Arama sonuçlarınız

1. Berke 7856

İphone 6+ da eksik gb lar

Merhabalar benim bir iphone 6+ ım var ,16 gb ancak 11.5 gb kullanılabilir her şey tamam ancak benim bütün galerim 6.7 gb tutuyorsa ve uygulamalarımda 400 mb tutuyorsa hepsi nasıl oluyorda benim 0 byte yerim kalıyor yani 6.7 gb + 400mb = 7.1 gb ve 0 byte kullanılabilir. Size sorum arkadaşlar...
  2. Berke 7856

İphone 7s ve 8 ne zaman çıkıyor Açıklandı!

Yazı bir alıntıdır dediğim gibi Link eklemeyi unutmuşum buyrun link iPhone 8 çıkış tarihi! Türkiye fiyatı ve tüm özellikleri --- Gönderi Güncellendi --- Yazıyı sayfadan aldım sdn forum ile paylaşmak istedim
  3. Berke 7856

Haklısınız ben iphone dan yazıyorum dikkatimden kaçmış Bir virgül anlamı değiştirmiş ancak şu an yazıyı değiştiremiyorum sanırım değiştir tuşu gitmiş
  4. Berke 7856

Yok öyle bişi olmıyacakmış duyduğuma göre --- Gönderi Güncellendi --- Home butonu nerde onu çok merak ettim
  5. Berke 7856

iPhone 6s plus mı 7 plus mı

Yok beklerim ben İsteyen bakabilir İphone 7s ve 8 ne zaman çıkıyor Açıklandı!
  6. Berke 7856

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir telefon markası olan Apple'ın iPhone 8 serisi büyük merak konusu oldu. Amerikan'nın California Eyaleti'nde, Apple'ın kendine has görkemli bir lansmanı ile tanıtılacak olan iPhone 8 tasarımı Türkiye satış tarihi, fiyatı ve özellikleri ile ilgili detaylar...
  7. Berke 7856

Aynen
  8. Berke 7856

Hayır asla fiyat yakın değil i7 plus 128 gb benim aldığım yerden 3.400 tl ye geliyor Türkiyede 4.949 yani 5000 tl arasında 1600 tl fark var garantisi önemli değil akrabam çok ;) --- Gönderi Güncellendi --- Bir sorum var 1 normal foto yaklaşık kaç mb (şehirdeki) benim normalım 2.2 mb ortalama
  9. Berke 7856

Şimdi ben 6 kullandım 6s ile kılıflarım uyuşacak çünkü çok kılıfım var yani 7 alırsam yazık olacak o kadar satamam çünkü tatillerden aldıklarım var benim için değerli olan vs İ7 daha iyi kamerası var ancak daha büyük fotoğraflar çeker yani yaklaşık 4.000 foto depom olacak 128 yeterlimi 256 mı...
  10. Berke 7856

Aslında ben de 6s e yakındım bu mesaj iyi geldi Sizin düşünceleriniz neler kaç gb kullanıyorsunuz ve 7 ile arasındaki seçmenize neden olan fark nedir mesajınız için çok teşekkürler
  11. Berke 7856

Merhabalar arkadaşlar benim bir sorum olacak İphone 6s plus mı almalıyım yoksa 7 plus mı tabiki yurtdışından alcam ama o ayrı konu Şimdi konumuza dönelim 2 yıl ı geçti ben bir iphone 6 plus 16 gb aldım ve o zaman çok bir bilgim yoktu 16 gb ı 2 sene zar zor idare ettim ancak artık yapamıyorum ve...
  12. Berke 7856

Iphone 5 Sürekli WiFi den atma ve kopma artı çekme sorunu

Wifi modeminizde sıkıntı vardır değiştirirseniz düzelir muhtemeden
  13. Berke 7856

iPhone sürekli şarjda olursa nolur?

Sıkıntı yok sadece 5w lık adaptör kullanın apple o korumayı sağlamış appstore larda hep şarjdadır hiç birşey olmaz bildiğim bu kadar iyi günler
  14. Berke 7856

iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı

Teşekkürler
  15. Berke 7856

iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı

Not;Öncelikle bu program apple tarafından başlatılan Iphone 6 serisini kronik sorunu içindir Bu yazı apple resmi sitesinden alıntıdır sadece bilgi içindir ben bu yazıyı 5 gün aradım ----------------------------------------------------------- iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı...
  16. Berke 7856

Yurtdışından iphone almak

Arkadaşlar bi video buldum galiba en doğrusu --- Gönderi Güncellendi --- Bu video ne yazıkki amerika için ancak isviçre için de bişiler çıkarttım ben
  17. Berke 7856

spigen şarjlı kılıf mı ttec şarjlı kılıf mı ? ıphone 6s için

Buyrun hocam bu iyidir http://www.spigen.com.tr/Spigen-C10LS-Apple-Lightning-Sarj-Kablosu-MFI-Lisansli-3-Adet,PR-2495.html
  18. Berke 7856

iphone için mfi şarj aleti şart mı?

