Arama sonuçlarınız

1. global_deejay

Bilim Kurgu Film Önerisi ?

Interstellar Inception Oblivion Dizi olarak The Flash (Paralel evrenden bahsettin diye) Lost in Space Netflix
  2. global_deejay

Ülkeyi seven akpye oy vermesin

Kusurabakmayın ama çok A Haber izlemişsiniz. Kaptırmayın bu kadar kendinizi. Herşey bu kadar iyiyse neden erken seçime gidiyoruz?
  3. global_deejay

İphone 8 mi 7 plus mı

Aynı durumda ben kaldım 7 Plus'tan yana kullandım. Çift kamera portre modu, 2900 batarya, arkada parmak izi bırakmayan metal kasa, seçmemin en büyük nedenleri oldu.
  4. global_deejay

Humble Bundle ve Steam Hesabı Bağlanırsa Zararı Olur Mu?

Kardeşim sana insanlar çözüm söylüyor koskoca Steam'e telefon numarası vermemde sakınca var mı diyorsun :)) Humble Bundle ve Steam'de sakınca yok için rahat olsun. Bu kadar endişeleniyorsan Steam Guard'ı kesinlikle etkinleştirmelisin.
  5. global_deejay

Samsung S9+ ile iPhone 8+ Arasında kaldım

iPhone kullanıcısı olarak kesinlikle S9+. Önceki cihazım S7 Edge'i arar oldum vallahi.
  6. global_deejay

Anlamsız iOS hatası

Apple ani kapanmaları engellemek için telefonlardaki işlemci hızını düşürdüğünü açıklamıştı. iOS 11.3 kurulu mu cihazınızda? Kurulu ise Pil Sağlığı bölümünde ne yazıyor? Bataryanız yıprandığı için tam performans modunda telefon kendini mi kapatıyor acaba aklıma bu geldi.
  7. global_deejay

ShiftDelete Spotify'da!

Ekledim :)
  8. global_deejay

En İyi Muhasebe Programı Hangisi?

Logo Tiger Plus 3 kullanıyorum. Dia da çok iyi programdır.
  9. global_deejay

PUBG Mobile, dünyayı salladı!

Botlarla çok güzel salladı gerçekten. :)
  10. global_deejay

Cryengine 5.5 duyuruldu!

Yalnız EASports FIFA'da CryEngine kullanmıyor.
  11. global_deejay

Yazım Kurallarına Takıntılı Olan Var mı?

Benim için sakıncası yok. Anlaşılabilir şekilde olursa yeter benim için. Bazı kişiler var roman yazıyor paragraf yok bir şey yok ben ona ayar oluyorum sadece.
  12. global_deejay

Technopat'den gerçekten nefret ediyorum !

Böyle bir forum orası.
  13. global_deejay

9250TL PC Toplama Tavsiyesi

Teşekkür ederim. Kasa önceden Aerocool Xpredator vardı böyle şatafatlı kasalardan sıkıldığım için küçük sade bir kasa aldım. Anakartı alırken eski işlemcim i5 6500'dü. i7'ye upgrade yapınca o da öyle kaldı :)
  14. global_deejay

Hepsi dahil 9500 monitör dahil. Şu an kullanmaktayım sorunu yoktur. Ürünlerin tam listesi ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K DP G-Sync 3D Gaming Intel Core i7 6700K Skylake 4.00GHz MSI H170 GAMING M3 ASUS Strix GTX 1080 KINGSTON HyperX Fury Black 32GB DDR4 2133Mhz CORSAIR Carbide 100R NOCTUA NH-D9L...
  15. global_deejay

Eğer ikinci el düşünüyorsanız sistemimi satıyorum. i7 6700K, 32 GB DDR4 2133 Mhz Kingston, MSI H170 Gaming, ASUS RoG Strix GTX 1080, ASUS PG278QE 2K GSYNC Monitör, SAMSUNG Evo 850 120 GB SSD.
  16. global_deejay

Dünya patlasa Windows 10 kur diyecekler!

Dostum ben ironi yaptım Technopat'tan :)) Windows 10 kullanıyorum tabi ki. Güncel donanım kullandığım için Windows 10 tercih sebebim.
  17. global_deejay

Note 8 kilit açma problemi

Şu da yapabiliyor. Kilit ekranına müdahale edebilen uygulamalar var onlardan biri tetikliyor olabilir. Geçen gün dayımın Note 5'inde aynı problem vardı, sebebi telefonun ekranını uyku moduna hızlıca almasına yarayan ana ekran widgeti'ymış. Onu kaldırınca düzeldi. Bi' uygulamalarınıza göz atın derim.
  18. global_deejay

Dünya patlasa Windows 10 kur diyecekler!

Size çöp işletim sisteminizle mutluluklar diliyoruz. :p
  19. global_deejay

Note 8 kilit açma problemi

Yakın zamanda Bluetooth üzerinden Saat, kulaklık vb. ürünler eşleştirdiysen eğer bağlı kaldığı zaman kilidi kaydırarak açabiliyorsun.
  20. global_deejay

Derbi sonucunu bil, SDN Kupasını Kap!

1-2
  21. global_deejay

Airpods alınır mı sizce?

Evet AirPods kullanıyorum. Çok pahalı geldiyse bu linkteki işinizi görebilir. Qcy Q29 Pro Kablosuz Bluetooth 4.1çift Kulaklık (global Versiyon) - n11.com
  22. global_deejay

Airpods alınır mı sizce?

Kullanıyorum çok memnunum. Ses kalitesi gayet tatmin edici. Arada ofisimdeki laptopa bağlayıp müzik ve eğitim videolarını izliyorum. Telefonda sürekli Spotify açık ve telefonum masada olmasına rağmen ofiste dolanarak rahatlıkla telefon görüşmesi yapıyorum. Spor yaparken ve bisiklet sürerken...
  23. global_deejay

iPhone X pişmanlıktır.

iPhone 7 Plus kullanıyorum, Samsung S7 Edge daha hızlı ve stabildi. S8 ve Note 8 bütün iPhone'lardan bin kat daha stabil ve işlevsel.
  24. global_deejay

Iphone 7 plus mu Iphone 8 mi?

Aynı tercih arasında kalmıştım. 8 Plus 64 mü 7 Plus 128 mi diye, tercihim 7 Plus oldu. Metal kasa olması ve cam kasaya göre duruş hissiyatının daha iyi olması tercih sebebim oldu.
  25. global_deejay

Windows Kelime Bazlı Arama

Everything programı işinizi görecektir. Aldığı ön bellek sayesinde yazdığınız anda önünüze dosyaları sunacaktır. Everything
  26. global_deejay

Telefon alacağım fakat aklımda sorular var?

Samsung S7 Edge'den iPhone 7 Plus'a geçtim. S7 Edge performansı 7 Plus'tan daha kararlı ve hızlı çalışıyor. Samsung servisinde sıkıntı çektim. Cihazıma servis sahip çıkmayıp kullanıcı hatası diye yüzüstü bıraktılar. Sırf servisi var diye Apple aldım. (5 yıldır iOS kullanıyorum) Çoğu zaman S7...
  27. global_deejay

Fatih Ağını Sınırsızlaştırma

Hotspot Elite 2 yıllık premium var denerim :))
  28. global_deejay

iPhone X kulaklık problemi ?

AirPods kullanıyorum sarjı hiç bir şekilde olumsuz etkilemiyor hatta dün dışarı çıktım %100 olarak 2 saate yakın müzik dinledim (telefonu elime almadım) çıkardığımda hala %100 dü bataryası.
  29. global_deejay

Iphone 6 ya IOS 11 yuklenir mi?

Bence yükleme 7 plusta bile ara ara kasıyor. Eski iphone 6 ımda 9.2.1 var canavar gibi akıyor hiç güncellemedim.
  30. global_deejay

Powerbanklar İPhone’un Bataryasini Bozar Mı?

Teşekkürler
  31. global_deejay

Powerbanklar İPhone’un Bataryasini Bozar Mı?

Merhabalar elimde yeni nesil Xiaomi orjinal powerbank var daha once Android telefon kullanirken sarj ediyordum, iPhone icin bir zarari ya etkisi var midir? Bu konu hic tartisilmamis o yuzden acma geregi hissettim Telefonu aldigimdan beri kendi sarj aletiyle sarj ediyorum fakat suan sarjim cok...
  32. global_deejay

iPhone 6s kutudan yamuk çıktı.

