Arama sonuçlarınız

1. tb2dnm

2 Yıllık Üniversite

Herkese iyi forumlar arkadaşlar okula gitmeden para verip 2 yıllık mezun edip diploma veren üniversite var mı yurtiçi veya yurtdışı bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  2. tb2dnm

Max 5000 tl Oyuncu Bilgisayarı

Herkese iyi forumlar arkadaşlar en fazla 5000 tl lik intel işlemcili oyun bilgisayarı almak istiyorum monitör haric klavye mause hariç. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
  3. tb2dnm

2500 tl laptop

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Oto sanayide kullanılacak bir arıza tespit programı var bu programı kullanmak için laptop arıyoruz. Bütçemiz Max 2500 tl İntel işlemcili olursa iyi olur. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  4. tb2dnm

iCloud Drive Yedek Silme

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. sorunum iCloud Drive 3,13 gb yer kaplıyor bu yedeği nasıl silerim? Yardım ederseniz sevinirim.
  5. tb2dnm

Google görsellerden fotoğraf kaldırma

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Google görsellerde bir fotoğraf var ben bu fotoğrafı kaldırtmak istiyorum ben atmadım fotoğrafı ama kaldırmam gerekli nasıl kaldırabilirim lütfen yardım edin. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
  6. tb2dnm

İOS'da Diğer Nasıl Silinir?

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. İphone Saklama Alanı "DİĞER" kısmı çok yer kaplıyor 5,63gb bu kısım siliniyor mu? Bi türlü kaldırmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim.
  7. tb2dnm

AMD ve Intel Sistem Toplama

Herkese iyi forumlar hem AMD hem İNTEL işlemcili sistem toplayabilir misiniz? bütçem 4-6 arası. Monitörsüz bu sefer almayı düşünüyorum ama AMD ile İNTEL sistem arasında kaldım oyun için alacağım twitch de yayın açmayı düşünüyorum bunun için toplayacağım lütfen yardım edin. Şimdiden çok teşekkür...
  8. tb2dnm

İntel 7000 tl sistem

Herkese selamlar. Max 7000₺ ye intel işlemcili sistem önerir misiniz. Oyun oynayacağım ve yayın açmayı planlıyorum yardım ederseniz sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.
  9. tb2dnm

Yayın için sistem

Herkese iyi forumlar. Ben Twitch'de yayın açmayı düşünüyorum ama masaüstü bir kasa toplamak istiyorum İ5 9. nesil işlemci , GTX 1050 ti ekran kartı bunların aşağısında bir ekran kartı ve işlemci olmaz ise güzel olur. Monitör haricinde sadece sistem olarak toplayacağım lütfen yardım edin şimdiden...
  10. tb2dnm

Always On Display Spotifiy'de Çalan Şarkıyı Çalmıyor

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Başlıkta yazdığı gibi ekran açık iken şarkı çalıyor ama Always On Display'e geçtiğinde duruyor şarkı ekrana dokununca çalmaya başlıyor. Çözümünü bilen var ise lütfen söylesin şimdiden teşekkür ederim..
  11. tb2dnm

Spotify Aile içi Premium Hesabı Sorunu

Merhaba,öncelikle bayramınızı şimdiden kutlarım. Benim sorunum Aile için Premium aldım ve 4 kullanıcımız var hepsine davet attım herkes kabul etti buraya kadar tamam. Ben şarkı dinlerken arkadaşım ayrı bir şarkı dinleyemiyor bu sorunun çözümünü bilen var mı? Şimdiden değerli yorumlarınız için...
  12. tb2dnm

Web Sitesi için veri tabanı nasıl yapılır?

Herkese hayırlı akşamlar. Benim bir Web Sitem var hosting domain var server'ım da var ve web sitem'i attım server'a ama sadece tasarım var veri tabanı yok oto yedek parça üzerine bir site dreamweaver'de yaptım tasarımı ama veri tabanını nasıl yapacağım nasıl parça resmi bilgileri ekleyip...
  13. tb2dnm

Üniversite sınavı/Bölüm

Herkese hayırlı akşamlar. Arkadaşlar lise sona gidiyorum endüstri meslek lisesin'de bilgisayar bölümü/Web tasarım alanındayım. Malum üniversite sınavı var hangi bölüme gitmeliyim? puanı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim karamsarlık içindeyim hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum lütfen yardım...
  14. tb2dnm

Üniversite sınavı/Bölüm

Herkese hayırlı akşamlar. Arkadaşlar lise sona gidiyorum endüstri meslek lisesin'de bilgisayar bölümü/Web tasarım alanındayım. Malum üniversite sınavı var hangi bölüme gitmeliyim? puanı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim karamsarlık içindeyim hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum lütfen yardım...
  15. tb2dnm

2.Ekran da sorun var

Herkese hayırlı akşamlar. Benim laptopum var ve 1 adet ekran var ben bu monitöre VGA+HDMI bağlanıyorum dönüştürücü ile ama laptop ta oyun açık 2. ekranda spotify açık orada şarkı değiştirirken oyun aşağı iniyor ama yayıncılar nasıl yapıyor bunu?
  16. tb2dnm

100-150₺ Arası kulak içi kulaklık önerisi.

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar arkadaşlar. En fazla 150₺ F/P kulaklık istiyorum bass ve tiz iyi olması lazım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  17. tb2dnm

Spotify Premium Alamıyorum

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Ben sık müzik dinleyen bir insanım ve Spotify de 1 yıla yakındır premium üyelik alıyorum hiç sıkıntı çıkarmadan.Bu hafta Premium bitmişti yenilemek için ininal kartıma parayı yükledim ve yarım saat sonra spotify in web sitesine girip premium al dedim ve hata ile...
  18. tb2dnm

3000-3500 tl arası gaming laptop önerisi

Arkadaşlar zorlasam 3500 tl param var ve ben bu oara ile oyun bilgisayarı almak istiyorum ama bu bilgisayarın ekran kartı gb si en az 4 gb olmalı. Çok acil yardım ederseniz sevinirim. Max 3500 tl
  19. tb2dnm

J7 Prime internet çok hızlı bitiyor

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Benim telefonum Samsung Galaxy j7 Prime 4gb internetim var bu internet çok hızlı bitiyor. Eski telefonum da normaldi yavaştı buna göre neden yapar bunu 2 hafta gidiyor gitmiyor youtube a girmem mobil veri de facebook a da tek instagram ve whatsapp bukadar...
  20. tb2dnm

Steam de oyun yükleme

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar ben telefondan steam a girdim evde pc açık telefondaki steam dan pc ye oyun yüklemek istiyorum bildiğime göre böyle birşey var diye biliyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bilen ler acil yardım ederse sevinirim.Herkese iyi forumlar...
  21. tb2dnm

samsung galaxy j7 prime şifremi unuttum yardımcı olur musunuz?

Merhaba abilerim size bir şey danışacağım benim telefonum Samsung Galaxy J7 Prime telefonumun şifresini unuttum parmak izide telefon kapandığı için kullanılmıyor telefonu sıfırlamakta istemiyorum ne yapmalıyım yardım eder misiniz ?