Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım İnternet Tarayacılarında Beyaz Ekranda Kalma Sorunu

Opera kullanıyorum fakat diğer tarayıcıları denediğimde de aynısı oluyor. Sitelerin içerisindeyken bir problem yok fakat arama yerinde bir şey arattıktan sonra beyaz ekranda kalıyor. Fareyi ekrana tıkladığımda etkileşime giriyor fakat görüntüde beyaz ekran oluyor sadece.
  2. K

Soru Altyapı Sorgulamada Adresim Gözükmüyor

Sahip olduğumuz aile apartmanımızda birkaç yıldır tamamlanmamış daireler vardı ve şuan inşaat bitmek üzere fakat altyapı sorgulamada baktığımda adresim gözükmüyor. Yani altyapı olmadığı için mi bilmiyorum ama bir yan binamızda var karşımızda var fakat bizim binamızın kapı numaraları sistemde...
  3. K

Gta 5 1050Ti İle Fps Düşüşleri

Gtx 1050ti i5 7.nesil 3.0 ghz işlemci ve 8 gb ramim var. Bundan 2,3 ay öncesine kadar böyle bir problem yoktu. Yüksek ayarlarda 80-90 fps alırdım ancak şuan en düşük ayarlarda 60-70 alıyorum ve hiçbir şekilde stabil değil. Sürekli 10 fpslere,15 fpslere düşüyor. Hatta 1 fps e düşüp oyunun tamamen...
  4. K

Windows Belirtilen Aygıta,Yola Veya Dosyaya Erişemedi Hatası

Cheat engine indirdim ama dosyayı açamıyorum. Bütün güvenlik duvarı ayarlarını kapattım fakat hala açamıyorum. Dosyayı sildim tekrar yükledim ve hala açamıyorum. Bu dosyayı nasıl açabilirim ben ?
  5. K

Oyundayken Sesi Açtığımda Drop Giriyor

Yaklaşık 1 ay öncesine kadar boyle bır problemim yoktu. Örneğin league of legends oynarken sabit 144 fps alıyorum ve bilgisayar özelliklerim bu oyun için gayet iyi. Ancak oyundayken müziği,videoyu durdurduğumda veya ses açıp kıstığımda inanılmaz bir fps düşüşü yaşıyorum 60 lara kadar düşüyor...
  6. K

Gta 5 Kamera Sallanması

Uzun süredir oynamıyordum gireyim biraz oyniyayim dedim. İlk girdigimde problem yoktu ve harita açıp yarış yaptim. Ve yariş bittikten sonra normal dünya ya geçti ancak saçma bir şekilde kameram durmadan sallanıyordu bunun nedeni nedir acaba ?
  7. K

Canon Kamerayı Zooma Bağlamak

Merhaba,benim Canon eos 1300D kameram var ve webcam almak istemediğimden bu dslr kameram ile zoom kullanmak istiyorum.Sanırsam canon utility yazılımı ile oluyor ancak ben onu indirip 'programın' kameramı görmesine rağmen zooma girdiğimde Camera:kısmında usb video şeklinde yazı yazıyor ve...
  8. K

Power Supply Girişinin Yanması

Güç kaynağı girişim ve kablosunun bir demiri yanmış.Bilgisayardan tuhaf sesler geliyordu icine bir sey girdi sandim.İncelerken fark ettim.Yanık kokusuda geliyordu.Yaklaşık 4-5gün önce arka fan tamamen durmuştu.Ondan kaynaklanmıştır değil mi ? Şuan vatan servise götüreceğim.Ne gibi bir ücret...
  9. K

Mafia music tavsiyesi

Hem bir video çekeceğim hemde bu ara hoşuma gitmeye başladı. Şu tarzlarda // . Bunlar gibi mafia trap beat spotify çalma listeleri,youtube kanalları,sanatçılar vb. gibi yani bu tarzdaki müzikleri nereden bulabilirim ve tavsiyeleriniz var mı bu tarzda ?
  10. K

Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhabalar neredeyse aldığım bütün kablolu kulaklıklarım bozulmuştur bende artık sıkıldım ve kablosuz bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. 700-800 tlye gördüğüm bu kulaklık benim hoşuma gitti. Sizce bu kulaklık iyi midir ve daha iyisi var mıdır ? Birde kablosuz kulaklıklardaki 2.4 ghz...
  11. K

Lol sinematik modu kapatma

Arkadaşlar oyundayken artık hangi tuşsa yanlışlıksa basıyorum birdaha ne yaparsam yapayım açılmıyor. Oyundaki bütün arayüzler kapanıyor sadece sihirdar vadisi gözüküyor,tuşlarda çalışmıyor arayüzü hangi tuşla geri getireceğim ?
  12. K

Fanım yavaş dönüyor ve ses çıkarıyor

Fanım bilgisayari acar acmaz ötmeye basliyor yaklasik 1 dakika boyunca sonra azalarak kesiliyor. Bu ses neyden kaynaklaniyor ve neden yavaş dönüyor olabilir.Temizlemeyi yaptım yağladım ancak bir şey değişmedi.Artık hiç kesilmeden ses devam ediyor.
  13. K

Ekran kartımın Girişi Ne ?