Bariz ses kısma tuşunun oradan baskı yemiş yamulmuş. İnşallah sorununuzu çözersiniz. --- Gönderi Güncellendi --- Bariz ses kısma tuşunun oradan baskı yemiş yamulmuş. İnşallah sorununuzu çözersiniz.
  33. global_deejay

S7 Edge S8 yazılımı gelemdi sorunu

[Official] Samsung TouchWiz Home 6.1.82.27 APK Download by Samsung Electronics Co., Ltd. - APKMirror
  34. global_deejay

iPhone 7 Plus'tan Note 8'e geçtim! Deneyimlerim

QUOTE="Ahmtgndz, post: 4370502, member: 529282"]merhaba iphone 7 kullanıyorum note 8 yada iphone8 e geçmelimiyim ? bilgi verirseniz sevinirim :) İphone 8 e gecmek için cok buyuk bir sebepe ihtiyacın var ki 7 plusla 8 arasında cam kasa farkından baska birşey yok. Ben kablosuz sarj pedi alıp sarj...
  35. global_deejay

iPhone 7'den S7 Edge'ye Geçtim! İşte Deneyimlerim

Androidde Samsung'un ekosistemi cok iyi ama Huawei de yabana atılacak cihaz degil. İlk defa Android kullanacaksanız Samsung öneririm.
  36. global_deejay

Android 6 da bu özellik vardı 7.0 da Samsung kaldırdı fakat apkmirror da son sürüm S8 TouchWiz Home kurarak sorunu çözdüm. Android 8.0 Oreo güncellemesinde zaten Note 8 de kullanılan Samsung Experience arayüzü gelecek. Onda da iOS modu var. Hocam gerçekten çok aklımı çeliyor ama Samsung...
  37. global_deejay

Merhaba arkadaşlar ben de son 5 yıldır iOS cihaz kullanıcısıydım 4S,5S,6,7 Plus olarak. Yaklaşık 6 aydır S7 edge silver kullanıyorum. Aldığımdan beri kılıf ve jelatin kullanmadım. Yüzlerce kez havuz altında çekimler yaptım. (Kanıt isteyene gönderilir) S7 edge aldığımdan beri hiç bir zaman...
  38. global_deejay

Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

Öncelikle hayırlı olsun. S8 almakla çok yerinde bir tercih yapmışsın. Ben yıllardır iOS kullandım, şuan S7 Edge kullanıyorum, iPhone o kadar parayı kesinlikle hak etmiyor. S8 muazzam bir telefon. Yanından iPhone 7 yi geç iPhone 8'in bile geçeceğini sanmıyorum. iOS'u biliyorsunuz zaten eski...
  39. global_deejay

Çocukken etkilendiğiniz film hangisiydi?

Kusursuz Dünya Yapay Zeka Van Helsing Aman Tanrım Harry Potter Matrix Terminator
  40. global_deejay

Apple Music VS Spotify

Apple Music 6 ay, Spotify ise 1 yıldan fazla kullanıyorum. Apple Music + iPhone kullanıyorsanız Apple Music kullandığınızda telin batarya kullanımı daha iyi. + Telefonun kendi müzik çalarından şarkıları dinlemek daha güzel. + Shazam'da parça dinlettirdikten sonra Apple Music ile dinle butonuna...
  41. global_deejay

7 PLUS sarı ekran ve işlemciden gelen ses rezilliği

Hiç bir sorun yok. Çünkü 7 nin paneli daha sarımsı olmasının sebebi renk doygunluğunu daha canlı vermesi için yapıldı. İşlemci yük altında ses çıkarıyor bu bütün haber sitelerinde haberi yapıldı. İşlemciden dolayı değişim yapmazlar bütün iPhone 7 lerde bu sıkıntı var.
  42. global_deejay

Turbobit Premium Çevirici Site Varmı?

Yıllardır alldebrid kullanıyorum bu hafta 890 GB download yapmışım turbobit üzerinden tavsiye ederim.
  43. global_deejay

Samsung S7 edgemi yoksa iPhone 7 128gb mı?

3 yıl iOS deneyimimden sonra S7 Edge'e geçtim, şuan iOS'a çok zor ihtimalle geçerim gibi duruyor, hatta bana Samsung'un telefonda bana sunduğu özellikleri masaya yatırınca iOS'a geçmek için hiç bir neden göremiyorum. Keza son Android 7.0 güncellemesinde telefon resmen şaha kalktı. Abimde iPhone...
  44. global_deejay

Süper Amoled mi yoksa Ips LCD mi ?

Amoledin en büyük sıkıntısı beyaz zemini sarımsı ya da çok mavimsi bi tonda vermesiydi. Hatta aynı Samsung modellerinde bile kimisi sarı kimisi mavi veriyordu. Samsung S7 ile birlikte o sorunu tamamen kaldırmakla birlikte son güncellemede mavi ışık filtresi ekledi. Kademe 4 te mavi ışık...
  45. global_deejay

Ordu Merkezde Fiber Altyapı varsa hangi oparatöre geçmeliyim?

Merhabalar hemşerim. Benim akrabam tam Ordu Otogar, Carrefour arkasında oturuyor. TTNET Fiber bağlattığını söylemişti.
  46. global_deejay

şimdi lg g4 alsam...

Rus ruleti oynuyormuş gibi düşün. Eski seri gelirse al başına belayı, yeni seri gelirse umarım kazasız belasız kullanırsın o telefonu. Yine de ekran sararması, ghost screen ve anakart sorunları yeni seride de meydana gelebiliyor. Arkadaşım 2 kere değişim yaptırdı. İkincisinde hakem heyetine...
  47. global_deejay

S7 edge 6s plus

3 yıl iOS kullandım, 4S 5S 6 ve 6S, S7 Edge'e 128 GB SD kart aldım, Filmler Klipler, Müzikler ne varsa klasör açıp doldurdum 1080p mkv olarak banamısın demiyor tam multimedya telefonu. Açıkçası 3 sene iOS maceramda ben sosyal medya uygulamalarından başka birşey yapmadığımı farkettim. 3500 TL...
  48. global_deejay

S7 edge 6s plus

Başka yerde yazmıştım burda da yazayım. iOS eksileri S7 Edge kıyasla 1- Fotoğraf alır fotoğraf atamazsın 2- Whatsapp Medyayı PC ne yedekleyemezsin (Sadece Cloud) 3- Şirket odaklı iş yaptığınızda Excel PDF gibi dökümanları kaydedemezsin (Sadece Cloud) 4- Video atmak işkence (Bazı programlar...
  49. global_deejay

S7 edge 6s plus

S7 Edge in şu hali bile güncelleme almasına gerek yok. 6S Plus'ı da biliyoruz. iOS güncelleme geldikçe hantallaşıyor. iOS'tan S7 Edge'e geçtim arasında işlevsellik olarak bir Dünya fark var.
  50. global_deejay

Amazon.comda yaşadığım sorun(Yardım)

2 defa çekilir. Teslim aldıktan kısa süre içinde diğeri provizyondan kalkar.
  51. global_deejay

Samsung s7 edge mi ? Iphone 7 Plus mi ? Yardim Lutfen

4 yıldır iPhone kullandıktan sonra S7 Edge'le beraber Android dünyasına giriş yaptım. Samsung Nougat güncellemesiyle beraber S7 Edge'i efsane bir cihaz haline dönüştürdü. Eğer Samsung bu çizgiden devam ederse yıllardır kullanırım. 128 GB SD kart aldım Müzikler, Diziler, Klipler, Filmler diye...
  52. global_deejay

Konsol pc laptop üçgeni

Şuan üçü bende mevcut, Photoshop çalışmalarımı laptop üzerinden yapıyorum, oyun, dizi, fim ve internet işini masaüstü pc den yapıyorum. PS4'te ise sadece FIFA 17 oynuyorum. Çünkü oyunlar aşırı pahalı. 289 TL olan oyun PC de 45-60 TL arası bulabiliyorsun. Bir de online oynamak için PS Plus...
  53. global_deejay

S7 Edge / Iphone 7 Plus

2 yıl iPhone 6 kullandıktan sonra S7 Edge'e geçtim. Cihaz performansı olsun kullanılabilirliği olsun iPhone'dan kesinlikle daha iyi. Benim tek iPhone'da üstün gördüğüm detay hoparlör kalitesi ve kulaklık kalitesi. Samsung'un kötü demiyorum ama iPhone gibi değil. S7 Edge'in cihaz performansı...
  54. global_deejay

[Çözüldü] RX 480 FPS Drop Sorunu

Arkadaşımda FX8350 + GTX 970 var, ben de ise Intel 6500 + GTX 970 var. İkimizin oyunlarda aldığı FPS değeri dağlar kadar fark var. Arkadaşımın 55-65 FPS aldığı yerlerde ben 75-85 civarı alıyorum. Ki arkadaşımın ara sıra FPS 30-45 arası düşüp fırlıyor ben stabil oynuyorum. Hayatımda 1 kere AMD...
  55. global_deejay

Samsung Servis Rezilliği

Senin cihazı vereli 13 gün olmuş :) Ben aynı yere Ekmen servise bayramdan önce telefon bıraktım dün teslim aldım :)) 3 yıldır iPhone kullandım, 1.5 aydır S7 Edge kullanıyorum telefondan çok memnunum fakat sırf şu servis rezilliği yüzünden ileride alacağım telefon tekrar iPhone olacak. iPhone'da...
  56. global_deejay

S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz (Anket)

Evet sadece S7, S7 Edge ve Note 5 alanlar yararlanıyor. Evet ürünü satın aldıktan sonra hepsiburada e-arşiv faturası gönderiyor. Ekleme yapayım benim ürünü aldığımda satıcı hepsiburada idi. ''Kampanyaya başvuru, 4730 numarasına "VR AD SOYAD" yazılarak gönderilen SMS'e karşılık gelen bağlantıdaki...
  57. global_deejay

S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz (Anket)

Gear VR gözlüğünü sadece Samsung Garantili S7 alırsan veriyorlar. Nereden aldığın önemli değil, N11 ya da Hepsiburada gibi yerlerden Samsung Garantili olma şartıyla Gear VR kazanabilirsiniz. Ben Hepsiburada üzerinden aldım. Aldıktan hemen sonra e-arşiv faturam PDF formatıyla mail adresime...
  58. global_deejay

Grand Theft Auto 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü %100

MSI anakart kullananlar, Nahimic Audio yüklüyse ya sonlandırıp oyunu açın ya da tamamen kaldırın, sorun düzelecektir.
  59. global_deejay

Format atmadan önce Windows Lisansı mı silmem mi gerekiyor?

