyatro festivali olan festival, her yıl olduğu gibi bu yıl da 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde başladı ve 30 Nisan'a kadar devam edecek. Bu hafta çok iyi oyunlar oynanacak yine ben 13 Nisan'da Ankara'da Cimri oyununa gittim...
  36. yanyazan

Türk Hava Yolları Devasa Büyüklükteki İstanbul Havalimanına Taşınıyor!

Yeni açılan istanbul havalimanına Türk hava yolları 5 nisanda taşınıyormuş. Devasa havalimanına böylesine büyük bir firmanın taşınması çok zaman alır diyordum ama bütün taşınma işlemi çok kısa sürecekmiş tam emin değilim ama max 45 saat olduğunu söylüyorlar ve uçuşlar devam edecekmiş benim...
  37. yanyazan

GNÇ artık her paketi her ay ek hediye internet veriyor

GNÇ'nin yeni kampanyası gelmiş. yeni turkcelle geçip gnçli olursanız hangi paketi seçerseniz seçin size +3 gbdaha ekliyo hediye olarak. hem de 12 ay boyunca. yani 5 gblık paket aldıysanız mesala 5 gblık paket fiyatı ödeyip (35 lira) 8 gb internetiniz oluyo gibi.yanında dergilik falan da veriyo...
  38. yanyazan

Teknofest Belgeseli

Merhaba herkese belgesel için bir başlık bulamadığım için buraya açıyorum başlığı. Biliyosunuzdur geçen sene Eylülde yeni havalimanında uzay ve havacılık festivali düzenlendi ben gitmiştim ve çok beğenmiştim cidden. TRT Belgesel de festivalin nasıl yapıldığına dair bi belgesel hazırlamış...
  39. yanyazan

Çimsa Cemex`in fabrikasını 180 milyon dolara satın alıyor

Sabancı Holding iştiraklerinden Çimsa, Meksikalı Cemexin İspanyadaki beyaz çimento fabrikası Bunol`u 180 milyon dolara satın alma anlaşması üzerinde görüşüyor. Sabancı Holding CEO'su Mehmet Göçmen, "Sabancı Holding Çimsa ile beyaz çimentoda dünyanın 1 numarası oluyor" dedi. Çimsa, Cemex'in...
  40. yanyazan

Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali

Merhabalar herkese konu daha önce açıldı mı bilmiyorum umarım açılmamıştır Biliyorsunuzdur 27 Mart dünya tiyatro günü. Sabancı Vakfı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı da bugüne özel bir festival düzenliyormuş, 21. kez düzenlenecek olan bir festival. Daha önce gideniniz oldu mu ilk olarak bunu merak...
  41. yanyazan

Kadının Ayak Sesleri

Bu zamana kadar gördüğüm en anlamlı kadınlar günü mesajı buydu. Diğer firmaların yaptığı işler de güzel ama bu bana daha samimi ve içten geldi. Aslında bana sami ve içten gelmesinin sebebi benimde zamanınında aile içinde görmüş olduğum baskı oldu. Hep pilot olmak istemiştim çünkü uçmayı...
  42. yanyazan

Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Arkadaşlar ben maaşımı halkbank’tan alıyorum. Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi adında kredi veriyormuş. Maaşını burdan alanlara özel diye biliyorum. Benim 40- 50 bin arası bir paraya ihtiyacım var. Diğer kredilerden farkı ne alan var mı?
  43. yanyazan

En iyi hız-fiyat veren operatör ve tarifeler

internet kullanmak için bi sürü firmadan alternatifimiz var ama afişlere bakıp aldanırsak çoğu bizi yer :D arayıp bilgi aldığınızda bi sürü sürprizle karşılaşıyorsunuz ve fiyatları da hızlardı o reklamlarda gördüğünüz fiyattan değil aslında. ben biraz araştırma yaptım duyduğum ve gördüklerimi...
  44. yanyazan

JBL bluetooth hoparlör çok uygun fiyatta

JBL go bluetooth hoparlör turkcellde indirime girmiş. 6 lira taksitle, 36 ay. 12ay derseniz de 13 lira. zaten peşin fiyatına 179 lira. yanlış hatırlamıyosam d&r da baktığımda 250 lira falandı. stokta sınırlıymış. düşünenler varsa acil bakabilir
  45. yanyazan

Çek-Senet İşlemleri Tarih Oluyor!

