Arama sonuçlarınız

1. lsengul

Soru Xiaomi Mi Router AX1800 - Huawei Wi-Fi AX3 (Quad-core) hangisi?

Peki Çince olunca misal google Chrome Türkçe dil çeviri seçeneği ile modem ayarlarını yapabilirmiyim bir de xiaomi'nin telefondan kontrol edebileceğimiz uygulaması varmış bu da Çince mi olur sizce teşekkür ederim
  2. lsengul

Çekim konusunda fikriniz nedir dediğim gibi Huawei H255s modelini kullanıyorum Xiaomi bu anlamda avantaj sağlar mı? Yorumunuz için teşekkür ederim
  3. lsengul

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim peki çekim kalitesi anlamında sizce hangisi daha
  4. lsengul

Merhaba arkadaşlar; Superonline fiber internet kullanıyorum Superonline'ın verdiği Huawei 255s modeminin çekim gücü ve internet performansı çok iyi değil bu nedenle router satın almak istiyorum Xiaomi Mi Router AX1800 - Huawei Wi-Fi AX3 Quad Core hangisi sizce daha iyi tercih olur değerli...
  5. lsengul

Kulaklığımı ses ikonundan kontrol edemiyorum

maalesef şimdi baktım yok ürünün site linkini aşağıda ekledim ama yok farklı bir yöntemi yokmu acaba teşekkürederim https://eu.jbl.com/JBLT460BTBLK.html
  6. lsengul

Kulaklığımı ses ikonundan kontrol edemiyorum

Merhaba arkadaşlar Jbl460bt model Bluetooth kullaklık kullanıyorum sağ köşedeki saatin yanındaki ses ikonundan ses yükseltip alçaltamıyorum sadece kulaklık üzerindeki ses alçaltıp yükseltme butonu var ondan yapabiliyorum windowstan kontrol etme imkanım yokmu? teşekkürler teşekkürler
  7. lsengul

S3 Mini sürekli tekrar başlıyor.

Twrp yüklemek istedim denemek için onda yükleme sonunda diyor rom yüklemek istedim başında daha yükleme başlamıyor
  8. lsengul

Orijinal rom yüklü iken oldu telefona müdahale dahi olmadı hocam 1607261542 Rom yüklemesi yapmadım hocam telefon orijinal romda kullanırken birden oldu 1607261595 Orijinal rom yüklü iken oldu odin ile rom yükleyin dedim bu seferde fail diye hata veriyor
  9. lsengul

peki samsung servisleri ilgilenir mi?
  10. lsengul

kesinlikle haklısın hocam ama yapacak bir şey varsa yapmak istiyorum malum yaş ilerleyince pe teknoloji konularında iyi olmuyorlar alıştığı için bunu yaptırmak istiyorum teşekkürler 1607258318 orjinal rom yüklü iken birden bire bu hale geldi herhangi bir işlem yapılmadı cihaza teşekkürler...
  11. lsengul

Merhaba arkadaşlar Babamın telefonu S3 mini videodaki gibi sürekli başlıyor neden olabilir rom yüklemeye çalıştım olmadı teşekkürler
  12. lsengul

ikiside 2133 mhz kodlar farklı?

CL nedir ustam bilgi amaçlı soruyorum teşekkürler
  13. lsengul

ok teşekkürederim hocam
  14. lsengul

şimdi ekledim hocam teşekkürler
  15. lsengul

Merhaba arkadaşlar ekte gönderdiğim fotoğrafta olduğu gibi laptop rami aldım ikiside 2133 mhz fakat kodları farklı m471a1g43db0-cpb diğeri M471A1K43BB0-CPB bu fark neden olabilir? tesekkurler
  16. lsengul

Google Drive'daki dosyaları senkronize etme

Merhaba arkadaşlar; Bir bilgisayarda google driveda kullandığım klasör senkronize oluyor. Ben farklı bir bilgisayara geçtim aynı klasörü bu bilgisayara aktarıp iki bilgisayardanda senkronize olara kullanmak istiyorum nasıl ayarlayabilirim teşekkürler.
  17. lsengul

Ps3'e oyun yüklemek

bilgi için teşekkürederim
  18. lsengul

Ps3'e oyun yüklemek

Merhaba arkadaşlar PS3 500gb go satın aldım sıfır orjinal oyun yükleniyormus sanırım Bursadayim bildiğiniz bir yer var mı? Bir de bu orjinal oyunlar ile online oynaniyormus bu doğru mu teşekkürler
  19. lsengul

Google fotoğraflar dosya ismini görmek

Merhaba arkadaşlar Google fotoğraflara yüklediğim videolar ve fotoğrafların dosya isimlerini görme imkanımız varmı? Misal iki video yüklüyorum birinci bölüm ikinci bölüm diye bunu görmek istiyorum teşekkürler
  20. lsengul

