Arama sonuçlarınız

1. A

Son Dakika! İbrahim Tatlıses evlendi!

Özel mesaj attım dönüş ypamadınız lütfen üyeliğimi sonlardırır mısınız. ?
  2. A

Bu sitede fazla durmak istemiyorum artık!!

Sen beni asla durultamazsın haklıyım çünkü.! Sen neden o arkadaşın avukatlığını üstleniyorsun, çıksın karşıma evet abi ben böyle bir şey söyledim ve sözümden dolayı senden özür dilerim, başımın üstünde yeri vardır.. Hem hakaret edecek hemide özür dilemeyecek sonra benim affetmemi...
  3. A

Sizin yazılarınızı hep bir samimiyetle okuyorum çok değerli bir üyesiniz, evet haklısınız moderatör olunurken sanırım bir yaş sınırı getirilmesi gerekiyor.
  4. A

Baklavaya bayılıyorum

Büyük tır kamyonlara damper yapıyoruz çok aşırı derecede insan gücü isteyen bir sektördür.
  5. A

Baklavaya bayılıyorum

Biz o enerjiyi işte çalışarak atıyoruz çok şükür :D
  6. A

Arkadaşım, ben 2008 yılından beri bu siteye üyeyim ve bu şekilde bir hitaba tanık olmadım. İkinci husus olarak o arkadaşın şimdiye kadar özel mesaj ile benden bir özür dilemesi gerekir, hem yaşen büyüğüm hemide ortada yapılan bir saygısızlık vardır. Demişinizki neden bunu özel mesaj ile...
  7. A

Aslında baklavanın ilacı ayrandır ama almayı unuttum :) Yo kolaya alışkınım ben her sabah kalkar kalkmaz içerim 2 bardak yaz- kış farketmez o yüzden etkilemez beni :D
  8. A

Sana can kurban olsun tek dal değil paketim senin olsun. Ama şunu gördüm açtığım konuda bir moderatör iğrençleşmeyelim diyor ve de ben o zaman +16 koyalım diyorum sonra onun moderatör arkadaşı geliyor ve bu durum gerçekleşiyor. Şunu anladım demekki burada haklı yada haksız olsak bile...
  9. A

Baklavaya bayılıyorum

Paylaşman aşırı derecede baklava tüketmem, aldığım yere danışınca abi ne zararı bu doğal ilaç diyor, ee demesi normal çünkü en değerli müşterisi benim. Bu yüzden merak ettim, aşırı derece tatlı yemek, şeker hastalığı yapar mı diye ? Ve de ne gibi zararı vardır yada yararı var mıdır diye ? Eğer...
  10. A

Lütfen benim üyeliğimi sonlandırın. Sebebimi, aşağıda... http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/226744-abruzzi-ve-ensesindeki-sivilce-2.html#post1996875 Ben burada eğlence kategorisi altında itiraf ediyorum buradaki bir sıcak samimiyetliğe dayanarak moderatör beyin kullandığı cümleye bakar...
  11. A

Bölüm Moderatörü Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/226744-abruzzi-ve-ensesindeki-sivilce-2.html#post1996875 Burada moderatör bana hakaret etmiştir gerekli işlemlerin başlatılmasını talep ediyorum, ne demek beyine glukoz kaçması ya, nereden bir samimiyet bulupta bunu söyler ????
  12. A

Baklavaya bayılıyorum

Çıkmaz alışığımda üsteki moderatörün yazdığı şey canımı sıktı gece gece, üyelere bu şekilde mi hitap ediliyor çok üzücü durum ya http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/226744-abruzzi-ve-ensesindeki-sivilce-2.html#post1996875 :(
  13. A

Baklavaya bayılıyorum

Şükür olsun kalıbım iyi, iri yapılı bir cüsseye sahibim. 1.98 boyum var ve benim yemem gerekiyor çünkü ağır bir iş sektöründe çalışıyorum, eğer ki sağlam yemessem düşerim. hem beni görmeden nasıl vucudumun 3/4 su diyebilirsiniz... Ağır sanayide çalıştığım için şükür olsun tüm kaslarımız yerinde...
  14. A