Arkadaşlar selamlar, benim gibi KOBİ olma yolunda ilerleyen arkadaşlar için faydalı olduğunu düşündüğüm bir şeye denk geldim. Halkbank'ın Paraf KOBİ kartı ile yapılan alışverişlerde çek senet gibi kavramlar tarihe karışacak gibi duruyor. Çünkü yapılan alışverişler taksitlendirilebiliyor.
  46. yanyazan

BiP'ten hediye 10 gb internet

Bip sevgililer günü için özel bi kampanya çıkarmış. bip'ten #silmedencesurca kanalını takip ediyosunuz. sonra karşınıza gelen menüden #SilmedenCesurcaYaz'a tıklayıp içinizi döküyosunuz [:D] seçilecek olan en cesur mesajlara 10 gb hediye verilecekmiş duyrulur ayrıca 14 şubat'tan itibaren yıl...
  47. yanyazan

Sizce Altınlarımı Ne Yapmalıyım Fikri Olan Var mı?

Arkadaşlar merhaba ben birikim yapmak için altın alıyorum. Para olunca harcıyorum o yüzden altın daha cazip ama evde tutmak istemiyorum altınları fakat hangi bankanın sunduğu imkan daha fazla henüz araştırmadım. İş yerinden bi arkadaşım geçen yaz düğün yaptı ve o zaman çok araştırdım en uygun...
  48. yanyazan

Turkcell Fiber'de 24 GB Mobil İnternet Hediye

Turkcell fiber internette 12 ay kalma sözü veren abonelerine aylık 2 GB toplamda 24 GB mobil internet hediye ediyor. Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası
  49. yanyazan

Neşet Ertaş şarkısı çalınan dizi

Arkadaşlar trt de bir diziye rastladım dizide konuşulan türkçe ve eski kelimeler çok hoşuma gitti. Bir de Neşet Ertaş girdi ki bir sahnesinde yanık yanık.. Tüm derdim tasamı unuttum uzaklara daldım biraz. Neşet ustanın sesinin hüznü içime işledi o an. Trt nin dizilerinde böyle usta değerlere yer...
  50. yanyazan

Halka TRT 1

15 Ocak Salı yani yarın yayın hayatına başlayacak olan TRT'nin yeni gözdesi Halka dizisi oyuncu kadrosu ile oldukça iddalı duruyor. Dizinin fragmanlarını izledim dizi hakikaten ilgi çekici duruyor. 2019 yılının ilk haftalarında dizi yayınlarını tatile sokan ve reklam gerekçesiyle bu süreci...
  51. yanyazan

Turkcell Pazarlama Direktörü'nün AKK Açıklaması

Bugün Twitter da sıkça konuşulan konulardan biri de Turkcell Pazarlama Direktörü Barbaros Yiş'in yapmış olduğu AKK açıklamasıydı. Barbaros Yiş açıklasında sunları söyledi; "Daha önceden de AKK'siz paketler vardı. Ama fiyatlar yüksek olduğu için pek tercih edilmiyordu" ifadesini kullanan Yiş...
  52. yanyazan

Halkın Yıldızları İndirimli Konser Biletleri

Arkadaşlar selam, Halkbank bir konser serisi düzenliyor büyük ihtimal gözünüze çarpmıştır. Edis, Aleyna Tilki, Merve Özbey, Berkay gibi genç şarkıcıların yanı sıra Zara, Cengiz Kurtoğlu, Teoman gibi çok sık konser vermeyen daha eski isimler de bu konserlerde sahne alacak. Paraflılara özel...
  53. yanyazan

e-Dönüşümün Faydaları Nedir?