Google fotoğraflar video kalitesi

Merhaba arkadaşlar Google fotoğraflara video yüklüyorum örneğin 5 videoyu aynı anda seçip yüklemeyu yapıyorum sonrasında videoyu izlediğimde video kalitesinin çok düşük görünüyor misal yüklediğim video 1080p izlediği 244p gibi sizce bu çoklu yüklemeden mi kaynaklı izlerken ki internet hizimla...
  21. lsengul

Huawei hg253s vs hg255s

ben geçemedim malesef turkcell superonline fiber internet kullanıyorum kaç kere yazdım kaç kere aradım arıza olmazsa değiştirmiyoruz diyorlar artık sözleşmeyi bekliyorum mantıklı başka bir operatör varsa ona geçicem olmazsa da modem değiştirme şartı ile taahhüt vericem
  22. lsengul

Usb'yi görmüyor yada çakışıyor

internetten yine de bir araştırayım bir laptopa ne kadar fazla usb takılır diye araştırdım aslında 127 diye bir rakam çıkıyor bende 3 den fazlasını görmüyor :) desteğiniz için tekrar teşekkürler
  23. lsengul

Asus'un kendi internet sitesinde ki ile bende yüklü olan aynı güncel yani farklı bir site varmıdir? Daha güncel versiyonunu bulabileceğim yardımınız için çok teşekkür ederim
  24. lsengul

Aslında usb hub takılı değilken de aynı sorun başıma geliyor misal usb alıcı wireless adaptör takılı iken harici harddisk taktığımda görmüyor alet taninamadi diye uyarı çıkıyor Asusun sitesinden tüm driverlari da yükledim isin içinden bir türlü çıkamadım
  25. lsengul

Peki bu guc yetersizliğinden mi? Kaynaklanıyor aslında laptopu prize bağlı kullanıyorum
  26. lsengul

Merhaba arkadaşlar Laptopumun markası Asus K555UB usb hub kullanıyorum üzerinde usb wireless adaptör - mouse usb alıcısı - klavye usb alıcısı - usb hub takılı Bunlardan başka gerek usb hub'a gerek laptopa direk usb bellek yada alıcısı taksam ya görmüyor yada görüp aygıt taninamadi hatasi...
  27. lsengul

Samsung tablet exfat formatı

Merhaba arkadaşlar Samsung tabletimden download yapabilmem için sd kartı exfat olarak biçimlendirdim fakat kablo ile bilgisayara bağlayıp indirdiğim dosyayı bilgisayara aktarmaya çalıştığımda kopyama başlıyor ilerlemiyor yani kopyalanmıyor. Sd kartı tabletimden çıkarıp kart okuyucu ile...
  28. lsengul

Bir Bilgisayarı iki Bilgisayar yapma?

sanal işletim sisteminde kendim takılırım diyorum neyse yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum deneyip durumu burda yazarım yorumunuz için teşekkürederim ---- Mesajlar birleştirildi ---- aslında dediğiniz gibi gamepad kurtarıcı olabilir fakat klavye mouse da gerekiyor bazı oyunlarında sanal...
  29. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

yorumunuz için çok teşekkürederim sorun yaşarsam beklememe gerek yokmuş
  30. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

peki bu tüm gsm operatörleri için geçerli bir kuralmıdır? operatör bazlı değişiyor mu? teşekkürederim
  31. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

ilk mesajımda belirttiğim tarife bir de hafta sonu 90 dakika internet veriyormuş en azından maç izlerim diye düşünüyorum. peki sizce diyelim ki vodafone geçtim çekimden memnun kalmadım sonrasında başka bir operatöre geçmem için ne kadar beklemeliyim teşekkürederim
  32. lsengul

peki arkadaşlar iki ayrı bilgisayar gibi kullanmak için tek yöntem sizce ekranı genişlet seçeneğini bir monitörde bir bilgisayar olarak diğer monitörde sanal işletim sistemi WM Workstation gibi uygulama kurup ikinci bilgisayar gibi midir? teşekkürler
  33. lsengul

Ekran kartından monitöru genislet seçeneğini seçeneğini kullanmalıyım farklı bir yöntem tavsiye edermisiniz?
  34. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

Desteğiniz için teşekkür ederim
  35. lsengul

Vodafone yeni gelenlere

Merhaba arkadaşlar Vodafone yeni gelen faturasız hatlara 1GB ek interneti 12 ay süresince veriyormuş M tarifesinde 3+1 GB internet 750 dk 1000 sms 23 tl diye yazıyor. Peki bu artı 1 GB hediyeyi taahhüt ile mi? veriyor misal ben bu 12 aylık ek internet paketinden 6 ay yararlandım başka...
  36. lsengul

Windows 10 Home Edition 64 Bit teşekkürler ---- Mesajlar birleştirildi ---- I5 5nci nesil Nvidia 940m ekran karti 2Gb 12 Gb Ram HDMI ve VGA çıkışları var Yeterli olur mu?
  37. lsengul

Merhaba arkadaşlar oğlum laptopumda oyun oynuyor bir monitör alsam laptopa HDMI ile bağlasam ayrı klavye ve mouse ile oğlum oyun oynasa (Minecraft oynuyor) bende laptoptan internette gezsem böyle bir şey mümkünmüdür? Birde ekran çözünürlüğüm 1366x768 monitör alırken bu çözünürlükte mi? satın...
  38. lsengul

Google fotoğraflar yedekleme sorunu?