Baklavaya bayılıyorum

ben hem çok acıya bayılırım hemide çok tatlıya buda bünye işte :) Obez değilim 1.98 boyum var 109 kiloyum yani yediğimi yakıyorum bu yemeye herkez en az 200 kğ olman gerek diyorlar bünye meselesi :D
  15. A

Yer Degistirirlerse

Karnım ağrıyor baklavayı fazla kaçırdım sanırım ya
  16. A

Baklavaya bayılıyorum

Yok çok gelmedide bugün yarım büyük pasta yedim üstüne 3 porsiyon acılı çiğ köfte üstüne 1 ekmek arası et döner 1 saat sonra yine 1 dürüm çiğ köfte sonra evde dana haşlama 3 tabak ve üstüne 2 kğ baklava ve 1.5 litre kola yoksa hepsini zorlanmadan yerim ben :D ---------- Post added at 22:41...
  17. A

Baklavaya bayılıyorum

Yok daha yemicem her an çıkartabilirim çünkü 3 tane kaldı baklava :D
  18. A

Baklavaya bayılıyorum

Eve gelirken baklavacıya uğradım 2 kğ fıstıklı baklava aldım halen yiyorum bunun çok zararı varmıdır ınsana ? Haftada 4 gün yerim tatlı durduramıyorum kendimi tatlı yiyerek şeker hastası olunur mu ?
  19. A

Bilgisayar patladı yardım edin

Tamam değiştiririm kardeş eyvallah. Yok birde nasıl patladı anlamadım nasıl bir kokuysa halen gitmedi evden. Yönetici diyor durup dururken nasıl yandı bu sigortalar diye bende çaktırmıyorum olur olur diyorum :D
  20. A

Abruzzi ve gelişen olaylar

balık severim ve de hafızam bir balina kadar kuvvetlidir şaka bir yana ne olacak bu diş şimdi. Gitti en sevdiğim azı dişim yahu. Ben onla ne fındıklar kırıyordum tühh :D
  21. A

Bilgisayar patladı yardım edin

geçen hafta kullanmadığım bilgisayarımkı açtım arkasından pat diye ses geldi sigorta attı sonra yanık kokusu plastik gibi koku işte ne bileyim. Daha da açılmadı makine sizce yandımı birde evin ve binanın sigortası komple attı onuda 3 günde yaptılar o da yanmış acaba benim makinemi patlattı...
  22. A

Seni bir yerden çıkaracam ama yeşil adam ha tamam hatırladım hayranımdın :D Benim adıma açılan fanıma beklerim :D
  23. A

Böyle loto milyoneri görülmedi

Akıl fikir versin o paradan hayır gelmez ve yardım yapma ye iç yat.
  24. A

Şu sıralar herşey beni buluyor ya :D
  25. A

Dişim ağrıyor bugün ne ağrı ama yok dayanamıcağım dedim ve gittim dişçiye kök dişim çürümüş ve iltihap olmuş dedim doktor çek şunu kurtar beni. Dedi olmaz tedavi uygulayalım röntgen çekti ve kökünde iltihap varmış dedim al şunu ilaç verdi ama sonra çekerim dedi. Neyse 10 gün geçti yine gittim...
  26. A

Gülse Birsel ekranlara dönüyor:"Yalan Dünya"

Burhan altıntop gerisi yalan
  27. A

Abruzzi aranızda

Diğerleri derken :D
  28. A

Abruzzi geri döndü !

İlk açılan konu ta 1 yıl önce iyi bak braderim..!!!!!!
  29. A

Abruzzi aranızda

vay vay adamım nasılsın af çıkmış haberleri geldi artık buradayım yeni hikayelerimle :D
  30. A

Ama ben kavga gorunce neden ayırmak ıstıyorum?

benim sağ kolum napıyorsun görüşmeyeli af çıktı geri geldim :D ---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:41 ---------- Onunda hocası bendim ben eğittim onu o da parladı gitti sonra tanımaz oldu beni. ---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at...
  31. A

Bugun ızınlıyım

Geri döndüm af çıktı artık aranızdayım ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:37 ---------- Sizleeri seviyorum abruzzi :D
  32. A

Bugun kafacı ıse yaradı sanırım..