Arkadaşlar bana eski ekran kartimin bozulmasi sonucu hediye ekran kartım geldi fakat kablosu yok ve benim bilgisayarim eski yani monitore mavi,sanirsam dvi kablosuylan takiyordum. Ancak şuan ki ekran kartinin girişi ne ile sağlanıyor bilmiyorum. Ben nasil bir kablo alacagim bu ekran karti için ?
  14. K

Monitör Siyah'ta kalıyor

Pc yi aciyorum klavye,fare,monitor hepsinin isigi yaniyor Hatta anakartim asus monitore republic of gamers yazisi falan da geliyor ama hos geldiniz yazisi yazacagi zaman monitor siyah ekran oluyor Yani monitor kapaliykenki gibi full simsiyah degil monitor sorunsuz calisiyor fakat monitore...
  15. K

Bildirim Çubuğunda Kare Ve Wifi İşareti

Resimdeki gibi 2 gündür işaret çikiyor.Neyin simgesi bu ve nasil kapatabilirim (En Soldaki Simge)
  16. K

Türk Telekom İnternet Taşıma

Öncelikle merhabalar evimiz bize ait 4 katlı şu ana kadar 4. katta kalıyorduk orada internet hattıda internet girişide vardı şimdi evin 1. katı yapılı bir daire değildi.Taşınacağımız için yaptırdık her şey hemen hemen bitti fakat odalara baktım ki dsl kablosunu takmak için priz yok hatta...
  17. K

Kameramda çizik var

Galiba aynalari temizlerken oldu Fotografi cektigimde fotografta herhangi bir sorun yok Bakarken sag tarafinda uzun bir tirnaklamis gibi cizik var Problem aynada mi sensorde mi Nereye yaptirabilirim ve ne kadara yaptirabilirim
  18. K

Samsung Galaxy A70 Dokunmatik Problemi

Arkadaşlar sorun tam az önce hiçbir şeye dokunmamama rağmen oldu ıslak mendille silip hemen kuruladım peçeteyle (bunu hep yaparım ve hiçbir şey olmaz) dokunmatik kesinlikle bozulmadı ekrandaki heryeri işliyor fakat sanki dokunmalarıma birisi hak vermiş gibi ilk 4 dokunma (hızlı yapınca oluyor bu...
  19. K

Samsung Galaxy Buds Mu Jbl Free Mi

ses kalitesi istiyorum dışarıya çok ses gitmesin istiyorum.Şuanlık tercihim jbl gibi gözüküyor sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım ? https://www.hepsiburada.com/jbl-free-kablosuz-kulakici-kulaklik-siyah-p-HBV00000ECDIF...
  20. K

Netflix Bitratenin Yükselmemesi

planım orta ve internet hızım gayet yeterli 1080p için (25mbbs) edgede ve explorerde izlediğimde kalite 1,2 dakika ıcınde yavas yavas artıyor fakat chromeden ızlerken ilk başlayan bitrate neyse genellikle 700-800 arası bu sayıda kalıyor ve goruntu kalıtesı dusuk bir şekilde kalıyor ne yapmam...
  21. K

Spotify Takip Eden Kişiyi Çıkartmak

bir kişi beni takip ediyor nasıl onu beni takipten çıkartabilirim sağ tık vs. yaptığımda olmuyor.Çalma listelerimi görmesini istemiyorum.
  22. K

Ev İnternetim Telefonumda Çok Yavaş

türk telekom vdsl 24 mbbs internetim var gayet hızlıydı benim için youtbe 4k videoları 3-4 saniye bekleyerek açardı ki pcmde ve diğer bağlı telefonlar hala hızlı ancak sadece benim telefonumda (Samsung Galaxy A70) spotifydan çalma listelerine tıklarken 4-5 saniye netflix ana ekranı yüklenirken 5...
  23. K

Hangi Pateni Almalıyım

400-500- tl civarlarında Delta DHS 48 Free Style Inline Skate Profesyonel Paten Fiyatı Paten - MF500 HB PATEN arasında hangi paten daha kaliteli şehir içi pateni orta derecede biliyorum 1-2 saatlik sürüşler için rahatlık,kötü yollarda gidebilme için hangisi daha iyidir Ve bu fiyata daha...
  24. K

Go pro hero 7 1 saatlik video kaç gb olur ?

Henüz almadım alacakkende yanına hafiza karti ona gore alacagım 1 saatlik 1080p full hd 60 fps kaç gb olur ha birde eğer 4k 60 fps oluyorsada 4k 60 fps 1 saat kaç gb olur benim için önemli şimdiden teşekkürler.
  25. K

Galaxy a70 ölü piksel

Telefonu alali 1.5 hafta anca olmuştur ekranin tam ortasinda bugun fark ettim olu pikselin ne oldugunu niliyorum ama tam goruntusunu bilmedigim icin bir sey siyemiyorum yaklasik 2-3 cm cizigimsi birseye var parmagimla gectigimde bir sey yok tirnagimla gecitigimde o kisimda tam tirnagim takiliyor...
  26. K

Windows 10 Posta Hesap Kaldırma

posta uygulamasında kayıtlı 2 outlook üzerinden giriş ypatığım e-postam var çıkış yapıyorum ve postaya girdiğinde hesabım açık olmuyor onda sıkıntı yok ama hesap ekleden outlooku seçtiğinizde direkt olarak 2 hesabımda gözüküyor ve daha da kötü kısmı şifre istemeden tıklayıp ekle diyerek...
  27. K

