Arama sonuçlarınız

1. mthncvdr

Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bluetooth

Arkadaşlar konuyu aradım ama işime yarar bir şey bulamadım ben de başkalarına da yarar diye açıyorum. Bildiğiniz gibi çoğu Dizüstü Bilgisayarlarda kullanılabilen bluetooth özelliği Masaüstü bilgisayarlarda Kullanılamıyor. Bunun İçin alınması ve yapılması gerekenler konusunda Yardım istiyorum...
  2. mthncvdr

C# Kullanmak İstiyorum.

Ancak Şu ana kadar Python bile çalışamadım. bilgisayarım açmıyor bir dosya eksikliği sebebiyle. Galiba Win7 kullanmamla alakalı olabilir ama yine de size danışmak istiyorum. internette 100 e yakın ders konulmuş herkes tarafından ama 1. dersler çok eski. indirmek kurmak yazmak konusunda bana...
  3. mthncvdr

LG G3 Android Sürümü Güncelleme Sorunu

Amerika'dan Getirtilmiş bi telefon almıştım. ancak bu telefon hala 4.4.2 android sürümünde ve ben Galiba Bu sebepten Şarj sıkıntısı çekiyorum. sadece bununla kalmıyor ayrıca yeniliklerden mahrum kalıyorum LG PC SUİTE denedim. telefon durumunu kontrol edin diyor. LGMobile Support Tool da...
  4. mthncvdr

VBScript Kullanımında Türkçe Ses.

CreateObject ("SAPI.SpVoice").speak "TÜRKÇE KONUŞAMIYORUM BEN" Arkadaşlar Win7 starter kullanıyorum ve VBS kullanırken bu kodda ses sorunu yaşıyorum. Gereken yama paketi , güncelleme vesair varsa bilen arkadaşlar söyleyebilir mi?
  5. mthncvdr

Bat Dosyaları İle Harikalar Yaratmak.

Yahu Ben Yeni Bir Kullanıcım Bilgim yok Nasıl Sizi buraya Çekeceğime dair ama Şu hani Ne bileyim @echo off color a mode 100 :A echo %random%%random%%random%%random%%random%%random%%random% echo %random%%random%%random%%random%%random%%random%%random% .... .... 'Cu arkadaşlardan değilim...