Arama sonuçlarınız

1. CrussheN

iphone x hoparlor toz plastikleri

Arkadaslar merhaba bana hoparlor ve alt kisimdaki ahizenin plastiklerinden lazim bulabilecegim yer varmi?
  2. CrussheN

iphone x icin 12 pro kasasi

Arkadaslar merhaba resimdeki iphone x icin 12 pro kasasini turkiyede bulabilirmiyim?
  3. CrussheN

iphone 12 degisim kampanyasi hk.

Arkadaslar merhaba iphone x 64gb telefon var fakar imeisi klonlandigi icin sadece benim hattim uzerine calisiyor. Hepsiburadanin iphone 12 degisim kampanyasina basvurup almak mantikli olurmu siz olsaniz ne yapardiniz cevabinizi merak ediyorum Hepsiburada iphone x 64gb secenegini secince direk...
  4. CrussheN

iphone x satip s10+ almak mantiklimi?

Arkadaslar merhaba 6 aylik iphone x'imi 6300 tl civarlarinda satip s10+ almak dogru tercihmidir dusunceleriniz nedir?
  5. CrussheN

iphone x vs note 9

Arkadaslar merhaba Bende iphone x var note 9 ile takas etmelimiyim? Acilmamis kutu ile basa bas takas teklifi var sizinde fikirlerinizi almak isterim.
  6. CrussheN

Boşa verilen oylar hk.

Arkadaslar bu chpli hpli spli secmenler oylarini yillarca bosuna vermis gibiler kazanmasi dahi olasi gorunmeyen muhalefet partilere senelerce bosuna oy verip duruyorlar yani bir huzursuzluk yasamiyorlarmi benim oy bosa gidiyor diye en azindan kazanacagi partiye oy veripte iclerini rahat...
  7. CrussheN

Turkcell Superonline'den Turknet'e geçmeli miyim?

Arkadaslar merhaba Baslikta belirttigim gibi turkcell superonlineden turknete gecmelimiyim?
  8. CrussheN

İphone 7 home tusu

Arkadaslar iphone 7 var home tusu arizali calismiyor bunun home tusunu kendim degistirsem home tusu calisirmi? Bir videoda gormustum iphone 7 nin home tusu ekran ile beraber calisiyormus baska tus takilsa bile guvenlik geregi calismiyormus asli varmi bilmiyorum Ben sivasta yasiyorum garanti...