Arama sonuçlarınız

1. F

3000 lira bandında telefon önerisi

Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar 2 ay içerisinde yeni bir telefon almam gerekiyor. Benim için önemli özellikler şunlar: (Önem sırasına göre) 1- Kamera 2- İşlemci 3- Ekran 4- Ses performansı Not: Çok oyun oynayan biri değilim. Tasarım ya da batarya performansı benim için çok önemli değil. Üstte...
  2. F

Windows Office Uygulamalarım Sıkıntılı

Merhaba arkadaşlar. Windows office'teki tüm uygulamalarım sıkıntılı. Yazılar görünmüyor. Nasıl düzeltebilirim? Silip yükledim yine değişmedi. Şimdiden teşekkürler
  3. F

1700 liraya kadar telefon önerileri

Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi forumlar. +En fazla 1700 TL +Önceliğimiz kamera +Şık tasarımlı +Çok kaba durmayan ele oturan Telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. F

Bilgisayarım özelliklerine göre çok sıkıntılı

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bilgisayarımı 2 yıl önce 1700 tl'ye almıştım. Acer Aspire E15 Bilgisayarın özellikleri fena olmamasına rağmen bazı oyunlarda bana sorun yaşatıyor ve ayrıca yavaş açılıyor. Özellikleri: AMD Radeon R8 M445DX 2GB VRAM (Buradaki sıkıntı R5i kullanıyor...
  5. F

2. el telefon alınır mı ?

Beyler elimde bi tane Samsung A7 2017 model telefon var. Telefonu satan yer telefonu yanımda aldı. Satıcı 700 TL'ye aldı telefonu. Bizde elden direkt alalım dedik 750 TL fiyata bırakırım dedi. Sizce alınmalı mı? Alınırsa nelere dikkat edilmeli? Hangi testler yapılmalı? Cevaplarsanız sevinirim...
  6. F

Kamerası iyi olan telefon önerisi

Kız kardeşime telefon almak istiyorum. Önceliğimiz kamera. İyi bi kamerası olsun Çok telefonla oynamaz bu yüzden performansı aşırı olmasın ama iyi bir performansı olsun. ( Birkaç uygulama ve sosyal medya) Şık olsun. Çok büyük olmasın. Kızlara hitap edebilecek unisex bi tasarım olsun takoz gibi...
  7. F

Xiaomi mi 5s plus telefonumun bildirimlerinde sıkıntı var

Evet arkadaşlar xiaomi mi 5s plus telefonum güncel durumda. En son güncellemeleri indiriyorum kendisi de söylüyor zaten. Miui 10 kullanıyorum. Facebook, WhatsApp İnstagram gibi uygulamalar hemen bildirim yollarken, OSM, Maçkolik gibi uygulamalar bildirim göndermiyor. Nasıl onlara da açacağımı...
  8. F

Bilgisayarım çok yavaşladı.

Bilgisayarım özelliklerine göre biraz yavaş kalıyor beyler. Laptoplardan fazla anlamam ama biraz yavaş kalıyor sanki. Hızlanması için öneri verebilir misiniz ? Özellikleri şu: Bellek Hızı 1600 MHz Ekran Kartı Bellek Tipi GDDR3 Ekran Kartı Hafızası 2 GB Ekran Kartı...
  9. F

Xiaomi mi 5s plus telefonumun navigasyon tuşları çalışmıyor

Eğlenceli forumlar arkadaşlar. Telefonlarla ilgili bölüme açmıştım bu konuyu ama cevap yazan olmadığı için tekrar buraya yazıyorum. Telefonumun navigasyon tuşlarından iki tanesi işlemiyor. Sadece geri tuşu işliyor. Diğer tuşlar çalışıyor, tek elle kullanım moduna geçiyor telefon ama diğerlerinde...
  10. F

Virüslerden Dolayı Tarayıcı Kullanamıyorum

Ben tarayıcı olarak Mozilla'yı kullanıyordum. Diğer tarayıcılarıma virüs bulaşmıştı ama Firefox'da yoktu. Dün itibariyle tarayıcıya güncelleme mi geldi nedir mozilla açılmamaya başladı. Diğerleri zaten virüslüydü saniyede bi reklam açılıyor. Virüsün adı Counterflix. Firefox artık açılmıyor silip...
  11. F

Bilgisayarım ile Hangi Oyunları Oynayabilirim?

Öncelikle hayırlı forumlar beyler. Size bi sorum olacak. Ben bilgisayarlardan pek anlamam. 6 ay önce Acer Aspire E15 modeli bi laptop aldım. Bilgisayarla aşırı işi olan biri değilim. Ders için almıştım. Fiyatı uygun olduğu için aldım. Fiyatı 1700 tl idi. Bu sene sınavım geçince biraz oyun...
  12. F

Telefon önerilerinde hep xiaomi'nin öne çıktığını farkettim.

Arkadaşlar xiaomi tamamen hepsiburada tarzı sitelerin reklamını yaptığı öyle her modeli de efsane olan bi marka değil. Xiaomi almak isterseniz mi6 veya mi 5s almanızı tavsiye ederim. Ben de yorumlara kanarak xiaomi mi 5s plus aldım. Telefonda asla bi samsung bi iphone rahatlığı, arayüzü yok. Ben...
  13. F

Hakem heyeti kararının 4 ay sürmesi

Beyler bildiğiniz üzere Xiaomi mi 5s plusı uçuramadım. Sizden de aldığım geri dönüşlerle hakem heyetine başvurdum. Sürecin uzun olacağını ve en az 3-4 süreceğini belirttiler. Hakem heyetine dilekçeyi vermeli miyim bilmiyorum. 3-4 ay uzun bi süre. Telefonu satsam piyasada bu markaya 1500 tl...
  14. F

Hangisini almalıyım beyler ?

