Arama sonuçlarınız

1. T

Soru 980 pro 250 gb ssd yazma hızı düşük okuması yüksek ?

arkadaşlar merhabalar başlıkta da yazdığım gibi ssd yazması düşük çıkıyor okuması yüksek sizce bu neden olabilir son yaptığım 2 testte böyle çıkıyor daha önceki testlerde aşağıda gördüğünüz gibi sizce bu sorun neden olabilir ? disk bölümlemesi bu şekilde disklerimde dolu değil ssd c ve d ve...
  2. T

Soru coreldraw da vektörel hala gelen yazıyı nasıl ?

üstatlar merhabalar coreldrawla ilgili bir sorum olcaktı basit birşey ama ben çözemedim şimdi sorum şu vektrörel hala gelmiş yazıyı nasıl eski haline getirebilirim. birşeyleri kaçırıyorum ama neyi bilmiyorum vektörel halde olunca yazıyı silip yeniden yazamıyorumda bilgisi olan bana yardımcı...
  3. T

Soru arkadaşlar gece modem wi-fi kapatma ?

arkadaşlar merhabalar bir sorum olacaktı ben aradım internette araştırma yaptım bulamadım ZXHN H298A marka modeme sahibim istediğim sey şu modem wifisi gece belirli bir saatte kapansın sabahta otomatik olarak açılsın istiyorum bu modemden kullanan veya bilen var mı bir önceki modemimde böyle bir...
  4. T

Soru ip camera bağlantısı ?

arkadaslar merhabalar elimde eski bir ip camera var ama ben bilgisayardan kameranın arayüzüne giriş yapamıyorum bu konuda cok bilgim yok modem arayüzüne girdim kamera ip almış ben bu ip adresine gitmek istediğimde sayfaya ulaşılamıyor tarzı hata oluyor internette izledim ip adresini yazip hemen...
  5. T

Soru Klavye önerisi alacağım

Klavyedeki bütün tuşları tek tek aydınlatmasını değiştirebileceğim bir klavye önerisi yapabilir misiniz ? Ben arastirdim bulamadim yani böyle rgb diye arastiriyorum ama bölge bölge aydınlatması olanlar var fiyat olarak en fazla 1100 tl verebilirim yada o tür klavyeler biraz pahalıysa biraz daha...
  6. T

Soru dualsense 5 pc de çalışır mı ?

arkadaşlar merhabalar ben bu konuda cok bilgim yok sizlere sormak istedim şimdi dualsense 5 indirimde almayı düşünüyorum xbox conroller ile arasında 300 tl fark sizce hangisi iyi olur ben steam de ea de oyun oynuyorum genelde battlefield ve euro truck daha cok oynuyorum dualsense olur mu problem...
  7. T

Soru xbox oyun kolu pc'de olur mu

arkadaşlar merhaba xbox wireless oyun kumandası alıp bilgisayarda destekleyen oyunları oynayabiliryor muyum bir de ben sürekli pilli olarak değilde usb kabloyla kasaya bağlayıp öyle oynayabiliyor muyum simdiden teşekkür ederim.
  8. T

Soru grafik tableti mouse gibi kullanabilir miyiz ?

evet arkadaşlar bende laptop var ve touchpad kullanmak çok hoşuma gidiyor ama masaüstünde böyle bir durum söz konusu değil araştırdım bulamadım böyle bir sey var mı veya çalışır mı ?
  9. T

Soru Windows 11 hdd görmüyor ?

arkadaşlar windows 11 kurdum biçimlendirme ekranında hdd 500 gb biçimlendirdim 980 pro 250 gb var onuda 180 ve 50 diye ayırdım biçimlendirme ekrenında gözüküyordu ama sistemi açtım güncellemeleri aldı ama sonra yeniden başlattım bilgisayarım da sadece c diski var 180 gb m.2 kısım gözüküyor hdd...
  10. T

Soru sıvı soğutma sıvı sızıntısı

Evet arkadaşlar sizlere sorum olacak bende sıvı soğutma vardı alalı 1 yıl 2 ay olmuştu gecenlerde bakayım dedim işlemci üzerideki pompanın kenarları beyaz beyaz olmuştu sızıntı varmış herhalde küş gibi olmuş kenarları hortumun giriş yaptığı yer pompaya. garantiye gönderdim bakalım ne olacak...
  11. T

Soru bios güncelleme sonrası eski bios ayarları sıfırlanıyor ?