Geri geldim artık aranızdayım af vurdu banada
  33. A

Bir Gece

hatırladın mı beni :D
  34. A

Abruzzi aranızda

Hoş gördük yetki almısın ben hapiste iken o zamanlar üye idin vay be, biz kodeste iken bazıları kariyer yapmış ama artık aranızdayım abruzzi geri döndü af çıktı :D
  35. A

Abruzzi geri döndü !

Kafacı barbaros geri döndü hatırlayanız vardır beni. Kodeste uzun zaman yattık ve af çıktı artık yine buradayım. Haydi beni omuzlara alın özlemediniz mi beni :D Abruzzi come to back...!!
  36. A

abruzzi,bilardo oynarken( buradan devam )

Ben kendi kulvarımda ünlüyüm zaten dimi :)
  37. A

No sorun tabiki bahsederim, ne istiyorsun net olarak :D
  38. A

Ben işe değil iş bana gelsin, neden yorulayım, patron zaten teflon gibi, telefonda sesim akrak cıkınca anlıyor ruh halimi, tamam sen bugun takıl kafana göre barbaros diyor :)
  39. A

benim önceki vuku olaylarıma ve verdıgım olumlu cevaplarıma göz at istersen Bu arada 15 demişin, bunu 2 ile çarp ve 5 ekle ;) Biz kaynayan zamanlarımızı 20 yıl önce aştık koçum, burada bu durumları seven arkadaşlarımız var, onlar için paylaşıyorum ve de onlar için buradayım raks sever...
  40. A

Kaleciye Bakın :D:D

Yırtmıs kendini kaleci :D
  41. A

Benim her günüm bir olayda arada böyle çıkan yetişme otlar yüzünden ban yiyecem sanırım, o yüzden damarıma basılmadıkca onlara cevap yazmayacagım, o ot anladı kendini ;) Beni takip edin, sizlere taktik veren benim :) Vecize gibi oldu ama idare edin..
  42. A

Erkek adam yediği bo.. sag cıkamayan kişidir. Elini yüzünü o bo.. ka bulaştıran kişidir. Bak seninle ugrasacak havamda değilim ;)
  43. A

Maske az o klavyenin dibinden ayrılda yanaş yamacıma azcık erkeklık ogrenırsın ;)
  44. A

Diyemezki :) çünkü oradakilerin çoğu yakın çevrem, zaten bilerek ayrıldımya, sodamı içtikten sonra, ateşi attım ben, yanın yanabildiğiniz gibi dercesine :) Hak etti ama o balık. :)
  45. A

İyi de neden kilit vuruyorsun, açıklama yetkin nerede? Bu mu şimdi profosyonellik, hiç yakıştıramadım böyle profosyonel bir siteye..
  46. A

Az önce eve gelmeden bilordaya takılayım dedim, neyse oynadık filan, ıstıka yanlıslıkla cocugun kafasına carptı, daha genc, daha bebe yaşı, neyse baktı bana bişi diyemedi, ama ben devam oynamaya, sonra oynarken masanın altında parlak birşey gödüm,megersem madeni paraymıs,bunu aldım sansa bak...
  47. A

Rally Kaza Yakın Çekim

Eleman birşey olmamıs gibi devam etti resim çekmeye :)
  48. A

Abruzzi bilardo oynarken.

Şimdi birşey daha diyeceğim yine inanmayacak kimse :D ben hayatımda sadece doğarken ağladım sanırım, ağladığımı hiç ama hiç hatırlamıyorum :D
  49. A

Sende iyi yakalıyorsun :) yanlıslık olmus evet altını çizerek :D
  50. A

Al işte buradan yak, yahu her kimsen sana benim bu başımdan geçen vukuyu inandırma gibi bir mesuliyetim mi var? İster İnan, İster İnanma.. :...ikimden aşağı kasımpaşa, anladın sen onu ;)
  51. A

Şunu en baştan beri belirtse idin, damarlarım kabarmazdı. Zaten 3 ünite kan vermişim, tek seferde. Benim için artık sorun yok aramızda ;)
  52. A

Ben şu hayatım boyunca kimse ile alay etmedim sanal yaşantımda etmem bu benim kişiliğim değildir, ama sen benim hiç haz edemediğim durumuma yani damarıma basıyorsun vede bunu inatçı bir şekilde sergiliyorsun, sen bana anlamsız bir özel mesaj atıyorsun ve bunun suclusu ben oluyorum şimdi dimi...
  53. A