Galaxy a50

samsung galaxy a50 almayı düşünüyorum 2500-2900 bütçe var bu fiyata daha iyisi var mı kamerası iyi mi cihazın günlük sosyal medya mail gibi işlerde sıkıntı çıkarır mı bataryasından memnun musunuz video kalitesi iyi mi telefon hakkında bilgilendirirseniz çok mutlu olurum
  28. K

Spotify Play Pause Çalışmaması

bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar yoktu bu sorunu pc de yaşıyorum bu arada klavyenin next,pause,stop gibi tuşlar çalışmıyor daha doğrusu çalışıyor ama eger başka bir program açıksa müzik,videolu örneğin googlede youtubede videoda varsa play e bastığımda direkt googleye veriyor komutları yani...
  29. K

İphone Xr Hakkında

Ben birkaç hafta içerisinde İphone Xr almayı düşünüyorum lütfen onu alma onun yerine şunu al demek yerine bilgisi olanlar,kullananlar,deneyimlemiş olanlar cihaz hakkında uzun kullanım hakkında bilgi verirse çok iyi olur memnun musunuz ekranından,performansından,fotoğraf kalitesi,video...
  30. K

Windows 10 Silinen Dosyayı Geri Getirme

Nasıl sildiğimi bilmiyorum ama bir şekilde geri dönüşüm kutusuna atmışım dosyayı.Bende o kutuyu dolu görünce hemen bakmadan silerim masaüstünde duruyordu dosyam ve geri dönüşümden de sildim.Recover kullandım ama dosyamı bulamadı.İçinde resimde vardı videoda hemde çok önemliydi sizce bu dosyayı...
  31. K

Spotify Sonraki Müziği İlerde Başlatma

Spotifyda bazen oluyor bu saçma olay.Diyelim ki x şarkısının 50. saniyesindeyim sonraki şarkıya geç e tıkladığımda ya önceki şarkının kaçıncı saniyesindeysem orada başlatıyor yada kafasına göre saniyelerde başlatıyor en baştan açmıyor.Bazen oluyor bu saçma problem neden oluyor çözümü nedir ?
  32. K

Annemin Rehberi Bende Var

Arkadaşlar annemin general mobile anroid one telefonu var bende ise huawei benim hattim turk telekom annemin turkcell fakat ne alakaysa annemin rehberindeki kişiler bende var.Eğer ikimizdede olan numara varsa mesela benim abimin adi rehberimde abim diye kayitli fakat ornek veriyorum ahmetim diye...
  33. K

Netflix Yüklenme Sorunu

Benim indirme hızım sürekli aynıdır.Uzantı ile netflix 1080p kullanıyorum 28 tllik paketim var (bu bahsedeceğim sorunlar masaüstünde var bu arada) ben diiyi açıyorum ctrl+shift+alt+s'den ayarlıyorum birazcık ileri alıp tekrar geri alıyorum ve yükleme başlıyor normalde bu yüklenme sorunu yokken...
  34. K

İphone Xr Nereden Almalıyım ?

iphone xr mağazası olan yerlerde en düşük (vatan) 6750 tl onun dışında teknosa media markt gibi yerlerde 7000 tl üstü ama n11 hepsiburada gibi internet mağazlarında ise 6200-6300 civarları kredi kartı kullanmıyorum internetteki (hepsiburada-n11)iphone xr leri 6200 tl ye kredi kartı olmadan...
  35. K

İos mu tercih edeyim Android mi

5000-7000 arası alabilirim şuanki telefonum huawei g7 yaklaşık 4.5 yıldır bu telefonu kullanıyorum.ilk 1-2 yıl memnundum ama çoğu android gibi 2 yıldan sonra kasmalar donmalar pil sorunları yavaşlamalar başladı bende diyorum ki evet donanım bakımından belki mate 20 pro,note 9 daha iyi olabilir...
  36. K

Bağlantı Sorunu

indirme hızım 25 mbbs youtubede 4k yı 3-4 sn bekleyerek açıyordum bundan 1-2 gün öncesine kadar netflix 1080 p yide 3-4 saniyede acıyordu şimdi ise 5-6 dk beklemem gerekiyor telefonda da aynı şekil yükleme ekranları daha yavaş telefonda görüntü kalitesi ayarlanmadığı için otomatik düşük kalitede...
  37. K

Ağ bulunuyor hatası

Arkadaşlar masaustu pc den giriyorum ethernet olarak kullaniyorum bugun olmaya başladı sag altta ağ simgesi sari unlem ve jirmizi unlem olup duruyor ve bir türlü bağlanmıyor ethernet kablosunu tak çıkar yaotigimda 2-3 dakika kullaniyorum sonrasinda tekrarr boyle oluyor lütfen yardim edin çok...
  38. K

Hesabınıza Yeni Oturum Açıldı Bildirimi

netflix kullanıyorum.Telefonumda kayıtlı olduğu için telefonumdan giriş yağtığımda e posta olarak bu mesaj gelmiyor ama her pc de girdiğimde bu rahatsız edici e posta mesajı geliyor büyük ihtimalle aygıtı tanımlam lazım ama nasıl veya sorun bu değilse ne ? ne yapmam lazım ? ama bu özelliği...
  39. K

[Çözüldü] Microsoft basic adapter (Nvidia ekran kartı devreye girmiyor)

