Arama sonuçlarınız

1. P

Ekrana görüntü gelmemesi.

Merhabalar hepinize, 1 haftadır çözemediğim bir problem var. Ekrana görüntü gelmiyor kasa rutin çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Rami söktüm, işlemci söktüm farklı denedim ekran kartı söktüm taktım. Anakart girişimdeki vga yerine bağladım. Bios pilimi söktüm taktım. Ekran da test edildi...
  2. P

Rami bilgisayar görmüyor.

Merhabalar bugün 4 gb ram aldım. Taktığımda bilgisayarda görünmüyor. 2 gb ram mevcut onda sorun yok ama diğerini görmüyor. Daha önce 8 gb ram aldım onu da anakart 2 slot tek slot 8 desteklemiyormuş şimdi 4 gb aldığımda ise bunu görüp çalıştırmıyor. Cpu-z de ram slotu dolu olduğunu gösteriyor...
  3. P

Ses sistemi önerisi

Selamın aleyküm hepinize, 200 tl veya civarları ses sistemi önerisi olan varmı şöyle bir ürün buldum JS-480 / 2+1 Ses Sistemleri / Jameson Ev Sinema Sistemleri / Jameson 220 tl cıvarlarında evde bilgisayarım için ses sistemi alıyorum.
  4. P

Aliexpress ürünüm gelmediği halde teslim edildi diyor

Selamın aleyküm arkadaşlar ilk defa aliexpressden alışveriş yaptım resimdeki gösterdiğim gibi bir yazı yazıyor. Buyer has confirmed order received. = Alıcı sipariş aldığını onayladı. Ben böyle bir şey onaylamadım ürünüm elime gelmedi ptt gidemiyorum vaktim olmuyor genelde 5 ten sonra kapandığı...
  5. P

Iphone 6s bokeh efekti

Hepinize selamın aleyküm, ıphone kullanan bilir 6s modelinde bokeh efekti yani objeye netlenip arkasını bulanıklaştırma yok plus modellerinde var ve internette buna dair lensler var telefon için fotografçılıktan anlayan elbet vardır lensler ile böyle bir efek verebilir miyiz fiyatları ne olur...
  6. P

Kaliteli müzik indirme

Merhabalar konuyu açacak yer bulamadım o yüzden buraya açayım dedim. Kaliteli müzik indirmek için hangi programları kullanıyorsunuz mesela youtubeden müzik indirmek istiyorum şuanki kullandığım program 192 kbsn şeklinde malesef ki şarkı bilgileri de yazmıyor müzik kime ait albüm ne falan diye...
  7. P

1 aydır iphone 6s kullanıyorum düşüncelerim.

Selamın aleyküm arkadaşlar Aralığın 8'inde iphone 6s 32 gb modelini 2600 tl veripte aldım. Aklımda xioami felan vardı ama iphone almak istedim bakalım dedikleri kadar varmı niye bu kadar övüyor bu millet elmayı diye has bir androidciydim. Romlar atıp durur root ile kurcalamadığım tarafı yoktu...
  8. P

Iphone müzik indirme

Merhabalar geçenlerde de konu açmıştım yeni ıphone kullanıcısıyım. Şuan için 156 tane %90 yabancı olmak üzere müziklerim bilgisayarda mevcut bunları Itunes ile telefona attım ama haftada 1 günde 2 tane denk gelirse bilgisayara müzik indiriyorum haliyle bunu telefona atmak zahmetli oluyor güzel...
  9. P

Yeni Iphone kullanıcısı

Selamın aleyküm hepinize yeni Iphone 6s 32 gb gold modelini almış bulunmaktayım. Daha dün aldım ve icloud hesabı açtım siri parmak izi derken hallettim kurcalaya kurcalaya ilk şarjım nasıl olmalı diye arkadaşa sordum tamamen bitir sonra kapalı şekilde doldur dedi öyle yaptım şimdi ise...
  10. P

Uzun zaman götürecek telefon önerisi

Hepinize selamın aleyküm arkadaşlar, beni uzun zamana götürecek bataryası günün ortasında bitmeyecek kamerası birazdan belirteceğim fiyat aralığına göre çok iyi olan cihaz arıyorum. Bütçem 2000 tl fazlasını veremem. Samsung istemiyorum artık samsungdan gına geldi elimde galaxy trend plus var 4...