e-Dönüşüm Geliri 10 milyon TL ve üzeri olan işletmeler için e-Dönüşüm yasal zorunluluk olmuştur. Buna ek olarak, yıllık geliri 5 milyon TL ve üzeri ve online satış yapan şirketlerin de e-Arşiv’e geçmesi de zorunluluk halini aldı. Bu sadece zorunluluk değil ayrıca dijital dönüşümün faydalarını...
  54. yanyazan

Halkbank Konserleri

Arkadaşlar eşim Merve Özbey e bayılıyor. şimdi konseri de varmış Halkbank düzenliyor. “Halkın Yıldızları” adlı etkinlik için biletimizi aldık Merve Özbey için. sahneyi beğenirsem ben de Hakan Altun konserine de gideceğim. Haliç kongre merkezinde konser izleyen oldu mu hiç? Canlısı iyi olan...
  55. yanyazan

Trt'nin yeni dizisi Vuslat

Pazartesi günleri tv de büyük çekişme var biliyorsunuz reyting konusunda. Ben yeni bir dizi buldum bu akşam başlıyor başrolde Kadir Doğulu var. Ben çok beğenirim kendisini, erkeksi ve özellikle sesi de çok karizmatik. Dizinin diğer oyuncu kadrosu da baya usta isimlerden oluşuyor. fragmanı...
  56. yanyazan

E- Dönüşüm Nedir?

En basit anlatımla e-dönüşüm, bilginin, değerin, varlığın, girişimciliğin ve ihtiyaçların dijital dünyada gerçekleştirilmesi ve hız ile tasarrufun temel bir ihtiyaca evrilmesi olarak tanımlanabilir. Son yıllarda devlet politikası halini almaya başlamasıyla daha sistemli bir şekilde gelişmesi de...
  57. yanyazan

Turkcellden iphone xs çekilişi

Arkadaşlar eğer turkcelliyseniz telefonunuza tl yükleyeceğiniz zaman bunu web sitesinden ya da hesabım uygulamasından yapın. çünkü bunu ordan yaptığınızda iphone xs çekilişine katılmış oluyorsunuz. 22 ocağa kadar devam ediyor
  58. yanyazan

Fark Yaratanlar!

Arkadaşlar merhaba size bir süredir youtube üzerinden izlediğim bir projeden bahsetmek istiyorum. Projenin adı Fark Yaratanlar. Sabancı Vakfı tarafından desteklenen bir proje. Amaç ise toplumsal gelişmeye katkıda bulunan insanların hikayelerini anlatılması. En son izlediğim bölümde Elazığ'daki...
  59. yanyazan

Turkcell Superonline ve Türk Telekom internet fiyat karşılaştırması

Türk Telekom ve Turkcell limitsiz internet fiyatlarını paylaştılar. Şimdi ikisinin de rakamlarını duyduğumuzda ortaya böyle bir tablo çıktı. 8 mbps türk telekomda 79 lirayken, turkcellde 15 mbps 79 lira. yine türk telekomda 24 mbps 119 lirayken, turkcellde 25 mbps 89 lira. bana sorarsanız...
  60. yanyazan

Paraf yeni yıl kampanyası

Merhabalar arkadaşlar 2019’a girmeden son kampanyalardan da yararlanıp yılı güzel bitirelim. Ben toplu aylık ev alışverişini yaptım tabi yeni yıla da evde gireceğiz o nedenle baya şey aldım aile ihtiyaçları 1000 tl ye yakın tuttu, bu alışverişimin sonunda da paraf 100 tl paraf puan yükledi bana...
  61. yanyazan

Dijitalleşen Dünya da KOBİ’lerin Partneri

Dijital olgusu hayatımızda uzun yıllardır var. Bu oldu her toplumu her kültürü ve herkesi etkisi altına almış durumda. Teknolojinin içine doğan yeni nesilden tutunda emekli maaşını ATM’den çeken amca ve teyzelere kadar herkes dijital dünyanın içinde. Buna markalar girişimciler ve KOBİ’ler’de...
  62. yanyazan

