Arama sonuçlarınız

1. lsengul

Soru Xiaomi Mi Router AX1800 - Huawei Wi-Fi AX3 (Quad-core) hangisi?

Merhaba arkadaşlar; Superonline fiber internet kullanıyorum Superonline'ın verdiği Huawei 255s modeminin çekim gücü ve internet performansı çok iyi değil bu nedenle router satın almak istiyorum Xiaomi Mi Router AX1800 - Huawei Wi-Fi AX3 Quad Core hangisi sizce daha iyi tercih olur değerli...
  2. lsengul

Kulaklığımı ses ikonundan kontrol edemiyorum

Merhaba arkadaşlar Jbl460bt model Bluetooth kullaklık kullanıyorum sağ köşedeki saatin yanındaki ses ikonundan ses yükseltip alçaltamıyorum sadece kulaklık üzerindeki ses alçaltıp yükseltme butonu var ondan yapabiliyorum windowstan kontrol etme imkanım yokmu? teşekkürler teşekkürler
  3. lsengul

S3 Mini sürekli tekrar başlıyor.

Merhaba arkadaşlar Babamın telefonu S3 mini videodaki gibi sürekli başlıyor neden olabilir rom yüklemeye çalıştım olmadı teşekkürler
  4. lsengul

ikiside 2133 mhz kodlar farklı?

Merhaba arkadaşlar ekte gönderdiğim fotoğrafta olduğu gibi laptop rami aldım ikiside 2133 mhz fakat kodları farklı m471a1g43db0-cpb diğeri M471A1K43BB0-CPB bu fark neden olabilir? tesekkurler
  5. lsengul

Google Drive'daki dosyaları senkronize etme

Merhaba arkadaşlar; Bir bilgisayarda google driveda kullandığım klasör senkronize oluyor. Ben farklı bir bilgisayara geçtim aynı klasörü bu bilgisayara aktarıp iki bilgisayardanda senkronize olara kullanmak istiyorum nasıl ayarlayabilirim teşekkürler.
  6. lsengul

Ps3'e oyun yüklemek

Merhaba arkadaşlar PS3 500gb go satın aldım sıfır orjinal oyun yükleniyormus sanırım Bursadayim bildiğiniz bir yer var mı? Bir de bu orjinal oyunlar ile online oynaniyormus bu doğru mu teşekkürler
  7. lsengul

Google fotoğraflar dosya ismini görmek

Merhaba arkadaşlar Google fotoğraflara yüklediğim videolar ve fotoğrafların dosya isimlerini görme imkanımız varmı? Misal iki video yüklüyorum birinci bölüm ikinci bölüm diye bunu görmek istiyorum teşekkürler
  8. lsengul

Google fotoğraflar video kalitesi

Merhaba arkadaşlar Google fotoğraflara video yüklüyorum örneğin 5 videoyu aynı anda seçip yüklemeyu yapıyorum sonrasında videoyu izlediğimde video kalitesinin çok düşük görünüyor misal yüklediğim video 1080p izlediği 244p gibi sizce bu çoklu yüklemeden mi kaynaklı izlerken ki internet hizimla...
  9. lsengul

Usb'yi görmüyor yada çakışıyor

Merhaba arkadaşlar Laptopumun markası Asus K555UB usb hub kullanıyorum üzerinde usb wireless adaptör - mouse usb alıcısı - klavye usb alıcısı - usb hub takılı Bunlardan başka gerek usb hub'a gerek laptopa direk usb bellek yada alıcısı taksam ya görmüyor yada görüp aygıt taninamadi hatasi...
  10. lsengul

Samsung tablet exfat formatı

Merhaba arkadaşlar Samsung tabletimden download yapabilmem için sd kartı exfat olarak biçimlendirdim fakat kablo ile bilgisayara bağlayıp indirdiğim dosyayı bilgisayara aktarmaya çalıştığımda kopyama başlıyor ilerlemiyor yani kopyalanmıyor. Sd kartı tabletimden çıkarıp kart okuyucu ile...
  11. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

Merhaba arkadaşlar Vodafone yeni gelen faturasız hatlara 1GB ek interneti 12 ay süresince veriyormuş M tarifesinde 3+1 GB internet 750 dk 1000 sms 23 tl diye yazıyor. Peki bu artı 1 GB hediyeyi taahhüt ile mi? veriyor misal ben bu 12 aylık ek internet paketinden 6 ay yararlandım başka...
  12. lsengul

Bir Bilgisayarı iki Bilgisayar yapma?

Merhaba arkadaşlar oğlum laptopumda oyun oynuyor bir monitör alsam laptopa HDMI ile bağlasam ayrı klavye ve mouse ile oğlum oyun oynasa (Minecraft oynuyor) bende laptoptan internette gezsem böyle bir şey mümkünmüdür? Birde ekran çözünürlüğüm 1366x768 monitör alırken bu çözünürlükte mi? satın...
  13. lsengul

Google fotoğraflar yedekleme sorunu?

