Arama sonuçlarınız

1. Ç

CS:GO 0.18 float ★ StatTrak™ Kancalı Bıçak | Kızıl Ağ

Moderatör tarafından düzenlenmiştir.
  2. Ç

CSGO 2020 RMR Kapsüllerine Yatırım Yapmak.

Merhabalar. Bugün CS:GO güncellemesiyle birlikte CS:GO turnuva kapsülleri arasına bir yenisi daha eklendi. Ben de daha önce böyle işlere girişmemiş biri olarak fırsat bu fırsat deyip toplamda 11 adet olmak üzere. (5 Legends, 4 challanger, 2 contenders) bu kapsüllerden envanterime ekledim. Bu...
  3. Ç

R5 2600, RTX 2060 Donma sorunu

Öncelikle merhabalar. Uzun zaman sonra tekrardan konuya ekleme yapacağım. Bu FPS DROP ' lar zamanla azalsa da halen daha devam etmekte. Tam DROP değil sanırım. Bu donma olayı sadece oyun oynarken değil, ben internette video izlerken de gerçekleşmekte. Video izlerken bir anda ekran donuyor ve ve...
  4. Ç

Ekran kartı bios sürümü nasıl öğrenilir?

Her yerde aradım fakat hiçbir şey bulamadım. Ekran kartımdan oyun oynarken yüksek ve rahatsız edici ses geliyor. Ekran kartı sitesine başvurmak için bu bilgiyi istiyor. Yardımcı olur musunuz?
  5. Ç

b450m s2h anakart için son bios update nasıl yapılır?

Arkadaşlar B450M S2H anakartım için bios güncellemesi yapacağım. Fakat sitesinde son bios güncellemesi için ekte koyduğum resimdeki uyarıyı veriyor. Bende tamam dedim indirdim. Fakat sonrasında karşıma bir yazı dosyası geldi ve aynen şu şekilde yazıyor: Usage : efiflash [Input or Output...
  6. Ç

RTX 2060 İle Her Oyunda FPS Drop Yaşıyorum

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Bundan yaklaşık 3-4 ay önce toplamış olduğum PC FPS drop yiyor. Neden kaynaklandığı hakkında herhangi bir fikrim yok. PC parçaları tam olarak şöyle: - Gigabyte Geforce RTX 2060 OC - Ryzen 5 2600 - Gigabyte B450m S2H anakart - Kingston HyperX 8 + 8 16GB...
  7. Ç

RTX 2060 düşük FPS sorunu.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir ay önce topladığım PC şöyle: - Gigabyte RTX 2060 OC - Amd Ryzen 5 2600 - Kingston Hyperx 8+8=16GB RAM - Gigabyte B450M S2H Anakart - Adata SU630 240 GB SSD - Gamebooster 600W 80+ PSU 'lu kasa - AOC G2460VQ6 Monitör. Fakat bu sistemde dahi PUBG 'de 90 FPS...
  8. Ç

PUBG ultra ayarlarda bulanıklık

Merhaba benim 1080p 24 inch bir monitörüm ayrıyetten şu donanımlarda: R5 2600 Rtx 2060 6gb 8*8 16 GB 3000mhz ram Gigabyte b450m anakart 600w 80+ psu bir bilgisayarım var. Ama bu özelliklere rağmen pubg ultrada, görün7ltü işleme ölçeği en yüksekte, keskinleştirme açık şekilde oyun çok bulanık...
  9. Ç

Pubg bulanık görünüyor

Merhaba benim 1080p 24 inch bir monitörüm ayrıyetten şu donanımlarda: R5 2600 Rtx 2060 6gb 8*8 16 GB 3000mhz ram Gigabyte b450m anakart 600w 80+ psu bir bilgisayarım var. Ama bu özelliklere rağmen pubg ultrada, görün7ltü işleme ölçeği en yüksekte, keskinleştirme açık şekilde oyun çok bulanık...
  10. Ç

R5 2600 + Rtx 2060 + 2*8 16gb ram pubg 85-95 fps normal mi?

Arkadaşlar pubg de 1080p ultrada 85-95 fps alıyorum bu normal mi? Ramlerim de 3000 MHz ayrıyetten vsync-keskinleştirme falan açık değil. Gpu 72-78 derecelerde geziyor sizce normal mi?
  11. Ç

Düşük FPS Sorunu

Sistemim: R5 2600 (stock fan) Gigabyte rtx 2060 OC Gigabyte b450m s2h 3200mhz OC anakart 2*8 16gb ddr4 3000mhz hyperx ram 600w 80+ psu
  12. Ç

Yeni bilgisayar topladım ekran kartı ayarları nasıl yaparım

yeni bilgisayar topladım ekran kartımı biostan nasıl seçebilirim? Kimisi onboard ekran kartı diyor onun yerine jendi ekran kartımı nasıl seçebilirim? Gerekli ayarlardda yardımcı olabilirmisiniz?
  13. Ç

Gigabyte b450m s2h anakartın son bios sürümünü nerden öğrenebilirim?