Arkadaşlar windows 8.1 lisansım var. SSD aldım ve oraya yükleme yapacağım. Yapmadan önce varolan Windows 8.1 lisansımı kaldırmam mı gerekiyor yoksa direk biçimlendirip Windows mu kurayım? Teşekkür ederim.
  60. global_deejay

Hacker nasıl olunur ?

Mr. Robot izle :)
  61. global_deejay

Samsung Smart TV de MKV Filmde Ses Sorunu

Arkadaşlar yok mu yardım edebilecek? 1.5 yıl oldu hala üstesinden gelemedim. Lütfen yardım edin.
  62. global_deejay

iOS 9 Hakkında Her Şey

Uzun yıllar Android kullandım, şuan iPhone 6 kullanıyorum. Stabillik bakımından Android iOS un yanına yaklaşamaz. WP bile Androidden daha stabil. 8 çekirdek cpu, 2 gb ramli 60 bin benchmark puanı alan telefon Apple'ın çift çekirdek gpu ve 1 gb ramine karşı gelemiyor. Herşey donanım değildir...
  63. global_deejay

Sen de Arabaysan...

Metal mi aldiniz plastik mi? Ben de yegenime dusunuyorum
  64. global_deejay

Samsung Galaxy A5 Kutusundan Çıkıyor

Bu telefona para verilmez. O fiyata daha iyi F/P ürünler var. Performansta LG G2 kadar bile olamaz.
  65. global_deejay

En Ucuz SSD'ler

Valla günlük kullanım için yetiyor. Profesyönel iş yapmıyorum. O yüzden sentetik testlere de kulak asmıyorum. 500 okuma/yazma standart dizüstü kullanıcısı için fazla bile.
  66. global_deejay

En Ucuz SSD'ler

Bundan aldım laptopa, KAV 2015, Skype, Team Viewer , IDM, Ad Muncher ve Chrome masaüstü geldiğinde hazır olarak geliyor tamamen uçak kendileri :=)
  67. global_deejay

G2 aldim ilk yapmam gerekenler

Birader ben yaşadığım sorunları paylaştım belki arkadaşın işine yarar diye. Ben aldığımda kamerada siyah lekeler mevcuttu. Greenfy kullan öyle tartışalım. Son olarak albüm kapağı olmayan şarkılara albüm kapağı verebiliyorsun neyin kafasındasın?
  68. global_deejay

G2 aldim ilk yapmam gerekenler

He kardeş he kasma kendini bu kadar tamam. @tomysawyer hocam sanırım arkadaşların dediği gibi baya telefonu sarjda tutman gerekiyor. Bataryanın daha uzun ömürlü gitmesini istiyorsan ''Greenify'' uygulamasını öneririm. Sıradan pil ömrünü arttırdığını iddia eden uygulamalardan değildir. Paralel...
  69. global_deejay

Android Oyunlarını PC'de Oynayın

Hay Day oynuyorum. :)
  70. global_deejay

Facebook'un Tasarımı Değişti

Dilini İngilizce yapınca değişiyor bende :D
  71. global_deejay

Söz Sizde: WhatsApp mı SMS mi?

Aylardır SMS'im 4999 olmadı :D
  72. global_deejay

Samsung Smart TV de MKV Filmde Ses Sorunu

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bi kaç ay önce Samsung Smart TV aldım şu yeni nesil olanlardan fakat aldığım günden beri keyifle bir film izleyemedim. 1080p DUAL MKV film arşivim var, filmi izlediğim zaman dış sesler konuşma sesini bastırıyor. Sesini açayım diyorum konuşma seslerini duymak için...
  73. global_deejay

2. El İphone

2 çekirdek 1 GB Ram dediğin iPhone, 8 çekirdek işlemci ve 2 GB RAM e sahip bir Android telefondan 2 kat daha kararlı çalışıyor.
  74. global_deejay

Galaxy S5 Premium Gelebilir

Premium, Black Edition, Neo, Active, Dual vs vs vs Samsung yine boy boy çocuk basacak.
  75. global_deejay

Galaxy S5'in Hayal Kırıklığı: Full HD

1080p gözünüze çamur gibi geliyorsa bence doktora görünün.
  76. global_deejay

Yeni TouchWiz Çok Farklı

Galaxy Note 2 ve S4'e portlanır bu arayüz.
  77. global_deejay

WhatsApp Kullanımı Artıyor

Anlaşılan Mark fişlemeyi Facebook'ta yeterli bulamamış, WhatsApp'ı satın almış.
  78. global_deejay

Nokia X'ten Bir Sızıntı Daha

Allah'tan XDA denen geliştirici platformu var :D Bu arayüz kullanılmaz.
  79. global_deejay

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Çok iyi bir film. Böyle monoton olmasın, film bittiğinde soru işaretleri bıraksın diyorsanız tam ideal bir film.
  80. global_deejay

iPhone 6 Çerçevesiz Ekranlı Olabilir

Her kullanıcıların beklentileri farklıdır ama 5.5'' ekranlı Note 2'den 3.5'' ekranlı 4S'e geçtiğimi düşünürek söylüyorum, Apple 5'' üzeri telefon üretirse kesinlikle almam. Ufak ekrana geçtim telefonun telefon olduğunu anladım. Ekranın 4.2''-4.5'' ekranlı olursa tadından yenmez bence.
  81. global_deejay

Samsung Galaxy S5 Yakında Geliyor!

Yıllardır Samsung kullanıcısıyım Ace, S2, S3, S4 ve Note 2. Hepsini kullandım sadece S2 güzeldi diğerleri çöpün kralı. iPhone'a geçtim rahatım. 4S'te 512 RAM ve çift çekirdek işlemci var, arka planda 30 uygulama açık, teklemeyi bırakın tırtıklanma titreme bile olmuyor, koskoca Samsung amiral...
  82. global_deejay

PES 14 mü FIFA 14 mü ?

Katılıyorum. 13'te topu daha çok saklayabiliyorsun tutabiliyorsun ve seri. FIFA 13'ün akıcılığı İngiltere Premier Ligi gibi, FIFA 14'ün ise Seria A Ligi maçlarından farkı yok.
  83. global_deejay

Turbobit'i asla önermem

Alldebrid kullanıyorum yıllardır, dert yok tasa yok.
  84. global_deejay

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Firefox Beta. Hem hız hem işlevsellik bakımından en iyisi.
  85. global_deejay

YouTube'a Güncelleme Gelebilir

Şu uygulamadan az örnek alsınlar. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Mata.YTplayer
  86. global_deejay

En İyi Android Pil Tasarrufu

Greenify'den gerisi yalan. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=tr
  87. global_deejay

PES 2014 İnceleme

PES 6 kesinlikle 14'ten daha gerçekçi ve keyifli. Üstüne Shollym Patch 2014 atın Online oynayın PES 2014'ü aramayacaksınız bile.
  88. global_deejay

Hangi Marka Laptop Alırsınız

Lenovo kesinlikle. Hemde FreeDos olanlardan. Elimde Z580 var canavar gibi, i5 olanlardan. Arkadaşım Vatan Bilgisayar'dan i7, 8 GB RAM, 1 TB HDD ve 2 GB GT635'li olanını 1300 küsüre almıştı.
  89. global_deejay

Apple, Büyük iPhone'u Test Ediyor Olabilir

Samsung Note serisi ile yarı tablet sektöründe tek başına gidiyor zaten. Apple yapsa fena olmaz hani. 6 çokta 5 veya 5.5 iyi.
  90. global_deejay

Android'de APK Dosyası Nasıl Yaratılır?

Telefondan alabiliyorsun. Telefona Root yaparsan, Root Explorer sayesinde system/data/app dizininden tüm kurulmuş APK'ları alabilirsin. Ben çok ROM değiştirdiğim için app dizininden tüm kurduklarımı almıştım. ROM attıktan sonra tekrar kuruyordum.
  91. global_deejay

Microsoft Nokia'yı Satın Aldı

Hayalim Nokia'yı Android işletim sistemi ile görmekti oda yalan oldu :)
  92. global_deejay

WinRAR v5.00 Final

Teşekkürler, 4.20'nin üstüne kurdum şu an sadece sağ menüler Türkçe görünüyor. Arşive ekle ve klasöre çıkart kısmı.
  93. global_deejay

Amnesia: A Machine for Pigs Çıkış Tarihi

The Dark Descent'ı şiddetle tavsiye ederim. Hem oynanış hem grafik bakımından çok iyi bir oyun. Oyun için %100 Türkçe yamasıda var. Çok mantık isteyen bir oyun :) Oynamak isteyene tavsiyemdir. F.E.A.R 1'den sonra en çok korktuğum oyunlardan biri oldu. Gece kulaklık takıp oynayın :)
  94. global_deejay

NFS: Rivals, 30 FPS ile Çalışacak

The Run'da gördük 30 FPS oynanmıyor. Araçla sağ sola dönerken esnek değil yavaşlığını anlıyorsunuz. 60 FPS aşağısında oyun oynanmaz. Hele FPS Battlefield, Call of Duty gibi oyunlar hiç oynanmaz o yüzden 60 FPS standart olmalı. Ekleme: 30/60 arasında fark yok diyenler için...
  95. global_deejay

Facebook ve Twitter'a Girilemiyor !..