İnanki ben sana bişi demiyorum, o kedi parçası yazan ellerini öpüyorum sadece.. Birşey demiyorum. Ben hiçbir zaman yaşımdan övünmüyorum ama senin gibi 20 genci cebimden cıkartırırım her şekilde, her yerde, farketmez ;)
  54. A

Erkek adam dayak yediyse delikanlı bir şekilde der de, yazarda, ben şunu üstünü çizerek belirtmek istiyorum ben kavgayı kavga etmek için etmiyorum, bela bulunca napayım sizde? Silahmı çekeyim, bıçak mı çekeyim, satır mı çekeyim, işte asıl erkeksizlik budur, bende zamanında dayak yedim ama bire...
  55. A

Bak yarasa parçası, sen 400 küsür mesaj yazmışın ama halen büyüklerine saygı durumunu kapamamışın, inanki beni reel hayatta tanısa idin bu lafları söyleyeceğinden kesin olarak emin değilim. Beni tanıyan arabada dahi olsa selamını verir, senden mi öğrenecem çoçuk tavsiyesi almayı ? :icon_-1:
  56. A

Kişilik bozukluğu.

Bugün bir emo gördüm ama kovalayamadım :D çünkü araçtaydım :)
  57. A

Oooo kimler gelmiş en has adamımdır bu sybot, ona burada sataşan ilk beni bulur karşısında ona göre.
  58. A

Her site de sen gibi kendini üstün akıllı sananlar cıkar merak etme beni sevmeyen zaten konuma yazı yazmaz. ;)
  59. A

Senin kapasiten bu kadar. :euro: :donatello:
  60. A

Bak şimdi aslan parçası, ben günlük olarak yasantımdan bir bölüm sunuyorum başımdan geçen trajı komık olaylar, ve benim agresif yapım. İkinci kimse yazdıgımdan birşey anlamasa actıgım konularda o kadar esprili mesajlar olmaz, anlaştık. Benimle kardeş diye hitapta bulunma yaşen senden kat kat...
  61. A

Az önce eve gelmeden bilordaya takılayım dedim, neyse oynadık filan, ıstıka yanlıslıkla cocugun kafasına carptı, daha genc, daha bebe yaşı, neyse baktı bana bişi diyemedi, ama ben devam oynamaya, sonra oynarken masanın altında parlak birşey gödüm,megersem madeni paraymıs,bunu aldım sansa bak...
  62. A

Sabah kalkıp işe gitmek var şimdi.

Evet,evet yanlıs duymadınız,bir gün tatil istedik patron yarın işe çağırdı beni,ama sanırım gitmiyeceğim ben relax adamım :) Konuyu yanlış yere açtım sanırım, öğrenecez ama :)
  63. A

Sabah kalkıp işe gitmek var şimdi

Evet,evet yanlıs duymadınız,bir gün tatil istedik patron yarın işe çağırdı beni,ama sanırım gitmiyeceğim ben relax adamım :)
  64. A

Abruzzi aranızda

Benim konuma spam gelmiş,tüh kaçırdım yoksa sağlam bir kafa atardım buradan :D
  65. A

Bir Gece

Niye len rakamlar ugursuzmu yoksa :D
  66. A

Bir Gece

Birde utanmadan özel mesaj atmısın bana, aynısını yazıyorum buraya, " sen hackermısın hımm yoksa spammısın " :D Harbi boyle ınsanlar varmıs ya, okurken gülmekten altıma kacıyodum, baklavayı ve ayranı fazla kacırmısım :D
  67. A

Bir Gece

Bundan sonra büyük ve küçük harf sistemine dikkat edecem bazı e mekanik akıllılar spam sanıyor sonra :D :D :D
  68. A

Bir Gece

neden sordun?
  69. A

Mafya=hatun

finix senle kanka olalım mı :D
  70. A

Bugun ızınlıyım

Benim bünyem öyle aşırı hemen kilo alırım iki günde yakarım onu. Size iyi günler,beni nedense uyku bastırdı, uyumam gerek 4 saat sonra gorusuruz :D
  71. A

Bugun ızınlıyım

Finish, tamam konu kapanabilir, baklavalarım bitti :d
  72. A

Bugun ızınlıyım

Tamam artık yemiyorum, pes ettim, kırıntı kaldı cunku tatlıdan :D :D, en az ayranla beraber 8 kg almısımdır :D: D anca kesti napayım.
  73. A

Bunlar insan mı ??

