Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Gigabyte gaming oc d8x 8gb ekran kartı ısınma sorunu

Hocam undervolt yaparak çözebilirim haklısınız. Ancak benim garibime gelen şey şu; Furmark testi yapıyorum, 76-75 dereceye denk gelen bir sıcaklık veriyor. Oyuna giriyorum, 83-84 derece görüyorum. Ek olarak aynısını CPU'da(R5 5600) da yaşıyorum. OCCT testi yaptığımda yük altında maksimum 67...
  2. D

Yardım Ekran Kartı ve CPU testlerden daha çok ısınıyor

Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce ekran kartı ve işlemci değiştirdim. Daha önce AMD stok fan kullanıyordum, onun yerine ID-Cooling SE-214-XT taktım. Sorunuma geleyim. Öncelikle FurMark ve OCCT üzerinden testler yaptığımda CPU yük altında maksimum 67 dereceyi görüyordu. FurMark'ta ise ekran kartım...
  3. D

Soru Gigabyte gaming oc d8x 8gb ekran kartı ısınma sorunu

Ben de bu hafta aynı kartı aldım. Aynı sorundan muzdaribim. Derman bulabildiniz mi?
  4. D

Bilgisayar kendisini resetliyor

Hocam 2-3 gün evvel bütün kabloları söküp tekrar taktım, herhangi bir zarar gelip gelmediğini kontrol ettim. Hala aynı durumu yaşamaya devam ediyorum.
  5. D

Bilgisayar kendisini resetliyor

Yaklaşık 1 haftadır bilgisayarım kendi kendine belirsiz zamanlarda kendisini resetliyor. İlk defa bu sorunu yaşadığımda CPU'ya yüklenen bir strateji oynuyordum, başta sorun CPU olabilir mi acaba diye düşündüm ancak daha sonra sadece Discord üzerinden sohbet ederken de iki defa reset attığına...
  6. D

Önce renkler karıştı sonra Windows açılmamaya başladı

Vga denemek istedim ama anakartimin uygun girisi yok malesef. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Su an guvenli modda windowsu actim. Ufak tefek renk sorunlari hala var.
  7. D

Isletim sistemim win 7. Ekran kartim r9 270x anakartim asus msa97 evo Ekran kartina uyguladim ayni seyi. Ramleri de denerim. Guvenli modda girdiğimde Windows acildi ama renkler hala gidik.
  8. D

Az once oyun oynarken renkler birbirine girdi. Masaüstüne geçtiğimde sorun yoktu ama oyuna dönünce renkler yine karışıyordu. Daha sonra renkler iyice karıştı, kahverengi oldu ve bilgisayar dondu. PC'yi resledim. Anakart yazısı geldiğinde renklerin bir kısmı resimdeki gibi bozuktu. Sistemi onar...
  9. D

Bilgisayara güç geliyor ama görüntü yok

Bios pili olayini yapamadim. Farkli biraz goruntulerdeki gibi degil pek. Ancak bu olaydan pek netice alamadim diger cihazlarda.
  10. D

Tesekkurler yardiminiz icin.
  11. D

Statik olayini yaptim. Gonderdiginiz konudaki pek cok seyi denedim. Aksam farkli bir pc ve monitor ile deneme yapmak kaliyor geriye. Sorunu bulamamak cok can sıkıyor.
  12. D

Acikcasi nasil yapacagim hakkinda bir fikrim yok. Bir goz atayim internetten
  13. D

Denedim yazdiklarinizi. Kablolarda problem yok gibi. Ram konusunu da denedim degisen bir sey olmadi.
  14. D

Merhaba. 2 gün evvel bilg. Kapaliyken fisini cekmek zorunda kaldim. O gün ayni problemi yasadim. Ancak 3 4 deneme sonunda acildi. Bugun bizimkiler fisi cekmis bu sefer. Ancak bu kez hic acilmiyor. Guc geliyor fanlar calisiyor. Monitorde calisiyor. Ancak goruntu yok. Biraz bekledim acaba sistem...