Arama sonuçlarınız

1. EL TURQA

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Son güncellemeyle bazı uygulamalarda tam ekran olmuyor.En kötüsü de Instagram'da altan kesiyor:(
  2. EL TURQA

En büyük sorun googledan tam ekran video izlenmemesi eskiden navigasyon çubuğunu yanındaki ki noktaya tıklayınca gtam ekran oluyordu ancak nokta güncellemeyle kaldırıldı
  3. EL TURQA

Teşekkürler
  4. EL TURQA

Bixby tuşunu özelleştirme olayını nereden yapıyoruz bilen var mı?
  5. EL TURQA

11.sınıf konu anlatımlı test kitabı önerisi

11.sınıf oldum ve sayısalı seçtim ancak bio temelim 0 Kimya da bundan 1 2 tık iyi Zaten ikisi de 10.sınıfda ezberdi Matematiğim iyi Fiziğide çalışırsam yapabileceğimi düşünüyorum Çalışmaya şimdiden başlamak istiyorum ancak hangi ders için test kitabı alacağımı bilmiyorum sizce hangi dersin...
  6. EL TURQA

Sizce hangisi?

Yaz tatilinin başında telefon alacağım ama kararsız kaldım önceliğim sırasıyla performans-şarj-kamera bütçem 2200 tl civarı.Aslında oneplus 5t tam aradığım telefondu ancak tam alacaklen fiyatı oneplus'ın yürüttüğü satış politikasından ve doların artmasından yükseldi.Bu arada mecbur kalmadıkça...
  7. EL TURQA

1500 tl'ye kadar telefon önerisi

Kuzenim için 1500 tl'ye kadar telefon önerirmisiniz ancak xiaomi gibi markalara karşı fazlasıyla ön yargılı o yüzden xiaomi gibi markaları söylemesseniz sevinirim. Bataryasının iyi gitmesi telefonun şık durması ve uzun ömürlü olmasını istiyor ekran büyüklüğünde sıkıntı yok farketmez.Hayday gibi...
  8. EL TURQA

Kulaklık önerisi

Daha çok rock müzik dinleyeceğimi belirterek başlıyorum 100tl civarı bütçem var milletin gözüne sokuyormuş gibi olmaması için kulakiçi olması gerekiyor ve bluetooth veya kablolu farketmez bluetooth olacaksa o boynunun arkasında kaba duran şeylerden olmasın birde kulak içine gelen yer...
  9. EL TURQA

Oneplus 5t fiyatı

Oneplus Türkiye grubuna da sordum ancak orda düşmez çıkar dediler ne düşünüyorsun?
  10. EL TURQA

Oneplus 5t fiyatı

Yeni model mayıs haziran gibi bekleniyor bu durumda op5t yaz tatilinin başında ne kadar olur?
  11. EL TURQA

Oneplus 5t fiyatı

Uzun süre düşünerek Oneplus 5t almaya karar verdim kuzenim 1 ay bekle benim de telefona ihtiyacım var demesi üzerine beklemeye karar verdim.Ancak 1 ay geçti ve 8gb ramli modelde 300-400 tl lik bir sıçrama oldu ve 6gb ramli modeli 8gb ramli modelin eski fiyatına ulaştı ve benim bütçemi aştı...
  12. EL TURQA

OnePlus 6

ne zaman 2400 civarına düşer
  13. EL TURQA

OnePlus 6

Uzun süredir oneplus 5t'yi araştırıyorum ancak oneplus 6 mayıs başında tanıtılacak bu kadar beklemişken oneplus 6'yı beklemek istiyorum ancak 3100 tl ye civarı çıkacak gibi.Düşmesini beklemem gerekiyor yaz tatilini beklesem ne kadara düşer?ne zaman 2400e düşer?
  14. EL TURQA

One plus 6 çentik le ilgili

Çentik olmayacağını açıklarlarsa op5t almaktan vazgeçip bu cihazı beklerim gibime geliyo
  15. EL TURQA

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Oneplus 5t ile u11 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
  16. EL TURQA

OnePlus 6 750$ olsa alınırmı?

Ne kusura yav yapma zorunluluğunuz yok zaten:) Teşekkürler
  17. EL TURQA

OnePlus 5t Almalı mıyım?

Bekleyesim var ancak fiyat ve çentik kafamı karıştırmıyoda değil
  18. EL TURQA

OnePlus 6 750$ olsa alınırmı?

OnePlus 6 nın 750 dolardan satışa çıkacağı söyleniliyor sizce yinede alınır mı? Ve sizce kaç dolardan satışa çıkarılır? Bu arada kaynak OnePlus 6'nın Teknik Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!
  19. EL TURQA

OnePlus 5t Almalı mıyım?

Birde az önce gördüğüm habere göre OnePlus 6 750 dolardan satışa çıkacakmış sizce yinede alınırmı? Kaynak OnePlus 6'nın Teknik Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!
  20. EL TURQA

OnePlus 5t Almalı mıyım?

OnePlus 6 beklemelimiyim peki yoksa direk 5t almalımıyım?
  21. EL TURQA

OnePlus 5t Almalı mıyım?

3 yıldan beri samsung galaxy note 3 kullanıyorum. Öncelikle 5t ye yönelme nedenlerimden biride alışmış olduğum büyük ekran.Telefonu 2 aydan beri araştırıyorum ve telefonu almayı ciddi ciddi düşünüyorum ama bir yandan xiaomi mi 6 da da aklım kalıyor sizce hangisini tercih etmeliyim? Yada xiaomi...
  22. EL TURQA

Xiaomi mi 6 vs OnePlus 5

23. EL TURQA

2000-3000 arası rahat oyun oynanabilecek laptop önerisi

Pub g,cs:go,gta5 tarzı oyunları rahat oynayabileceğim 2000-3000 arası uzun ömürlü laptop arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.