Merhaba arkadaşlar; Google fotoğrafları yeni kullanmaya başladım programı açınca fotoğraflar sekmesideki fotoğrafları silince telefonun galerisindeki fotoğraflarda siliniyor. oysa ben sadece google fotoğraflar uygulamasında yedeklenmiş fotoğrafları silmek istiyorum nasıl yapabilirim? ikinci...
  14. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

Merhaba arkadaşlar LG çamaşır makinasının yumuşatıcı yeri makina çamaşırları yıkayınca su dolu halde kalıyor fotoğrafını ekledim neden olabilir teşekkürler
  15. lsengul

Airpods tarzı uygun fiyatlı kulaklıklar

Merhaba arkadaşlar kullanım kolaylığı bakımından Airpods'un benzeri uygun fiyatlı kulaklıklar var aramızda kullanan varmı? pil durumu? ses durumu? bluetooth çekim gücü nasıl fikirleriniz yazarsanız sevinirim teşekkürler
  16. lsengul

Google Photo ne kadar güvenli?

Merhaba arkadaşlar Google Photo'yu kullanmıyorum fakat çevremde çoğu kişi kullanıyor benim korkum fotoğrafların güvenliği benim girdiğim şifre konusunda değil fotoğrafların başka yerlerde kullanılması vb durumlar sizlerin bu konuda fikriniz nedir? sizce kullanılmalı mı? yoksa harici harddiske...
  17. lsengul

Windows 10 Boot sorunu?

Merhaba arkadaşlar Windows 10'a disk bölümlendirme ile Remix OS işletim sistemi yükledim sonrasında Remix OS kaldırmak için bölümlendirdiğim alanı disk yönetiminden sildim. Başlangıçta halen Remix OS boot menüsü geliyor ve burdan Windows'u seçip açıyorum Remix OS boot menüsünü kaldırıp direk...
  18. lsengul

Özellikle neden bu tarife diye bastırıyor T.Telekom

Merhaba arkadaşlar Türk Telekom 4 GB 1000 sms 1000 dk faturasız hattını kullanıyorum Aralık ayından beri 29 TL'ya 10 GB internet 1000 dk 1000 sms olan fakat faturalı paket için sürekli arayıp mail gönderiyorlar 1 senelikmiş sanırım bende faturalı olduğu için geçmek istemiyorum etrafımda...
  19. lsengul

Sesi biraz açınca ses değişiyor

Merhaba arkadaşlar laptopumda misal YouTube da bir şey izliyorum sesi biraz açınca zinklama oluyor acaba hoparlörler patlamış olabilirmi? Bunu nasıl anlarım teşekkürler
  20. lsengul

Çift Access Point kullanmak

Merhaba arkadaşlar; Bir modem üzerinden iki Access point ile internet dağıtımı yapabilirmiyiz? teşekkürler
  21. lsengul

Paris ve ilk yurt dışı çıkışı

Merhaba arkadaşlar şubat ayı itibariyle yeşil pasaport alıcam ilk defa yurtdışında bir kaç günlüğüne de olsa eşimle gitmek istiyorum tur fiyatlarına baktım tek kişi 2 gece için 3000 tl dolaylarında kendimi anlatacak aç kalmayacak şekilde ingilizceyle airbnb ile kalsam zorluk yaşarmıyım?etrafı...
  22. lsengul

Windows 10 SHA1 ve MSDN orjinal kodlarını görebilme

Merhaba arkadaşlar ISO dosyasının SHA1 ve MSDN kodlarını Orjinal ISO dosyasının kodları ile karşılaştırmak istiyorum fakat orjinal kodları ne kadar arasamda bulamadım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler
  23. lsengul

Huawei hg255s 5Ghz talebi

Merhaba arkadaşlar Superonline fiber kullanıcısıyım modemim Huawei hg253s bağlantısı 2.4 ghz bağlantı hızı 5Ghz olması için Superonline müşteri temsilcisini arayıp talepte bulunayım diyorum sizin fikriniz nedir? bu konuda tek kötü yanı sonradan pişman olmak Hakkı ustada yazmış hatta foruma bu...
  24. lsengul

Excel'de Makro öğrenmek

Merhaba arkadaşlar; Excelde Makro öğrenmek istiyorum bu konu ile ilgili internette tavsiye edebileceğiniz video olur yazı olur döküman varmı? teşekkürler
  25. lsengul

SDD Caddy üzerindeki Switch

Merhaba arkadaşlar Laptopum CD-Rom yerine SDD Caddy alıp başka harddisk takmak istiyorum internette biraz araştırdım switchli modelleri varmış bu switch ne işe yarar bilginiz varmı? teşekkürler
  26. lsengul

Turkcell Superonline Fiberi kapatmak?

