Arama sonuçlarınız

1. Hasan Yusuf Besli

Türknet nasıl ?

Herkese merhaba ben şuanda superonline 16 mbps ( upload 0.5 ) internet'ini kullanıyorum aylık:80 tl civarında ödüyorum taahhüt'üm Ocak ayında bitecek ve paketim yeni fiyatlardan olacak bende uzun zamandır düşündüğüm turknet'e geçmelimiyim karar veremedim. Diğer internet servislerinin hakkında...
  2. Hasan Yusuf Besli

3650 TL R5 2600 Sistem Toplama

Hepinize merhaba ben kendime şu sistemi toplamayı düşünüyom; İşlemci: R5 2600 Anakart; ASUS ROG STRIX B450-F GAMING 3200MHz Ram;CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Ekran Kartı; Asus ROG STRIX Radeon RX570 OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı Kasa; POWER BOOST VK-C013B RGB...
  3. Hasan Yusuf Besli

intel i3 9100f mi? R3 3200g mi?

Hepinize merhaba, ben bu yaz paramı biriktirdim ve kendime yeni bir sistem alma kararı verdim(öğrenciyim),vatan bilgisayarın hazır oem sistemler kategorisinden 2 adet toplama hazır sistem kafama takıldı. Lütfen şu iki sistemden birine cevabınızı yazın, fazla para ekleyebilsem diğer sistemleri...
  4. Hasan Yusuf Besli

Wi-Fi Adaptör önerisi

merhaba, kali linux ta çalışacak uygun fiyatlı sıkıntısız wi-fi adaptörü arıyorum veya kali linux uyumlu olduğunu hangi chipset leri desteklediklerini anlayabilirim
  5. Hasan Yusuf Besli

Kanalım çıkmıyor

Merhaba benim bir youtube kanalım var yaklaşık 9 ay önce ismini değiştirdim ama sıralamada çıkmıyor (kanal olarak filitre koyunca dahil) ne yapabilirm?
  6. Hasan Yusuf Besli

3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Ben p20 pro kullanıyorum ve cidden güzel bir telefon memnunum bunuda listenin arasına ekliyebilirsin :D
  7. Hasan Yusuf Besli

Ryzen 3.nesil

çok acelem yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- :D
  8. Hasan Yusuf Besli

Ryzen 3.nesil

merhaba pc toplayacağım ama ryzen 2.nesilini mi alsam yoksa ryzen 3. nesilinimi beklesem? eğer beklersemde iyikide beklemiş dermiyim sizce
  9. Hasan Yusuf Besli

Steam mod yükleme (upload)

Merhaba. Ben europa universalis 4 için mod geliştirdim ama steam workshop (atölye) a nasıl yükleyebilirim
  10. Hasan Yusuf Besli

PC yi gercek araba gibi kullanma

ama ayrı bir görüntü vereceğim.(resimdeki kadran gibi)
  11. Hasan Yusuf Besli

cevaplarınız için teşekkürler. peki küçük bir lcd ekranı alsam (sadece ekran) görüntüy verebilmem için ne yapmam lazım??? dediğim olayda bu:::
  12. Hasan Yusuf Besli

Hepinize merhaba son zamanlardır sosyal medyada PC yi gerçek araba ya benzetilmiş haldeki fotoları görüyorum. Bende böyle birşey yapmak istiyorum. Bana gerekli olan şeyler nedir acaba
  13. Hasan Yusuf Besli

Similasyon Oyunları İçin Direksiyon Tavsiyeleri

PC ye uyarmı???
  14. Hasan Yusuf Besli

Windows 10 pro 64 bit
  15. Hasan Yusuf Besli

Merhaba. Ben similasyon oyunlarını oynamayı çok seviyorum. En sonunda karar verdim kendime bir dirwksiton seti alacağım ama kendi paramla. Ayırabileceğim bütçe en fazla 350 tl önerilerinizi bekliyorum. Lütfen bana "biraz para daha koy Logitech al" demeyinde :)
  16. Hasan Yusuf Besli

Windows 10 Şubat Güncellemesi Performans Düşüşü

Temiz kurulum Sistem özellikleri: Ryzen5 1500x Corsair16 gb 2400 MHz RAM HDD 500 GB (Ben HDD olduğunu düşünüyorum eski bir HDD ve mekanik sıkıntı yada yıpranma olabilir diye düşünüyorum) Anakart Asus B350M-K
  17. Hasan Yusuf Besli

Windows 10 Şubat Güncellemesi Performans Düşüşü

merhaba.windows 10 a gelen şubat güncellemesi sonrası pc mde baya bir performans kaybı yaşadım.Format attım düzelmedi hatta c-d disklerinede format attım ama sıkıntı hala çözülmedi sizce nasıl düzeltirim ve neden olmuştur. Benim olmasını düşündüğüm şeyler: Razer ın kulaklık için kullandığım...
  18. Hasan Yusuf Besli

Superonline'mi TurkTelekom'mu

Ama bizim binaya turknet altyapısı gelmiyor. Mahallede 2 binada var sadece. Onun için superonline ile türktelekomu sundum
  19. Hasan Yusuf Besli

Superonline'mi TurkTelekom'mu

Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıldır vodafonenet kullanıyorum ama inanın kullanmadığım günleri toplasanız 24 ayın 6-7 ayı kullanmamışımdır. Bizim tahaadütümüz allaha şükür bitti. Ben biraz araştırma yaptım ve bizim eve VDSL altyapı var. Superonline:100 GB + 24 mbps+ 2 yıllık digitürk= 75 TL...