Gtx 1050 ti var aygit yoneticisnde alt tarafta gozukuyor ama hicbir turlu kullanamiyorum microsoft basic adapter siliyorum intel hd graphics geliyor onu siliyorum tekrsr microsoft bu şekilde bir dongu var ne ama ne yaparsam yapayim gtx 1050 ti kullanamiyorum ne yapmaliyim ekran kartim windows...
  40. K

Windows 10 Uefi Kurulum Sonrası Ekran Kartımı Görmüyor

windows 10 uefi kurulum yaptım ve microsoft basic driver var devre bışı bırakmama rağmen altta gtx 1050ti gozukuyor ama birtürlü devreye gırmıyor nasıl yapacagım drıverım falan son surum guncel ?
  41. K

Bilgisayarımda Ekran Kartı Yok

arkadaşlar toplama pcimde yazılımsal sorunlar vardı bende mahalledeki pcciye verdim windowsu sıfırladı ve bana geri verdi pcimde normalde asus gtx 1050ti vardı şuan goruntu bağdaştırıcısından baktığımda microsoft basic display adapter yapıyor ne yağmış bu adam ekran kartını mı çalmış yoksa...
  42. K

Macbook Air Hakkında

ben macbook air almayı düşünoyorum fiyatları düşünce kullanımım premiere pro,photosopsi,after effectsi,e posta,dizi gibi alanlarda kullanacağım ama apple'ın laptop,masaüstleri hakkında en ufak bilgim yok ve bu nedenle bazı sorularım var sizde cevaplarsanız çok mutlu olurum şimdi birincisi...
  43. K

Disk kullanimi 100 de yuz

Daha oncede konu acmistim premiereyle ilgili meğersem sebebi bu imiş Arkadaşlar premiereye giriyorum 1-2 dakika sonra donuyor inanılmaz kasiyor pc ve disk kullanimi 100 de100 lere cikiyor bu yuzden mis ve google acarken pc aciliracilmazda yuzde yuz oluyor Cozumune bakyim ouyor hicbiri Ama...
  44. K

Bilgisayarim durduk yere donuyor

Dünden beri. Bu sorun var belki 10 defa denedim 1) unda da boyle oldu Giriyorum premiere daha efekt fln eklemeden videoyu koyuyorum video sesini azaltirken çat pc donuyor hic ekran da degislik felan yok direk ayni premiere ekrani mouse klavye işlemler hepsi duruyor fareyi hareket ettiriyorum...
  45. K

Bilgisayarımdan garip ses geliyor

arkadaşlar pc yi çok fazla kullanmam 4-5 aydır kullanıyorum toplama pc gunde 1-2 kere fln açarım oda hep akşam saatleri 7-8 gibi ve her açtığımda yani o günün ilk açışında fanlarına kalem takılmış gibi garip bozuk bir ses geliyor ben ilkten kablo fln takıldı sandım etrafına tum kabloları çektim...
  46. K

Hızım normalinden çok daha fazla ?

arkadaşlar türk telekom 24 mbbs hipernet internetim vardı akn si 35 gb idi sınırsız normalde kota bitince 5-6-7 mbbs oluyordu akn bitmemişken ise 11-12-13 tü ama dün ve bügünden beri kontrol ediyorum tam 27 mbbs indirme 3.7 mbbs upload alıyorum ama uploadda değişme yok eskiden de 3-3:50...
  47. K

After Effects de efektin opaklığını ayarlama

arkadaşlar after effects i yeni yeni öğreniyorum örneğin bir videonun,fotoğrafın üstüne denemek için partikül veya balon efekti koydum tamam rengini ayarlıyorum,büyüklüğünü ayarlıyorum ama alttaki dosya yani video,fotoğraf direkt kayboluyor partikül dosyasının opaklığını nasıl ayarlıyacağım ben...
  48. K

M7111-1331-2206 Hatası Alıyorum

diziyi izlemeye tıklıyorum ve işte bir hata ile karşı karşıyayız falan filen diyor kodda bu M7111-1331-2206 yardım merkezinden baktığım da hesabımın yetişkinlik düzeyinin diziye yetmemisinden dolayı diyor ama hesabımda bir sınır yok yani ben tüm içerikleri göster olarak işaretlemiştim ve test...
  49. K

35 Mbbs Pakete Geçmeli miyim ?

arkadaşlar malum 2019 da akn kalkıyor ama fiyatlar da yükseliyor bende diyorum ki aynı pakette kalırsam daha kötü oluyor yok ekstra aylık 50 gb int felan saçma oluyor bende dedim ki bu arada benim paketim şuan 24 mbbs sınırsız 35 gb akn li internet ben bunu 35 mbbs full sınırsıza geçireyim...
  50. K

Premiere Pro da 55 Saniyelik 480 p Video Nasıl 3 gb Olur

önce premıere de yaptım ufak kırmpa vs. after effects de de sadece birr efekt ekledim 55 saniyelik video 480 p 3 gb oldu nasıl olabilir premıere de cıkartırken vıdeyou 55 mb gıbı bıseydı after effects de kac tı hatırlamyıorum ama cok hızlı renderledı buyuk ıhtımalle 60 mb flndır ama nasıl 3 gb...
  51. K

