Arama sonuçlarınız

1. jackz06

Lenovo ideapad 310 PUBG'i kaldırır mı?

oynanabilir ama oyunun optimazyon sorunu var ondan dolayı zorlanabilirsin belki.
  2. jackz06

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

kumandanın rengini değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Ben kullanıcı değiştirdiğimde rengi değişiyor ama kendi hesabımdaki rengi değiştiremedim.
  3. jackz06

Samsung Galaxy Note 8 Kullananlar Kulübü

Ben zamanında s5 çıkınca anında almış bir adamım. Bir yıl geçtikten sonra yapılan güncellemeler ile kamera vs. bir çok özellikte kötüleşmeler olmuştur. Çok temiz bir telefon kullanıcısıyımdır. Daha sonra note 3'ün yurt dışında satılan 1-2 yıl sonra türkiye gelen telefonunu da kullanmıştım gayet...
  4. jackz06

Tv arıyorum...

Evet internetteki kataloglara baktım dediğiniz gibi hatta bazen haftada bir gelmiş. Şimdi çevremdeki A101 leri gezmeyi planlıyorum umarım bulurum 55" tv
  5. jackz06

Tv arıyorum...

Evet, UHD daha iyi ama bütçe kısıtlıyor. Bilgi içi teşekkür ederim A101'i dört gözle takip edeceğim. İnternetten araştırıyorum, dediğiniz gibi iyi kampanyalı tv ler mevcut a101 de.
  6. jackz06

Tv arıyorum...

Benim yakınımda 3 tane A101 bulunmakta en kötü 2 haftada bir girdiğim olur ama hiç televizyona rastlamadım. İnternetten baktım o fiyatı gayet iyi görsem anında alırdım.
  7. jackz06

Tv arıyorum...

Merhaba arkadaşlar, Tv almayı planlıyorum odama ama istediğim fiyatta bulamadım. 2000 TL altı - 55"(140 ekran) FULL HD 1080p TV arıyorum. Geçen sene lg nin televizyonunu almıştık sonra çöpe attık taşıma esnasında tuz buz olmuştu ekranı, onu odama koyacaktım. O lg televizyonu yaklaşık 1000...