Arama sonuçlarınız

1. mixaylo1

Blogger yardım sitemize tavsiye verebilir misiniz?

Yeni blog açtım Blogger'dan. Tasarım olarak, yazı olarak tavsiyeler verebilir misiniz? Yeni açıldı 5 gün oluyor. Birde yorum yaparsanız AdSense başvurusu için. Yayınlara görüntülenme kazandırırsanız çok iyi olur, şimdiden teşekkür ederim. SEO için ne yapmam gerekir? Bildiğim herşeyi yaptım...
  2. mixaylo1

Oyun önerisi alabilir miyim?

Ücretli ücretsiz olması farketmez. Bilgisayarda oynamak için oyun arıyorum bir türlü bulamadım. Zula, CS:GO Tactic Force tarzı oyunları oynamıyorum. Battlefield 3 nasıl olur açar mı? Sistem: İşlemci: i5 4670K Ekran Kartı: Sapphire Radeon 240 2GB RAM: 4GB DDR3 HDD: 1TB Önceden ve şu anda...
  3. mixaylo1

Yeni bir fikir hakkında - fikrinizi belirtin

Herkese merhaba. Aklıma yeni bir fikir geldi. Şimdi bir site olacak, o sitede yeni bir konu açacaksınız. Konu dediğim yeni bir proje sayfası gibi birşey. Orada diğer kullanıcılar olumlu-olumsuz eleştirilerini yapacaklar, isteyen oluşturan kullanıcıyla iletişime geçecek, projesine katılabilecek...
  4. mixaylo1

Galaxy watch active hakkında soru

Galaxy watch active aldım ve ilk işim aod açmak oldu. Ardından Chronograph+ yüzünü yükledim ama fotoğrafta göreceğiniz gibi kolumu çevirmezsem asıl yüz gelmiyor. Nasıl yaparım, bu böylemi? Whatsapp yüklenebiliyor mu? Ayrıca sorusu olan sorabilir
  5. mixaylo1

MyBB forumu için ücretsiz host

Akıllı saatlerle alakalı forum kuracağım ve ücretsiz hosta ihtiyacım var. En iyisi hangisidir? Yoksa 10tl.net foeumu mu açayım?
  6. mixaylo1

ThemeHQ - Mobil tema sitesi

Yeni açmış olduğum tema sitesine desteklerinizi bekliyorum. Genellikle haftada 2-3 kere içerik paylaşımı yapıyorum. Bazen aksayabiliyor LGS nedeniyle. Siteyi ziyaret etmeniz, linklere tıklamanız çok yardımcı olur. Ayrıca paylaşırsanız makbule geçer. Huawei kullananlar özellikle baksın derim...
  7. mixaylo1

ThemeHQ - Mobil için duvar kağıdı, profil fotoğrafı sitesi

Telefonlar için duvar kağıdı ve temaları bulabileceğiniz ThemeHQ yeni açılmıştır. Mobil uygulaması için çalışılıyor. iOS sürümü de en yakın zamanda gelecek. En kaliteli duvar kağıtlarını ve temalaranını bulabilirsiniz. Ayrıca siteye el yapımı olan temalar - duvar kağıtları da eklenecektir...
  8. mixaylo1

Blogger AdSense kriterleri

Blogger sitesi için AdSense ne istiyor?
  9. mixaylo1

Huawei blog sitem

Yeni kurduğum Huawei blog sitem. AdSense için ve Huawei telefonlarını beğendiğim için kurdum. Huawei haberleri ve EMUI haberleri paylaşıyorum. Huawei Talk
  10. mixaylo1

Oyun yapmak istiyorum

Mobil veya masaüstü hangisi kolaysa oyun yapmak istiyorum. Konsepti belirledim bunun için ne yapmam gerekiyor?
  11. mixaylo1

CS go tarzı oyun önerisi

Cs go tarzı oyun önerisi olan var mı
  12. mixaylo1

Bilgisayar açılınca, açılmasını istemediğim site açılıyor

Portalcıyız dan minecraft indiriyim dedim, indirdikten sonra bilgisayar açılınca Downflix diye bir site açılıyor operayı kaldırdım ama explolerde açıldı ne yapmam lazım minecraftı sildim yine aynı
  13. mixaylo1

WordPress yorumları herkese açık hale getirme

WordPress yorumları herkese açık hale getirme işlemi nasıl oluyor? Denedim ama halen giriş istiyor.
  14. mixaylo1

Blogger yorum sistemini değiştirme

Standart yorum sistemi çok kullanışsız bunu nasıl WordPress.org'daki gibi yapabilirim? Yani sadece isim eposta ve yorum isteyecek bir sistem.
  15. mixaylo1

sorum var

Aklıma Google Play gibi Android uygulama market kurma fikri geldi ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ben WordPress veya Blogger'da yazı olarak paylaşmayı düşünmüştüm fakat çok saçma geldi. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam lazım, hangi yazılımı kullanmam lazım?
  16. mixaylo1

Blog adı önerileri

Ben blog kurma kararı verdim ve kullanacağım platformu seçtim. Konusu mobil cihazlar. (telefon, tablet, akıllı saat - akıllı saat belki.) Aklıma "MobilPlatform" geldi ama bu Blogger'da var ve kullanılmıyor. Sorum; Bu adresi nasıl alabilirim? Başka önerileriniz var mıdır? Teşekkürler.
  17. mixaylo1

Blog açmak istiyorum

Blog açmak istiyorum ve bütçem şuan yok. Ücretsiz olarak hızlı blog açma sitesi veya hosting öneriniz var mı? Domainim yok. Dediğim gibi ücretsiz olacak ve para ayıramam. (heves geldi bir sonra vazgeçersem boşa gitmesin.)
  18. mixaylo1