DNS 8.8.8.8 8.8.4.4 Facebook'ta Ayarlar-Güvenlik-Güvenli Gezinme seçeneğini https olarak seçin düzelecektir. Sırf bu sorun yüzünden akşam format atmak zorunda kaldım.
  96. global_deejay

Sony Xperia Honami

Z mi alayım yoksa bekleyeyim mi anlamadım.. Walkman Ses çipi var diyor. Ben Walkman var diye S3'ten terfi yapacağım.
  97. global_deejay

Gmail 9 Yaşında

2005 yılında kayıt olmuştum. Chrome senkronizasyon, Mail Checker Plus eklentisi, Android senkronizasyon olarak 7/24 aktif olarak kullanıyorum.
  98. global_deejay

Xmedia Recode 3.0.7.4

Wondershare Video Converter Ultimate'i tek geçerim.
  99. global_deejay

Fener'in maçı Kurtlar Vadisi'ni vurdu!

Ben 6 aydır izlemiyorum kafam rahat.
  100. global_deejay

Sony walkman apk android icin baska yerde zor bulunur

Teşekkürler hocam. Ben bunu flaşladım Walkman durduruldu hatası alıyorum.
  101. global_deejay

Sony walkman apk android icin baska yerde zor bulunur

Dostum link kırık yenileyebilir misin?
  102. global_deejay

S2 için Walkman.Apk ve Sony'in Rehber ve Mesajlar APK si lazım

Arkadaşlar arıyorum hiç bir yerde bulamadım, bulduklarımıda kuramıyorum. Sony'nin JB için yaptığı Rehber, Mesajlar ve Walkman müzik uygulamasını S2 4.1.2'e kurmak istiyorum lütfen yardım edin arkadaşlar 3 gündür uğraşıyorum. Teşekkürler şimdiden.
  103. global_deejay

Batarya Sorunu! Windows 7 ! (Pili değiştirmeniz yararlı olabilir )

Bunun nedeni bataryayı %100 devamlı fişe takılı kullanmanız yüzünden. Bir çok firma bataryanın ölmemesi için çalışmalarda bulundu. TOSHIBA ve Lenovo çözüm buldu. Bende Lenovo Z580 var, Easy Energy Management kurduğun zaman bataryayı %60'a kadar dolduruyor ve doldurduktan sonra elektriği kesiyor...
  104. global_deejay

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=64DeItg6dgs
  105. global_deejay

Ios mu android mi?

Kesinlikle iOS ancak Android daha özgürlük sunan işletim sistemi. iOS'u sadece stabil olduğu için kullanırım, başka artısı yok.
  106. global_deejay

Windows 8 Promosyon Kodu 1 Adet

Valla banada lazımdı =) Freedos lenovo laptop aldım win8 olsa iyi olurdu
  107. global_deejay

Xperia Z Havuz+Yemek+Bulaşık İçinde

S2'yi artık emekliye ayırma zamanı geldi :)
  108. global_deejay

Galaxy S3 Mini mi Galaxy S2 Mi?

S3 Mini nin tek artısı kamerası S3 gibi. Basılı tuttuğunda arka arkaya çatır çatır foto çekiyor seri biçimde. O özellik S2 de olaydı bi 4 sene daha kullanırdım :D
  109. global_deejay

Windows 8 wireless sorunu

Hocam getiriyorum bakalım. Windows 8 kurayım ben. Sağolun.
  110. global_deejay

Windows 8 wireless sorunu

Merhabalar, Bende gece gece kafam tuttu dedim Windows 8 mi kursam diye düşündüm. Daha önce Windows 8 tecrübem oldu. Kullanmama sebebim tamami ile wireless sorunundan dolayı idi. Kurmadan önce dedim Google'dan bi araştırayım diye ve karşıma bu konu çıktı :D Windows 8'de ciddi wireless sorunu...
  111. global_deejay

Samsung Galaxy S2 için Jelly Bean Çıktı!

Kurdum şuan sızıntı sürümünden artısı yok hatta eksiği var :D
  112. global_deejay

Samsung Galaxy S4'ün İlk Test Sonucu!

İlk defa duydum kapağın kırıldığını. Youtube'dan gördüm incelemerde falan büküyorlardı birde ben büktüm hiçbirşey olmadı :)
  113. global_deejay

Samsung Galaxy S4'ün İlk Test Sonucu!

S2 kullanıyorum. Kapağı kalitesiz mi? Kapağı elimle büküyorum katlıyorum hiç birşey olmuyor. Ayrıca böyle olması daha iyi çok hafif telefon. Birde artık Samsung şu oval telefondan vazgeçse S4 ü kesin alacağımda umarım oval kasa olmaz.
  114. global_deejay

Galaxy S3 4.1.2 Güncellemesini Alan Var mı ?

İMEI sırasına göre güncelleme muhabbeti vardı bi aralar, buda öyle olabilir. ben jelly bean alalı rahat 3 aydan fazla oldu
  115. global_deejay

Arkadaşlar hatam için affola Note 2 teknosadan almıştık abimle ben karıştırdım S3 Gold Bilgisayardan alınma 1999 TL ye aldık Genpa yazıyor yahu
  116. global_deejay

Teknosa'dan alınma bu bi cihaz :D Ayrıca KIES'te TUR yazıyor
  117. global_deejay

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

118. global_deejay

119. global_deejay

Bir dönemin efsane dizisi Viper'ı hatırlıyor musunuz?

Benim ATV'de tek bildiğim dizi Rosalinda :D
  120. global_deejay

Samsung S5830 Galaxy ACE 579 [18 Ocak]

Kesinlikle tavsiye etmediğim telefonlardan biri. Ace 2 alın daha mantıklı.
  121. global_deejay

1100 TL'lik Toparladığım Sistem

o zaman ilk yazdığın kart işinin görür hocam rahatlıkla. ama örnek GTA 5 çıkacak oldu yüklemek istersin işte o zaman sıkıntı doğuracaktır 100 lira vereydimde 6870 alaydım diyeceksin :D GTA vs oynamıyorsan ayrı konu :) benim demek istediğim bu kadar şahane sistem yapmışsın bari ekran kartında iyi...
  122. global_deejay

ben bütçene göre kartı yazdım hocam. bunun alt modeli var bende 6850. bütün oyunları 1920x1080 high ultra arası oynuyorum üstelik 256 bit sana yazdığım
  123. global_deejay

Tek düşük ekran kartı olmuş hocam http://www.webdeenucuz.com/POWERCOLOR-1GB-HD6870-GDDR5-256-Bit-2xDVI-HDMI-ATI-16X%2CPR-166880.html param diyorsa ekran kartı hemen alma bekle biraz on board kullan sonra bunu al
  124. global_deejay

Galaxy S2 için Jelly Bean Yalan Oldu

Sızıntı sürümüyle devam ediyoruz. Şuan bir kaç bug var, onun dışında sorun yok.
  125. global_deejay

WhatsApp Otomatik Resim İndirmeyi İptal Etmek?

Benimde aynı sürüm :)
  126. global_deejay

SII kullanıyorum hocam 4.1.2 sızıntı sürümü acaba Jelly Bean'dan mı kaynaklanıyor?
  127. global_deejay

Bende yok hocam Sohbet Ayarları altında - Göndermek için Enter - Yazı Boyutu - Duvar Kağıdı - Konuşmaları Yedekle - Tüm Konuşmaları Sil (Bundan 2 tane var nedense :D)
  128. global_deejay

Merhaba arkadaşlar. Android için WhatsApp kullanıyorum fakat konuştuğum arkadaşlar çok sık fotoğraf yolluyor, böyle olunca kota bi hayli gidiyor. Resimleri otomatikman indirmeyi kapatmayı bulamadım, acaba nerden kapatabiliriz? Teşekkürler.
  129. global_deejay

S3 Tuvalete Düşürdüm

Bi an kendimi kankan olarak hayal ettim ve olabilecek dövüş sahnelerini kurguladım.
  130. global_deejay

Samsung galaxy s2 alıcam yardımmm

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-galaxy-s-ii-i9100-cep-telefonu-16-gb_891527.aspx?CatId=27177
  131. global_deejay

S2-ace 2

Kesinlikle s2. Hem yazilim destegi en cok olan telefon. Xda da binlerce konu milyonlarca mesaj var. Hem jelly bean da gelecek.
  132. global_deejay

Ziraat kartıyla Google Play'den alışveriş yapabilen var mı?

Arkadaslar bende de Ziraat banka karri var ama bende Google Play'den alisveris yapamiyorum. Karrin ustunde alisveris yapabilirsiniz diyor ama yapamadim. Indirimlerden faydalanmak istiyorum.
  133. global_deejay

Android 4 Yaşında!

Android'i seviyorum. Hic bir isletim sistemi Android kadar ozgur degil. Google servislerini aktif kullandigim icin Android'den baska bir isletim sistemi kullanamam. Orn: iOS ve WP
  134. global_deejay

iPhone 5'teki ciddi hata!

İlk defa geri kalmamız iPhone fanlarının yüzünü güldürdü :D
  135. global_deejay

Iphone 5 & Galaxy S3 Karşı karşıya

Bizim millet akıllanıyor yavaş yavaş :) Artık herkesin elinde Galaxy SIII görüyorum. Samsung Türkiye'de reklam ve pazarlama işini çok iyi gerçekleştirdi. Galaxy S4 çık​acağı zaman tereddütsüz insanlar kapış kapış alacaktır. Şuna inanıyorum ki. iOS Android'e boyun eğecek. Örnek vermek...
  136. global_deejay

Apple, iPhone 5 İçin Hedefi Belirledi

Dun alisveris yaparken kizin biri telefonda konusuyordu. Karsi taraf iPhone 5'i gordun mu diye sormus olmali ki kiz aynen bu cevabi verdi. ''Evet gordum hic hosuma gitmedi 4S daha iyi ama gelince kesin alacagim''. Artik neden cok satilacagini siz dusunun.
  137. global_deejay

İphone 5 Tanıtıldı

:D:D:D
  138. global_deejay

iPhone 5 İnterneti Çökertecek mi?

