Arama sonuçlarınız

1. lAlpertunga

Monitör hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba, Yakın zamanda bir monitör alacağım 75 hz 1ms full hd olacak. Laptopum 60 hz ben laptopumda hdmi girişi ile 1980x1080p de 75 hz alabilirmiyim görüntüyü? Ekran kartım nvidia geforce 940mx 2gb. freesync olan bir monitörde bile nvidia ile 75 hz alabilmem mümkünmüdür? 1601048909...
  2. lAlpertunga

500 TL Kulaklık önerisi Dolar : 7,50 TL

Arkadaşlar merhaba, Dolar kurunun artmasından sonra en fazla 500 tl ye bütçem yetiyor. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz kulaklık varmıdır max 50-100 tl daha belki arttırabilirim bütçemi. İyi forumlar dilerin.
  3. lAlpertunga

Laptop harici monitör hk.

Arkadaşlar merhaba, Bugün laptop ekranı küçük geldiği için harici monitör aldım.ASUS markasının VZ239Q 23" 75 Hz 5ms monitörünü aldım hdmi bağladığımda 1920*1080 75 hz alamıyorum 60 hz oluyor.75 hz alabilmem için monitörü hdmi display port dönüştürücüsü ile bağlamam mı gerekiyor?
  4. lAlpertunga

Yeni monitör Hk.

Arkadaşlar merhaba, Mevcutta olarak kullandığım laptopun maksimum çözünürlüğü 1366*768 60Hz lakin ben harici bir monitör alıp kullanmak istiyorum ve bu monitörün özelliği 1920*1080 144 hz olacak harici olarak kullandığım monitörün 144 hz desteğini alabilirmiyim ? İkinci bir hususta takacağım...
  5. lAlpertunga

4.000TL'ye sistem önerisi - Dolar kuruna rağmen

Arkadaşlar merhaba, Toplam 4.000 tl bütçem var benim için rica etsem bilgisayar toplarmısınız ya da hazır bir sistem önerirmisiniz en az 4 yıl beni götürebilecek dolar arttığı için biliyorum çok zor ama bu forum her zaman harikalar yaratır diye düşünüyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok...
  6. lAlpertunga

Yeni bağlattığım internet hızım nasıl hipernet?

Arkadaşlar merhaba, herkeze iyi forumlar dilerim. Bundan 5-10 gün öncesine kadar port yok diyen türk telekom yetkili arkadaşlar ekstradan kart takıp hemen port getirdiğini gördüm ve benimde turkcell superonline taahhüdüm bugün bitiyordu türk telekom hipernet 24 mb download 3 mb upload paketine...
  7. lAlpertunga

Türk Telekom Hipernet 24 Mbs - MİLLENİCOM 35 Mbs ?

Arkadaşlar merhaba, Benim 120 metre sokak başına Tip 23 saha dolabı ve hemen 5 metre yanına da Tip 7 saha dolabı koyuldu.Kontrol ettiğim de Türk telekom hipernet desteklediğini gördüm lakin, Türk Telekom 24 Mbs 3upload (20gb kadar sonrasın da 2upload) - 12 Ay taahhütlü modem dahil fiyatı...
  8. lAlpertunga

Turkcell süperonline çaresizliği..

Arkadaşlar merhaba şuan mevcut olarak turkcell superonline 8mb internet alt yapısını kullanmaktayım.Taahhüdüm turkcell ile 08.02.2020 tarihinde biteceğini biliyordum ve bunun için internet alt yapılarını kontrol etmeye başladım türk telekomda alt yapı sorgulattığım da hipernet olarak alt...
  9. lAlpertunga

PUBG Sistem Değerlendirmesi Açar mı?

Arkadaşlar merhaba, herkeze iyi forumlar dilerim. Mevcutta olan laptop sistemim steam PUBG`yi kaldırırmı sizce ? Kaldırırsa da kaç fps alırım sizce? İşlemci : İNTEL 7. NESİL İ7 7500U 2,90 GHZ Ram : 12 GB Ekran kartı : Ge force GTX 940mx 2 GB Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  10. lAlpertunga

Yeni gelen Nvidia Ekran Kartı Güncellemesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba; Konuyu doğru yere açtığımdan şüpheliyim, yanlış yere açtıysam affola kusura bakmayın.2 gün önce yayımlanan nvidia ekran kartı güncellemesinde ge force experience için oyunlar için reshade güncellemesi geldi, görüntüyü daha iyi hale getiren.Kullandığım laptopum da...
  11. lAlpertunga

Yeni laptopa ssd takmak ?

Arkadaşlar merhabalar , foruma daha yeni bugün kayıt oldum.Yakın zaman da bir laptop aldım, casper c710 ve ssd yok cd rom var. Sizde mevcut olan bu sisteme ssd taktırabilirmiyim ? Öyle bir ihtimal varmıdır ? Laptop özellikleri ; Casper C710.7500-BT45P Intel Core i7 7500U 16GB 1TB GT940MX...
  12. lAlpertunga

Laptopa ssd takmak

Arkadaşlar merhabalar , foruma daha yeni bugün kayıt oldum.Tam olarak aradım ama laptopa hakim olan biri değilim.Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Yakın zaman da bir laptop aldım, casper c710 ve ssd yok cd rom var. Sizde mevcut olan bu sisteme ssd taktırabilirmiyim ? Öyle bir ihtimal...