Google adwords hediyeli halkbank e ticaret paketi

arkadaşlar selamlar, halkbank ve ideasoft bir iş birliği yapmışlar, e ticarete girmek isteyen kobilere hem maddi hem danışma anlamında destek veriyorlarmış. ayrıca destek paketlerinin içinde google adwords hediyesi de varmış. ocakta bitecekmiş sanırım bu kampanya haberiniz olsun
  63. yanyazan

Turkcell'den yeni paketler ve sınırsız internet güzelliği

Şimdi turkcell yeni paketler çıkarmış. Lifecell'liler için. Ek paket olarak değil de daha çok böyle o gün ya da o hafta internetle çok işiniz var 5-10 liraya günlük ya da haftalık paket alıyosunuz, onu yiyip bitiriyosunuz dolayısıyla kendi internetinizden yemiyosunuz. mesela müzik dinliceksiniz...
  64. yanyazan

SabancıDx

Konuyu umarım doğru yere açıyorumdur. Bugün gördüğüm bir haber bu. Sabancı Holding'in bünyesinde bulunan ve teknoloji üzerine çalışan Bimsa'nın adı SabancıDx olarak değişmiş. Sanırım isim olarak D = data X= experience 'dan geliyor. İşin güzel tarafı yeni nesil teknolojilere yatırım yapmaya devam...
  65. yanyazan

Mikro Yazılım Ürünlerini Kullnan Var Mı?

Merhaba arkadaşlar, İş kurma gibi bir planım var ve iş kurmadan önce tüm süreçleri araştırıyorum. Bu süreç içinde sizde bilirsiniz ki muhasebe ve finans bölümü hayati önem taşıyor. Muhasebe için hangi programı kullanayım sorusunun cevabını cevremdeki insanalra sorduğumda mikro yazlımı...
  66. yanyazan

Halkbank Uzmanına Danışın

halkbank’ın sitesinde uzmana danışın diye bi buton var. içinde de 10 tane falan farklı uzman var, 20ye yakında konu var içlerinden seçip istediğiniz konuda bilgi alıyosunuz. Bu sayfadan yararlanan ve faydalı bilgiler edinen var mı? eş dost arada konuşuyoruz hep iş kuralım diye ama uzmandan fikir...
  67. yanyazan

Qafe Yeşil Kahve

Arkadaşlar selam, daha önce forumda konu il ilgili başlık açılmış ama yeniden başlık açmak istedim. Bunun sebebi de kilo vermeye başladığım şu dönemlerde bugün başka birinden daha duydum kullanan var mı aramızda?
  68. yanyazan

TRTÇocukMedyası Konferansı

Konuşmacılarının ilgi çekici olduğu konferansın 2. günü imiş bugün. Ebeveynler için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. İşte olmasam gidebileceğim bir konferanstı aslında. Arada canlı yayından takip ediyorum : TÜRKİYE'NİN ÇOCUK ODAKLI TEK MEDYA KONFERANSI | TRT Uluslararası Çocuk Medyası...
  69. yanyazan

İdeasoft-Halkbank Kampanyası

Selamlar, idesoft halkbank kampanyasını deneyimlemiş olan birisi var mı? herhangi bir olumlu veya olumsuz yorum varsa üzerime atar mısınız? bir site kurmayı düşünüyorum ama kararsızım bu konuda…
  70. yanyazan

Naim Süleymanoğlu'nun Ölüm Yıldönümü

Spor tarihinin en önemli ismi ülkemizin en önemli sporcularından Naim Süleymanoğlu ki kendisini çok severdim bugün ölüm yıldönümü. Ne yazıkki çok da bahsedilmiyor ya de ben rastlamadım bilmiyorum. Trt spor bugün belgesel yayınlayacakmış sevindim çünkü kendisi haber bültenlerinde 2 dakika...
  71. yanyazan

icloud'a zam geldi en uygun fiyatlı depolama alanları

elimizde akıllı telefonlar varken depolama alanı kullanmadan olmuyo çünkü o hafızalar bi türlü yetmiyo. bi de rehber yedeklemesi falan şart malum. benim tel iphone icloud kullanıyodum. ama şimdi zam gelmiş fiyatlara. bi araştırma yaptım. yaptığım araştırmayı da sizinle paylaşıyorum. şu an en...
  72. yanyazan