Evet arkadaşlar sorun tam olarak bu asus prime b365m k anakart kullanıyorum her defasında bios güncelleme sonrası eski ayarları yapmak zorunda kalıyorum arkadaşlar bios'ta profil kaydetme gibi birsey var mı yardımcı olursanız sevinirim.
  12. T

Soru Arkadaşlar yazıcı bu hatayı veriyor sebebi ne olabilir

Yazıcı lexmark ms 821 bu hatayı veriyor normalde düzgün calisiyordu driver tekrardan yükledim farklı pc de denedim durum aynı bilen arkadaslar yardımcı olabilir mi
  13. T

İnstagram da gizliliğini açıp kapatan kız ?

şimdi bakıyorum arada açıyor kapatıyor sizce birine sinyal vermek için mi bunu yapıyor yoksa takipçi vsvvs mi için mi diyecem ama çok fotoda atmıyor durduk yere mi yapıyor mesela veya birisini bunu niye yapar ben yapmazdım şahsen.
  14. T

fanlardan gelen bobin sesi mi neyse artık ?

arkadaşlar yeni bir bilgisayar kasası aldım td 500 model üzerinde 4 tane rgb fanlı bir kasa. bu kasadaki fanlar dönmeye başlayınca fanlardan bir ses gelmeye başlıyor elimle dönderince ses yok ama auto ayarda ses geliyor garantiye gönderdim bir sey yok deyip geri yollamışlar bir kere daha...
  15. T

Kasa fanları ne kadar elektrik harcar ??

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı yeni bir kasa aldım ve kasada 4 tane fan var bu fanların üzerinde 12 volt 0,37 m yazıyor bu fanlar ne kadar elektrik harcar yada en düşük devir de ve en yüksek devir bu değerleri mi yakar yada son devirde çalıştırsam ne olur bunları cevaplayabilir...
  16. T

beyler sevdiğim kızı kahveye davet ettim ?

evet beyler olay aynen böyle oldu davet ettim ama sonradan bana ben seni arkadaş olarak görüyorum dedi ve oo meşhur klişeyi bende duymuş oldum.Öncelikli olarak hoşbuldum :( :( yapacak birsey yok canım cok sıkıldı bee ne yapacam var mı bunu yaşayan. arkadas olalim diyor sevgiliye döner mi bu iş...
  17. T

evdeki internet ?

evimde 2 tane bilgisayar mesela ben youtube da bir video izlediğim zaman bir reklama baktığım zaman diğer bilgisayardada bu reklam ve o kanalın video önerileri çıkıyor. 2 bilgisayardada farklı hesaplar var ama bu nasıl oluyor ?
  18. T

hoparlörün usb'sini anakarta takınca cızırtı sesi geliyor ?

evet aynen böyle oluyor ama hoparlörün usb'sini şarj makinasına takıncı hiç ses ve cızırtı gelmiyor ama anakart üzerindeki usb portlara takınca cızırtı sesi geliyor mouse oynatınca falan çözümü bilen var mı ?
  19. T

flash bellekte "disk yazma korumalı " bunun sebebi nedir

format atmak rufus biçimlendirdim 10 pc ye format attım simdi böyle bir problemle karşılastım sebebi nedir acaba ??? içinden dosya silemiyorum veya adınıda değiştiremiyorum diğer forum sitelerindeki bütün programları yolları disk part vsvs hepsini denedim ama olmadı çözümü bilen var mi ...
  20. T

Mouse hareket edince hoparlörden cızırtı sesi geliyor ?

bunun sebebi nedir mouse hareket edince hoparlörden cızırtı geliyor sayfa aşağı yukarı hareket edince veya hareket ettirince oluyor hoparlörü laptopta denedim cıt ses yok ama masaüstü bilgisayarda bu problem oluyor ?? anakartın bios güncel ses driverleri güncel denemediğim yol kalmadı herseyi...
  21. T

sıvı soğutma pompa fanı ??