After Effects de Efektin Ne Zaman Başlayıp Ne Zaman Biteceğini Ayarlama

arkadaşlar 2018 versiyonunu kullanıyorum wiggle efekti varya görüntü sallanıuyor herşey çok iyi yapıyorum fln ama videonun heryerinde var ben onu nasıl mesele 23. sanıyeylen 27 de olsun sonra bitsin 55. sanıyede olsun 57 bitsin gibi nasıl ayarlıyacağım bu soru diğer efektler içinde geçerli ne...
  52. K

After Effects 2018 videoyu oynatırken slow motiona alıyor

yani hiçbir şekilde anlam veremiyorum çok saçma after effects programında yeni öğrenmeye başlıyorum videoyu açıyorum izlerken ortadaki panelden bir anda ses echo yapmaya başlıyor slow motinda oynatıyor sesleri sesleri tekrarlıyorun filan böyle saçma birşey oluyor neden oluyor bu ?
  53. K

Dji Ürünleri

Arkadaşlar çok karışık yapmışlar isimleri yada ben anlamadım şimdi dji mavic air var dji mavic air more combo gibi ismde fiyatı çok daha yuksek aynı model var aradaki farklar neler 5000 e kadar çıkabilir yukarıda en az 20 dakika durabilecek kısa filmler videolar da kullanacağım ne önerirsiniz...
  54. K

Kitap okurken ilk sayfada bile gözüm ağrıyor

kitap okumayı inanılmaz seven birisiyim eskiden sürekli kitap okurdum 17 yaşındayım bana göre kitap okumayan bir insan kendini geliştiremez ve ben yaklaşık bu hastalığımdan dolayı yaklaşık 1 yıldır kitap okuyamıyorum doktora gittim sol gözünde kayma var(doğıştan var) bu yüzden 2 şeye...
  55. K

Netflix Standart Paket Full Hd Mi ?

hemen alacağım ılk ay ucretsiz oluyor değil mi ininal kart ilen oluyor mu ve en onemlısı cıkabıldıgım en yuksek kalıte full hd degıl mı 27.99 luk pakette
  56. K

Bu Ayaklı Kum Torbası İyi mi ?

arkıadailar kum torbası almam lazımama ayaklı olmak zorunda en fazla 300 tl ye kadar alacağım ve şunu gordum Ayaklı Boks Torbası Vurma Standı 170cm Boks Torbası GittiGidiyor'da 372960676 bu iyi midir sizce anlamam kum torbasından ben bana çok işnce gibi geldi ne önerirsiniz 300 tl ye ?
  57. K

windows 10 başlat simgesi veişlem merkezi çalışmıyor

arkadaşlar iternet,ses,ve uygulama ikonları çalışıyor hatta işlem merkezine ve başlat ıkonuna sag tıkladııgmda da secenekler cıkıyor ancak ne yaparsam yapayım sol tıkladıgımda hiçbir tepki vermiyor bilgisayar başka forumlarda baktığımda windows u gücelleyin demişler ama benım wındows um cracklı...
  58. K

Diyet ve spor yapıyorken kilo

Ben 16 yaşındayım 17 olmak üzereyim erkeğim boyum 1.75 veya bir kaç cm daha uzun kilom 75.50 yaklaşık 4 gündür spor ve diyet yapıyorum bazen kilo alıyorum bazen veriyorum mesela 2 gün önce 74.00 dım aynı hareketleri yapmama rağmen 75 oldum bugunde tekrardan 75.3 oldum Spor ve diyetim şu...
  59. K

Paket indirme hızından daha dusuk indirme hızı almak

Ben turk telekom muşterisiyim ya 24 yada 16 mbbs indirme hizim var kota bitince 8mbbs (bundan eminim) ve şuan internetin kotası bitik ben de kota bitikken oyun indiriyorum ay sonlarında fakat indirme hizim 900kbbs 1mbs 2mbbs araları ustunu daha hic gormedim neden boyle oluyor ? Yasadigim alanda...
  60. K

Gta 5 online

Arkadaşlar bu gta 5 onlinenin amacı neybyani amaci derken tamam girdim onlineye neler yapilabiliyor gorev yapabiliyormu nasıl ? Hani şu youtubede videolarda fln belli bir harita da yarış yapiyorlar ya o nasil oluyor ve en onemlilerinden bunu lutfen cevaplayın ben singleplayer de cheat engine de...
  61. K

Habgi internet driverini kullanmaliyim

Arkadaslar toplama birnpc aldım ve internet surucusu yok bu yuzden adsl kablosunu takmama ragmen kirmizi x var internet logosunun orda hangi driveri yuklemem gerekiyor bilen linkini atabilir mi veya sorun driverde degilse ne yapmaliyim driverin hangi bilesene gore alindigini bilmedigim icin tum...
  62. K

2k monitorde full hd kullanmak?

Arkadaşlar benim alacağım monitör aoc un 2 k monitoru 31.5 inch bende de 1050ti li 8 gb ramli bir toplama pc var dun aldım daha monitor olarak o monitoru almayi dusunuyorum ama pcimden dolayi oyunlari 2k acamam bu yuzden ben 2k nonitorde full hd oyun oynasam sorun olurmu ? Ve 1000-1500 tl civari...
  63. K

Toplama bir pc nin sorunsuz çalışması için gereken bileşenler neler?

