Arama sonuçlarınız

1. bycool44

SDN yazıcı tavsiye bölümü!

avukat ofisi için istiyorum çok fonksiyonlu 500 lirayı geçmeyecek lazer yazıcı müreekkebi geç bitmesi ve ucuz olması önemli
  2. bycool44

Pil ömrü iyi, günlük kullanıma uygun, 1000 TL civarı telefon önerileriniz?

Kendime almıyacağım önereceğim için sorun çıksın istemiyorum
  3. bycool44

Öyle bir şey okumuştum m20 diye hatırlıyorum yanlışta olabilir
  4. bycool44

Hangi telefonları kullanıyoruz

Mi5s 2017 Eylül de migros ta 1400 e aldım o zaman internette 1250 ydi şimdi 2000 olmuş?
  5. bycool44

2-3 bin hocam neyi ucuz 1562840743 Kasası soyuluyor 1562840771 Aynen
  6. bycool44

Huawei sıkıntı malum trump uğraşıyor
  7. bycool44

Hocam bylock felan çıkar sıkıntılı iş. güvenemem 1562768903 Redmi note 6 pro a20den 300 lira fazla a20 ondan daha mı iyi sence 1562768957 2 sene önce bu paraya uygun telefon oluyordu nasıl arttı bu kadar anlamadım
  8. bycool44

Donanımı ve işlemcisi pek iyi değil
  9. bycool44

Hocam 90 100 lira üstüne koy desen anlıyacam da 1000 lira diyorsun o kadar para vermem maalesef 1562762392 Redmi 5 6 güncelleme almayacak m20 kasası soyuluyor a20 ye bakmadım araştırayım 1562762514 Hocam vestele pek güvenilmiyor açıkçası yoksa düşündüm
  10. bycool44

Şarj sorunu var o telefonun yorumların hepsi öyle
  11. bycool44

1000 lira civarında telefon arıyorum eğer bu fiyata düzgün yoksa 1200 liraya kadar çıkabilirim günlük kullanıma uygun olsun oyun oynamam pili iyi dayansın
  12. bycool44

General Mobile GM8 Deneyimim //

Sıkıntılı özellikleri nelerdir şarj donma ısınma vs.
  13. bycool44

General Mobile GM8 Deneyimim //

Güncelleme konusunda sıkıntı var mı
  14. bycool44

Mi5s Nereden Alınır?

Hepsiburada.com Xiaomi Şikayetleri | Şikayetvar
  15. bycool44

Mi5s Nereden Alınır?

o telefoncuları öğrenmek istiyorum işte basit telefoncular değildir heralde mağazayı kastediyorsun
  16. bycool44

Mi5s Nereden Alınır?

up
  17. bycool44

Mi5s Nereden Alınır?

Mi5s 32 gblık modelini alacağım fakat internetten değil. Migros dışında hangi mağazalar satıyor?
  18. bycool44

1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

bilmiyorum işte böyle yorumlardan dolayı telefondan korkmaya başladım
  19. bycool44

hocam sıkıntım markanın sorunları ekşi sözlükte gördüm bu yorumu ne kadar doğru bilemem bu başlığa ilk entry'yi yazdığım zaman almıştım. beklentilerimi düşük tutmama rağmen o kadar pişman oldum ki aldığım son xiaomi ve android telefon olacak. bakın öyle bir şaomi fanıyım ki tartısını bile aldım...
  20. bycool44

özellik bakımından iyi tabi de xiaomi markası sıkıntılı o yüzden sordum
  21. bycool44

Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

uygulama kullanıp internete girerim bildirim sorunu felan oluyormuş sadece bu değil tabi kullanmayla alakalı değil yani kuşkuluyum bundan dolayı kullanımla alakalı değil bildirim sorunu felan oluyormuş sadece bu değil tabi biri 3 4 ay sonra şarj çabucak bitiyor demiş forumda bu yüzden...
  22. bycool44

p9 lite 2017 mi xiaomi mi5s mi
  23. bycool44

Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

tmm anladım ama xiaomi nin forumunda dolanıyorum bir sürü sorun var xiaomi almıyayım mı diye düşünüyorum baya sorunlu bir marka galiba sürekli rom atıyorlar ayar yapıyorlar bir ton sorun var istersen sslerini de atayım
  24. bycool44

Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

ois ve kızılötesi yok ama ve sar değeri 2 katı
  25. bycool44

Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

up
  26. bycool44

Hangi Telefon Bana Uygun?

yürümen gerekmiyor dursanda telefon sabit durmalı elin titremiyecek yani buda zor bir şey
  27. bycool44

yok hocam donanımsal
  28. bycool44

Mi5s Mi Mi5 Prime Mi?

Mi5 s :1270 lira ois yok 32 gb hafıza 4 gb ram kızılötesi yok sar değeri 0.768 kamera 12mp mi5 prime:1128 lira ois-kızılötesi var 64 gb hafıza 3 gb ram sar değeri0.376 kamera 16 mp Daha detaylı karşılaştırma ...
  29. bycool44