sıvı soğutma pompa fanı boşta 2100 rpm ile çalışıyor işlemci 33 derece civarlarda serin oyunda da serin çalışıyor 65 dereceyi geçmedi bu zamana kadar ses çıkmıyor ama sanki fazla mı çalışıyor devir olarak. sıvı soğutucu cooler master 240 mm iyi forumlar.
  22. T

bilgisayar her açılışta bu hatayı veriyor "message loading this may take a few minutes" ???

asus prime b365mk anakart kullanıyorum açılışta her zaman böyle neden acaba sürekli bu çıkıyor çarpı işareti beyaz renkli oluyor oradan kapanıyor bu ekrandayken görev yöneticisinde herhangi bir sey gözükmüyor önce bu yazıyor "message loading this may take a few minutes" sonrasında ekran üstüne...
  23. T

anakarta sıvı soğutma takacağım ama

bir problemim var yeni sistem topladım herseyiyle tamam simdide sıvı soğutma takmak istiyorum ama kullanıdığım anakart asus b365m-k modeli anakart üstünde cha fan ve işlemci fanı çıkışı var ben cooler master 240 lık radyatörlü sıvı soğutma takacam ama bunları bu iki pine bağlasam sıkıntı olmaz...
  24. T

ev de 2 tane bilgisayarım var ama ?

şimdi ikiside aynı ağda ben dosya paylaşımı yaptım dosyaları paylaşıma açtım ancak masaüstünden ağ'a girdiğim zaman orası boş modem var sadece iki pc de boş gözüküyor ancak \\bilgisayar adı yapıp girdiğimde dosyalara ulasabiliyorum masaüstü ağ'da nasıl gözükür.??????
  25. T

asus b365m-k anakart üzerindeki led nasıl kapatılır ???

anakart üzerindeki turuncu nefes alıp verme seklinde yanan led nasıl kapatılır yada bunun rengi vsvs değişiyor mu bu konuda bilgisi olan var mı ?
  26. T

monitördeki ölü piksel mi toz mu leke mi ?

arkadaslar merhaba yeni monitör aldım.üst kısımda siyah nokta vardı bende elimle acaba dısında toz mu var dedim elleyince asağı indi bu nedir ? monitörü yeni aldım. bu nedir ? bilen arkadaslar yardımcı olabilir mi ? 1584868697 resim telefonla çekildi.
  27. T

root kaldırmak için ne yapılır ?

telefon işlerinde pek anlamam rehberi geri getirmeye çalışmak için usb ayıklamayı vsvs actım fone programı ile birseyler yaptım. şimdi telefon güncelleme yaptım cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi diye uyarı veriyor ve bildirimler kısmından yetkisiz eylemler algılandı...
  28. T

Az önce rehberimdeki kişiyi sildim ?

Telefondan az önce rehberimdeki kisiyi sildim onu nasil geri getirebilirim gmail vsvs demeyin gmail kapaliydi kisiler uygulamasida yüklü nasil geri gelir lütfen yardim edin beyler
  29. T

[Çözüldü]ses açtığımda bu çıkıyor ??

önceden ses açıp kapattığımda bu kırmızı alan içine aldığım sey çıkmıyordu şimdi çıkmaya başladı mozillada falan ses açıp kapattığımda çıkmıyor ama chrome'da müzik film izlerken ses açıp kapattığımda bu kırmızı alan içine aldığım bölüm çıkıyor bu nasıl kapatılır ???
  30. T

Wifi adımı değiştireceğim ama ne olsun ?

Güzel ve yaratıcı önerileriniz var mı ??
  31. T

modemin ay sonu yavaşlaması internetim limitsiz ?

neredeyse her ay sonuna doğru modem hızı 2 megabite düsüyor internet hızım 12 megabit fişi çekip takınca düzeliyor neden böyle oluyor acaba bazen 2 hafta içinde yine yavaslıyor fişi cekip takınca düzeliyor böyle olmaması lazım değil mi ?? hiç fişten çekmeden sürekli 12 megabit almam gerekmez mi...
  32. T

sizce bu ekran kartı bu fiyata olur mu ?

