Arama sonuçlarınız

1. M

Modemi farklı evde kullanabilir miyim?

Merhabalar. İnternette araştırmama rağmen tam olarak vevap bulamadım. Bizim iki evimiz var aynı şehirde. Haftanın 3-4 günü bir evde geri kalanını diğer evde geçiriyoruz. Evlerden birinde internet var kablosuz diğerinde yok. Modemi diğer eve götürsem İnternete bağlanabilir miyim?
  2. M

Epic games oyun satın alma

Çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun
  3. M

Hocam o seçeceğim kısımı maalesef göremedim ziraati seçer seçmez beni gpay a yönlendiriyor benim kartta visa yazıyor onu nasıl seçeceğim?
  4. M

Korsan indirmem hocam ben dediğim gibi epicde baya indirim yapmışlar gpay haricinde ödeme yapma şansım yok mu? otomatik oraya yönlendiriyor steamdaki gibi ödeme yapma şansımız var mı?
  5. M

Epic games ten oyun satın almaya çalışıyoum ödeme yöntemi olarak ziraat bankasını seçiyorum daha sonra gpay diye bir yere yönlendiriyor kart bilgisi falan istemiyor ne yapmam gerektiğini tam olarak anlamadım bir şeyleri yanlış yaparım diye korkuyorum açıkçası steamdaki gibi kart bilgilerimi...
  6. M

Witcher 3 kaldırır mı?

Başka oynayan var mı arkadaşlar hazır indirimdeyken alayım diyorum
  7. M

Witcher 3 kaldırır mı?

Teşekkürler hocam cevap için
  8. M

Witcher 3 kaldırır mı?

İnternette doğru düzgün bilgi bulamadım. Bende ideapad 330 i5 8250u mx150 ekran kartı 8gb ram var. İnternette bir kaç video var ama emin olamadım bu sistemle oynayan var mı?
  9. M

Huawei p10 lite kullananlar önerir misiniz?

Hocam Hepsiburada dan 1500 gibi bir rakama iniyor bazen oradan almayı düşünüyorum p10 lite modelini. Bütçem en fazla 1500 tl
  10. M

Teşekkür ederim abi bende alıp beğenmeyen görmedim.
  11. M

Xiomi Türkiye garantili olmadığı için birde sar değeri yüksek olduğu için düşünmedim. p10 lite çok hoşuma gitti bakalım yorumlar ne yönde olacak.
  12. M

Xiomi türkiye garantili olmadığından birde onlarında sar değeri yüksek olduğundan düşünmedim ben hiç. p10 lite çok hoşuma gitti ama bakalım cevaplar ne yönde olacak.
  13. M

Arkadaşlar p10 lite almayı düşünüyorum. Bu telefon ile ilgili fazla konu olmadığından konuyu açma ihtiyacı duydum. Kullananlar memnun bu telefondan. Ama yinede sormak istedim. Telefonu baya uzun süre kullanacağım. Pefromans pil gücü kamera bunlar önemli şeyler benim için. Rakiplerine göre sizce...
  14. M

lumia 925 dondu ses kısma tuşu çalışmadığı için reset atamıyorum

Sağolasın hocam iyi bayramlar
  15. M

Peki benim yapabileceğim bir şey var mı şuan için bayramlaşacağım kişileri de arayamadım. Bazen yukarıda yazdığım gibi güç tuşuna sürekli basınca reset atıyordu onunla ilgili bir bilgin var mı acaba?
  16. M

Aslında telefon yeni değil yaklaşık 3 sene falan oldu alalı ses kısma tuşunun bozulması benim yüzümden oldu.
  17. M

Arkadaşlar bu telefona başka reset atmanın yolu yok mu? Çünkü ses azaltma tuşu çalışmıyor. Telefon 2 türlü donuyor 1. sinde ekran donuyor kilitleyip açtığımda her yer karıncalanmış görünüyordu. öyle olunca nasıl yapıldığını tam bilmeden sadece güç tuşuna basılı tutuyordum çünkü ses azaltma...