Merak etme ben o görevi ücretsiz olarak yapıyorum,bunlar karı kılıklı gencler işte,acıklaması olamaz, bunlarmı osmanınlının torunları, yazıklar olsun sizlere,, sizleri askere gonderen ananın babanın emi..
  74. A

Bunlar insan mı ??

Bunların hepsinin ben ta ............................................. Karı kılıklı tipler bunlari bunları yolda gorunce kafam ıle duzeltıyorum ben, merak etmeyın sız ;)
  75. A

Bir Gece

Anlamak istenilenler anlatılmak istenen dusuncelerın eksenınde bir tema ile anlatılarak,anlatılmak istenenleri güzel bir dille anlatmasıdır,anlatılmak istenmeyen zaten burada paylasılmaz,anlatılanların dogrultusunda anlatılmıs olayları burada anlatmak benım en sevdıgım bir olaydır. tamam mı?
  76. A

Bugun ızınlıyım

Baklavanın yanında asitli içeçek tempoyu düşürür,tavsiye etmem, tuzlu olacak anladınız, bundada en iyisi tabiki ayran, bol köpüklü ve içinde buz, ohhh, yemeye devam :D :D
  77. A

Bugun ızınlıyım

Bünye meselesi benim boy 2 metre üstü kiloda 100 üstü :D :D
  78. A

And olsun bi daha gündem bölümünde konu açmayacağım

Benım actıgım konunun yayınlanması 1 sanıye buluyor :D
  79. A

Videoların Sesini Yükseltme

total vıdeo converter kullan ben kullanuytorum telefonunda mp4 vıdeo ızlemek ıcın orada ses ayarı var onu en yuksek yap tamam
  80. A

Bugun ızınlıyım

Bugun evde fayanslara yapıstırılacak sinek ve arı yok :devil:
  81. A

Bugun ızınlıyım

Olmazz arkadaslar,merak etmeyin 2-3 ayda yaptıgım bir olay bu :) Ama 1 saat içinde durumum oflıne olursa bilinki size yukarıdan el sallıyorumdur :D
  82. A

Bugun ızınlıyım

Eyvallah ama 1 ünite vermedim heralde yanlıs okudunuz toplam vede tek seferde 3 unıte verdim :) Normalde yılda 4 kere verılmesı yanı 3 ayda tek unıte kan, ama ben 9 aylık kanı zar zorda olsa verdım :) Bu türk bünyesi bizi kım sarsmışki, 2 damla kan yüzünden sarsılalım dimi, baklavayı çok...
  83. A

Bugun ızınlıyım

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=tatliyi%20ayranla%20yemek :D işi* bilenlerin uyguladıkları yöntemdir. seçeceğiniz tatlıdan bir çatal, ardından bir yudum ayranla dil resetlenir, ardından tekrar sanki ilk lokma lezzeti ve tatlığında bir çatal daha, ayran, tatlı, ayran yorumlardan bır...
  84. A

Bugun ızınlıyım

Dimi benım kac aydan berı adam gıbı ıznım yoktu, ohh dogalgazı acmısım 80 derece ev fırın, tatlım sagımda, ayranım solumda, monıtorum ortada :D ve, oh dokunmayın abruzzıye :D:D
  85. A

Bugun ızınlıyım

Dene istersen, bak sen benim bir numaralı adamımsın, sana specıal menumden ıkram edecem :)
  86. A

Bugun ızınlıyım

Yok enerjiyi farklı kulvarlarda atıyorum ben :D kaportayı kafa ile yamultmada :D:D
  87. A

Bugun ızınlıyım

bişiler biliyoruzda söylyoruz :D ayran ayran ayran için..
  88. A

Bugun ızınlıyım

:D gelin yahu, size 5 değil 15 kg alırım, tatlıcı en yakın arkadasımdır, para vermıyorum zaten, ama gecen hafıften bır laf soktu, barbaros bu dukkanı sen batıracan len dedı :D tatlının yanında en ıyı ayran gıdıyor, deneyın bence :D ayran frenlıyor tatlı gaza basıyor :icon_:
  89. A

Şebnem Ferah Nintendo Oynar mı?

o kımdı
  90. A

Bugun ızınlıyım

evet bugun ızınlıyım,5 aydan berı,yapmak ıstedıgım en guzel sey,gıdıp tatlıcıya,5 kg tatlı almak ve aksama kadar bunu yemek :D sabah 9dan berı yıyorum 2kg gıtmıstır sanırım,ohh be kendıme geldım walla,tatlı yemek bana zararlımı acaba? sorayım dedım sızlere.
  91. A

Kişiliğimi.
  92. A

Bugun kafacı ıse yaradı sanırım..