Akıllı saat önerisi

Akıllı saat alacağım maksimum 1700 1800 TL işletim sistemi tizen veya Google wear olacak ve nabız ölçer olsun
  19. mixaylo1

Juo sports alınır mı

Huawei color band A2 yerine 20 TL daha fazla verip 220 tlye teknostoredan juo sports akıllı saat almaya karar verdim şimdi soru şu alınır mı 220 tlye
  20. mixaylo1

Huawei akıllı bileklik önerileri

Huawei akıllı bileklik almayı düşünüyorum da önerirsiniz? Marka Huawei olacak. Maksimum 190 TL olacak. Aynı fiyata akıllı saat varsa (nabız ölçer adım sayar vb. olacak) marka farketmez önerileriniz nedir?
  21. mixaylo1

MyBBLab - MyBB Destek Sitesi

MyBBLab, 01.06.2018 tarihinde kurulmuş bir MyBB destek sitesidir. Hertürlü yardımı alabilirsiniz. Sitemiz şu anlık ücretsiz hostta olup, yakın zamanda VPS'ye geçecektir. Destekleriniz için teşekkür ederim. Site Adresi: MyBBLab - MyBB Destek Adresi Güncel İstatislikler (02.06.2018 - 12:00)...
  22. mixaylo1

Resim yükleme site kurma

Resim yükleme sitesi kurmak istiyorum ilk önce 5-6 ay deneme için sınırsız, ücretsiz host ve domain veren site var mı? Sonrasında VDS geçeceğim - düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  23. mixaylo1

p9 lite

p9 lite alıcamda 2018 çıkarmı bekleyimmi yoksa 2017 yi alıyımmı?
  24. mixaylo1

huawei p9 lite

huawei p9 lite alacağımda 2018i çıkar diye bekliyorum, sizce çıkarmı? çıkmazsa p10 lite alacağım
  25. mixaylo1

ücretsiz wordpress host

bildiğiniz ücretsiz wordpress hostu var mı?
  26. mixaylo1

huawei p9 lite

huawei p9 lite'ın 2018'i çıkarmı yoksa p10 lite'mı almalıyım? haziranda düşünüyorum
  27. mixaylo1

domain önerisi

teknoloji forumu için özgün domain lazım yardımcı olurmusunuz
  28. mixaylo1

psu sorunu

bilgisayarı bir bilgisayarcıdan 1300e aldım ama psu nun kaç watt olduğunu bilmiyoru nasıl bulabilirim? sistem: i5 430m 4 çekirdekli 2.27 ghz - 4 gb 1333 mhz ram - asus r7 240 2 gb ekran kartı -
  29. mixaylo1

Forum kurmak istiyorum, öneriniz var mı ?

nereye açayım dedim en yakın domain/hosting forumu geldi forum kurmayı düşünüyorum ama ne forumu kuracağım onu bilmiyorum fikir verirseniz çok güzel olur yardım
  30. mixaylo1

Sapphire R7 240

sapphire r7 240 kullanıyorum ama driver olarak asus r7 240 var. company of heroes sıkıtı çıkarıyor. ben nasıl sapphire driver yükleyebilirim?
  31. mixaylo1

huawei p9 lite 2017 alınır mı

babam bana karne hediyesi olarak huawei p9 lite 2017 alacak ama alınırmı diye sormak istedim. birde 2018 modeli yani huawei p9 lite 2017 çıkarmı?
  32. mixaylo1

iPhone 6s Plus vs iPhone 7

ikisinin fiyatıda aynı ama ikilemde kaldım hangisi almalıyım ? ve iPhone 6s'in iPhone 6s Plus'dan farkı varmı yokmu? ---- Mesajlar birleştirildi ---- güncel
  33. mixaylo1

Lenovo İdeapad 700 vs Lenovo İdeapad 520

bilgisayarlara bakarken lenovonun daha iyi ve daha uygun olduğunu farkettim ama 2 model arasında kaldım. hangisi sizce? 1. http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-700-core-i5-6300hq-2-3ghz-12gb-ram-1tb-hdd-15-6-gtx950m-4gb-w10.html 2.LENOVO IDEAPAD 520 CORE İ7 7500U 2.7GHZ-16GB RAM-1TB...
  34. mixaylo1

Ücretsiz host veren siteler

Ücretsiz host veren siteler varmı güzel Depolama önemli değil 1-2 gb olsa yeter bandwitch sınırsız olması önemli Sub-domain kısa Panelinde otomatik yükleyiciler olacak çünkü FTP programı yükleyemiyorum
  35. mixaylo1

Wordpress tema

Wordpress için 10tl.net sitesinin teması gibi bir tema varmı Türkçe yoksa Türkçe host sitesi teması varmı
  36. mixaylo1

SMF mi MyBB

Hangisini seçmeliyim kararsız kaldım özellikle SMF'nin 2.1 sürümü çıkacak XenForo'ya benzemiş 2.1 sürümü hangisini seçmeliyım --- Gönderi Güncellendi --- acil lütfen
  37. mixaylo1

ücretsiz forum açma sitesi

bildiğiniz ücretsiz forum açma sitesi varmı - 10tl.net dışında --- Gönderi Güncellendi --- ? acil
  38. mixaylo1

vBulletin benzeri yazılım

vBulletin benzeri bir forum yazılımı varmı ?
  39. mixaylo1

Wordpress.com mu biz.nf mi

bir wordpress sitesi açmayı düşünüorum ve wordpress.com u kullanacağım bir süre ücretsiz paket daha sonra premium paket alacağım ve .com geçeceğim wordpress.com u tercih etmemin sebebi tanınmış güvenilir olmasıdır godaddy alabilirim ama onun wp desteği felan yok oyuzden WORDPRESS.COM tercih...