Ttec e bak --- Gönderi Güncellendi --- Marka olarak
  19. Berke 7856

Yurtdışından İphone 6S Plus Almak?

Ben de alıcam yurtdışına gönderirsin bişi olursa bide belgeler ile ilgili kimsede bilgi yokmu
  20. Berke 7856

Ne dinliyorsunuz?

Zeki müren -Akşam olur gizli
  21. Berke 7856

Tmm çok teşekkürler şu link olayına biri bakabilirmi acaba;)
  22. Berke 7856

İphone 6s ekran camı orantısız duruyor

Hiç yaşamadım ve ilk kez gördm ama çok büyük bi sıkıntı değil benim dokunmatik sıkıntılı (çip) apple store a gösterdinmi ? --- Gönderi Güncellendi --- Bide 6s de batarya sorunu varmı öyle duydumda bi kaç kişiden
  23. Berke 7856

Benim için garanti np yurtdışına akrabama gönderiririm ancak şu işlemleri bilen varsa yazsın arkadaşlar ben yani tam bilmiyorum hiç olmazsa biri doğru bi link atsın bu olayla ilgili Not benim 6 plus'ta dokunmatik sıkıntısı var ekranda kırık yok suya girmedi çipte bi sıkıntı varmış sizce bi...
  24. Berke 7856

Peki ne kadar bi vergi vericez yani satış sonrası işlemleri birisi yazabilirmi ;) Teşekkürler --- Gönderi Güncellendi --- Bide pasaporta kayıt ve ımeı numarası kaydı için biri yazabilirmi yeniden Teşekkürler
  25. Berke 7856

Ben 7 plus almayı düşünüyorum ancak 128 gb olan türk parası ile 3500 tl ye denk geliyor yaklaşık bu garanti sıkıntısı önemli değil Muhtemeden iphone istiyorum yani android kullandım ama hiç alışamadım iphoneden sonra Şuan 6plus kullanıyorum ancak 16 gb sıkıntı yapıyor 2 yıllık telefon ancak...
  26. Berke 7856

Merhabalar benim yurtdışında akrabam var İsviçreden iphone almak istiyorum ancak türkiyede de kullanacağım şekilde olmasını istiyorum bütün vergileri verme şartıyla tab2 pasaportum var ancak son gelen kuralları bilmiyorum sizin bilginiz vardır diye size sordum Ben isviçreye tatilde de...
  27. Berke 7856

Yurtdışından Pc almak

Ben almayı düşünüyorum ama laptop alcaktım vazgeçtim babama telefon alcaz laptopu sırtçantana koy hiç bişi olmaz diye biliyorum
  28. Berke 7856

Virüs programı sorunu

Norton kullan mcafee sakın kullanmayın
  29. Berke 7856

Asus Zenbook ux310 mu yoksa Apple macbook air mu

Asus alma kardeş sakın macbook çok iyi ve uzun ömürlüdür
  30. Berke 7856

Asus Sıfır Laptop Aldım Bozuk Çıktı Yardım Edermisiniz

Asus lar sıkıntılı kardeş :( bende biliyom sen git o pc yi camdan at ;(
  31. Berke 7856

Yeni siparis ettim, sizce nasil?

Güzelmiş ancak asus çook sıkıntı bir marka ve site de çok tanıdık gözükmüyor ( almanyada yaşıyorum) İnşallah problem çıkmaz ama ben de bir zamanlar asus aldım bilgisayar 5 kere servise gitti her gidişinde 30-25 gün kaldı laptop 1 yıldır bende ama 6 ay oynıyabildim ;( neyse sende inş bişi olmaz
  32. Berke 7856

Yeni Laptop Alacağım Yardım Edebilir misiniz?

Asus almayın çoğu modeli için serviste 27 -30 gün bekletiyorlar bence sen hp yada dell insprion almalısın sıkıntı asus
  33. Berke 7856

Eski Laptopun Rami Yeni Pc ye Takılabilir Mi?

Eski laptop rami gereksiz şeyler ile doludur üstelik dediğin model muhtemeden ddr2 ve şuanda iyi bir pc de ( orta ayar) ddr 3 bulunur ddr 2 olmasına dikkat ediniz hocam
  34. Berke 7856

Laptop yeni rami görmüyor [ÇÖZÜLDÜ]

Ramin mhz i uyuşmamış olabilir hocam
  35. Berke 7856

Hp oyuncu bilgisayarı vs hp dokunmatik tablet

Merhabalar arkadaşlar , benim bir sorum var ben yurtdışında yaşıyorum ,buradan pc almak istiyorum ama tam karar veremedim ,sizce aşşağıdakilerden hangisi ? Ben uzun yıllar kullanım istiyorum bütçe farketmez ancak taşınabilir olsun istiyorum . (Fazla grafik açmıyorum) (Dokunmatik ekran daha iyi...