Arama sonuçlarınız

1. R

Öneri Bu sistem nasıldır

Aynen öyle 360 Tİ daha mantıklı ileriye dönük olsun diye anakart iyi olsun sağol
  2. R

Öneri Bu sistem nasıldır

bu sistemide çok inceledim ram tek slot değil 16 gb x2 resimde ramın karşısında 2 yazıyor dikkat edersen birde anakartı ASUS TUF GAMING B660M-E yaptım tek eksik 360ti önerin için sağol 1669125579 Ram tek slot değil 16 gb x2 resimde ramın karşısında 2 öneri için sağol ekran kartı nvidia işlemci...
  3. R

Öneri Bu sistem nasıldır

Selam forum ahalisi resimdeki sistem için görüş ve yorumlarınızı alabilirmiyim detaylı şekilde fiyatı özellikleri vs sistem İntel Nvidia ikilisi mevcut sistemim AMD zaten pek oyun oynamam daha çok render video film dönüştürmek için kullanacam şimdiden teşekkürler sistem linki bu ama özeleştirme...
  4. R

3500U TDP Artırmak

bu konuda youtubeye ryzen contoller yaz çok sayıda video ve bilgiye ulaşırsın bende bu programı kullanıyorum sadece sıcaklığı düşürmek için
  5. R

Gmail hariç alternatif mail adresi ne demek ?

şu casper kadar rezil bir firma görmedim her modelin güncel bios sürümünü sitene koy müşteriler indirsinler yok ya emaile yollayacaklar yada servise parayla atacaklar
  6. R

En iyi DVDrip Aracı

en iyisi açık kaynak kodlu ve ücretsiz Staxrip en kaliteli dizi ve filmler bununla riplenip kodlanıyor en iyi dizi film kodlayıcıları bunu kullanıyor yalnız çok karmaşık 1606155795 Vidcoder programını kullan handbrake motorunu kullanıyor arayüz türkçe ve kullanışlı ayrıca kodlama yaparken...
  7. R

Windows 10 ReviOS Kullanan Var MI?

Recommended to install yazan yerdeki olanları yükle gerisi sana kamış arada birde tweak cleaner yazan yerde artıkları temizlersin
  8. R

burada sitesi tıkla
  9. R

Blustacks vs Gameloop

nox yada ldplayer ikisindende iyidir
  10. R

BOZDAN Teknoloji den laptop alacağım güvenli midir?

bozdan teknolojiyi duydum ama pek bilgim yok asıl mesele acerde bitiyor alacağın ürünü 15 güne kadar aldığın firmaya iade veya değişimde bulunabilirsin sıkıntısı varsa açıkcası bende acer nitro 5 4 ay önce almadan şikayet var adlı siteyi incelemedim şuana kadar bir sıkıntısı yoktu taki 1 hafta...
  11. R

arkadaşın haklıymış eğer oyuncuysan ghost superlite kur değilsen compact sürümünü kur ben superlite kurdum ıvır zıvır yok güncellemeler 2050 yılına kadar duraklatmış ama yinede güncellemeri ghost tolbox üzerinden yükleniyor reviostan daha akıcı güncel denemesi sana kalmış tüm sürümler aynı iso...
  12. R

şuan ghostspectre yazdırdım birazdan yüklerim iyi diyorlar bakalım reviosla aradaki farkı ayrıca ghostspectre daha güncel Detaylar burada 1597691457 evet sosyal medya kullananlar endişenmelimi bilmiyorum ama ben sosyal medya vs kullanmadığım için pekte etkisi yok
  13. R

kullanıp kullanmamak tamamen kullanıcıya bağlı olan bişey evet babasının hayrına yapmıyorlar çoğu kişi yazılımı sevdiği için bu tür modifikasyonları yapıyor çoğu kişi kötü amaç için unutmamak lazım bu tür geliştiriciler iyi bağış alırlar belki biz yapamıyoruz çünkü kur olayı belimizi büküyor...
  14. R

S serisi (önerilir) Kararlılık, performans ve uyumluluk odaklı Küçük gizlilik yamaları, normal bir ISO'dan önemli ölçüde daha iyidir Tam Microsoft Store, Xbox GamePass ve Console Companion desteği Yalnızca entegre temel AppX uygulamaları Eksik uygulamalar Microsoft Store üzerinden yeniden...
  15. R

Revios 2004 S1 sürümünü kullanıyorum gayet seri sorunsuz güncellemeleri alıyor ayrıca türkçe dilde ekleniyor normal windowsla arasında çok fark var seri ve akıcı
  16. R

Harici Diskime BadSector Düzeltmesi Nasıl Yapabilirim?

bu O&O Defrag 23: Optimize Hard Disks And SSDs uygulamayla defrag yap sonra hataları tarat sonucu buraya yaz uygulama ücretli ama deneme sürümü var bundan iyisi yok
  17. R

Hangisi daha başarılı Steve Jobs mu Bill Gates mi?

tabiki bill gates bana göre tabiki nedenine gelince kurduğu vakıf sayesinde her sene dünyanın parasını yoksul aç ve susuz ülkelere yaptığı bağışlar ayrıyetten aşı fanboyluğa hiç gerek yok
  18. R

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

19. R

Linux Cafe

donanımhaber çöplüğe dönmüş durumda veletin biri hergün ayrı hesabla troluyor özelikle linux ve işletim sistemleri bölümünde ne yönetici var ortada nede mod var açıkcası girmiyorum bahsi geçen foruma