1:53 e dikkat edersen tir tir titriyor
  30. bycool44

hem burada yok hemde 500 dolar felan diyor burda 2000 civarı olur mantıklı aslında şimdi geriye kalan tek sıkıntım ois olmaması mi5 prime de var ve daha ucuz onu mu alayım diye düşündüm ama diğer özelliklerde mi5s üstün
  31. bycool44

internetten gördüğüm bu ben kaç senedir telefon kullanmıyorum
  32. bycool44

işte bir de o var 130 lira da az değil şu ois sıkınıtısı da olmasa bir de :(
  33. bycool44

garantili var da her şeyi kullanıcı hatası deyip geri yolluyorlar mağazada konuşup anlaşabiliriz belki burda karşında adam yok
  34. bycool44

ben de öyle çok oyun oynayan biri değilim şehir dışına çıkma ihtimalim var okul dolayısıyla sıkıntıdan yükleyebilirim ama 32 gb yeterli olur gibi 4gb ram mantıklı geldi teşekkürler tek sıkıntım ois olmaması o da olsa gidip alacam :) bir de migrosla hepsiburada arasında 130 lira fark var ama ben...
  35. bycool44

hm tmm telefonu attıktan sonra rom atıyormuşsun fake romlu gelince güncelleme gelmiyormuş hepsiburada dan almışsın galiba güncelleme geldi mi yoksa rom mu attın bir de kutudan çıkan şeyler fark ediyor mu mağazadan mağazaya ve sorun çıkarsa iade veya onarmada sorun çıkarıyor mu hepsiburada...
  36. bycool44

sorun olursa nasıl servise yollayacağım sorun olur diye korkuyorum hocam üşengeçliğin zamanı değil :) müsait bir zamanda anlatımını bekliyorum sebebini merak ettim pc için bile yeterli telefonda niye değil merak ettim bir de mi5 te ois varmış onu mu alsam diye düşündüm ama onun öbür...
  37. bycool44

migrosta 64 gb yok netten almaya da çekiniyorum
  38. bycool44

mi5s almayı düşnüüyordum onda hafıza kartı yeri yok ayrıca 64 gb daha ucuz neden 32 alayım diye sordum
  39. bycool44

neden öyle dedin 3gb ram yetmez mi sence? oyun video felan yüklersem hafıza sorunu yaşıyabilirim onun için soruyorum
  40. bycool44

zaten android yazdım trollemeye mi çalışıyorsun
  41. bycool44

peki 64 gb mı sence iyi 32 mi 3g ram de az değil pc değil sonuçta fiyatı daha da ucuz karar veremedim
  42. bycool44

mi6 yı yanlış görmüşüm 2000 miş :) mi5s te rom sorunu var mı fake rom diye bir şeyle yolluyorlarmış güncelleme felan almıyormuş bazen imei sıkıntısı oluyormuş bunlar doğru mu?
  43. bycool44

mi5s 64 gb 1230 32 gb 1270 nasıl mantık bu? mi6 yı yanlış görmüşüm
  44. bycool44

mi6 64 gb 1200 lira olmuş onu almak daha mı mantıklı sence?
  45. bycool44

700 1200 arası zorlarsam 1500 yazmışım bu telefon 2500 lira :) --- Gönderi Güncellendi --- peki saol hocam bu ayarlar nasıl yapılır bilmiyorum link varsa atar mısın? ayrıca 7 8 sitede konu açmıştım şu öneriler geldi bunların arasında sence en iyisi xiamoi mi5s mi? lenovo k5 note Huawei p9...
  46. bycool44

4.5g vodafone da sıkıntıymış garanti işine da mağaza bakar onların sorunu --- Gönderi Güncellendi --- tmm hocam şarjı da kontrol edersen iyi olur seni de uğraştırdım
  47. bycool44

peki diğer sorularımın cevabını biliyor musun
  48. bycool44

gece foto çekip atar mısınız? uzaktan kumanda yokmuş doğru mu? şarj kaç gün gidiyor? hoparlörü kötü deniyor doğru mu? parmak okuyucuda sıkıntı var mı?
  49. bycool44

bunun dışında sıkıntısı var mı?
  50. bycool44

sorun nedir anlıyamadım titriyor gibi arada o mu? yoksa o hareketten dolayı mı?
  51. bycool44

kamera arada titriyor gibi o mu sorun gerçi adam harekete ediyor ondan dolayı gibi ama --- Gönderi Güncellendi --- aynı video hocam :)
  52. bycool44

:( 10 15 sn olsa güzel olurdu merak ettim bu sarsıntı nedir
  53. bycool44

hocam video ve gece foto çekip yollar mısın sana zahmet?
  54. bycool44

orası da öyle tabi de video düzgün çekmiyecek olmasından rahatsız oldum onun dışında 4.5 g si sorunlu deniyor 4kyla felan işim olmaz :) full hd iyidir
  55. bycool44

çok video çekmem fakat almışken tam olsun diyor insan çekeceğim zaman sıkıntı çıkarır diye huzursuzlanıyorum mi5 te bu özellik varmış s te nasıl olmuyor anlamadım
  56. bycool44

sizce önemsemeli miyim? önemli bir özellik gibi ne yapacağımı şaşırdım:(
  57. bycool44

bana önerilen telefonlarda bu özellik genellikle yok sen ne önerirsin?
  58. bycool44

xiaomi 5s te de yokmuş ne işe yarar bu sabitleyici?
  59. bycool44

şarj kamera ve hız konusunda sıkıntı yaratır mı nasıldır bu konularda? --- Gönderi Güncellendi --- lenovo p2 de de iyi şarj varmış ama kamerası kötüymüş bunun olumsuz yanı var mı?
  60. bycool44

--- Gönderi Güncellendi --- diğer özellikleri nasıl ve model önerir misiniz?
  61. bycool44

istanbulda değilim --- Gönderi Güncellendi --- ürünün güzel yanlarını eklerseniz güzel olur uzun süre şarj gider gibi
  62. bycool44

Aradığım özellikler: Şarjı uzun süre gitsin Kamerası net olsun minimum 8 mp ön farketmez ama çok ta kötü olmasın pek fotoğraf çeken biri değilim ders için işe yarar 6 7 ay sonra kasmaya başlamasın güzel bir hızda devam etsin android olsun 700 1200 arası olsun eğer olmazsa 1500 e kadar...