Merhaba arkadaşlar Turkcell Superonline 2 senelik taahhütüm Ocakta doluyor kapatmak için hangi işlemleri yapmalıyım? 27 Ocakta bitiyor kapattırmasam kendileri Taahhüt bitdiği için kapatır mı? üyelik devam edermi? teşekkürler
  27. lsengul

CrossClimate lastikler sizce nasıl

Merhaba arkadaşlar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum Michelin Crossclimate marka ürünü var hem yazlık hem kışlık sizce nasıl Bursada ikamet ediyorum uludağ çıkma anlamında düşünüyorum bir de yaz kış tak çıkar uğraşmak istemiyorum fikirleriniz için şimdiden teşekkürler Michelin CrossClimate...
  28. lsengul

Laptoptaki gömülü batarya kullanımı

Merhaba arkadaşlar laptopumda batarya içinde çıkarmam için kasayı açmam gerekli laptopuda elektriğe takılı kullanıyorum bu şekilde kullanmak bataryaya zarar verirmi? teşekkürler
  29. lsengul

Huawei 253s güvenlik duvarı gerekli mi?

Merhabalar; Superonline fiber internet ile birlikte gelen Huawei H253s modemini kullanıyorum ayarlar bölümünde güvenlik duvarı standart olarak geliyor hızı etkilememesi için bunu kaparsam ne gibi güvenlik zaafiyeti yaşarım teşekkürler
  30. lsengul

One more step Please complete the security check to access hatası

Merhabalar; Google Chrome da sitelere girdiğimde "One more step Please complete the security check to access" hatası çıkıyor her seferinde kutucuğu seçip siteye girmem gerekiyor internete baktım kimi vpn demiş ama vpn kullanmıyorum neden olabilir desteğiniz için şimdiden teşekkürler
  31. lsengul

Google Drive farklı klasörlerde senkronizasyonu

Merhaba arkadaşlar Google Drive uygulamasını Windows yüklü şekilde kullanıyorum bir klasörü senkronize olarak tanımladım. Senkronize olan dosya google driveda ayrı olarak çıkıyor "Dizüstü Bilgisayar" klasörünün altında bunu ana google driveda görünmeye ayarlayamazmıyız? desteğiniz için şimdiden...
  32. lsengul

Hp OMEN 300 oyuncu mousepad sizce nasıl

Merhaba arkadaşlar oyun için mousepad satın almak istiyorum sizce linkteki ürün nasıl Hp OMEN 300 Gaming Oyuncu Mousepad 1MY15AA 900x400x4mm Hp Omen 300 Gaming Oyuncu Mousepad 1my15aa 900x400x4mm - n11.com
  33. lsengul

Rampage oyuncu mouse sizce nasıl

Merhabalar kablosuz uygun fiyatlı oyuncu mouse satın almak istiyorum Everest Rampage SMX-R12 hakkında fikriniz nedir? Teşekkürler Everest Rampage SMX-R12 Hawker Siyah 4800Dpi Gaming Kablosuz Fiyatı
  34. lsengul

Fiber internet altyapısı

Merhaba arkadaşlar Turkcell fiber altyapının olduğu yerlerin kontrolünü kontrol edebileceğimiz bir yer varmı? internette aradım bir türlü bulamadım desteğiniz için şimdiden teşekkürler
  35. lsengul

laptopuma meyve suyu döküldü

Merhaba arkadaşlar laptopuma meyve suyu döküldü ortalama yarım bardak dökülür dökülmez laptopu ters cevirdim ortalama 8 saat kadar önce dökülmüştü laptop kapalıydı şu an sorun yok calismayan tuş yada touchpad de sorun yok sizce servise götürmeliyim ilerde sorun çıkarır mi? Teşekkürler
  36. lsengul

Çektiğim videolarda DLNA sorunu

Merhaba arkadaşlar; LG G4 ile çektiğim videoları DLNA ile tvden izlemek istediğim aktarma çok uzun sürüyor bir süre sonra donup tekrar devam ediyor fakat 1080p filmlerde dahi beklemeden DLNA izliyorum kesinliklede donma yapmıyor sorun ne olabilir? çektiğim videolarda görüntü kalitesini de...
  37. lsengul

Samsung T560 ekran döndürme sorunu

Merhaba arkadaşlar Samsung T560 Tabletimi hafif sağa yada sola döndürdüğümde ekran 180 derece dönüyor çok hassas bunun bir ayarı varmıdır? ayarlar kısmına baktım ekran kalibrasyonu vb. seçenek yok teşekkürler
  38. lsengul

Asus K556UQ - Acer E5-575G 2500TL limit?

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkleri ve özelliklerini yazdığım iki bilgisayar hakkında düşünceleriniz nedir? amacım düşük ayarlarda oyun günlük kullanım biliyorum 940mx düşük bir kart ama idare edicem maksimum 2500 tl ödeyebilirim birde kasanın siyah olmasını istiyorum? şimdiden teşekkürederim...