10 Kasım Atatürk'ün Yolunda!

Öncelikle buradan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha anmış olalım. Genciyle yaşlısıyla hepimiz onu andık. Saat 09:05'de sirenler çaldığında aslında hepimiz düşünüyoruz bize bıraktığı mirası, eserlerini ve ilkelerini... Atatürk gibi bir önder, bir lider dünyaya bir kere gelir. O...
  73. yanyazan

Atatürk'ün en güzel fotoğrafları

10 Kasım'a özel lifebox 600 küsürlük efsane bi fotoğraf albümü yayınlamış. ben bazı fotoları ilk defa gördüm acayip hoşuma gitti. Atamızın güzel fotolarına bakmak isterseniz linki bırakıyorum lifebox haa bi de upcall'u kullanıyosanız onda da operatör ismini değiştirebiliyoduz. ben böyle...
  74. yanyazan

Turkcell'de artık AKK yok

Turkcell fiber internetlerde artık issstediğiniz kadar internette takılıp film dizi ne varsa sömürebilirsiniz çünkü adil kullanım kotanız doldu derdi yok ve internetiz yavaşlamıyor
  75. yanyazan

Trendyol indirimi için hangi kampanya?

Trendyoldan alışveriş yaparken indirim sağlayan kampanyalar var mı bildiğiniz? Kartlar var bankaların nasıl acaba onlar? halkbankın parafını kullanıyorum ama bilmediğim varsa başka aydınlatırsanız sevinirim.
  76. yanyazan

Diş sızlaması için hangi macun?

Merhaba dişlerimde sızlama sorunu var geçen gün bir tanıdık bi macun önerdi ama bilmedim gerçekten etkisi olur mu? İsmi Brille Premium eğer kullanan varsa yazabilir mi ya da bu soruna hangi macun etki eder ?
  77. yanyazan

Turkcell Bip ile Amerika’ya Açılıyor

‘Do the Bipıng’ jingle’ı ile yeni bir reklam yayınlamış Turkcell. Türkiye pazarında büyümeye devam ederken şimdi Amerika ve Avrupa’ya açılacaklarmış. Senelerce “Turkcelle bağlan hayata, hayata bağlan Turkcelle” şarkısını dillere dolayan turkcell yine bunu amaçlamış gibi. Bakalım dünya pazarında...
  78. yanyazan

Megurex'i Deneyen Var Mı?

Arkadaşlar selam, Geçenlerde arkadaşım megurex diye bir markadan bahsetti. Araç bakım temizlik ürünleri üretiyormuş ama evde de kullanılabiliyormuş ürünler. Araç koltuklarında leke vardı baya çıkmış lekeler. Aranızda kullanan var mı?
  79. yanyazan

Girişimcilik?

Genç girişimciler için bir çok kuluçka şirket var belki duymuşsunuzdur. Yatırım almak için önce piyasada tanınmak gerekiyor tabiki. Bu tür kuluçka ofislerinde gezen dolaşan yatırımcılar uygun gördükleri entreprise'ı destekliyorlar. Bunun haricinde internet üzerinden satış yapmak isteyenler varsa...
  80. yanyazan

Bipten mesajlaşarak samsung S9 kazanma şansı

Bip üzerinden konuşup mesajlaştıkça samsung S9 telefonu için çekiliş hakkına sahip olduğunuzu biliyomuydunuz? ben bilmiyodum :D sesli, görüntülü ya da işte normal mesajlaştıkça toplamda 3 defa çekiliş hakkı veriyo zaten sürekli bipten mesajlaştığım için artık sürekli şansım artıyo. bakalım...
  81. yanyazan

İbn Haldun Üniversitesi hazırlıktan sonra ücretsiz Arapça hazırlığı alabiliyor muyuz?