Resimdeki gibi çubuk kraker gibiyse hiç sanmıyorum.
  139. global_deejay

FIFA 13 Demo Yayımlandı! Hemen İndirin!

Merakla inmesini bekliyorum :)
  140. global_deejay

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

Flash TV Samanyolu Kanal 7 Samanyolu ve Kanal7'nin sebebini açıklamıyorum çünkü olay siyasiye girecek.
  141. global_deejay

Yeni iPhone 12 Eylül'de Tanıtılıyor

Herkez öyle diyordu 2. el mesajları 4S takaslık Galaxy S3 mesajları dolmaya başladı. Demek istediğim kullanmadan yorum yapmayacaksın. Ben 2 cihazı kullandım. iOS tamamen kısıtlamalı. Bana daral geliyor kullanırken. Android stabil değil diyorsunuz ancak Jelly Bean ile cihazın performansı iOS ile...
  142. global_deejay

Sistem Yeterli Oyun Kasıyor ?

Eğer sistemin yetiyorsa senlik birşey yok çünkü oyun optimizasyon özürlüsü. Phenom II X4 işlemci 8 GB Ram ve HD 6850 kartımda bile oyun kasıyor
  143. global_deejay

BTK, AKK'ya Ayarı Verdi ve Hız Değişti

3 e dusse ne olacak? Gene youtube videolarini takilarak izleyecegiz
  144. global_deejay

Nvidia GeForce FX5200 256MB Ekran Kartı Sadece 76 TL

5500 FX var 5 tl ye satsam alıcıya üzülürüm :D
  145. global_deejay

PES 2013'ten Yeni Görseller

Açıkçası grafik yeterli benim için. Önemli olan grafikten önce şu fizik motoruna el atmaları..
  146. global_deejay

Iphone .. seviyorum . Çünkü ...

Ölü yatırım bu olsa gerek. Hava için ideal tabii ki iPhone kullanan hava attığını sanıyor. Android kullananlar iPhone gördükleri zaman telefon itici geliyor insana. iPhone ve Android kullandım milletin sadece elma logosuna para saçıp buraya bende 4s var demek için aldığını anladım. Telefonda...
  147. global_deejay

Sabit Disk Fiyatları Bir Süre Daha Düşmeyecek

Artık mekanik HDD üretimine değil seri SSD üretimine geçmeleri lazım. Yıl 2012 oldu haa mekanik HDD kullanıyoruz. Donanımımdan gerçek performansı bile alamıyorum şu lanet mekanik HDD yüzünden.
  148. global_deejay

Linaro, Android ICS'i %100 Hızlandırdı

Galaxy Ace 5830i gibi orta düzey telefonlara yansıyacak mı bu? Tabi Cyanogen bize rom yaparsa :D
  149. global_deejay

Memati öldü mü?

Yeni sezonda 2 ay kalkamaz hastaneden
  150. global_deejay

iOS, Andorid İle Arayı Kapatıyor!

Bende Android 2.3.6 yüklü. Cihazıma nasıl Andorid kurabilirim? İyi birşeye benziyor sanırım.
  151. global_deejay

Cepten bir ayda kaç MB harcıyorsunuz?

1 GB lık paket kullanıyorum bir keresinde bi oyunun 300 mb lık güncellemesini yaptım yanlışlıkla, wifi kapalıymış :D ona rağmen 80 mb kala ayı bitirdim. Kısacası bana 700 mb yetiyor. Whatsapp, Nimbuzz, Skype ve Facebook kullanıyorum.
  152. global_deejay

Ayrı ayrı Chrome kullanmak?

Teşekkürler hocam yeni profil oluşturdum daha önce nasıl görmedim anlamadım. Kendime karakter resmide seçebildim teşekkürler tekrardan :) Yeni kullanıcı hesabı açamam malesef hocam :) Ama üstteki arkadaşımızın dediğini yaptım çok iyi oldu. Yardımın için çok teşekkür ederim :)
  153. global_deejay

Ayrı ayrı Chrome kullanmak?

Merhaba arkadaşlar ben büyük Chrome hastasıyım başka tarayıcılarla yapamıyorum Firefox, IE gibi. Ben memlekete geldim fakat dayımda sürekli Chrome kullandığı için ben kullanamıyorum. Acaba iki farklı Chrome kullanmamız mümkün müdür? Kendim için senkronizasyon yapacağım. Teşekkürler.
  154. global_deejay

Superonline Fiber İnternet Aboneleri Artıyor

TTNET'te çakma fiber vermeye devam etsin ping 60 ms
  155. global_deejay

AIMP3 'e DFX Entegrasyonu!

Güncel :) Şimdi yine yaptımda baktım link ölmüş ben yine dsp_dfx_gom.dll upload ettim :) http://www.mediafire.com/?m8llhh22llq5p4m
  156. global_deejay

Game of Thrones'un 2. Sezonu Başladı

Benada tavsiye ettiler diziyi 15 günde bütün bölümlerini izledim yeni bölüm bekliyorum heyecanla :D
  157. global_deejay

1 Mayıs Salı 8 mbit çok hızlı olacak.Bekleyin Merak Etmeyin

Benim için adil kullanım kotası önemli değil artık. Az önce dizi indirdim MTU 392 ye çektim 700 le indirdim dizimi işimi bitirince eski haline döndürdüm şuan 1 mbit :D
  158. global_deejay

Sizce, iPhone alınmalı mı?

iPhone kullandım Android telefonda kullandım. Samsung Galaxy SII almanı tavsiye ediyorum. Her yönüyle üstün bir cihaz. Android %100 stabil SII ile. + Flash var. Çoğu telefonlarda en önemli sorun flash olmaması. Bende Ace var flash yok hiç birşey yapamıyorum desem yeridir
  159. global_deejay

AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

700 kbs sabit iniyor 700 geçmiyor ama iyi oldu
  160. global_deejay

PES 2013'ün İlk Oyun İçi Görüntüleri

Videodaki Ronaldonun top sürüşünü gördükten sonra kapattım. Pes 2011 ve 2012 rezaletti. PES te özgür olamıyorsun FIFA'da tamamen top kontrolü bana ait. Aklımdan ne geçiyorsa uygulayabiliyorum. Ama dikkat ettim Pes 2012 de pas atarken ne rakip topu alabiliyor ne rakipten ben alabiliyorum...
  161. global_deejay

KM Player Otomatik Alt Yazı Nası Yükleyebilirim?

Sağol hocam :) Peki daha kolay yolu yok mu bunun? Benim bildiğim bir klasöre video ve alt yazı dosyasını yan yana koyunca algılaması lazımdı.
  162. global_deejay

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg bir Türk tarafından hacklendi mi?

3 kere izledim adamın nasıl yaptığını anlamadım
  163. global_deejay

KM Player Otomatik Alt Yazı Nası Yükleyebilirim?

Merhaba arkadaşlar ben KM Player kullanmaya başladım bu programda yeniyim ve ayarları çok karışık. Ben sık dizi izliyorum. Dizinin klasöründe .srt alt yazı dosyası mevcut, ben videoyu açınca alt yazının otomatik yüklenmesini nasıl sağlayabilirim? Klasörün içinde video ve alt yazı dosyası yan...
  164. global_deejay

Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Avea 19 luk tarife kullanıyorum . Vodafone'dan geçiş yaptım. Herşey iyi güzel merkezde 3G çekmiyor. 3G internet felç resmen
  165. global_deejay

CyanogenMOD 7.2, 70 Cihaz İçin Yayınlandı

nasıl yükleyeceğiz?
  166. global_deejay

HD 6850 yerine HD6670 alsam ?

6850 kullanıyorum hocam çok memnunum. Kart her türlü işimi görüyorum 1920x1080 DIRT 3, Skyrim, Shift 2, GTA IV , NFS HP 2010 hepsi 60 fps sabit. GTA ıv optimizasyon özürlüsü olduğu için ara sıra 30 lara düşüyor oda oyunla alakalı
  167. global_deejay

Gom Player Reklam Sorununa Çözüm

güzel paylaşım teşekkür ederim. popup.exe sildim.
  168. global_deejay

İnci sözlük

Lise kelimesini çok sık kullanıyorlar ama orada takılanlar orta okullu.
  169. global_deejay

Hangi İşlemci Daha iyi Karar Veremedim ?

AMD Phenom II 955 3.2 Ghz kullanıyorum bu işlemci bile bana fazla geliyor. Crysis 2 BF3 GTA IV vs vs çok rahat oynuyorum.
  170. global_deejay

Turbobit

www.real-debrid.com dan aldım 3 aylık bütün dosyaları 940 kb/s çekiyorum.
  171. global_deejay

Android Flash Player 10.3 (Armv6 işlemciler için)

Flash player kurduğumda uygulama yüklenemedi hatası alıyorum 5830i kullanıyorum
  172. global_deejay

Android Market artık Google Play

ace'e yüklesem kasar mı acaba diye soracaktım :)
  173. global_deejay

Windows için kullandığım güzel bir fare imleci

Mac os Rainbow kullanıyorum tavsiye ederim :) basit gibi görünüyor ama belli ediyor kendini
  174. global_deejay

Android Market artık Google Play

peki telefon kasıyor mu hocam? bende galaxy ace aldım bugün gelecek inşallah. umarım beklediğim gibidir
  175. global_deejay

İnci sözlük

Birbirlerine ana bacı sövüp beraber gülebildikleri bir ortam.
  176. global_deejay

Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Yarılmak Garanti :D )

bilmem bu video arka arkaya 2 kere karşıma çıktıda :) tesadüf dedim baktım video yenide değil :)
  177. global_deejay

Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Yarılmak Garanti :D )

bir yerden alındığı belli :)
  178. global_deejay

buldum hocam çok sağolun bende bu menüyü arıyordum 20 dk dır bulamadım valla ayrıca gom playeri olmayanlar kurmasına gerek yok ben dosyayı upload ediyorum http://www.mediafire.com/?44rkyqg8z20qu1n
  179. global_deejay

Bilgisayarım Yeniden Başlıyor

releveant knowledge virüsü şundan bir kurtulamadım gitti format atıyorum onunla beraber kurulu geliyor kaçtane win7 değiştirdim. o kuruluyor combofix kuruyorum temizliyor ama yeniden başlatma sorunu ortadan kalkmıyor
  180. global_deejay

Daha sonra AIMP3 ü açın ve seçeneklere gelmeden DSP yöneticisine gelin. Burayı anlamadım hocam neresi bu?
  181. global_deejay

Hangi ses görüntü oynatıcısını kullanıyorsunuz ?