ASUS RX580 ROG STRIX OC 8GB GDDR5 256Bit fiyatı 1.500 tl istiyor ama bu kadar ucuza satması beni biraz düsündürüyor çünkü 3 bin liraya kadar fiyatı var internette bu kartın ama ?
  33. T

laptop sabah otomatik açılsın ?

lenovo g5070 laptop kullanıcısıyım bios menüsünde power diye hiçbirsey yazmıyor bios tan açacaktım bilgisayarı orada information security boot congration gibi seçenekler var ve hiçbirinin içinde neredeyse birsey yazmıyor şimdi ben pc yi sabah 7 de açmak istiyorum bunu nasıl yapacam
  34. T

pc'ye mac kurma ?

bende bir tane eski bir pc var pc'de 1.80 ghz dual core işlemci 512 mb ekran kartı 1 gb ram bulunmakta malum win xp'de kurmak istemiyorum bu bilgisayara mac kurulur mu bilgisayar konusunda pek bir bilgim yok yanlışsa kusura bakmayın.
  35. T

Anroid telefonlarda sınırsız sosyal paketi ?

Anroid telefonlarda sınırsız sosyal paketi yapsam olur mu yani simdi sinirsiz facebook ve twitter +25 mb interneti yapacam ancak mobil veriyi actigim anda 25 mb internet bitecek ondan sonra girmeye devam eder mi yani face ve twittira uygulamasi ile giris yapacam boyle bir sey olur mu deneyen var...
  36. T

Windows 10 mağaza oyun önerileriniz ?

evet windows 10 mağazasındaki oyunlardan öneleriniz var mı? yani ne olursa fark etmez bakarım güzel ve kalite bir grafiğe sahipse oynayabilirim.Not:lütfen mağazadaki oyunlar ne yapacan vsvs tarzı yorum yazmayın.
  37. T

amd ryzen işlemci ve ekran kartı olan pc ?

apu bir sistem toplasam sonradan sisteme ekran kartı dahil etsem daha performanslı olur mu yani şimdi ekran kartı alamam bir süre apu'dan yararlansam sonra ekran kartı taksam pc uçar mı uçmaz mı ?
  38. T

ıdm için key ?

ıdm için elinizde key var mı crack yaptığım zaman antivirüs programları her zaman hata veriyor key var mı sizde ?
  39. T

böyle bir secenek var mı ?

şimdi ben evde pckullanıyom ama pc yi sadece ben kullanmıyom malesef bu yüzden pc de windows 10 daki instgram hesabı falan acık birakamiyorum yada forumlarda kayıtlı şifreler veya gmail uygulmasını pc de acık bırakamıyorum acık görürlerse karıstırılar bbenim iistediğim sey pc de 2 tane oturum...
  40. T

Usb 3.0 yavaş şarj ediyor ?

bazen telefonu laptop şarj etmem gerekiyor usb 3.0 var ama aygıt yöneticisinde falan hiç problem yok her sey yolunda ancak usb 3.0 hem yavaş sarj ediyor hem veriyi usb2.0 gibi aktarıyor hiçbir fark yok problemi çözebilecek bir yiğit var mı ?
  41. T

Beyler aynı sınıftan bir kızla çıkmak ??

beyler şimdi ben üniversite 3.sınıfa geçtim sınıfta bir kız var bitiyorum ona ama hala söyleyemedim.instagram'dan takiplesiyoruz sadece şimdi bana tecrübeli arkadaslar bir akıl verssin aynı sınıftan biriyle çıkmak sizce ne kadar iyi veya kötü olabilir.yaa ayrılık sonrasını düsünmüyorum :D hele...
  42. T

pc lenovo vantage nedir

microsoft storda mevcut ne işe yarıyor kullanışlı mı ???
  43. T

windows 10 üst menü rengi değiştirme ?

windows ta belki en basit ayarı yapamıyorum üst menüdeki alanın mavi renk olmasını istiyorum ama yapamadım beyaz renkte bu da benim kafamı karıştırıyor sanki baska sekmedeymısim gibi
  44. T

Tüm sosyal medyalarını görüntüleyen uygulama önerisi

Yeni üye oldum.yanlış yere konu açtıysam lütfen düzeltin.bana öyle bir uygulama önerin ki bütün sosyal medya hesaplarımı tek ekranda görebiliyim.Herhangi birinden bir bildirim geldiğinde onu tek ekran da görebiliceğim bir uygulama önerisi.yalnız önereceğiniz uygulama güvenli olsun bu sefer...