Arama sonuçlarınız

1. C

Sosyal Medya'da küfür ve Dava

Arkadaşlar sosyal medya üzerinden facebook üzerinden küfürlü bir mesaj aldım. Hem bana hem de aile karşı galiz iğrenç küfürler.. Yarın gidip polise şikayetçi olup tutanak tutturacağım. Daha sonra bunun üzerinden de gidip dava açmayı düşünüyorum. Çok iğrenç küfürler eden kişiyi de tanımıyorum...
  2. C

Soru Windows 8.1 dijital anahtar alabileceğim güvenli bir site tavsiye edebilir misiniz?

Windows 8.1 dijital anahtar alabileceğim güvenli bir site tavsiye edebilir misiniz?
  3. C

Soru Eski Bilgisayar için Windows’u nereden bulabilirim?

Arkadaşlar eski bir laptopum var. O bilgisayar Windows 10 kaldırmıyor. SSD’si yok. HHD Sİ 5400 Microsoft’un sitesinde kurulum USB şeklimde Windows yükleme oluşturdum ama Windows 10.. Ve onu kaldırmıyor bilgisayar eski Windows sürümlerini nereden bulabilirim. Windows 7 arıyorum ama diğer...
  4. C

Sedat Peker’in iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sedat Peker’in iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Son 3 aydır YouTube ve Twitter aracılığı ile dile getirdiği iddialar öyle yenilir yutulur şeyler değil.. 200 milyon kez izlenmiş videolar dişer paylaşımları ve etkileşimleri de düşünürsek bu sayı çok daha yukarı çıkıyor.
  5. C

Soru Nod 32 neden tavsiye ediliyor?

Arkadaşlar internette bu programın tonla cracki seriali var. Kendini bile koruyamayan bir program bilgisayarı nasıl koruyacak ki?
  6. C

Soru YouTube Reklam Engelleyicisi Önerisi

Arkadaşlar Adguard'ı kullanıyordum 3-4 senedir ama son zamanlarda YouTube reklamlarını hiç engelleyemiyor. iPad içinde öyle.. Windows içinde ben Youtube'da hiç reklam görünmesin istiyorum. Adguard 5 saniye reklam izletip reklamı atla çıkıyor. Siz ne kullanıyorsunuz?
  7. C

Soru Ubuntu faydalı olur mu?

Arkadaşlar eski toshiba laptopum artık Windows’u kaldırmıyordu. Ben de Pardus kurdum nasıl yaptığımı bilmiyorum İlk kez kurdum disk biçimlemdir falan biraz zor oldu ama sonunda başardım. Yalnız pardusta chrome ve opera dışında pek bana yarar bir uygulama yok. Ben farklılıklara açığım ama ubuntu...
  8. C

Öneri İnndir.com Virüslü Linkler

Zamanında internetin ilk zamanları popüler olmuş bir siteydi geçen girdim winrar indirecektim bir de baktım ki antivirüs uyarı veriyor. Biraz araştırınca nereydeyse tüm linklerde virüs olduğunu tespit ettim. Virüs bulaşmadı ama ana sayfam değişti saçma sapan bir linkle onu da malwarebytes ile...
  9. C

Alfa Zero’nun başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Google tarafından geliştirilen Yapay zeka kaç yıllık Chess Engine olan ve bir sürü maçı data olarak kaydeden Stockfish‘i sadece 4 saatlik çalışma sonucu yenilmeksizin Satranç’da açık ara yendi. Maçları izliyorum normal satranç stillerini yerle bir eden açılışlar ve hamleler içeriyor. Yapay zeka...
  10. C

Yeni bilgisayar aldım. Uzun süreli kullanım için neler tavsiye edersiniz?

Windows'un varsayılan ayarlarından sadece SSD olduğu için sürücüleri yani diski en iyi duruma getirerek, birleştirmeyi kapattım. Uzun süreli hızlıca kullanmak istiyorum tavsiye ettiğiniz başka bir şeyler daha var mı? Windows Update açık mı kalmalı sizce? Bir de SSD'NİN ömrünü kısaltmayacak...
  11. C

Oyun Bilgisayarı Önerisi- Hangisi alınmalı?

Şuan kullandığım laptop maalesef youtubeda bile kasıyor. HHD ve rami az, toshiba olduğu için ısınma problemi var. 2012'de almıştım. Neyse almak istediğim laptopda ssd olmalı bu önemli işlemci önemli ama boytu çok fazla önemli değil çünkü elimde iki tane 1gblık harici hard disk var.. Oynadığım...
  12. C

Merhaba herkese :)

Merhaba herkese :blush: