Arama sonuçlarınız

1. A

Bu sitede fazla durmak istemiyorum artık!!

Lütfen benim üyeliğimi sonlandırın. Sebebimi, aşağıda... http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/226744-abruzzi-ve-ensesindeki-sivilce-2.html#post1996875 Ben burada eğlence kategorisi altında itiraf ediyorum buradaki bir sıcak samimiyetliğe dayanarak moderatör beyin kullandığı cümleye bakar...
  2. A

Baklavaya bayılıyorum

Eve gelirken baklavacıya uğradım 2 kğ fıstıklı baklava aldım halen yiyorum bunun çok zararı varmıdır ınsana ? Haftada 4 gün yerim tatlı durduramıyorum kendimi tatlı yiyerek şeker hastası olunur mu ?
  3. A

Bilgisayar patladı yardım edin

geçen hafta kullanmadığım bilgisayarımkı açtım arkasından pat diye ses geldi sigorta attı sonra yanık kokusu plastik gibi koku işte ne bileyim. Daha da açılmadı makine sizce yandımı birde evin ve binanın sigortası komple attı onuda 3 günde yaptılar o da yanmış acaba benim makinemi patlattı...
  4. A

Abruzzi ve gelişen olaylar

Dişim ağrıyor bugün ne ağrı ama yok dayanamıcağım dedim ve gittim dişçiye kök dişim çürümüş ve iltihap olmuş dedim doktor çek şunu kurtar beni. Dedi olmaz tedavi uygulayalım röntgen çekti ve kökünde iltihap varmış dedim al şunu ilaç verdi ama sonra çekerim dedi. Neyse 10 gün geçti yine gittim...
  5. A

Abruzzi geri döndü !

Kafacı barbaros geri döndü hatırlayanız vardır beni. Kodeste uzun zaman yattık ve af çıktı artık yine buradayım. Haydi beni omuzlara alın özlemediniz mi beni :D Abruzzi come to back...!!
  6. A

abruzzi,bilardo oynarken( buradan devam )

Az önce eve gelmeden bilordaya takılayım dedim, neyse oynadık filan, ıstıka yanlıslıkla cocugun kafasına carptı, daha genc, daha bebe yaşı, neyse baktı bana bişi diyemedi, ama ben devam oynamaya, sonra oynarken masanın altında parlak birşey gödüm,megersem madeni paraymıs,bunu aldım sansa bak...
  7. A

Abruzzi bilardo oynarken.

Az önce eve gelmeden bilordaya takılayım dedim, neyse oynadık filan, ıstıka yanlıslıkla cocugun kafasına carptı, daha genc, daha bebe yaşı, neyse baktı bana bişi diyemedi, ama ben devam oynamaya, sonra oynarken masanın altında parlak birşey gödüm,megersem madeni paraymıs,bunu aldım sansa bak...
  8. A

Sabah kalkıp işe gitmek var şimdi.

Evet,evet yanlıs duymadınız,bir gün tatil istedik patron yarın işe çağırdı beni,ama sanırım gitmiyeceğim ben relax adamım :) Konuyu yanlış yere açtım sanırım, öğrenecez ama :)
  9. A

Sabah kalkıp işe gitmek var şimdi

Evet,evet yanlıs duymadınız,bir gün tatil istedik patron yarın işe çağırdı beni,ama sanırım gitmiyeceğim ben relax adamım :)
  10. A

Bugun ızınlıyım

evet bugun ızınlıyım,5 aydan berı,yapmak ıstedıgım en guzel sey,gıdıp tatlıcıya,5 kg tatlı almak ve aksama kadar bunu yemek :D sabah 9dan berı yıyorum 2kg gıtmıstır sanırım,ohh be kendıme geldım walla,tatlı yemek bana zararlımı acaba? sorayım dedım sızlere.
  11. A

Bugun kafacı ıse yaradı sanırım..

Bugun kac yıldan berı yapmak ıstedıgım bır seyı yaptım,kan verdım kızılaya,bunu her saglıklı ınsanın bırer gorevı olarak sayıyorum artık,evet,bır yaslı adam gordum orada etrafı gozetleyen,megersem yogun bakımda olan torununu ıcın kan beklıyormus vede ender bulunan kan,benım kan grubum...
  12. A

Ama ben kavga gorunce neden ayırmak ıstıyorum?

Yolda yürüyorum biri genc 28 var sanırım ötekisi de 36-40 arası noldu bilmiyorum genc cocuk otekı adama sen goreceksın dedi caddede sonra baktım markete gitti,ekmek almaya ama derlerya havlayan kopek ısırmaz durumu,neyse geldi otekı adama laf atıyor, oda cıktı cafeden dısarı,ılk basta laf dalası...
  13. A

Bir Gece

Yürüyorum bizim meshur caddede,saat sanırım sabah 2-3 suları,uykum kaçmıştı,her taraf büyüleci bir ısık deryası,gözlerim az ilerdeki lambanın altındakı gölgelere ilişti, duraksadım 14 saniye, çözemedim durumu, ben oldugum yerdeyim, ama izliyorum durumun akibetini, az biraz daha ilerlesem belki...
  14. A

Trance ne dersin?

Iio - Kiss You (George Acosta Remix) Takılın, 10 numara parçadır, dj iyi çalıyor.
  15. A

Hotmail mail açılmıyor

Benım hotmaıl sayfama gırdıgımde maıllerım acılmıyor en altta yuklenıyor dıyor oylece dakıklarca kalıyor- en son javayı kurdum format bastım banamasın demedı, ınternet explorer seceneklerını sıfırladım yıne olmadı kafayı yıyecem sonunda :) Help me!!
  16. A

Abruzzi aranızda

Abruzziyi aranıza almayı ne dersiniz. Bende geldim. I put my blood into this..