Bugun kac yıldan berı yapmak ıstedıgım bır seyı yaptım,kan verdım kızılaya,bunu her saglıklı ınsanın bırer gorevı olarak sayıyorum artık,evet,bır yaslı adam gordum orada etrafı gozetleyen,megersem yogun bakımda olan torununu ıcın kan beklıyormus vede ender bulunan kan,benım kan grubum...
  93. A

:) Tamam ben çıkıyorum,haftaya geliyorum.bomba bir olay ile,beni izlemeye devam edin, ama bilinki gelemedim bu sefer kesin bir sert çukura düşmüşümdür, üzülmeyin bana,tamam :D
  94. A

Ama olmadı şimdi senin hakkında güzel yorumlar sergilecektım.. Sen onu degılde mma ( karma dövüş) klubu ıcın uye topla bence ;) Ufc dövüşlerini bilmeyen yoktur, burada ölüm serbest. http://www.timsah.com/ufc-dovus/Z0TrQVDgZmX
  95. A

işte anlayan bir önemli bir zat, ben sizler için varım :)
  96. A

Bunu beklıyordum sızlerden :) Sana bir kişi saldırıyorsa haksız oldugun yada olmadıgın durumda ilk olarak sogukkanlılıgını sakın yıtırme.Karsındakı kısının en hassas yerlerı kulak meme altı ( bu asırı derecede bir çınlama sağlar,gecıcı sagırlık yani) hangi stili ne oranda sergiliyecegın...
  97. A

Ceza'dan Filistine Özgürlük İsrail Kahrol

Yorumun ıcın tesekkur ederım bırseyler ogrenmıs olduk sayende ;)
  98. A

Şimdi ben size başımdan gecen bır durumu aksettim sizin benım guzel konum uzerınde yaptıgınız yorumlar beni çok derinden üzdü,sankı ınandırma gıbı bır caba durumunda gordum kendımı,neden boyle yapıyorsunuz yarınları sıze emanet ettıgımız gencler,neden bu abınızden bırseyler kapmıyorsunuz,oldukı...
  99. A

Ey ulu insan ne vardır anlasılmıcak yazdıgım konuda ? :)
  100. A

Benimle benim yaşım gibi konuş,yaşım 35 civarı, o şeytan smıleyını sana yediririm? Sana inan diyen yok, benim açtıgım konuya bir daha yorum yazdıgını görmim?
  101. A

Komık vıdeo kısmına nasıl acıldı bılmıyorum ıkıncısı benı tanımadan etmeden boyle yok rüya davası yapma,hiç hazzım degıldır,yaşatmak ıstemem bu olayın aynısını sana,tamam ?
  102. A

Benım kafa tasım normalınden daha sert, kemıkten bırazda sanırım, daha 17 yasındayım ıste ıddaaya gırdık arkadasla lıse zamanında, o hırsla yuzum kan revan olana dek kafa atıyorum kaportaya :) deli kanlarımız o zaman inat ettikya, başardımda, o zaman iddia olarak casio saatler bizim zamanda moda...
  103. A

Silahı yakın mesafeden iki hareketle alabilirim,ama uzaktan diyorsan allah kerim :D Silahını altıktan sonra meşhur kafa menümden vermeden bırakmam kesinlikle :)
  104. A

Abruzzi aranızda

Hoşbulduk gençler
  105. A

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/68863-bir-gece.html Burayıda okudunmu ? :euro: Beni kafacı olarak anarlar :) kafamı yiyen hastaneden en az 10 gün iş göremez raporu alırdı :) Gencken cok kırdım burun,çene,diş,çok kaş patlattım kafa ile ama artık töbeliyim. :D
  106. A

