Arama sonuçlarınız

1. byperson46

Resmi note 6 pro güncelleme

Merhaba cihazı dün aldım global versiyon acaba android güncellemesi alacak mı öğrene bilir mıyım ?
  2. byperson46

2.El 2500 TL'ye kadar Telefon Öneriniz nedir ?

öyle düşünüyorum bende ne zaman türkiyede satışa sunulur acaba ?
  3. byperson46

2.El 2500 TL'ye kadar Telefon Öneriniz nedir ?

merhaba arkadaşlar eylül ayı içerisinde cihaz almayı düşünüyorum. malum 0 cihaz almak çokda mantıklı gelmiyor artık easycep sitesini incelediğimde samsung s8 plus 64 gb 2300 TL mate 10 pro 2400-2500 civarlarında sahibinden ve letgo sitelerinde benim için en önemli kıstas uzun ömürlü...
  4. byperson46

LG V30+ alınır mı ?

Aklıma yatan cihaz şuan'da bu honor 9x'ide beklemek istiyor canım bir yandan sizin öneriniz nedir ?
  5. byperson46

Eylül'de Telefon Alacagım Önerileriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar , Eylül gibi 2000-2500 TL Civarı cihaz düşünüyorum. Öncelikler: Bu Segmentte Kamera,İşlemci odaklı veya daha dengeli bir cihaz arıyorum. Bu Fiyata üzmeyecek keşke almasayadım dedirtmeyecek cihaz önerinizi bekliyorum
  6. byperson46

HTC U11 Hala Alınır mı?

yahu bundan bir kaç ay önce sıfır kutulu htc u11 ler 2000 tlydi şimdi 0 kutulu kalmamış hiç ve 2 el. piyasasının değeri artmış :( edit: sahibinden.com için söylüyorum
  7. byperson46

HTC U11 Hala Alınır mı?

Merhaba; 2 Ay içerisinde bir cihaz almayı düşünüyorum yani zamanım gayet bol. HTC U11 hala alına bilinir bir seviyede mi? benim için fotoğraf ve ses kalitesi önemli oyunda boş zamanlar'da pubg oynatsın yeter Ortalama Bütçe 2000
  8. byperson46

1100 TL'ye kadar telefon önerisi

8.0 aliyordu bu sanirim degil mi
  9. byperson46

1100 TL'ye kadar telefon önerisi

Merhaba; 2.El almayi dusunuyorum Max Butce 1100 TL ( daha ust asar ) Telefonda ana odak ( Fotograf kalitesi ) oyun oynarim ve grafik gerektiren oyunlar genellikle En sonda guncel olmasi biraz arastirmalarim sonucu 2 el bu fiyata baya cihaz var kararsizim Ayin 5 inde aliyorum Suana kadar...
  10. byperson46

2.El 1000 TL ye Kadar Cihaz Önerileri

Mi5s sahibinden de 900 tl ye bile buluna biliniyor not aldim bu cihazi
  11. byperson46

2.El 1000 TL ye Kadar Cihaz Önerileri

Merhaba 1000 TL bütcem olacak calisiyorum ayin 5 inde alacagim Aklimda Sony var Z5 1.5 yil garantili 950 TL ye buldum Ama Fikirlerinizi bekliyorum 2 El piyasasinda ala bilecegim en iyi cihaz hangisi olur Genel tercihim sahibindenden onerilerdir Telefonun Kamerasi ve Donanimi benim icin en...
  12. byperson46

Sizce Hangi Telefon alınmalı ?

U11 vatanda yok sanırım her halde
  13. byperson46

Vodafondan alsaydınız hangi cihazı alırdınız ?
  14. byperson46

Youtube'de , Teknoloji Sitelerin'de araştırmalarım sonucu aklıma yatan bir kaç telefon var geniş incelemeli yorumunuzu bekliyorum hem ilerde telefon alacaklar içinde önemli olur diye düşünüyorum HTC U11 SONY XPERİA XZP (XZ1) ONEPLUS 5 (5T) Xiomi mi Note 3 (dxomark 90 aldı Kamera) Sizin Bunlar...
  15. byperson46

Faturalı Hat üzerine Telefon Önerileri

Merhabalar Vodafone'den Cihaz almayı düşünüyorum telefona peşin fiyat veremeyeceğim ithalatçı garantili almak istiyorum ama şubata kadar telefonsuz geçirmek zorunda kalacağız o zaman Hat üzerine ala bileceğim Kamera Pil Odaklı telefon önerilerinizi bekliyorum
  16. byperson46

Cihaz Önerileriniz Nelerdir ?

İlk önce Herkese Merhaba; Vodafone'dan Faturalı Hattım üzerine cihaz almayı düşünüyorum. Aklımda Cihaz Listesi oluştu ama bir'de konu açmayı düşündüm. Bir Telefondan beklentim nedir PİL : Oyun oynayacak zamanım çok olmaz Blog , Makale , Şiir vs yazıyorum Araştırmalar için genellikle...
  17. byperson46

Samsung s8 plus mu Iphone 7 plus mu

Karar verdim 2600 tl ye Samsung s8 plus aliyorum Kapali kutu 1 yil uluslararasi garantili Kafama daha mantikli yatti
  18. byperson46

Fiyat acisindan s8 plus icin ne dusunuyorsunuz ve 256 liklar 3000 den daha yuksek Benim max meblag 2900
  19. byperson46

Merhaba yurt disi cihaz almayi dusunuyorum 2 sininde piyasa degeri turkiyeye gore cok cok iyi Samsung s8 plus 64 GB Siyah KAPALI JILETINLI KUTULU 2600 TL 1 YIL SAMSUNG TURKIYE GARANTILI ULUSLARARASI IPHONE 7 PLUS 128 GB YURT DISI KAPALI JILETINLI KUTU 2900 TL GARANTISIZ ios 4 sene kullandim...