Arama sonuçlarınız

1. D

Yardım Ekran Kartı ve CPU testlerden daha çok ısınıyor

Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce ekran kartı ve işlemci değiştirdim. Daha önce AMD stok fan kullanıyordum, onun yerine ID-Cooling SE-214-XT taktım. Sorunuma geleyim. Öncelikle FurMark ve OCCT üzerinden testler yaptığımda CPU yük altında maksimum 67 dereceyi görüyordu. FurMark'ta ise ekran kartım...
  2. D

Bilgisayar kendisini resetliyor

Yaklaşık 1 haftadır bilgisayarım kendi kendine belirsiz zamanlarda kendisini resetliyor. İlk defa bu sorunu yaşadığımda CPU'ya yüklenen bir strateji oynuyordum, başta sorun CPU olabilir mi acaba diye düşündüm ancak daha sonra sadece Discord üzerinden sohbet ederken de iki defa reset attığına...
  3. D

Önce renkler karıştı sonra Windows açılmamaya başladı

Az once oyun oynarken renkler birbirine girdi. Masaüstüne geçtiğimde sorun yoktu ama oyuna dönünce renkler yine karışıyordu. Daha sonra renkler iyice karıştı, kahverengi oldu ve bilgisayar dondu. PC'yi resledim. Anakart yazısı geldiğinde renklerin bir kısmı resimdeki gibi bozuktu. Sistemi onar...
  4. D

Bilgisayara güç geliyor ama görüntü yok

Merhaba. 2 gün evvel bilg. Kapaliyken fisini cekmek zorunda kaldim. O gün ayni problemi yasadim. Ancak 3 4 deneme sonunda acildi. Bugun bizimkiler fisi cekmis bu sefer. Ancak bu kez hic acilmiyor. Guc geliyor fanlar calisiyor. Monitorde calisiyor. Ancak goruntu yok. Biraz bekledim acaba sistem...