Arama sonuçlarınız

1. A

Windows Yükleniyor Takılma Sorunu

Merhaba arkadaşlar Wİndows7den Windows 10 a yükselt dedim her şeyi sil diyerek Yaklaşık 1 saattir böyle kaldı ne yapmam lazım ? Ayrıca o dönen şey dönmüyor kaldı
  2. A

Wifi Açtığım zaman Telefonda DIRECT-NR... İsimli Ağ gözüküyor

İyi akşamlar Sorunum casper nirvana s500 cihazımda wifiyi ev ağına bağladığım zaman telefondan wifi yi açınca direct iisimli bir ağ daha gözüküyor bu ağı yaratan pc pcyi kapattığım zaman direct isimli ağ kayboluyor Mobil erişim noktası kapalı
  3. A

TV BOX Önerisi

Arkadaşlar 2 seçenek arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniiz 3 Ürün Karşılaştırma Case 4U Tanix TX6 4K HDR TV Box Android 9 - 4 GB Ram / 32 GB Hafıza Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR - Dolby DTS - Chromecast
  4. A

5000Tlye Notebook Önerisi

Evet arkadaşlar önerilere açığım çok oyun oynayan biri dğilim bilgisayarı daha çok android stüdyo yazılım sanallaştırma youtube video render vs için kullanacağım
  5. A

Hd ile Full HD

hd ile full hd arasınaki fark nedir 15.6 laptop için stoklarda sadece hd kalmış ne yapmam lazım
  6. A

SSD Donması

Herkese -Merhaba Hi level 120 gb ssd aldım windows7 yükledim açılış ve kapanış gerçekten hızlnadı lakin açıldıktan 10-20 saniye sonra pc kilitleniyor faree ve mouse donuyor sorun isodan kaynaklı diy düşündüm (aynı iso ile format attmıştım başka pcye sıkıntı yoktu o zaman ) windows 10 yükledim...
  7. A

1366x768 HD Ekran 1920x1080 FHD Ekran Arasındaki fark

Herkese merhaba Casper S500 sitesinde şuan stoklarda sadace hd ekran var hd ekran ile full hd ekran arasındaki fark nedir 15.6inc ekranda (tn) Casper Nirvana S500 için Full HD ekran gerçekten lazım mı ? Görüldüğü üzere sadece hd var şimdi bazı arkadaşlar tn ekrandan dolayı şikayet edecek ama bu...
  8. A

Bootmgr Eksik Hatası

İlk olarak Easy Bcd Programında yanlış bir şey yaptım yineden başlatılınca Pc açılmadı Format dvd sini taktım C diskisini biçimlendirdim ve sonra İleri seçeneğine tıklayamadım Keşke C diskisini biçimlendirmeseydim Bilgisayarınızı onarın diye seçenek varmış ona bassam düzelecekmiş ama...