Sayın cemaat-i müslimin, safları sık ve düzgün tutalım, Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı cumalar beyler. Telefonları buldum. Gözünüz aydın. Önerilerinizi bekliyorum. Yazdıktan sonra birkaç sorum olcak. Hazırsanız başlıyorum. Tercih sıram: 1- Asus Zenfone 3 : Telefonun...
  15. F

1600 tl'ye kadar telefon önerisi

Aradığım fiyata istediğim özellikli telefon bulamayacağımı anladım ve isteklerimi gözden geçirmeye karar verdim ve ilgi görürse bi daha başlık açmıcam * Batarya bi günü çıkarsın * Kamerası fotoğraf makinesi gibi olmasın ama yakınlaştırınca mi 5s + gibi piksel piksel olmasın (a3 2016'nınki gibi...
  16. F

1700 tl fiyata akıllı telefon önerisi

Evet beyler merhaba. Hepinize eğlenceli forumlar. Uzun zaman araştırma sonucu xiaomi mi 5s plus aldım ve açıkçası hayal kırıklığına uğradım. https://forum.shiftdelete.net/threads/xiaomi-mi-5s-plus-kullaniyorum-sorularinizi-aliyim.522695/#post-4336735 Nedenine yukarıdaki linkten bakabilirsiniz...
  17. F

Maksimum 1700 tl telefon önerisi

Beyler artık araştırmaktan gına geldi. Lütfen bi sonuca varalım. NOT: Beyler ithalatçı olabilir ama xiaomi ve o tarz markalar istemiyorum (tasarımı hoşuma gitmedi ve gri rengini 1900 tl'den satıyolar) Performans çok önemli değil orta seviye bi işlemci bile iş görür (2 ağır oyun ve birkaç...
  18. F

Max 1700 tl telefon önerisi

Öncelikle hayırlı günler arkadaşlar yine ben. Başlıkta yazdığım gibi max. 1700 kağıdım var. Telefondan beklentilerim Kamera: *** Ekran: ** Batarya: *** Performans: ** Tasarım: *** Ses Kalitesi: *** En az 32 gb hafıza En az 5.2 inch Telefonu elinden düşürmeyen biri değilim. Genelde müzik...
  19. F

En fazla 1800 tl telefon önerisi

Fikrimi değiştirdim beyler mi 5s plus almayacağım, ısınamadım bi türlü Performans fikrinden vazgeçtim. 5 oyun anca oynarım (çok kötü de olmasın) Ses kalitesi, ekranı ve kamerası iyi olsun *** En az 5.3 *** Batarya 1 günü çıkarsın En az 32 gb depolama olsun Malzeme çok önemli değil kılıfla...
  20. F

mi 5s plus'ta sinyalizasyon sorunu olur mu?

1-2 haftadır bu forumda takılıyorum ve sayenizde telefonlar hakkında bayağı bilgi sahibi oldum. Alacağım telefona da sizin sayenizde karar verdim. Artık kafamda tek bi soru kaldı : Mi 5s plus'ta sinyalizasyon sorunu var mı? Hepsiburada'dan alacağım ama bu soru kafamı kurcalıyor. Her yerde 4.5g...
  21. F

En fazla 1600 tl telefon önerisi

Beyler acil yardımınıza ihtiyacım var Bana performanslı (3 tane büyük oyunu kaldırsın) 3 yıl götürecek Android Oreo'yu alacak En az 5.3 Kamerası iyi olan bi telefon lazım Xiaomi mi 5s plus alacaktım Snapdragon 821'i tam performanslı olarak kullanıyomuş ama kamerası iyi değil dediler. Buna ek...
  22. F

1200-1700 tl arası telefon önerileri

Daha önce 2 kez açmıştım ama bi sonuca varamamıştım. Bugün son kez açıyorum böyle bi başlık. Önerileri sizden duymak istiyorum. Üst düzey bi telefon istemiyorum. Tek isteğim beni 3 yıl idare etsin. En az 5.3 inch En az 3000 mAh En az 3 gb ram En az 32gb dahili hafıza Kamera çok önemli değil ama...
  23. F

Sizce hangisini almalıyım ?

Performanslı bi telefon arıyorum. Büyük oyunlarda kasmasın ( Aspalth, Mortal C., CoC ve en fazla 3 oyun) En az 5.3 Bataryası iyi olsun Beni 3 yıl idare etsin (yani donma, kasma çok olmasın) Güncel olsun (Android Oreo'yu alsın) Kamerası çok iyi olmasa da olur. Bulduklarım şunlar: J7 Prime ...
  24. F

1500-2000 TL arası telefon önerileri

Arkadaşlar merhaba En az 5.5 inch Yüksek performanslı Beni 2.5-3 yıl idare edecek Pil konusunda beni üzmeyecek Kamerası iyi Güncel (Android 7, belki 8) Bi telefon önerir misiniz ?