Kurulu olanlar; K-Lite Codec Pack (Media Player Classic yok) Gom Player - Video film için Tek mp3 için Windows Media Player Listelediğim ve gruplandırdığım albümlerim için vazgeçilmezim olan AIMP3'üm :)) Splash Pro var arada sırada onu açıyorum ama bazen sıkıntı yaratıyor
  182. global_deejay

virgül koymadık ne hale geldik iyi mi :D
  183. global_deejay

Zamana Karşı filmini izledim Justin Timberlake çok hoşuma gitti
  184. global_deejay

Firefox'da mail eklentilerinde Gmail sorunu yaşayan?

İşte 5 yıllık Firefox maceram bu yaptıkları eklentiyle son buldu :D uzun zamandır chrome kullanıyorum bu eklentinin yüzünden taki güncellenene kadar. Allah'tan arka planda çalış seçeneği eklediler chrome'a bağlı kalmıyorum. Chrome kapalı olsada gmail haber veriyor ama yinede ben huzursuzum...
  185. global_deejay

Modem Tavsiye

Hocam şimdi öyle düşünme bende 1 hafta önce AirTies 5340 aldım 4 portlu evde 3 pc artı uydu alıcısına giden network kablosu var yani full dolu. Wireless adaptör aldım 1 masaüstü wireless üzerinden bağlanıyor 1 port boşta kaldı şimdi. ttnet air ties rt-103 tek portlu modem vermişti evde 3 pc...
  186. global_deejay

İstek Üzerine Splash Pro Önerilen Ayarlar!

Hocam baktımda o programın görseli iğrenç gibi görünüyor ama denemedim tabi dneyeceğim
  187. global_deejay

K-Lite Mega Codec vs Splash Pro EX [720p HD Resimler İle...]

KMPlayer hastası abim vardı aşırı arşivci 4 tb arşiv var vlc gom en yaptıysam km yi değiştirmedi. en son splash pro attım ve motion özelliğini gösterdikten sonra kmplayeri tamamen kaldırmış. ben şuan gom kullanıyorum splash pro satın alamadım
  188. global_deejay

İşlem Merkezini Kapatmak

Banlanmışsınız ama yazayım dedim bazı kişilerin işine yarasın diye :) Son yoruma güldüm sabah sabah :D
  189. global_deejay

Gmail Hesabınızı Hotmail'e Taşıyabilirsiniz

5 senedir Gmail kullanıyorum, MSN adresimi bile gmail olarak aldım. Hotmail benden uzak dursun . kişisel e postalardan fazla spam okuyorum
  190. global_deejay

Catalyst 12.1 Sürücüsü Yayımlandı

En son sürücü 11.11 biliyordum? 11.12 çıkmayacak mı? 21.1'i anlamadım ben?
  191. global_deejay

Video Formatını Değiştirip birleştiremiyorum [YARDIM]

Avi formatını birleştirmek istiyorsan Easy Video Joiner kullan. Ben frapsla çektiğim videoları hep bu programla birleştiriyorum 10 sn almıyor
  192. global_deejay

Apple mı Samsung mu ?

Apple diyen ne için Apple diyor? Özellikle ne için ama merak ediyorum? Arkadaşımda iPhone 4 vardı gitmiş 4s almış. Dedim niye aldın ne gerek vardı ''olum Siri var bunda Siri'' diyor. Adamın zerre kadar ingilizcesi yok Siri var diye paraları saçıyor. Biri elinde gördüğü zaman direk havasını atar...
  193. global_deejay

Windows İçin Facebook Messenger Hazır

facebook messenger kurdum şifre doğru olmasına rağmen The password you entered is incorrect. Please try again hatası alıyorum
  194. global_deejay

Operation Raccoon City'e Müthiş Video

Off offf işte oyun budur. Beni tekrar PS1 de oynadığım RE 3 Nemesis oyununa götürdü, harika!!!
  195. global_deejay

İnternetim bu gün çok hızlı

196. global_deejay

Samsung Bunu da Yaptı!

Koskoca SDN ye yakıştıramadım. Resmen Apple fanboyculuğu yapmışsınız haberi yaparken.
  197. global_deejay

Windows7 64 bit vs Windows 7 32bit Oyunları

Bu ön yargı herkeste var. Bilgisayardan ileri düzey anladığını sananlar bile hala 64 bitte yok driver desteği yok, program desteği yok, uyumluluk sorunu varmış bilmem ne. 1 senedir 64 bit kullanıyorum, şuan çalıştıramadığım hiç birşey yok. program olsun sürücü olsun herşey mükemmel. 2 sürücü...
  198. global_deejay

Windows İçin Facebook Messenger Hazır

Neden sadece online kişiler yok anlamıyorum. Yine karışık.
  199. global_deejay

Bilgisayarım bana karşı geliyor artık

Az önce benimde Ad Mucher lisansı iptal oldu :) Gerçi geçen kampanyadan ücretsiz 2 tane Ad Muncher lisansı almıştım 1 yıllık :) İşin ilginç yanı 17 dolara satın alıyordum Paypal sorun çıkarttı :D Yarında kampanya oldu :mrgreen: http://nemesis.te-home.net/News/20101204_AdvTor_0_2_0_1.html...
  200. global_deejay

Facebook profilim TimeLine (zamantüneli) Olmuş

Ben eklentiyle Facebook'un 2009 sürümünü kullanıyorum
  201. global_deejay

Sağ tıktan birkaç gereksiz menüyü kaldıralım.

akşam resim atacağım :) bende AMD VISION Engine Control Center'i AMD Kontrol Paneli yapmıştım :yes:
  202. global_deejay

Sağ tıkdan Ekran çözünürlüğü ve Araçları kaldırın.

bulunsun akşam bakacağım.
  203. global_deejay

HD uydu alıcı tavsiyesi

Next YE-18500 Full HD kullanıyorum tavsiye ederim. Sen yinede özelliklerine bak
  204. global_deejay

Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

Acun'u severdim bu haberden sonra nefret etmeye başladım. Ayıp yaptığı.
  205. global_deejay

Battlefield 3 Korsana Yenik Düştü

Bu oyunun düşeli 1 hafta oldu nerdeyse
  206. global_deejay

Dünyanın bir numaralı DJ' i David Guetta

Avicii bekeldiğim gibi baya ilerlemiş :) Deadmau5'im 2 senedir aynı sırada yahu
  207. global_deejay

Intel Core i3 İşlemci hakkında?

i3 işlemcinin çift çekirdekli olduğunu yeni öğrendim :) Arkadaş i3 işlemcim Phenom II 955'ini döver diyordu :)
  208. global_deejay

AMD Hydravision ve xCode 11.9 Ne işe yarar?

HydraVision çoklu masaüstü yaratmana yardımcı oluyor.
  209. global_deejay

Modern Warfare 3'ün yeni videosunda efsane

Sistemim yetmiyor diye değil, en son ayarlarda betayı 60-75 FPS arası oynadım. Senaryo grafikten daha önde gelir bana göre. Sadece grafikle senaryosu ne olduğu belli olmayan oyunu oynamam ben. MW3 ün senaryosu harika görünüyor. Grafikleri yenilemeselerde yinede beni tatmin ediyor. BF3...
  210. global_deejay

Socket AM3 50-70 TL cpu fan tavsiyesi

http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/islemci-sogutucu/akasa-venom-pico-intel-amd-uyumlu-92mm-pwm-fanli-islemci-sogutucusu.html
  211. global_deejay

FPS Oyunlarının Evrimi

Quake bence FPS dalında bir devrimdi
  212. global_deejay

Zynga Poker Hacklendi!

Bende giremedim nedense netim çok yavaş ondan olabilir mi :) Dedeler yazarken girebiliyordum
  213. global_deejay

Ne Yapsam da Oyun Oynasam.!

Samsung HD103SJ kullanıyorum 1 TB 32 Ön Bellek 100 TL verdim SATA 2 ..
  214. global_deejay

Aranızda Ordu da Oturan Varmı ?