Ceza'dan Filistine Özgürlük İsrail Kahrol

Anlat bakalım aslanım cezanın geçmişini?
  107. A

Yolda yürüyorum biri genc 28 var sanırım ötekisi de 36-40 arası noldu bilmiyorum genc cocuk otekı adama sen goreceksın dedi caddede sonra baktım markete gitti,ekmek almaya ama derlerya havlayan kopek ısırmaz durumu,neyse geldi otekı adama laf atıyor, oda cıktı cafeden dısarı,ılk basta laf dalası...
  108. A

Yunanlı kızların kavgası

Bunların hepsini bana gönderin, hırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrlarım hepsine aynı anda :D Maşallah,aşık oldum hepsine :D
  109. A

Kompresörsüz lastik şişirme yöntemi

Fake işte.osuruktan teyyare misali,halen çözemedinizmi?
  110. A

Şaka değilse askerlik bitti!

Poşet nerede yaptın askerliği?
  111. A

İnsan Bazen Çocuk Olmak İSter

Aynı benim küçüklüğüm,neler yaptıgımı yazsam beni buradan kesin sürerler :D
  112. A

Şaka değilse askerlik bitti!

Poşet kardeş sivile alışman bünyeye göre değişir,1 hafta, 2 hafta,3hafta.. Hadi gözün aydın senin ve sevenlerinin..Allah geride kalanların yardımcısı olsun.
  113. A

Bowling Faciası

Abruzzi niçin aranızda sanıyorsunuz :D Her gün bayram olmaz ancak arada bir coşmak farz :wheelchair: :euro:
  114. A

Bowling Faciası

Böyle mallar oldugu sürece bizim erkekler abaza kalmaz merak etmeyin :D Ver eline topları,oynasın dursun :D ( İkinci anlamda anlamayın sakın )
  115. A

Bir Gece

Yürüyorum bizim meshur caddede,saat sanırım sabah 2-3 suları,uykum kaçmıştı,her taraf büyüleci bir ısık deryası,gözlerim az ilerdeki lambanın altındakı gölgelere ilişti, duraksadım 14 saniye, çözemedim durumu, ben oldugum yerdeyim, ama izliyorum durumun akibetini, az biraz daha ilerlesem belki...
  116. A

Rus Ponpon Kızları +13

Ohhh, bunların hepsini tek seferde tost yapar yerim ben, üstüne adrina limayı da tatlı niıyetine alırım :D
  117. A

En iyi yabancı dizi sizce hangisi ?

prıson break dexter scrubs
  118. A

Çok güzel bir ders .

Vayy :D Vayy :D Vayy :D
  119. A

Bonus Kart zede emubaltaci

Yahu arkadasım sen basına belamı aldın ya? Ne işin var bonusla bak ilk darbeyi buradan almısın sen kartı aldıktan sonra verdikleri cevaplara ve tavırlara bak, helekı faiz binince, ohho bişi demıyorum :D Inanın bu yuzden 8 ayrı bankadan olan tüm kartlarımı iptal ettirdim. En iyisi cebinde...
  120. A

Adriana Lima bakire olduğunu açıkladı

Adaleti burada sen veremezsin, adaleti burada yönetim verir, yönetimin vereceği cezaya boynumuz kıldan incedir.Ama görüyorum ki yakında sen adaleti göreceksin, devam et sen ;)
  121. A

Haklısın, sanırım seni halen leyleklerin getirdiğine inanıyorsundur sen :euro:
  122. A

Raporunu yönetim sildi kardeş, geç kaldın :D Neyse özelden paslaşalım ;)
  123. A

İyiki hatırlattın demesen farklı bir siteye giriş yaptım diyecektim, harbiden siz sazan mısınız?
  124. A

Sipsilik yapma?? Adam rapor istemiş bizde raporu sunduk, porno ile ne alakası var paylaşımın, akıllı takıl, beni tanımadan etmeden böyle artistlik yazılar yazma, denyo seni.
  125. A

İsrail'i Kınıyoruz

Konya muhabbeti nedir anlamadım, filistin konya şehirimize mi kurulduda haberimiz yok ;) Dikkat edersen ben türkiye sınırları içerisinde ki toprakları kastediyorum, dışındakılar yani bu topraklar içinde olandan daha fazla üzmez, israilin alayına gideriz biz, abdninde, ingiltereninde...
  126. A

Trance ne dersin?

adamımsın :d
  127. A

Rapor belge video yok size, her çakmadan haberlere inanın.
  128. A

İsrail'i Kınıyoruz

Kınıyorum. Gelsinler bize kafa tutsunlar, bakın israil askerlerinin götünden nasıl şırınga ile kan alıyoruz?
  129. A

Trance ne dersin?

