Arama sonuçlarınız

1. Warrior_1905

PHP Hakkında Sorular

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. Lafı fazla uzatnaksızın direkt konuya geçiyorum. Lisede yazılım okudum ama sorsanız ne hatırlıyorsun diye hiçbirşey derim.Herşeyi unuttum. Çünkü 2 seneyi aşkındır ilgilenmiyorum. Neyse fazla laf kalabalığı yapmadan sorularımı...
  2. Warrior_1905

2021 Yılından Beklentileriniz ?

2021 yılından ne bekliyorsunuz? Veya planlarınız nelerdir? Şahsen kişisel açıdan gelişmeye daha fazla önem vermeyi planlıyorum. Yabancı dil vs. 2020 kadar sıkıntılı bir yıl olmaması beklentisiyle.. Şimdiden Mutlu yıllar.. :)
  3. Warrior_1905

S3 mini veri kurtarma

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi S3 mini cihazındaki fotoğraf video vs kurtarmak istiyorum. Gelelim soruna: Cihazın ekranı tamamen kırık ve güvenlik kilidi var bu yüzden cihazı pc üzerinden göremiyorum. Verileri kurtarabileceğim bir yol var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden...
  4. Warrior_1905

Anime İsteği yapılabilecek Yerler(Siteler)?

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Şimdi soracağım soru biraz garip hatta bazılarınız için saçma dahi gelebilir.O problem değil. Asıl sormak istediğim; Var olan bi animenin tekrar yapılabilmesi yani şuanki halinin yeterli olmamasından ötürü tekrar başlatılması.Bunun için başvurabileceğimiz bir...
  5. Warrior_1905

Pc den internete bağlanma sorunu

Selam arkadaşlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Gelelim konuya başlıkta belirttiğim gibi PC üzerinden internete giremiyorum. Bağlantı var olarak gözüksede google da arama yaptığım siteye giremiyorum. Telefon üzerinde sorun yok. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımınızı bekliyorum .
  6. Warrior_1905

Liste tutabilecek siteler var mı ?

Başlıkta belirttiğim gibi kişisel olarak liste tutabileceğim bi site vs var mı? izlediğim film dizi vs listelemek istiyorum.Katogorize edebileceğim bi sistem olmalı basit arayüzlü. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Warrior_1905

Android 9.0 Pie ve One UI Güncelleme

Arkadaşlar J7 Core kullanıyorum bildiğiniz gibi. Ürüne 9.0 Pie ve One UI güncellemesi geldi. Ancak güncellemeyi kurarsam bi sıkıntı olurmuş gibi düşünüyorum biraz tereddütteyim bu yüzden. Güncellemeyi almış arkadaşlar güncelleme konusunda görüşlerini söylerse mutlu olurum. Aynı modeli kullanan...
  8. Warrior_1905

Pil sorunu

Selam arkadaşlar nasılsınız? Kasım 2017 den bu yana yaklaşık 1.5 senedir Samsung Galaxy J7 Core kullanıyorum.Yaklasık 3 hafta önce şubat 2019 güvenlik güncelemesi aldım.O günden sonra telefon durduğu yerde pil tüketmeye başladı.Gece bırakıyorum sabaha %10-15 arasında pil tüketimi yapmış...
  9. Warrior_1905

dllhost.exe hatası

Arkadaşlar bilgisayarda durduk yere çıkan bu hatayı sorunu bilen var mı ?
  10. Warrior_1905

Taiyo No Uta isimli filmi bulamadım

Başlıkta bahsettiğim gibi filmi bulamadım. Taiyo No Uta isimli Japon yapımı filmi Türkçe altyazılı şekilde bulabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  11. Warrior_1905

J7 Core 2017 şarj adaptörü çok fazla ısınıyor

Aralık ayının başında J7 Core aldım.Şarj cihazını ilk 3-4 kullanımımda bir sorun yoktu.Fakat şuan şarj %5 ten %50 ye gelinceye kadar şarj cihazı ısınmaya başladı.Sebebi ne olabilir?
  12. Warrior_1905

12. sınıf staj dosyası

12. sınıf bilişim teknolojileri veri tabanı dalı üzerinde bu seneye ait staj dosyası hazırlayan veya daha önce hazırlamış olan var mı ? Varsa atabilir mi ? şimdiden teşekkürler.
  13. Warrior_1905

Black Friday bitmeden Hangi telefonu alabilirim

Telefonu değiştirceğim ama bütçe pek yeterli değildi.Hazır indirim varken yeni bi telefon almak istiyoru.Bütçe 1000 tl zorlarsam 1200 tl olabilir.Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.:)
  14. Warrior_1905

Konuştuğum kızın benden uzaklaştığını nasıl anlarım?

3-4 yıldır konuştuğum ve yanında mutlu olduğum bir kız var.Fakat yakın zamanda saçma bir konuşmayla kızı kendimden uzaklaştırdığımı düşünüyorum.Kızın benden uzaklaşıp uzaklaşmadığını nasıl anlarım?Yada gönlünü nasıl alırım?Konuşmalı mıyım?Kafam çok karışık düşüncelerinizi söyler misiniz?Benim...
  15. Warrior_1905

8. Seviye Belediyeli Düzen(Bomba Kulesi Var)

Arkadaşlar 1 aydır düzgün bi savunma düzeni bulamadım. Biraz yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
  16. Warrior_1905

Selam arkadaşlar

Yeniyim. 3-4 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Artık telefon beklentilerimin çok altında.Aile bozulana kadar kullan diyor.Bi akıl verinde şu telefonu değiştirmeye ikna edeyim ailemi. Şimdiden teşekkürler. :)