Merhaba arkadaşlar; Google fotoğrafları yeni kullanmaya başladım programı açınca fotoğraflar sekmesideki fotoğrafları silince telefonun galerisindeki fotoğraflarda siliniyor. oysa ben sadece google fotoğraflar uygulamasında yedeklenmiş fotoğrafları silmek istiyorum nasıl yapabilirim? ikinci...
  39. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

ok bahsettiğiniz deliği kontrol edeyim evet bu arada konsatre yumuşatıcı kullanılıyor teşekkürederim desteğiniz için sonucu yazarım
  40. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

Merhaba aşağıda ekledim dediğim gibi çamaşır makinası LG marka teşekkürler
  41. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

kitapçığına bakayım teşekkürederim
  42. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

peki teşekkürederim şimdilik bu şekilde yıkama sonrası kalan suyu boşaltarak kullanayım servise gidince sorarım
  43. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

acaba bir yöntem yokmu? ince olan boruyu açmak için teşekkürler
  44. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

söktüm hocam iyice temizledim hatta haznenin bulunduğu bölümü de temizledim tekrar denedim olmadı gördüğüm bir tıkanıklıkta yok :(
  45. lsengul

Yumuşatıcı yeri sorunu?

Merhaba arkadaşlar LG çamaşır makinasının yumuşatıcı yeri makina çamaşırları yıkayınca su dolu halde kalıyor fotoğrafını ekledim neden olabilir teşekkürler
  46. lsengul

Google Photo ne kadar güvenli?

Açıkçası google gibi bir firma hacklenirse var diğerlerinin haline
  47. lsengul

Airpods tarzı uygun fiyatlı kulaklıklar

Belki de yanlış ifade etmiş olabilir Airpods benzeri orijinal olmayan kulaklıklar satılıyor ggidiyor vb sitelerden fiyatları 100-120 arasında değişen bunu demek istemiştim teşekkürler
  48. lsengul

Airpods tarzı uygun fiyatlı kulaklıklar

Merhaba arkadaşlar kullanım kolaylığı bakımından Airpods'un benzeri uygun fiyatlı kulaklıklar var aramızda kullanan varmı? pil durumu? ses durumu? bluetooth çekim gücü nasıl fikirleriniz yazarsanız sevinirim teşekkürler
  49. lsengul

çoğu arkadaş ikilemde sanırım güvenli diye düşünen de var güvenli değil diyende yorumlarınız için teşekkürederim
  50. lsengul

öncelikle sizin gibi insanlardan çok bilgi almak gerekli çok teşekkürler yazıyı ilgi ile okudum desteğiniz içinde ayrıca teşekkürler buna benzer yazılar varsa pmden atarsanız sevinirim iyiakşamlar
  51. lsengul

öncelikle araştırmanız için teşekkürederim owncloudu inceleyim
  52. lsengul

aslında güvenmiyor değişim fakat hesap açılırken bir sürü madde yazan sözleşmeye onay veriyoruz burada bu fotoğrafları isteğimiz yerde kullanabiliriz gibi bir madde olabilir mi? sizce internette bir kaç yerde yorumları okudum reklamlarda kullabilirler yazıyor denmiş
  53. lsengul

Merhaba arkadaşlar Google Photo'yu kullanmıyorum fakat çevremde çoğu kişi kullanıyor benim korkum fotoğrafların güvenliği benim girdiğim şifre konusunda değil fotoğrafların başka yerlerde kullanılması vb durumlar sizlerin bu konuda fikriniz nedir? sizce kullanılmalı mı? yoksa harici harddiske...
  54. lsengul

Windows 10 Boot sorunu?

denedim malesef olmadı ekte bahasettiğim başlangıç ekranı çıkıyor
  55. lsengul

Windows 10 Boot sorunu?

USB ile onarımı denedim malesef etkisi olması 2. yönteme baktım fakat orada windows 7 ve vista vb işletim sistemlerinden bahsetmişler bu işlemleri windows 10'da yapsam sorun olmaz mı? desteğiniz için teşekkürederim
  56. lsengul

Windows 10 Boot sorunu?