Iio - Kiss You (George Acosta Remix) Takılın, 10 numara parçadır, dj iyi çalıyor.
  130. A

Karpuzunuzu Nasıl Alırdınız?

Onlara kurban olurum ben ya :D Oy oy oy, ezerim bu kadını ben felaket hemde
  131. A

Böcek yiyen kız

Olsada yesek, bunda ne protein var biliyormusunuz??
  132. A

Çarşı nelere karşı.?

Çarşı alayına değil kralına karşı ;)
  133. A

Abruzzi aranızda

Aburizziyi sevdinizmi :) Biraz açık sözlüyümdür, dobrayımdır, forumda ilk günden hemen tepki aldık :) Baksanıza giden arkadaslar oldu bir yazı yazdım bomba oldu, ama gidiyorum diyen kişiler elvada diyen kişiler bugun sabah 9ta foruma giriş yapmış. Erdem Abimin ayrılışından sonra forumun tadı...
  134. A

Be5tE Ve Nemesis Elveda Eder...

Bu nedir ya? Ben gidiyorum, sizleri tanımıyorum ama bu yazıyı gördükten sonra inanın bu davranışlarınızla sitenin gidişatınımı etkileceğinizi sanıyorsunuz, ama yanılıyorsunuz?. Madem gittiniz?? Neden halen mesaj yazıyorsunuz, bunu özel mesajlarla yada msn de halledin kişişel sorunlarınızı...
  135. A

Ayakkabı :)

<hıpturp :D
  136. A

Daha az yemek için küçük hileler yapın!

Karnım açıktı :d
  137. A

Japonlar sonunda bunu da yaptı!

Walla helal olsun.
  138. A

Hotmail mail açılmıyor

Olmadı maalesef :(
  139. A

Kıssadan Hisse

Wooooww etkileyiciydi, aslında bazen empati kurmak gerekiyor ama şu hayatımızda heleki türkiye sınırları içerisinde insanlara artık güvenmiyorum, çünkü acizliğine yada masumluguna inandıgım insanlar hep sahtekar çıktı, kiracım 2 aydan beri veremediği parayi telefon konusmaları olsun öyle bir...
  140. A

Hotmail mail açılmıyor

Üstat eyvallah, eksik olma bu işlemleri akşam denerim. İnşallah sorun çözülür ya, buraya yazarım ben.
  141. A

Hotmail mail açılmıyor

Bu sorun hotmaılın ara yüzünün degısmesınden sonra olustu, farklı tarayıcalardada aynı sorun, en altt sol kosede lutfen bekleyınız dıyor ve acılmıyor, maıllerım baska yerde acılıyor, baska maıl hesaplarını yıne benım bılgısayarımdan baktıgımda aynı sorun, explorer 7.0 var, javanın son surumu...
  142. A

Hotmail mail açılmıyor

explorer 7.0 var su an- mozıllada aynı sorun var opera dada ben cozemedım ya :(
  143. A

Hotmail mail açılmıyor

Benım hotmaıl sayfama gırdıgımde maıllerım acılmıyor en altta yuklenıyor dıyor oylece dakıklarca kalıyor- en son javayı kurdum format bastım banamasın demedı, ınternet explorer seceneklerını sıfırladım yıne olmadı kafayı yıyecem sonunda :) Help me!!
  144. A

Ona kaç kere kıymışlardır, ah bu reklam staretijisi bakireliği bile senaryoya dahil ediyor :D
  145. A

Abruzzi aranızda

Eyvallah hoş gördük :)
  146. A

Abruzzi aranızda

Abruzzi iki canlıdır :D Şimdi burdayım artık :) Biz bu işe kanımızı verdik :)
  147. A

Abruzzi aranızda

Abruzziyi aranıza almayı ne dersiniz. Bende geldim. I put my blood into this..