Arkadaşlar bir sistem toplayacağım ve fazladan fiyatlar odemek istemiyorum malum fiyatlar uçtu gidiyor Şöyle sayayım İşlemci Ram Ekran kartı Anakart Hafıza Kasa Psu Benim bildigim işlemci sogutucusu islemcinin yaninda geliyor gelmiyor ise zorunlu mu ? Bunlarin dışında alınmazsa pcnin sorunlu...
  64. K

Gta 5 te görevlerden para gelmiyor

arkadaşlardan gta 5 i alalı 2 gün oldu ve az çok bi 7-8 görev yapmışımdır ve hiçbirşekilde para gelmiyor ben ilkten hani ilk görevler diye gelmıyor dıyorudum ama en az 7-8 tane gorev yaptım ornegın son gorevım şey di hani michael evde tv ızlıyor sonra telefondan bırsıını arayıp tv deki adamı...
  65. K

Gta 5 singleplayer araba modifiye

Arkadalsar fta 5 te singleplayer de sokakdan bir araba aldin mldifiye yaptim o arabayı nasil kaydedeceğim her oyunu ac kapa yaptigimda garajda vs cikacak veya bu sadece telwfondan aldigimiz arabalarda. Mi gecerli ve aybi sekilde online de arabalar nasil mosifiye yapilip kaydediliyor yani...
  66. K

4500 tl ye en iyi toplama bilgisayar

Arkadaşlar ben 4500 tl ye gta 5 pubg ca go lol rainbow six siege gibi zorlayici oyunlari oynatabilecek toplama bilgisayar alacagim suanki tahmini sistemim soyle İ5 7400 3.0 ghz Ram:(sonra geleceğim) Ekran Karti:gtx1060 Anakart asusun 300 tl lik bir ekran kartiydi modeli unuttum simdi boyle...
  67. K

Steam da Aldığın oyunu başka bilgisayara aktarma

arkadaslar benım suan kotu bır bılgısayarım var ve been bu kotu bılgısayarımda kayıtlı oldugum steam hesabına pubg vs. alacagım cunkı yaz ındırımlerı oluyor ornegın pubg suan 46 tl fbende bu ındırımlerden yararlanmak ıcın onceden alacagım ve yenı bılgısayarı aldıgımda da pubg gta 5 gıbı satın...
  68. K

Ms Oyunlarda Çok mu Önemli ?

Arkadaşlr ben pc alacağım ve bol bol oyun oynıyacagım ve film ızleyecegım bundan dolayı oyun ve fılm zevkımı artırmak ıcın buyuk ekran monıtor alacagım 32 inch 144 hz ama ms si fazla 6ms bu ms nın oyunlarda belirgin bir şekilde zararı görülür mü şuan 18.5 inch 60 hz ve çok dandik bir casper...
  69. K

Folder Kilidi Erişim Engellendi Hatası

Arkadaşlar Ben Bir Dosyaya windows 10 da folder kilidi yaptım hani dosyaya tıkladıımızda cmd acıp sıfreyı yazıyorsun sonra ıcındekı dosya gozukuyor ya sora cıkarken dosya kılıtlensın mı dıye soruyor e veya h yazıyoruz heh işte tam orda e veya h yazarken e yazdığımda yani (evet) yazdığımda 1...
  70. K

Beas Studio 3

Arkadaşlar ben kablolu kulaklıklardan sıkıldım artık ve kablosuz ve tasarımı guzel olan bass lı dısarıya ses vermeyen sesı yuksek bır kulaklık arıyorum ve bende beats studıo 3 u buldum sızce bu kulaklık ıyımı ınternette pek ıncelemesı yok kulaklıkta gurultu engelleme fln var mı bırazcık...
  71. K

4000-4500 tl ye alabileceğim en iyi toplama pc ?

arkadaşlar şuanki dolar bazından hesaplarsak şuan 4.65 4000-4500 ama dolar düşerse 3500 e denk gelıyor suankı 4500 tl lık pc neyse 4000-4500 tl ye gta 5 pubg battlefıeld1 cs go lol gibi (uzun ömürlü olacağı için gta 6 nın tahmını sıstem gereksınımlerını karsılayabılecek) en güçlü bilgisayarın...
  72. K

Gta 5 te online

Arkadaşlad gta5 alcagim bu yuzden oyun hakkindaki detayları ogrenmek istiyorrum o yuzden birkac tane dhaa soru sorabilirim garimsemeyin Neyse simdiki sorum arkadaşlar kaç çeşit ve nasıl online gireceğimiz Simdi bir single player girebiliyoruz Birbarkadaşlarimizla veya baskaları ile map yani...
  73. K

4500 tl ye toplama pc

Arkadaşlar 4500 tl ye vatandan toplama pc alacağım (bu arada vatan iyimi internet sitesi olmaz yani mağaza olması lazım nereyi onerirsiniz) benim temel ozelliklerim şunlar islemci i5 7600k 3.0 ghz Ram:Kingston veya corsair (siz onerin) 16gb Ekran Kartı:Gtx1060 6gb Anakart:anlamıyorum bu...
  74. K

Gta 5 te Araba Kaydetme

Armadaşlar gta 5 te araba kaydetme nasıl oluyor hatta direk araba olayını ben sorim siz direk anlatın mesela oyunda araba nasıl nereden aliyoruz aldiysak yanimiza nasil getircez garaja nasil goturcez sonra mesela arabayı aldık okey kullandık sonra araba patladı ee ne oldu o arabaya tamamen işi...
  75. K

Yüz renkli arka taraf diyah nasıl çekilir

Evet arkadaslar basliktaki gibi buyuk studyo ekipmanlarim yok kit lens ve flaş var ama evdeki imkanlarla birseyler yapabilirim portre çekeceğim model renkli ama modelde de bir loş ışık arkasıda siyah nasıl çekebilirim ve birde resmin monokrom olmaması lazım
  76. K

Gtx 1060 3gb hangi oyunları açar ?