Çaka'dan selamlar :)
  215. global_deejay

Sistem Hakkında Görüşleriniz

Hocam kaça aldınız sistemi merak ettim ?
  216. global_deejay

Fifa 11 Gol Videoları

Ben zaten hala devamlı olarak Pes 6 online oynuyorum. Pes serisinde adam gibi bir Pes4,6 ve 10 du. :) 2009 u zaten söylemiyorum oda güzeldi ancak tam arcade oyunuydu kolaylık açısından.
  217. global_deejay

Fifa 11 Gol Videoları

ISS den beri PES oynuyorum ben böyle rezalet ve berbat bir oyun görmedim. Bir kere takım oyunu sıfır Yapay zeka sıfır Grafik desen yok 1920x1080 High modunda bile grafik sönük Oyunda takım arkadaşların atağa çıkmıyor Ara pası atınca rakip defans oyuncuları odun gibi duruyor Arkadaşına pas...
  218. global_deejay

Ultimate mi Profesyonel mi

Professional her türlü. Ultimate ve Professional'in tek farkı Ultimate'de Bit Locker ve 35 Dilden birini kuramıyorsun. Zaten Türkçe'den başka dil kullanacağını sanmıyorum. Bitlocker zımbırtısı zaten bir işe yaradığı yok. 1 TB lık diskimi 8 saatte şifreleyen şeyi ne yapayım .
  219. global_deejay

XP Kullananlar Azalıyor

Yorumu yapan kişinin sistem bilgileri Pentium 4 1 GB Ram 256 mb ekran kartı Widows 7 kassın donanıma değilde işletim sistemine laf at, oldu canım :) Windows7 her türlü stabilite performans konusunda Win Xp yi döver. Güçlü sistemlerde XP den 10 kat daha hızlı çalışıyor
  220. global_deejay

PES 2012 Ekim Ayında Rafları Süsleyecek

Sadece rafları süsleyecek, alan olmayacak.
  221. global_deejay

Bilgisayar Performans Yalanları

Şuan yapıyorum bakalım :)
  222. global_deejay

Devamının Gelmesini İstediğiniz Animeler!

Yu-Gi-Oh :) GX ve 5D değil tabii ki.
  223. global_deejay

Hangi İşlemciyi Kullanıyoruz ( Anket )

AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2 Ghz
  224. global_deejay

The KMPlayer 3.0.0.1441

K-Lite Codec Pack(MPC'siz) + Gom Player devam.
  225. global_deejay

Anonymous Tib'den Başladı..

Çok güzel Anonymous devam süper gidiyor :D
  226. global_deejay

Anonymous'un sitesi hacklendi

NOTE: Contrary to what some people claim, AnonNews was NOT hacked, and is still accessible as usual through the above link.
  227. global_deejay

Anonymous'un sitesi hacklendi

Anonymous bunu yanında bırakmaz üyelerin e-postasınıda öğrenin accountlarını siler süpürür demedi demeyin :D
  228. global_deejay

Sansür İşine Anonymous El Attı!

Biraz haberleri takip et. Bu arada aşırı sevindim bu habere tamamen arkasındayım çok iyi oldu bu
  229. global_deejay

Windows temaları, simge setleri... masaüstü güzellik merkezi paylaşım başlığı

Postum bulunsum evde bakarım Buda benim kullandığım şuan üstüne tanımam
  230. global_deejay

[Kampanya] Uniblue Speed Up My PC 2011

Windows'un içine etti optimizasyon yaptım eski ayarlara alma yok olduğu gibi kaldırdım ayarlar öylece kaldı
  231. global_deejay

Ekran kartımı değiştiriyorum ne sizce almalıyım ?

Neden NVIDIA ? İlla NVIDIA diyorsan GTX 460 aşağısı alma AMD diyorsan HD 5870 alırsın kafan senelerce rahat eder. Bende HD 6850 var çok memnunum.
  232. global_deejay

Dirt 3 Splitt Screen Sorunu %100 Çözüm

Başka yerede açmıştım ilk orada anlattığım için ordan kopyaladım direk :D
  233. global_deejay

Dirt 3 Splitt Screen Sorunu %100 Çözüm

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz Dirt3 çıktı ancak çıktığından beri Splitt Screen yarış yapılmıyordu, ben çözümünü anlatacağım. Yapmanız gerekenler; xinput emu programını indiriyorsunuz. Üstteki arkadaşın verdiği programda sorun var 64 bit bile uyumludur...
  234. global_deejay

Yasaklardan, Rapidsharede nasibini aldı

Rapidshare ve Fileserve çocuk pornosu siteleri miydi he BTK ? Şuan içimden öyle bir sövüyorum size küfür yemeyen biriniz bile kalmadı halada yemekte
  235. global_deejay

Reklamsız TİVİBU Teması 2011

Eve gidince indireceğim teşekkürler
  236. global_deejay

Fileserve'nin de mi sonu geliyor?

Haklısın. Fileserve premium üyeliğim var dün dosya indirdim 200 kb/s Duckload free olarak indirdim 979 kb/s :thumbup1:
  237. global_deejay

Finalin adı: Orduspor - G.Antep Belediye

Ordu'muz çıkacak Allah'ın izniyle.
  238. global_deejay

SDN Orduspor Kulubü

Yaz beni hocam :) Ordu - Yasonburnu :)
  239. global_deejay

Tek Parça Ram mi. Ayrı Ayrı mı ?

Eee bende 2 adet tek 4 GB ram var ben 4x alacaktım ama 2 adet aldım
  240. global_deejay

Yasak siteye nasıl girerim?

Mümkünse 22 Ağustos'tan sonra böyle konu açma :D BTK hapse attırmasın sonra :D
  241. global_deejay

Güncel Web Tarayıcı Testi

Şöyle birşey var ki Firefox kullanıpta Chrome'a geçen daha Firefox'a dönmüyor kolay kolay :yes:
  242. global_deejay

Google Chrome Yer imi Yedekleme

Gmail hesabınız ile senkronizasyon yapın. Format atmadan önce çekinmeyin yedeklemeden basın formatı :)
  243. global_deejay

Angry Birds'den İnanılmaz Rakamlar

http://chrome.angrybirds.com/ üzerinden oynuyorum sarıyor baya.
  244. global_deejay

YGS kalkıyor!

Kendi adamlarını yerleştirdiler artık sistem kalkabilir.
  245. global_deejay

7 Büyük İnternet Yalanı

Gelde gülme :D Ben senin telefon hizmetini kullanmak zorunda mıyım ? Skype daha avantajlı ve ucuz. Heriflere bak ya
  246. global_deejay

Fileserve.com mu yoksa Filesonic.com mu daha iyi?

Dün Hotfile aldım Fileserve'da var ancak Fileserve çok yavaş 600-650 arası Hotfile 750-850 arası Rapidshare 940
  247. global_deejay

Avustralya ligi komedi :D

Yan hakem komedi :D
  248. global_deejay

Oyun Yükleyemiyorum

Service Pack 3 yükle sorunun çözülecektir.
  249. global_deejay

FlashGet mi İnternet Download Menager mi ?

Adam 3 dakikada doğru yolu buldu :D
  250. global_deejay

Bir Site Daha Hack'lendi

Sorduğunuz soruya sebepsizce güldüm :D KONAMI hacklensin şöyle yazı bıraksınlar adam gibi oyun yapın diye :)
  251. global_deejay

PES 2012'nin Detayları Yayınlandı

Grafik ve oynanış aynı olursa bir cacık olmaz bu oyundan. Pes 2010 grafiği bile 10 basar 11'e
  252. global_deejay

En etkilendiğiniz oyun sahnesi!

BF fanları oyun görsün oyun hikaye dediğin böyle olur. Burada Shepherd'e az küfür etmedim. Aklımdan çıkmayan sahneler arasındaydı
  253. global_deejay

Bios`ta Boot ayarlarını yapamıyorum.

Bilgisayar açıldığı zaman ''DEL'' değilde F12 basacaksın gelen ekrandan sonra CD-ROM'u seçip ön yükleme yapabilirsin.
  254. global_deejay

Modern Warfare 3'ün Detayları Açıklandı

Evet bende duymuştum. DICE Frobite 2 motoruna güvenmesin bence IW motoru dünyanın en iyi optimizasyonu yapılmış motor. O motorun gelişip yıkılabilir durumunu tahmin edemiyorum.
  255. global_deejay

Modern Warfare 3'ün Detayları Açıklandı

BF3 umurumda bile değil hiç merak etmiyorum onu MW3 çıksın artık yeter yahu grafiği harika adamlar o oyun motorunu geliştirse binayıda yıkar dünyanın sonunu bile getirir :)
  256. global_deejay

Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

Sadece AIMP3 senelerdir. Winamp yanına bile yaklaşamaz.
  257. global_deejay

Angry Birds'ü Tarayıcıdan Oynayın

PC sürümü vardı da tarayıcıda oynamak ta zevkli çabuk yüklüyor oyunu sadece sesler geriden geliyor
  258. global_deejay

Need For Speed Avcısı Yolda!

Dirt 3 oyun piyasasını tamamen değiştirecek.
  259. global_deejay

Hangi Antivirüs Yazılımlarını Tercih Edersiniz?

Kaspersky İnternet Security kullanıyorum lisanslı. Çok memnunum hiç kasmıyor güncellemede bile cpu kullanım oranı %10
  260. global_deejay

En Çok Ekran Kartını Kim Sattı?

Yıllardır AMD kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı mutluyum :)
  261. global_deejay

Hard disk onarıcı program tavsiyesi olan !