Günümüz şartlarında İngilizce eğitim tek başına yeterli olabilecek bir şey değil. Bu yüzden alternatif dil seçenekleri sunan okullar benim için ilk tercihlerin başında geliyor. İbn Haldun Üniversitesi hazırlıktan sonra bir sene daha ücretsiz Arapça hazırlık alabiliyoruz. Böyle avantajlar bana...
  82. yanyazan

galaxy note 9 Turkcell'de ön satışta

yeni galaxy note 9, 13 ağustosta satışa sunuluyomuş arkadaşlar. Turkcell'de ön satışta şimdi ilk alanlardan olmak isterseniz. Peşin fiyatına 12 taksit haberiniz olsun
  83. yanyazan

Yiyosa Gelin Diyorlar!

İnternet hayatımızın tümü e haliyle bir türlü yetmiyor. Yetmeyince ek paket alıyorum da o da çok pahalıya patlıyor. Ek paket almaktan ya da paketim bitmekten çok sıkıldım. Faturayı düşünmekten doğru dürüst mobil verimi açamadığım günleri geride bırakacak yeni bir şey buldum :)
  84. yanyazan

İbn Haldun Üniversitesi'ne Giden Var Mı?

Bir sürü seçenek varken üniversite seçmek çok da kolay bir durum olamıyor. Dil eğitimi olması, iş bulma garantisi, staj imkanları derken seçimler geldi çattı ben hala ne yapacağımı bilmiyorum. Staj imkanı, yaz ve kış dil okulları imkanları bakımından en mantıklı tercih İbn Haldun Üniversitesi...
  85. yanyazan

Üniversite tercihi ne yapmalıyım?

İktisat bölümünü tercih edeceğim. Matematiğim çok iyi olmadığı için kafamda bu bölüme karşı hep bir şüphe var. Olabildiğince iktisat bölümünde okuyan insanlarla konuşmaya çalışıyorum. Gene de kafamda çok belirgin bir hale gelmiyor. Bunun üzerine iktisat hakkında araştırma yaparken Geleceğim...
  86. yanyazan

Spider Man yeni fragman

Playstation 4 almak için bir sebep daha ;):)
  87. yanyazan

Huawei p20

Arkadaşlar 2 seneye yakın samsung s6 kullanıyorum ama son zamanlarda huawei p20 dikkatimi çekmeye başladı. kamerası baya sağlam duruyo ama kullanan varsa bilgilendirebilir mi?
  88. yanyazan

vadeli hesapla altın yatırımı yapmak

Eşim ve kendi üzerime vadeli altın mevduat hesabı hesabı açtırmayı düşünüyoruz. Döviz yerine altın düşünüyoruz, döviz baya dalgalı son zamanlarda. Halbank’ın vadeli altın mevduat hesabını araştırıyoruz. 30- 400 gün aralığında vadelerle hesap açılışı yapılabilecekmiş. Faiz oranları bakımından da...
  89. yanyazan

Üniversite tercihleri için ne yapmalıyım?

Üniversite tercih etmek hiç kolay bir iş değil. Sonuç itibariyle yıllarını vereceğin bir şeye adım atıyorsun. Kimse dönüp düşündüğü zaman mutsuz olmak istemiyor. Fakat bazen ne yapacağını da bilemiyor insan. Akademisyenlerle görüşmekte neredeyse imkansız. İnternette gezinirken Geleceğim Sosyal...
  90. yanyazan

Asus x550vx i7 6700HQ

Bilgisayar fotoğraflarda görüldüğü üzere temizdir. Kozmetik açıdan herhangi bir sorunu yoktur. Tüm parçaları eksiksizdir. Oyun oynamak istetenler için idealdir. İçersinde orjinal Windows 10 Pro yüklü. Donanımsal anlmada da hiç bir sıkıntısı yok. Garantisi yok. Intel i7 6. Nesil 3.5 GHz işlemci...
  91. yanyazan

MacBook Air İçin İdeal Tarayıcı

Eğer Macbook Air kullanıyorsanız mutlaka opera ve firefox kurun arkadaşlar ben chrome ve safari çok ram yiyor ve cihazı çok ısıtıyor bu iki tarayıcı bence daha stabil çalışıyor.
  92. yanyazan

Sürpriz Noktadan En Fazla Kaç GB İnternet Kazandınız?