Arkadaşlar sistemim şu yani alacagim i5 6500. 3.2 ghz. Ram 16 gb. Ekran karti gtx 1060 3gb. Anakart gigabayt h110m gaming ddr4 anakart. Bu sistem ile gta 5 orta yuksek ayarlar kac fps alirim cs go pubg olursa bf1 ve bu seviyelerdeki oyunları akici oynatır mı orta yuksek ayar seviyelerinde ve...
  77. K

Turk telekom 35 mmbs vdsl internet 4k izletir mi

Arkadaslar sorum basliktaki gibi acik 10 dk lık bi video izlesem takilmadan izlermiyim ne kadar takilir turk telekomun 72 tl 100 gb 35 mbps gordum fiyatıda 72 tl cok makul geldi ne diyosunuz ?
  78. K

Sony a6500 e hangi lensj alacayım ?

Arkadaslar sony a 6500 lens alacağım fiyat 3000 tl yi aşmasın aradigim ozellikler zoom araligı iyi olsun yani 18-105 18-70 bunlar iyidir 18-55 ustu olsun benim icin kafi diyafram degeri yuksek olsun 2.8 1.8 yumusak bokeh efekti keskinligi yuksek bir lens olsun belirli bir komu yok herseyi...
  79. K

4k monitorde full hd oynamak

Arkadaslar ben gtx 1060 i7 guzel bir sistem alacagim ve monitorumde 4k olacak 4k almamin sebebi 4k video ceken kameram olmasi goruntuyu net izlemek istedigimden yani aiyacaginiz oyunlari 2k full hd artik ne acarsa o sekil oyniyacagim bu sekilde 4k monitorde full hd veya 2k oynarsam sorun olur mu ?
  80. K

Bilgisayarım kasmadan oyunu oynatır mı ?

arkadaşlar benım kotu bir pc em var casperın ama steamdan baktıgımda benım ozellıklerden daha az ozellık ıstıyor tek sorun ve en onemlı sorun ekran kartını bılmıyorum yanı modelı bılıyoruymda ıyı mı calıstırır mı kotu mu onu bılmıyorum ozellıklerı soyle pc mın i3 6100 3.7 ghz ram 8 gb ekran...
  81. K

Canon eos 1300 d ye sony lens olur mu

Arkadaslar bende canon eos 1300d var 18-55 lensli be ben hobi olarak herseyi cekmek istiyorum lensi degistirmeye karar verdim 100 tl civari sonynin 18-135 lensini gordum sony lens canon bodye olur mu ve lensi degistirdimmi yani 18-135 lens alirsam kazanacagim seyler sadece zoom artmasini olur...
  82. K

a6300 kamerasına gimbal gerekli mi videolar çekeceğim ?

arkadaşlar ben sony a6300 alacagım sızce ıhtıyacı var mı alayım mı ? gimbal fotoğraf çekecegım ve videoalrda çekecegım vıdeo turlerı youtbede a6300 cınematıc vıdeo o tarzda cekecegım sızce alayım mı gereklı mı lensım 18-105 olacak sabıtleme yok dıye bılıyorum bıde gımbal konularını hıc...
  83. K

Hangi 4k monitoru alayim

Daha bugun benzer bir soru actim bu birazdaha farkli arkadaslar benim bir kameram var yani alacagim o kamera ile 4k cekim yapacagim bu cekinleride tam kalitede gormek icin 4k monitor almak istiyorum ben oyunda oynuyorum ama fazla degil yani 1050 ti ekran karti 16 gb rab i5 36 ghz boyle bi...
  84. K

gtx 1050 ti 4k monıtrou destekler mi

arkadaşlar ben 1050 ti ile 4k oyun oynamak istemıyorum benım amacım 4k cektıgım fotografları 4k bırsekılde goruntulıyebılmek ıcın alıyorum 1050 ti ekran kartı 4k monıtoru destekler mi ve ben full hd oyun oynarsam ne olur 4k monıtor ıle bır sorun olurmu dıyelım kı calıstı bır full hd monıtor ful...
  85. K

Sizce video kamerasi alayimmi

Arkadaslar benim suan canon 1300d fotograf makinem var ve bundan birkac ay sonra yaklasik 3000 tl civari video kamerasi almayi dusunuyorum doganin videosunu vloglar bu sekil videolar cekecegim sizce boyle bir video kamerasi alayimmi gerek varmi canon 1300d nin videosunun cektigi video...
  86. K

Gear S2 ve Gear S3 hakkında bir kaç soru

Arkadaslar ben samsung galaxy gear s2 alacagim ce telefonum huawei ascend g7 surum ise 6.0 yani saat markasi samsung telefon markasi ise huawei baglanti sorunu olmaz degil mi guzel bir sekilde kullanabilirim degil mi onun disinda vermej istesiginiz bilgiler varsa cok daha iyi olur nesela o...
  87. K

Gameekstra'dan alış veriş yapılmasını öneriyor musunuz?