Max Blast 4 veya 5. Zamanında bad sector bloklarını temizlemiştim fakat sonra yeniden çıktı donanımsal sorun sanırım. Max Blast LLF (Low Level Format) atmanıza yarar. HDD'inizi fabrika ayarlarına getirir ilk günkü gibi tertemiz. Fakat sakat iş nette araştırın talimatları okuyun. Yoksa HDD...
  262. global_deejay

Media Player Classic Sorun

K-Lite Codec Pack'ı tekrar kur ve Gom Player yada KM Player yükle. K-Lite'nin codeclerini kullanacak zaten Gom ve KM.
  263. global_deejay

Hacker'lar Sony'ye Tekrar Saldıracak

Sony saldırıdan sonra çok güç kaybetmişti bu sefer çöker şirket
  264. global_deejay

Call of Duty Online Sonunda Geliyor

Black Ops'taki grafik bana göre MW2'den daha kötü. Modern Warfare 3, MW2'nin grafiğini geliştirerek sunacaklarmış. Nede olsa İnfitinty Ward yapıyor o Cod5 ve Black Ops'u yapan lanet olası Treyarch yok.
  265. global_deejay

Hotfile.com download başına kazanç sistemi

Yahu 2 aydır Copper'im neden çıkmıyor ?
  266. global_deejay

SDN sizde de takılıyor mu ?

Ad Muncher kullanıyorum şiddetle tavsiye gerisini siz araştırın :mrgreen:
  267. global_deejay

PC'niz Duke Nukem'i Çalıştırabilecek mi?

200 FPS'de oynarım.
  268. global_deejay

KMPlayer'ın Yeni Sürümünde Neler Değişti?

Splash PRO üstüne tanımam 120 Hz gibi MKV 1080p izliyorum CPU değil GPU kullanıyor
  269. global_deejay

F.E.A.R. 3'ün Hikayesinden Bir Parça

İşte budur F.E.A.R 2 güzel değildi F.E.A.R ilk oyununun konusu güzeldi oradan devam ettirmeleri süper olmuş !!
  270. global_deejay

DiRT 3 İçin 4 Yeni Oynanış Videosu!

Shift 2 oynadım AA köklememe rağmen grafikleri geriye doğru gittiğini gördüm. Oyun sıkıcı en fazla 2 el oynarsınız. Dirt 2'de ki şu can sıkıcı animasyonlu menüleri olmasın tadından yenmez vallahi :)
  271. global_deejay

Mozilla Firefox 4 Final Windows 7 64 Bit,de Cok Ram Harciyor

Win 7 64 Bit 8GB ram kullanıyorum 170k kullanması bile benim içimi dert ediyor :biggrin:
  272. global_deejay

DNS? Hızlı iyi bir dns yok mudur?

Bir tane kullanıyorum 9 Ms ping
  273. global_deejay

Windows 7'nin Fendi Xp'yi Yendi

Aylardır Windows 7 Home Premium x64 kullanıyorum memnunum
  274. global_deejay

Günün Esprisi

Ben kamyon sürüyorum. Leonardo da vinci
  275. global_deejay

SDN Soruyor: Yeni İşletim Sistemiyle Kurduğunuz Programlar Neler?

Windows 7 Home Premium x64 SP1 K-Lite Codec Pack (Media Player Classic ve sağ menü Media İnfo yok) GOM Player Windows Live Messenger 2009 WinRaR 4.00 x64 Türkçe Google Chrome xFire Ashampoo Burning Studio uTorrent Aimp3 Deamon Tools Lite Tivibu İnternet...
  276. global_deejay

Mozilla Firefox Kan Kaybediyor

Chrome kullanmayan kişiler art niyet kişilerdir hem harika eklentileri var Facebook harcadığın zamanı öğrenme Faceebok'dan seni silenleri görebilme Gmail anlık posta bildirgesi Facebook anlık bildirimi İnternet Download manager sağ menü download butonu Web sayfasını tamamen resim formatı...
  277. global_deejay

Firefox 4 RC 1 Çıktı! İndir!

Chrome teması yükledim aynı Chrome oldu :D Geri Bildirim butonunu da yok ettim süper :cool:
  278. global_deejay

Crysis 2 İçin Yeni Ekran Kartı Alalım mı?

Amd Phenom II X4 3.2 8 GB DDR3 Ram HD 3650 1 GB SATA 2 HDD sonuç 1024x768 Gamer modunda 20-30 fps arası ve oynanacak üzeyde değil
  279. global_deejay

Firefox Gmail Eklentisi Arıyorum!

Söylediklerinizi deneyeceğim ancak Chrome kullananlar baksın Google Mail Checker Plus adında eklenti var. Ona benzer eklenti hiç Firefox'ta göremedim. Sırf onun yüzünden Chrome kullanıyorum
  280. global_deejay

Firefox Gmail Eklentisi Arıyorum!

Merhaba arkadaşlar başlıkta anlattığım gibi tarayıcıma Gmail eklentisi arıyorum fakat istediğim eklenti mesaj geldiğinde hemen uyaracak Gmail'i açmadan gelen postayı küçük ekranda okuyabilip ve silebileceğim bir eklenti olacak. Chrome'da vardı hemen hemen o tarz arıyorum. Bilen varmı ? Şimdiden...
  281. global_deejay

[Kampanya] Herkese ücretsiz Kaspersky

keyi aldım çok teşekkür ederim. Haberokur ekibine başarılar dilerim
  282. global_deejay

[Sona erdi] [Kampanya] IObit Game Booster Premium 2.0

Alamıyorum yahu nasıl becerdiniz ?
  283. global_deejay

Hangi İşletim Sistemlerini Kullanıyorsunuz (2011)

Windows 7 Ultimate x64 :))
  284. global_deejay

[Kampanya] Herkese ücretsiz Kaspersky

http://www.haberokur.com/haber-Lisede--etek-giyme-yasagi-145617/ Buraya yorum yaptım Nick Deep Dream ancak onaylanmadı. Saygılar.
  285. global_deejay

[Kampanya] Internet Download Manager

Teşekkürler keyimi aldım. Çok teşekkür ederim daima destekçiniz olacağım. Son anda kurtardınız beni dertten ;)
  286. global_deejay

[Kampanya] Internet Download Manager

http://www.haberokur.com/haber-HotFilein-basi-dertte-145525/ http://www.haberokur.com/haber-Play-Station-oyununu-saklayan-annesini-oldurdu-145567/ http://www.haberokur.com/haber-Cine-5i-El-Cezire-aldi-145429/ Yorum yaptım nick Deep Dream ancak onaylanmadı sanırım.
  287. global_deejay

Neden Xp Kullanıyorsunuz (Xp Kullananlar Buraya)

En son XP CD mi kırıp çöpe atmıştım aylardır Windows 7 kullanıyorum. Hele 4 çekirdek işlemciniz varsa XP kullanmak mantıksız çüğnkü 4 çekirdek işlemcide sadce windows 7 de tam performans alırsınız
  288. global_deejay

Hottfile ve netload premium kullanan var mı?

1 yıldır premium kullanıyorum kod istemiyor IDM kuruluysa linke sağ tık IDM ile indir. Bu kadar :)
  289. global_deejay

Sisteminiz Crysis 2'yi Çalıştırabilecek mi?

Beyler ciddiyim hava atma niyetim yok en son ekran kartı aldığımda crysis çalıştırır dediler low da bile kastı yeni pc topladım ne kadar kaldırır ? Amd Phenom II X4 955 3.2 Ghz 4 GB DDR3 1333 Mhz Ram AMD Radeon HD 6850 1 GB 256 Bit GDDR5 GIGABYTE GA880 UD3-H 1 TB HDD SATA 2 32 Ön Bellek
  290. global_deejay

Monitöre görüntü geliyor birden kayboluyor

Merhaba arkadaşlar elimde PHILIPS 190X6 LCD monitör var. Durum şöyle, bilgisayarı açıyorum siyah boot ekranı gelir gelmez monitör kapanıyor. Daha sonra Windows başlatılıyor yazısını görür görmez yine kapanıyor. Daha sonra hoşgeldiniz yazsını görünce yine kapanıyor dahada görüntü...
  291. global_deejay

Pardus 2011 Maceram Başlamadan Bitti

Boşuna mı sipariş verdik şimdi ? :)
  292. global_deejay

Firefox 4'ün Yeni Beta'sını İndirin

eklentiyle ama ben kendisinden bahsediyorum ben 5-6 yıldır firefox kullandım bilmeden konuşmuyorum 3 te senkronizasyon varmı ? yok . eklenti kuruyorsun.
  293. global_deejay

Pardus 2011 Yayınlandı (Haber Güncellendi)

Valla ben sipariş verdim bedavaya gelecek
  294. global_deejay

Ben neden Tivibu aldım ?

Bir kaç ay önce Tivibu paketi satın aldım ancak almaz olaydım adam gibi kesintisiz yayın izleyemiyorum bumudur sizin vereceğiniz hizmet ! İnternet hızımda sıkıntım yok 8mbit kullanıyorum indirirken hızlı 850-900 kbps gel görki Tivibu seyredemiyorum arkadaş nasıl donuyor öyle ücretsiz tv...
  295. global_deejay

Firefox 4'ün Yeni Beta'sını İndirin

firefoxta chrome ye özenip senkronizasyon özelliğini getirmişler :) en güzeli chrome yerimlerini yedekleme derdi yok nerde olursan ol seçeneklere gmail adresini yaz yer imlerin geliyor
  296. global_deejay

BitDefender Antivirus Pro 2011 Lisans Şansı ( Yarışma )

Aynen 2 aylık kampanya kurdum kesinlikle dediğin gibi çok iyi windows 7 kullanıyorum varlığını bile hissetmiyorum çok hafif :) ram yemiyor
  297. global_deejay

Hotfile Premium 9$

Katılıyorum bende 2 yıldır premium kullanıyorum memnunum :) Hotfile şuan RapidShare'den 1000 kat daha iyi ve daha çok kullanılıyor. Bu saatten sonra Hotfile ve Fileserve alınır :)
  298. global_deejay

En Komik Windows Hata Mesajları

klavye ve 127 yıl en iyisi :D