Arama sonuçlarınız

1. I

Temiz format öncesi yapılması gerekenler

UEFI BIOS üzerinden temiz kurulum yapmak istiyorum. Format öncesi resimlerimi belleğe alacağım, BIOS zaten güncel. Başka neler yapmalıyım? Ya da şöyle sorayım: Format atılmadan önce yapılması gerekenler nelerdir?
  2. I

Instagram'da Beğenileri Saklama

Merhaba, mesela Ahmet adlı kişiyi takip ederiz. Daha sonra Instagram'da gelen istek ve beğeni bölümüne gireriz sonra sol üstte ''Takip'' var ona tıklarız. Ve burada o takip ettiğimiz Ahmet'in beğendiği, takip ettiği şeyleri görürüz. Umarım anlatabilmişimdir. Bunları nasıl gizlerim? Yani beni...
  3. I

Google her şeyi siler mi? Arşivi var mıdır?

Mesela diyelim ben 2014 yılında Facebook aracılıyla bir resim paylaştım. Sonra o resmi silip, hesabımı kapattım. Şimdi aradan 4-5 yıl geçtikten sonra Google hala o resmi saklar mı? Arşivleri vs. var mı? Yani o resim bulunabilir mi?
  4. I

Twitter'da İzler nasıl kaybettirilir?

Arkadaşlar ben adım ve soyadım ile(@kullaniciadim) bir hesap oluşturmuştum. 1 yıl kadar kullandım. Tabi takip ettiklerim, yorum yaptıklarım, beğendiklerim oldu. Daha sonra hesabımı kapatma kararı aldım. Tüm resimlerimi sildim ama, beğenilerim ve yorumlarımın kaldığını unuttum. Artık hesap...
  5. I

Twitter'da Bot Sistemi Var mı?

Mesela bir konuyu gündeme taşımak istiyorum diyelim. Yüzlerce bot hesaptan aynı anda Tweet atınca, gündeme girecek ya. Bu mümkün mü? Benim paylaştığım şeyleri RT yapacak.. Bot sistemi var mı ki? Böyle paneller yapılamaz mı?
  6. I

Sosyal medya hesaplarında mavi tik nasıl alınır?

İnstagram'da, Twitter'da, Facebook'da mesela. Bazı kişilerin yanında mavi tik var. Doğrulanmış hesap demek. Bunu biz alamıyor muyuz? Biliyorum herkese verilmez ama, ben bir kaç kişide denk gelmiştim. 1000 takipçisi bile yok ama mavi tik almış.
  7. I

Sildiğim Instagram hesabının kullanıcı adını nasıl alırım?

Mesela örnek vereyim; ahmetarslan kullanıcı adı İnstagram'da yok, ama ben onu almak istiyorum. Ama alınamaz diyor, çünkü ben 1 yıl önce ahmetarslan adlı hesabımı sildim. Sildim tamam, eski kullanıcısıydım, ama şuan kimse alamıyor, yani aktif değil. Öyle kullanıcı adı da yok. Neden o kullanıcı...
  8. I

Windows Update gerekli bütün sürücüleri kurar ve günceller mi?

OEM lisanslı Windows 10 Pro 64 bit kullanıcısıyım. Sürücü yüklemek ile uğraşmaktan bıktım, Driver Booster gibi programlara da artık güvenmiyorum. Günde 1 kez Windows Update'yi kontrol etsem gerekli tüm sürücüleri kurar mı? Biliyorum en güncelini kurmayacak. Ama gerekli tüm sürücüleri kursun...
  9. I

Windows 10 Temiz Kurulum Öncesi Sorularım Vardı?

Merhaba, Windows Update ile sürüm 1709'a geçtim fakat içim rahat etmedi yarın temiz kurulum yapmak istiyorum. UEFI BIOS üzerinden Windows 10 Pro 64 Bit kurmak istiyorum. Biliyorsunuz ki Windows 10 sürüm 1709 çıktı o son sürümün ISO dosyası Microsoft'un Windows 10 indirme aracında bulunur mu...
  10. I

Size en iyi yazılım/program güncellemeden bahsetmek istiyorum.

Arkadaşlar selamlar herkese, herkesin bilgisayarında Adobe Flash olsun, Adobe Reader olsun, Java olsun, Adobe AIR olsun, Shockwawe olsun, kullandığınız tarayıcı olsun ve dahası.. bunları hep güncel tutmak isteriz neden? Yeni güncel sürümler daha iyi olurlar, yeni özellikleri olur ve hızlı...
  11. I

Hadi herkes sistemini yazsın

Herkese merhaba arkadaşlar herkes kullandığı sistemi ve aldığı tarih ile birlikte fiyatıyla yazsın. Sistemi olmayan arkadaşlar Allah inşallah gönlünüze göre nasip eder sizde hayalinizdeki sistemi yazabilirsiniz. :) Bu konuda belki yeni sistem toplayacak arkadaşlara bütçesine göre bir...
  12. I

Aldığım Sistemin Pişmanlığı...

Herkese merhabalar, ''Size Pişmanlığımdan Bahsetmek İstiyorum'' adlı bir konu oluşturdum ve bu konuyu buraya(bölüme) uygun gördüm yanlış bölüme konu açtıysam özür dilerim amacım sadece size danışmaktır. Ben yıllarca AMD işlemcili İnternet kafe bilgisayarı kullandım.(2006 yılından filan kalma...
  13. I

Samsung Galaxy J7 Prime Güncelleme Alacak Mı?

Merhaba, babama 20 gün önce bu telefonu aldık ve ben yazılım güncelleme yaptım baya güncelleme yaptı fakat daha sonra araştırma yaptım bu telefon Ekim ayı içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesi alacakmış ben dün gece kontrol etmiştim yine güncelleme yok dedi sizce ne zaman gelir?
  14. I

[Çözüldü] Sürücüleri Güncelleme

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bilgisayarıma format atalı 1 hafta filan oldu Driver Booster Programı ile taratma yapıyorum ve 7 tane güncel olmayan sürücüyü buluyor. Ben İnternet'te okuduğum yazılara, makalelere göre bu programa güvenmiyorum ve el ile güncellemek istiyorum size hızlı...