Arkadaslar gameekstra adli magazadan asus rog gladius 2 almayi dusunuyirum nirmal fiyatindan cok daha ucuz orada daha once buradan akisveris yapan oldumu guvenilir mi alayimmi sizce ordan ? ASUS ROG Gladius II Aura Sync 12000 DPI Oyuncu Faresi | Asus | Optik Sensör Gamer Mouse ASUS ROG P502...
  88. K

500 TL Mouse Önerisi

Beyler son kez soruyorum daha oncede sormustum karar kildim mouse alacagim benim butcem 450 500 de belki plir ben yuzde 90 lol oynuyorum bana bu fiuata alinabilecek en baba mouseyi soylermisiniz steel series rival 700 almayi planliyodum lol icin biraz buyuk gibi geldi suanda dikmatimi ceken asus...
  89. K

500 tl ye ne alayım

Arkadaşlar elimde birikmiş 500 tl var ben steel series rival 700 mouse almayi dusunuyordum ama aklima bazi seyler takildi ve baska birsey almayi dusunuyorum sizce ne alayim sadece akilli saat olmasina gerek yok teknolojik herhabgi birsey olabilir ben ornek verdi akillo saat mesela baktim ama bu...
  90. K

450 tlye en iyi mouse ?

Arkadaşlar bitcem 400/450 tl civari kucuk oynamalar olabalir ama geçmese iyi olur ben uzun zamandir bakiyodum oyniyacahim oyunlar %90 league of legends ben steelseries rival 700 diyebdusundum sizce bu mouse iyimi elbet iyidr ama yani bu fiyata daha iyileri varmi nesi kotu nesi iyi soylermisiniz...
  91. K

Fotograf makinem varken neden video kamera almaliyim

Arkadaslar interbette gordugun kadariyla fotograf makinesi ile video cekmek pek saglikli degilmis bende canon 1300d var fotograf guzel ama video cekerken oto focus yapmiyor manuel focustada zorlaniyorum ayarlamak icin ve neden fotograf makinem varken video kamera almaliyim deger mi ve benim...
  92. K

Casper Excalibur Alınır mı?

Arkadaslar casperin excalobur serisi iyimi masaustu olani muhtemelen biecogunuz cazper dandik fln diyeceksiniz ama parcalarinin yuzde 99 u farkli marka ve benim onceki 2 pcmde casperdi birsini 6 yil kullandim birisni hala kullaniyorum fiyatina gore gayet guzel oda toplama pc de alabilirim ama o...
  93. K

Steel series rival 700

Arkadaslar steel series rival 700 mousesi sizce iyimi iyi yanlari kotu yanlarini soylermisniz cogunlikla lol oynayacahim ama cs go fln de oynuyorum nasil sice mouse veya onun yerine dsha iyisi varmi ortslama 300 350 tlsi alabilirim
  94. K

İngilizce klavyede i yazmak

Arkadaşlar ben steelseries klavye alacağım ve klavye ingilizce yani i harfi felan yazamıyoruz benimde hesabımın şifresinde i harfi var ben nasıl giriş yapabilirim hesabın şifresini değiştirmek için yani ingilizce klavyede nasıl i harfi yazabilirim
  95. K

Mouse'nin Sağ Tuşu Bozuldu

Arkadaslar merhaba ben bilgisayaribalsigimda gelen nouseyi kullaniyodum ilkten casper mousesi ve bir sure sonra ben lol oynuyorum bu arada cok fazla ve clicklerim calismamaya basladi bu yuzden iş iyiyce kotulesince yeni mouse aldim bimeksteb frisby diye bi mouse 65 tl civarindaydi ve aldiktan...
  96. K

İninal Kart

Arkadaslar su son gunlerde kart ile internetten alisveris yapmak icin onay yaptirmak gerekiyomus ininal kart icin bu gereklimi yani suan ininalin turkoyedeki kullanimi ne tamamen kullanilmayacakmi aktif mi etmek gerekiyor benim o ininal karti kullanmam icin ne yapmam gerekiyor?
  97. K

Turk telekom kapatilan hesap geri acilir mi ?

Arkadaslar biz turk telekomdan internetimiz vardi ve 12 aylik suresi bitince yenilemedik hatti kapattik simdi biz gidip kimligimizi fln versek ben bu hesabi geri actiricam desek acarlarmi ?
  98. K

Bulundugum bolgede altyapi yok

Arkadaslar bugun internet almaya gittik dedilerki bilundugunuz bolgede altyapi yok dediler yani port yok tum portlar dolu fln dedi umraniye turk telekom mudurlugune gidin dedi bizde gittik port basvurusu yaptik ortalama 3 ile 6 ay arssi gelir dediler arkadaslar nedir bu port acma olayi ve...
  99. K

Oyunlarda adsl mi vdsl mi

Arkadaslar yarin infernet alacagim turk telekomdan hipernet yani vdsl 24 mb 50 gb kotali arkadaslar simdi sorularimi sorim benim bulundugum bolgede fiber yok hipernet alabilirmiyim ve ben lol oynuyorum pingim eskiden lol oynadigimda 57 ydi ben adslden devammi edim yoksa vdsl mi alim ve...