Arama sonuçlarınız

1. M

Modemi farklı evde kullanabilir miyim?

Merhabalar. İnternette araştırmama rağmen tam olarak vevap bulamadım. Bizim iki evimiz var aynı şehirde. Haftanın 3-4 günü bir evde geri kalanını diğer evde geçiriyoruz. Evlerden birinde internet var kablosuz diğerinde yok. Modemi diğer eve götürsem İnternete bağlanabilir miyim?
  2. M

Epic games oyun satın alma

Epic games ten oyun satın almaya çalışıyoum ödeme yöntemi olarak ziraat bankasını seçiyorum daha sonra gpay diye bir yere yönlendiriyor kart bilgisi falan istemiyor ne yapmam gerektiğini tam olarak anlamadım bir şeyleri yanlış yaparım diye korkuyorum açıkçası steamdaki gibi kart bilgilerimi...
  3. M

Witcher 3 kaldırır mı?

İnternette doğru düzgün bilgi bulamadım. Bende ideapad 330 i5 8250u mx150 ekran kartı 8gb ram var. İnternette bir kaç video var ama emin olamadım bu sistemle oynayan var mı?
  4. M

Huawei p10 lite kullananlar önerir misiniz?

Arkadaşlar p10 lite almayı düşünüyorum. Bu telefon ile ilgili fazla konu olmadığından konuyu açma ihtiyacı duydum. Kullananlar memnun bu telefondan. Ama yinede sormak istedim. Telefonu baya uzun süre kullanacağım. Pefromans pil gücü kamera bunlar önemli şeyler benim için. Rakiplerine göre sizce...
  5. M

lumia 925 dondu ses kısma tuşu çalışmadığı için reset atamıyorum

Arkadaşlar bu telefona başka reset atmanın yolu yok mu? Çünkü ses azaltma tuşu çalışmıyor. Telefon 2 türlü donuyor 1. sinde ekran donuyor kilitleyip açtığımda her yer karıncalanmış görünüyordu. öyle olunca nasıl yapıldığını tam bilmeden sadece güç tuşuna basılı tutuyordum çünkü ses azaltma...