Arkadaşlar selamlar sürpriz noktadan ben bir kere 5GB internet kazandım sonra 2 GB 3GB kazandım aranızda hiç 10 GB kazanan var mı veya Turkcell veriyor mu 10GB ?
  93. yanyazan

Free Shape Sitesi

Bildiğiniz ücretsiz shape olan site var mı ? Google a yaz onlarca site çıkar demeyin çıkmıyor :/
  94. yanyazan

KOSGEB Teşviği

Selamlar iş kurma fikrim var ama kosgeb hibileri hakkında çok bir bilgim yok daha önce almış biri varsa yazabilir mi acaba nelere gerekiyor kredi ve hibe için ?
  95. yanyazan

Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi

Günümüzde genel yargılara bakıldığı zaman sosyal bilimlere bakış açısı diğer alanlara göre daha farklıdır. Aileler genellikle çocuklarına ‘’doktor ol kızım, mühendis ol oğlum ‘’ tarzında yaklaşımlarda bulunurlar. İbn Haldun Üniversitesi tarafından bu bakış açısını yıkmak amacıyla iki seneden...
  96. yanyazan

AVM’lerde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı

Turkcell’in bana göre en güzel hizmetlerinden biridir. İş yerim Levent’te olduğu için sürekli araba ile gidiyorum. İstanbullu olarak trafikten sonra hepimizin temel sorunu park yeri. Yarım saat park yeri bulamak için aynı yerde arabayla dolandığım zamanlar oldu. Her zaman olmasa da artık ayda...
  97. yanyazan

Turkcell Platinum Cinemaximum Kampanyası!

Konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama bir süredir Turkcell Cinemaximum için bilet vermeyerek bizleri epeyce üzmüştü. Şimdi ise sadece Pazar günleri bedava bilet vererek yüzümüzü yeniden güldürmeye başladı Eskiden haftaiçi de bir bilet alınca bir bilet veriyordu o günler daha güzeldi hey gidi...
  98. yanyazan

BİP Web Nedir?

Görüntülü, sesli arama ve mesajlaşma uygulaması BİP güzel bir hizmet daha sundu. Hizmetin adı BİP WEB. Whatsapp web ile benzerlik gösteren BİP Web Whatsapp web e göre daha fazla artıyı içinde barındırıyor. Mesela Whatsapp'da telefonununuz kapalı ilken web kısmından mesajlaşmaya devam edemezken...
  99. yanyazan

Bankalar Konut Kredisinde Faiz Oranlarını Düşürüyor!

Halkbank, 500 bin liraya kadar konut kredilerinde faiz oranını yüzde 0.98'e çekti. Başbakan Binali Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde bankaların konut sektörünü canlandırmak ve stokları eritmek için kampanya başlatacağını açıklamasının ardından ilk hamle Halkbank'tan geldi. Halkbankı, 500 bin...
  100. yanyazan

Turkcell İnternetinizi İkiye Katlıyor!

Turkcell her ramazan olduğu gibi bu senede ramazan ayının gelişini hediyeler ile karşılıyor. Tarifenizdeki internet ve uygulamalar iki katına çıkıyor. Şöyleki eğer 8GB internet pakaetiniz var ise 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 8GB internet daha geliyor. Böylece 16 GB internetiniz oluyor.
  101. yanyazan

23 Nisan Halkbank etkinliği

Bugün yeğenlerimi avmye götürme sözüm vardı, viaport avm'ye gittik ve Halkbank'ın çocuklar için yaptığı etkinliğe denk geldik. Açıkçası yeğenlerimin baya bi hoşuna gitti. Etkinilik kapsamında çocukların dilekleri dilek kutusunda toplanıyo. 23 Nisan gibi güzel ve önemli bi günde böyle çocuklar...
  102. yanyazan

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisindeki Akşemseddin Kimidir?

