Arama sonuçlarınız

1. ArdaT

bluetooth'um çalışmıyor ne yapmalıyım

keşke okusan 1593809619 off
  2. ArdaT

bluetooth'um çalışmıyor ne yapmalıyım

Arkadaşlar yeni laptop aldım 1 ay olmadı daha alalı haziranda aldım lenovo ideaped 145s .saat 9'a kadar bilgisayarın ekranının sağ altındaki bildirim kısmında bluetooth açıp kapatabiliyorudm sorunsuz bir şekilde bluetoothlu mouseumu kullanuyordum ama durduk yere önce mouse bozuldu sonra ordaki...
  3. ArdaT

Kulaklığımda Tek Taraftan Ses Geliyor

Kulaklık 40 TL zaten neyse yeni alacağız artık ne yapalım teşekkr ederim
  4. ArdaT

Kaç liraya yapılır
  5. ArdaT

philips shm 1900 marka kulaklık sandalyeye dolanmış sandalyeyi geriye çekince giriş kısmı zorlandı biraz yamuldu elimle düzelttim takıyorum tek tarafından ses geliyor sol tarafından düzeltilecek birşey mi yoksa mefta mı kulaklıksız kaldım :/
  6. ArdaT

TELEFONUM ESKİ SİM KARTIMI ALGILAMIYOR

Merhaba! Telefonumu dayım getirdi bugün eskiden onlar kullanıyormuş marka Nokia C7 , sim kartını takıyorum hatsızda , genele tıklıyorum sim kartı takınız diyor halbuki sim kartını takmıştım , başka sim kartlarda denedim , başka telefonda çalışıyor bunda çalışmıyorlar,nedeni ne olabilir teşekkürler
  7. ArdaT

Telefonum eski sim kartımı algılamıyor

Simkartını kapatmışlar derken ? diger telefonlarda çalışıyorlar ? Çekmemeside imkansız gibi yani çekmeyecek gibi değil :D teşekkürler
  8. ArdaT

Telefonum eski sim kartımı algılamıyor

Merhaba! Telefonumu dayım getirdi bugün eskiden onlar kullanıyormuş marka Nokia C7 , sim kartını takıyorum hatsızda , genele tıklıyorum sim kartı takınız diyor halbuki sim kartını takmıştım , başka sim kartlarda denedim , başka telefonda çalışıyor bunda çalışmıyorlar,nedeni ne olabilir teşekkürler