Bugün sistem topladım ve gigabyte b450m s2h anakart ım var. Benim pc deki bios güncel mi değil mi bilmiyorum? Bilen arkadaâlar varsa son sürüm bios nedir acaba? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  14. Ç

Bugün aldığım monitörde 1 ölü piksel çıktı değiştirmeye değer mi?

Arkadaşlar bugün sinerjiden Bir monitör aldım bir de bilgisayar aldım bilgisayarı daha teslim etmediler monitör alıp eve geldim. Bir ölü piksel çıktı sizce sıkıntı çıkarmı, bir ölü piksel için değiştirmeye değer mi? Çok minik bir nokta alırken ölü piksel testi yaptırdım ama görmedim sizce...
  15. Ç

Sinerji'den alacağım bilgisayarı aynı gün toplarlar mı?

Arkadaşlar yarın sinerji'ye gidip PC toplayacağım.Sabah 8.30 da yola çıkıp tam açılış saatinde gideceğim.Sizce aynı gün toplarlar mı?
  16. Ç

İtopya'dan alınan monitöre ölü piksel testi yaptırılır mı?

Arkadaşlar itopya mağazasına gidip monitör alacağım.Orada almadan söylesem ölü piksel testi yaptırabilir miyim? Sıkıntı çıkarırlar mı?Deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
  17. Ç

R5 2600 + GTX 1660ti + 16 gb ram *VS* R5 2600 + Rtx 2060 + 8 gb ram

Arkadaşlar Max 2 güne pc alıcam bu yarın da olabilir cuma da olabilir acil yardım. Buraya iki sistem bırakıyorum sizce hangisini almalıyım? Sinerji Neon Serisi B45-206 8GB 240GB SSD RTX2060 Buda 2.
  18. Ç

Sizce bu sistem nasıl?

Arkadaşlar para dün elime geçti,amcam müsait olunca gidip sistemi toplayacağım.Sizce bu sistem nasıl? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-neon-serisi-b45-206-8gb-240gb-ssd-rtx2060-pmu417507 Yardımlarınız için şimdiden teşekkür edrim. Bu arada sinerji bilgisayar güvenli midir? Gidip mağazasından...
  19. Ç

1 ay önce kedi ısırdı diye tetenoz oldum,şuan paslı tel kesti bidaha aşı planlı mıyım?

Yukarda sordum sizce olmalı mıyım? 1566750944 Ya acil yardım edin ona göre gidicem
  20. Ç

İ5 9400f GTX 1660 ti ile darboğaz yapar mı?

Arkadaşlar çoğu kişi konu açmış i5 9400f GTX 1660 ti ile darboğaz yapar; ryzen 5 2600 almak çok daha mantıklıdır diye.Bu arada ben bir 3-4 sene aynı sistemi kullanacağım 3 sene sonra da değiştirirsem anca ekran kartı hadi bide işlemci değiştiririm.Bir anakart daha alamam herhalde seneye soket...
  21. Ç

Beyler hangi PC?

Arkadaşlar ben bir pc toplamak istiyorum ve yaklaşık 1-2 hafta içinde bu işi bitireceğim.İki şık arasında kaldım.İki sistemi de itopya üzerinden hazır sistemleri özelleştirmek topladım.Eğer siz de gidip mağazasından alabileceğim(İstanbul içinde)bir yerden toplayabiliyorsanız 4400 TL civarında...
  22. Ç

Oyun ile hız testi arasındaki ping farkı fazlalığı

Beyler oyun ile hız testi arasında çok fazla fark var hız testi yaptığımda 9-20 ms ping çıkarken (pubg-csgo-r6 siege) oyunlarda bu ping 130-500 ms arası geziyor.Bu ping değerlerinin bu kadar çıkmasına ne sebep olmaktadır?Bu ping değerleri normal midir?
  23. Ç

İ5 9400f + GTX 1660 ti 6gb +8 gb ram VS. Ryzen 5 2600x + Rx 590 8gb + 16 gb ram

1565289986 Beyler bı yardım etseniz
  24. Ç

QOS Açılmalı mı? Açılmamalı mı?