Salı akşamları ekrana gelen Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisindeki efsane karakterlerden biride hiç şüphesizki Akşemseddin'dir. Akşemseddin, asıl adı ile Mehmet Şemseddin (d. 1389, Şam – ö. 16 Şubat 1459, Göynük), Türk mutasavvıf, âlim-tabip ve şair. Şemsîyye-î Bayramîyye isimli Türk...
  103. yanyazan

Halkbank'ın Geleneksel Üreten Türkiye Buluşmaları Bursa'da Başladı

Daha önce Gaziantep'te de düzenlenen ve daha başka şehirlerde de düzenlenmiş olan Halkbank Üreten Türkiye Buluşmaları, Bursa'dan başladı. Bankanın sanayiciler ve KOBİ’lerle buluştuğu geleneksel Üreten Türkiye Buluşmaları’nın Bursa ayağına 500’ün üzerinde davetli katıldı. Halkbank Genel Müdürü...
  104. yanyazan

Turkcell Superbox Hizmeti Denemeyi Düşünüyorum

Siz hangi firmayı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama benim kullandığım markaların çoğu sorunlu çıktı. İlk başta güzel hız alıyordum ama sonrasında saçmalaya başladılar. Mesela kotam dolmadığı halde düşük hızdaki internet gibi. Fiber alayım dedim altyapım yokmuş arkadaşımdan duyduğum bu superbox...
  105. yanyazan

Dönüşümlü hesap

Bildiğiniz gibi bu aralar döviz biraz inişe geçti. Benim de aklıma geldi böyle bu düşüşten yararlanabilsem nasıl olur diye. Bu konuda bende tecrübe yok yani. Az biraz baktım dönüşümlü hesap çıktı karşıma Halkbank’ta. Döviz cinsleri arasında alım satım olması dikkatimi çekti. Böyle düşen dövizden...
  106. yanyazan

Paraf yeni yıl kampanyası

Aranızda Paraf kullanan varsa ay sonuna kadar marketlerde falan geçerli paraf para kampanyası varmış. 100 tl ve üzerinde 25 tl paraf para veriyor. Ben kullanıyorum güzel oluyor :)
  107. yanyazan

World kartla para kazandım

forumcular sizi bir konu hakkında bilgilendirmek için yazayım dedim. yapı kredinin kampanyası var. 100 tl harcayınca 15 tl veriyor. harcamadan kazanmanın yolunu buldum. onu anlatayım migroslardan ininal kart yükletince harcama yapmış kabul oluyorsun gidin 100 tl yükletin 15 tl alın. bunu 3 kez...
  108. yanyazan

Aras Kargo'da %30 indirim fırsatı KOBİ'leri bekliyor

KOBİ'lere destekte sınır tanımayan Halkbank, bu sefer de Aras Kargo ile anlaşıp KOBİ'lere kargo kampanyası yapmış. 15 Ocaka kadar Aras Kargo'dan gönderi yapan KOBİ'lere %30 indirim! Halkbank Kobi Kampanyası
  109. yanyazan

Açık hesap?

Aranızda Halkbank'ın açık hesabını kullanan var mı? Bakındım ama bu hesapla ilgili bi konu göremedim. Böyle ani ve hızlı para ihtiyaçlarında çok işe yarıyormuş diye duydum.
  110. yanyazan

Halkbank personel alım sınavı

Sınava girmeyi düşüneniniz var mı? Güzel bir fırsata benziyor baya da bir personel alacakmış Halkbank. Benim etrafımda bir iki kişi hazırlanıyor. Az da kalmış son başvuru tarihine.
  111. yanyazan

Yeni iş ve sermaye

Biz iki arkadaş yeni bir iş kurmaya karar verdik ancak öyle elle tutulur bir sermayemiz yok. Tecrübe derseniz sağdan soldan duyduklarımız ve geçmişteki işlerimiz. Hani hiç kendi işimizin patronu olamadık ama bu sefer olacağız inşallah. Girişimci kredisi gibi kredi veren bir banka var mı...