Arama sonuçlarınız

1. S

Hangi ISS secmeliyim?

Arkadaslar eve internet bağlatacagım normalde altyapım 13 mps destekliyor diye yanaşmamışdım ama dun gece bakinca altyapım yukselmis 70 mps olmus nasıl oldu hic bir fikrim yok. Ping sorunu ve kopma olmayan bir İss istiyorum. Netspeed ve Turknet arasinda kaldim baska varsa tahahüt olmayan...
  2. S

İnternet Altyapı Sorunu

Arkadaşlar eve internet bağlatacağım. Altyapı testlerini yaptım hepsinde 13 Mbps gözüküyor ama speed testte 18 mps çıkıyor hızım upload hızım ise 5Mbps civarlarında. Alt kattaki komşumdan bilgi istedim Türk Telekom VDSL2 modem kullanıyor modem arayüzünde dsl modulasyon kısmı da vdsl2 vdsl...
  3. S

Bu sisteme gtx 750 ti gider mi?

Sahibinden de böyle bir kasa var. Bunun yanına 2.el bir gtx 750 ti alsam nasıl olur darboğaz fln olur mu ?
  4. S

Arkadaşlar Kasa toplayacağım yardım eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba yakın bir akrabama cs go pubg lite gta 5 için bir kasa toplayacağım fakat bütçe biraz kısıtlı 1110 liraydı 1250 liraya kadar çıkarttım dahada çıkmam dedi. Bu hafta bu paraya bir kasa toplayacağım ikinci el nasıl bir sistem önerirsiniz. Kafamda şöyle bir sistem var ama...
  5. S

Asus P5VD2- VM SE anakart için ekran kartı önerisi

Elimde Asus P5VD2- VM SE bir anakart ve core 2 duo e4500 işlemci var. Bunlara rx 550,gtx 750 ti gibi bir ekran kartı 8 gb ram 120 gb ssd eklemek istiyorum sıkıntı çıkarır mı? Arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  6. S

Bilgisayarı usbden başlatamıyorum.

Lenovo G505s cihazı var elimde şuan format atmam gerekiyor fakat boot usb menüsüne giremiyorum tüm f tuşarını denedim fn esc delete ama girmiyor biosa bir türlü nasıl yapabilirm. Gelişmis başlangıç kısmında da usb gözükmüyor. Masaüstünde usbden başlatma seçeneği var mıdır?
  7. S

Mobil oyun tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 3-4 kişi oynayabileceğimiz oyun icin de mikrofonla konuşabileceğimiz oyun arıyorum(pubg call of duty harici rpg değilde silahlı catışmalı). Teşekkürler
  8. S

Ramlerim neden böyle ?

Arkadaşlar ramlerim 2400 mhz olmasına rağmen 1200 mhz ile mi çalışıyor yoksa burda başka bir şey mi demek istiyor?
  9. S

Windows 10 ile gelen laptopa Windows 8.1 kurulur mu ?

Arkadaşlar Windows 10 ile gelmiş bir dizüstü bilgisayarım var. Ben buna Windows 8.1 Pro kurmak istiyorum fakat kurunca driver sıkıntısı yaşayabilme ihtimalim var mıdır? Cihaz Lenovo Legion Y520 i7 7770 HQ GTX 1060 16 GB RAM 256 GM m2 SSD + 2 TB HDD Şuan Windows 10 Home kurulu birde Lenovo'nun...
  10. S

Max 1750 tl 2. El laptop tavsiyesi

Arkadaşlar yeğenime 1750 liraya kadar ikinci el laptop bakıyoruz. Dersleri dısında pubg lite de falan 40 -50 fps de oynatacak bir cihaz bakıyoruz. Bir süru ekran kartı modeli var hangisi iyidir ama bilmiyorum. Hd7400m, amd hd 5000, ihd 5000, gt 525m gibi bir sürü model var hangi ekran kartları o...
  11. S

Ssd taksam nasıl sonuç alırım ?

Arkadaşlar merhaba Eski bir laptop var eba için kullanılcak ama donmaktan bilgisayar kullanılmıyor. Özellikleri 8 gb ram İntel pentinum b960 2.2 ghz Ekran kartı 1664 mb diyor 500 gb hdd var ama kasılmaktan kuolanılmıyor Buna bir adet 128 gb ssd alsam bilgisyar kullanılır mı amaç chrome ve...
  12. S

3000-3500 tl ye kadar telefon tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar iPhone 6s plus kullanıyordum maalesef bozuldu ve baya masraf çıktı yaptırmayıp yeni bir telefon alıcam. Bütçem 3000 TL maksimum 3500 liraya çıkabilirim ikinci el bir cihaz alacağım. Şimdi iPhone alıştığım için bulabilirsem o fiyata iPhone x almak istiyorum sizce bulabilir...
  13. S

Düşük FPS ve FPS dalgalanması

Lenovo Legion Y520 model laptop kullanıyorum. Özellikleri: i7 7770 HQ. 2 TB HDD + 256 GB SSD. 1050 Ti + IHD 630. 16 GB RAM DDR4. Sorunu anlatayım arkadaşlar, almam gereken FPS değerinin altında aldığımı düşünüyorum ve aldığım FPS ise çok dalgalanmalı şöyle anlatayım. CS GO'da her şey en düşük...
  14. S

Sakalım neden hala çıkmıyor.

Öncelikle merhaba ben 19 yaşındayım sakalım çıkmıyor.Bir kaç defa jilete vurdum dışardan belli olmuyor ama telefonun flaşını açıp bakınca belli oluyor çene altında daha fazla ya kafama taktım ne yapabilirim sakallarım ne zaman düzgün çıkmaya ve belirginleşmeye başlar . Lütfen boşver çıkmasın...