Arama sonuçlarınız

1. O

Saha dolabu dolu

dolabın boşalmasını beklersen çok beklersin yani biri aboneliğini iptal edecek taşıyacak vs... ancak dolaba ekleme yapmaları lazım bunun için Müşteri hizmetlerine sorman gerekiyor.
  2. O

N11 online alışveriş güvenlimidir?

https://forum.shiftdelete.net/konular/n11-ve-aras-kargo-rezalati.687107/
  3. O

N11 ve Aras Kargo rezalati

arkadaşlar konuyu net olarak zaten size yazdım bu konunun kamera kaydıyla kuyduyla ilgisi yok. ben imza attımmı yada teslim aldığıma dair bir belge verdimmi . HAYIR. 3 ay sonunda şu oldu. Aras kargo tedarikçi firmaya ödeme yaptı. Tedarikçi firma tam bana ödeyecek derken %6 benden kesti ve ben...
  4. O

hangi ssd almalıyım

teşekkürler bende öyle yapıyorum
  5. O

hangi ssd almalıyım

valla ilk kez bir teknik durum için zor karar verdim sadece bu cihaza ssd disk takılıyormu öğrenmek 3 günümü aldı. cihazı açıp bakmak neden aklına gelmedi a saf diyebilirsiniz ama ssd disk takmak için slot yoksa boşa açmak istemedim :) bu arada dell e yazdım acaba onlarda fiyat nedir diye...
  6. O

hangi ssd almalıyım

çok teşekkür ederim alıp takınca resimlerini paylaşacağım. belki başkalarına da yardımımız olur. bu cihazların bir optik sürücülü modeli bide optik sürüsücü olmayan 2 modeli varmış onu iyi anladım :) üzerindeki M.2 PCIe NVM 1 tb yapacaktım ama bana pek mantıklı gelmedi. 256 gb çöp olacaktı...
  7. O

hangi ssd almalıyım

bu modellerde dvd yada optik sürücü yok ama ssd yuvası varmış. sipariş vermeden açmak istemedim cihazı Samsung alacağım.
  8. O

hangi ssd almalıyım

çok teşekkürler.
  9. O

hangi ssd almalıyım

ilgin için teşekkür ederim Hakkını helal et. şimdi aklıma takılan su oldu. bu cihaza ssd takıp mı kullanmalı yoksa üzerindeki ssd slotu M.2 PCIe NVMe 256 gb söküp 1 tb mı takmalı
  10. O

hangi ssd almalıyım

şimdi normal ssd takmaktanda M.2 PCIe NVMe almak daha mantıklı geldi. fiyat olarka bir avantaj sağlamadı
  11. O

hangi ssd almalıyım

teşekkür ederim. ssd bne önerirsin marka olarak
  12. O

hangi ssd almalıyım

Form faktörü Arabirim türü Kapasite 2,5 inç sabit sürücü SATA AHCI, 6 Gb/sn’ye kadar 2 TB'ye kadar Bir adet M.2 2230/2280 katı hal sürücü PCIe NVMe Gen3.0 x4, 32 Gb/sn’ye kadar 1 TB'a kadar 1596456096 sanırım var gibi
  13. O

hangi ssd almalıyım

kardeş teşekkür ederim içindeki 256 yı çıkarıp bunu takarsam olur o zaman peki normal ssd disk te takılabiliyormu bu cihaza
  14. O

hangi ssd almalıyım

şu an bütce sorun değil ancak bunun ssd tipi garibime gitti. ssd slotu M.2 PCIe NVMe sanırım bu yeni bir teknolıji.
  15. O

hangi ssd almalıyım

Merhaba https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3593-intel-core-i7-1065g7-8gb-256gb-ssd-mx230-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb65f82c-pm-HB00000SXSUS bu cihazı aldım ancak bunu ben 1 tb yapmak istiyorum ssd olarak ne almalıyım bu cihaza (garanti sorun değil)
  16. O

N11.COM Rezaleti

https://www.sikayetvar.com/n11/n11-kargomu-teslim-alamadim-1
  17. O

bu kesinlikle bi şans işi ama gerçek yaşanmış ve yaşanmakta olan bir durum. benim başıma gelen sizin başınıza gelecek diye bir kural da yok. başınıza gelirse her siteden bu durum gelir ama demek istediğim burda n11 ilgisiz. ürün alırsınız bozuk çıkar hasarlı gelir vs olabilir normal bir...
  18. O

ben bir üniversite hastanesinde çalışıyorum ne yazıkki bana öyle söylendi hastanelere o dönem pandemi yüzünden girmediler. üzerinden 60 günü geçti ne beni n11 beni aradı nede Aras kargo şu an hakem heyetinden gelen kararı bekliyorum. 1595512402 aynen bende bir üniversite hastanesinde...
  19. O

20 Mayıs da N11'den 5.878 TL satın almış olduğum bilgisayar sözde Aras Kargo ile bana kargolandı. Kargo bana hiç gelmedi teslim almadım. Her ne kadar kargonun internet sitesinde kendim teslim almış gibi görünsem de yaptığım araştırmalar sonucu kargo firmasının aldığı karar ile hastanelere...
  20. O

N11.COM Rezaleti

Hakem heyetine verdim. Çok enterasandır konuyla N11 hiç ilgilnmedi ama Aras son 3 gündür sürekli beni arayıp bilgi vermeye başladı bakalım ne olacak
  21. O

N11.COM Rezaleti

https://www.sikayetvar.com/n11/n11-halen-zarar-vermeye-devam-ediyor bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım. derdimi tekrar anlatım... Temsilcinin sorunu beni kahretti... Temsilci--- Efendim ürün siz demi..... Ben-- Şakamı yapıyorsunuz bende olsa neden sizi arayım. Temsilci-- Yok biz...
  22. O

N11.COM Rezaleti

evet sözde bana teslim edilmişti ama teslim edilmedi. sonraki resimde ise başkasına teslim gibi duruyor. 1594208487 https://www.sikayetvar.com/n11/n11-halen-zarar-vermeye-devam-ediyor şikayet güncellendi.
  23. O

N11.COM Rezaleti

en son teslimatta sonrasında teslim edildi. alıcı isimlerine dikkat edin :)
  24. O

N11.COM Rezaleti

Hocam sinirden gülüyorum bari sen güldürme,.... ben otomatik onaydan önce n11 sitesinden ödemeyi erteledim. teslim aldığıma dair imza belge vs hiç birşey yok... N11' i 3 gün boyunca aradım. defalarca durumu anlattım. panik yapmayın dediler. Aras kargodan teslim fişini istedim imzasız olduğu...
  25. O

N11 Rezil etti beni

Arkadaşlar N11 de başıma öyle bir olay geldiki 21 mayıs ta 5.878.99 TL ye Hp marka bilgisayar sipariş ettim. 22 mayıs günü Kargoyu takip ettiğimde öğleden sonra kargonun Kendisine Teslim şeklinde teslim ediliğini gördüm. Hemen İlgili Aras kargoyu aradım ulaşamadım hemen şubeye gittim. Kargoyu...
  26. O

N11.COM Rezaleti

21/05/2020 tarihinde ürün satın aldım. kargo bana teslim edemedi yada kargo bana gelirken kayboldu. N11 ile durumu hemen görüştüm ödemeyi öteledim. 3 4 gün sonra otomatik olarak onay verildi 5800 küsür lira şimdi 06 haziran 1 kere olsun bana geri dönüş yapmadılar haklısınız demekten başka...
  27. O

N11.COM Rezaleti

buyrun rezalet görün https://www.sikayetvar.com/n11/n11-587899-tl-kayip-sifir-bilgi