Beyler bu 3. konum ama henüz bir cevap alamadım.Bu son olacak.QOS açılmadan mı yoksa açıldığında mı daha iyi verim alırım?
  25. Ç

TPLİNK toplam bant genişliği ilk haline döndürme

arkadaşlar tplink arayüzünden qos toplam bant genişliğini değiştirdim.Eski değerini de bilmiyorum.Nasıl eski haline çevirebilirim?
  26. Ç

Türk Telekom TPLİNK ("ACİL YARDIM")

Arkadaşlar türk telekom tp link ile giriş yaptığımda qos ayarlarımın bant genişliği max tan düşük gördüm sizce nasıl değiştirmeliyim ? bu bendeki değerler. bu ise Qos teki değerler sizce nasıl değiştirmeliyim ideal midir? 1564691208 bu arada bu konuyu açmamın sebebi önceki toplam bant...
  27. Ç

R5 2600x OC için uygun fiyatlı hava soğutma

Arkadaşlar ryzen 5 2600x'i OC yapıp ısınma sorunu yaşamadan kullanabileceğim uygun fiyatlı bir hava soğutma önerir misiniz?
  28. Ç

R5 2600x oc için uygun fiyatlı hava soğutma

Arkadaşlar ryzen 5 2600x'i OC yapıp ısınma sorunu yaşamadan kullanabileceğim uygun fiyatlı bir hava soğutma önerir misiniz?
  29. Ç

Net paylaşımı

!!!ACİL YARDIM!!! Arkadaşlar biz internet bağlatmaya karar verdik araştırırken aklımıza komşumuz geldi.Komşumuz da internet bağlatmak istiyordu.Biz sorduk ve anlaştık 24 mbit alacaktık.Ben bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım.Kadın konuştu konuştu en son alma kısmına geldi.Normal...
  30. Ç

İstanbul içi pc toplama

Arkadaşlar itopya ,sinerji gibi iatanbul içi gidip pc toplayabileceğim ve itopya gibi ucuz bir yer varmıdır acaba? (Çoğu kişi inventusu önermiş ama çok pahalı o yüzden tercih etmiyorum.)
  31. Ç

İtopya bilgisayar'a gidip pc toplanır mı?

Arkadaşlar itopya bilgisayardan pc toplamaya karar verdim ama mağazanın özellikle son 6 aydaki yorumları berbat.Herkes birşeyden şikayetçi.sizce gidip bulaşmaya değer mi yoksa aynı fiyata itopyadan GTX 1660ti lı bir sistem yerine sinerjiden rx 590 lı bir pc mi almalıyım? İtopya Güvenilir...
  32. Ç

GTX 1660ti pc önerisi

4300 TL gibi bir bütçeye HDD siz içinde 1660 ti olan , 8gb ram li bir pc toplamak mümkün müdür? Not: İstanbul içinde oturuyorum ve pc yi gidip nakit almak istiyorum.ona göre indirimli sistemler (mesela itopya,sinerji gibi İstanbul'da mağazası olan yerler) olabilir. Not 2: teyzemin düğünü var...
  33. Ç

Hangi PC daha iyi?

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  34. Ç

Sizce dadg2 mi bu sistem mi?

Arkadaşlar dadg2 yi almayı düşünüyordum sonra bu sistemi gördüm ve kararım bunun yönünde sizce hangisi daha iyi? Bu arada anakartı yükselticem.b450 çiosetli bir anakarta update edicem.3000mhz ramleri kullanabilmek için.o yüzden anakartı sıkıntı görmeyin. Hem dadg2'nin ısınma sorunu varmış bu...
  35. Ç

Hangi Sistem Daha iyi

R5 2600 + GTX 1660 ti + 8gb ram + 75 hz monitör VS R5 2600 + Rx 590 + 16gb ram + 144 hz monitör Arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum başlıktada yazdığı gibi sizce hangisi? Bu arada diğer parçalar aynı.Şimdiden teşekkürler. 1563449983 Bu arada oyun oynayıp video çekicem belki yayın da...
  36. Ç

Dadg2 mağaza stok durumu

Ben yaklaşık 1 haftaya dadg2 sistemi özelleştirerek,mağazaya gidip almak istiyorum.Ancak internette yorumları okurken birisi "Dadg2 mağazada bulunmuyor" yazmış.Benim de aklıma takıldı tabii.Boş boş mağazaya da gitmek istemiyorum.Telefonlara da cevap vermiyorlar.Bilen bir arkadaş varsa...
  37. Ç

Ryzen 5 1600 + Gtx 1660 ti 6gb VS Ryzen 5 2600 + Rx 590 8gb

Arkadaşlar sistem toplayacağım ama ikisinin arasında kaldım.Depolama konusuna çok takılmayın çünkü elimde 1 tb taşınabilir Hdd + 500 GB normal harddisk var.Genel olarak oyun, Photoshop , unity gibi programlarla uğraşacağım.Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.