Arama sonuçlarınız

1. kunkami

j 7 2016 7.0 versiyona root ?

arkadaşlar benim telefonun modeli sm-j710fq ama nedense internette düzgünce root atan bi site yada video bulamadım yapanlarında yorumlarında genelde wifi çalışmıyor diye yorum yapıyolar ben bu telefona root u nasıl atabilirim
  2. kunkami

yanlışlıkla 8.1 e düştü

beyler benim bi pc vardı şu windowsun bedava olduğu zamanlar indirdim işte kullandım 1.5 sene sonra pc ye bi trojan girdi bende format atmak zorunda kaldım sonrasında ise recoverden yedeğini almadığım için 8.1 e düştü ben bunu nasıl tekrar windows 10 yaparım yani otomatik yükseltme falan yapsam...
  3. kunkami

Latopu temizlemem lazim ama...

2013 yılında 1 tane samsung aitv book 2 aldim ve yil oldu 2017 icinde de haliyle iyice toz birikti ve bu durum artik laptopun performansinada ciddi anlamda yansimaya basladi tabiki temizlemem lazim ama bunu ciddi anlamda nasil yapilicagini bilmiyorum normalde pc den anlayan bi insanim ama bunu...
  4. kunkami

sistem iyi fps vermiyor

arkadaşlar 2012 yılında bi laptop almıştım hiçbir sıkıntısı yok düşük fps haricinde özellikleri şunlar: ekran kartı :710m ram:8gb harddisk:1tb (hdd)5400 rpm işlemci :intel i-5 (5400u) işletim sistemi:win 8.1 single hızlansın diye herşeyi yaptım (format,virüs olmamasına rağmen taradım,temp...
  5. kunkami

sistem iyi fps verirmi

arkadaşlar 2012 yılında bi laptop almıştım hiçbir sıkıntısı yok düşük fps haricinde özellikleri şunlar: ekran kartı :710m ram:8gb harddisk:1tb (hdd)5400 rpm işlemci :intel i-5 (5400u) işletim sistemi:win 8.1 single hızlansın diye herşeyi yaptım (format,virüs olmamasına rağmen taradım,temp...
  6. kunkami

api-crt-locale-I1-1-0.dll hatası

gigantic oyunundan böyle bir hata alıyorum ve bazı uygulamalardada bu tip hatalar oluyo --- Gönderi Güncellendi --- acaba hangi yazılım kurmam gerekiyo veya ne yüklemem gerekiyo bi türlü çözemedim
  7. kunkami

Bilgisayar yavaş açılıyor

herşeyi yapmama rağmen bilgisayar çok yavaş açılıyor başlangıç uygulamalarının hepsini kapdadım temp dosyalarını sildim arkadaşlar ccleaner önerdi onuda kullandım ama yine bi işe yaramad format attım 2-3 gün sonra yine aynı ne yapabilirim ? sistem özellikleri ram: 8gb ddr 3 ekran kartı...