Merhaba arkadaşlar Windows 10'a disk bölümlendirme ile Remix OS işletim sistemi yükledim sonrasında Remix OS kaldırmak için bölümlendirdiğim alanı disk yönetiminden sildim. Başlangıçta halen Remix OS boot menüsü geliyor ve burdan Windows'u seçip açıyorum Remix OS boot menüsünü kaldırıp direk...
  57. lsengul

Çift Access Point kullanmak

açıklayıcı bilgi için teşekkürederim 5 ghz konusuna dikkat ederim
  58. lsengul

Sesi biraz açınca ses değişiyor

Dediğiniz gibi kendim değiştirebilirsem değiştircem desteğiniz için teşekkür ederim
  59. lsengul

Özellikle neden bu tarife diye bastırıyor T.Telekom

Evet paket oldukça iyi aslında bende arada kaldım sizlere danışayım dedim teşekkürler
  60. lsengul

Özellikle neden bu tarife diye bastırıyor T.Telekom

Merhaba arkadaşlar Türk Telekom 4 GB 1000 sms 1000 dk faturasız hattını kullanıyorum Aralık ayından beri 29 TL'ya 10 GB internet 1000 dk 1000 sms olan fakat faturalı paket için sürekli arayıp mail gönderiyorlar 1 senelikmiş sanırım bende faturalı olduğu için geçmek istemiyorum etrafımda...
  61. lsengul

yok ekolayzer ile oynamadım sanırım dediğiniz gibi hoparlör patlamış olabilir peki bildiğiniz bir program varmı? test yapabileceğimiz yada böyle bir program olabilirmi? teşekkürler
  62. lsengul

Bluetooth kulaklık ile kullanıyorum sorun yok fakat kendi hoparlörlerinde dediğim şekilde genelde baslarda oluyor Peki sizce driver etkiler mi?
  63. lsengul

Merhaba arkadaşlar laptopumda misal YouTube da bir şey izliyorum sesi biraz açınca zinklama oluyor acaba hoparlörler patlamış olabilirmi? Bunu nasıl anlarım teşekkürler
  64. lsengul

Çift Access Point kullanmak

Merhaba arkadaşlar; Bir modem üzerinden iki Access point ile internet dağıtımı yapabilirmiyiz? teşekkürler
  65. lsengul

Superonline Huawei HG255S AC Modem Sorunları

çok entersan bu yazıdan sonra bende talep etmeyeyim en azından bende hg253s modeli var sırf 5 ghz bağlantı olmadığı için sizin kullandığınız modemden talep etmeyi düşünüyordum
  66. lsengul

Paris ve ilk yurt dışı çıkışı

aynen dediğiniz gibi 3ncü derecede memurum ---- Mesajlar birleştirildi ---- o zaman hafiften riskli diyorsunuz sanırım internet sitesinde yorumlara baktım çok iyi yorum yapanlar var bilginiz varmı? bilmiyorum ama misal Paris'te 3 yıldızlı bir otel bulsam çok mu kötü olur eşimle kalacağım için...
  67. lsengul

peki airbnb ile yorumlara bakarak ev kiralamak istiyorum kısaca işlem adımlarını yazabilirmisiniz? misal öncelikle parayı mı ödemeliyim? teşekkürederim
  68. lsengul

Merhaba arkadaşlar şubat ayı itibariyle yeşil pasaport alıcam ilk defa yurtdışında bir kaç günlüğüne de olsa eşimle gitmek istiyorum tur fiyatlarına baktım tek kişi 2 gece için 3000 tl dolaylarında kendimi anlatacak aç kalmayacak şekilde ingilizceyle airbnb ile kalsam zorluk yaşarmıyım?etrafı...
  69. lsengul

Huawei hg255s 5Ghz talebi

bende değiştirmek istiyordum ama internette biraz araştırdım kötü yorum yapan çok kişi var aslında Hakkı Reis ne yaptı buraya bir yazabilse en azından onun gittiği yoldan gideriz ---- Mesajlar birleştirildi ---- arkadaşlar Superonline fiberde 5 Ghz destekleyen modem markası varmı? hg255s...
  70. lsengul

Windows 10 SHA1 ve MSDN orjinal kodlarını görebilme

Merhaba arkadaşlar ISO dosyasının SHA1 ve MSDN kodlarını Orjinal ISO dosyasının kodları ile karşılaştırmak istiyorum fakat orjinal kodları ne kadar arasamda bulamadım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler
  71. lsengul

Huawei hg255s 5Ghz talebi

Merhaba arkadaşlar Superonline fiber kullanıcısıyım modemim Huawei hg253s bağlantısı 2.4 ghz bağlantı hızı 5Ghz olması için Superonline müşteri temsilcisini arayıp talepte bulunayım diyorum sizin fikriniz nedir? bu konuda tek kötü yanı sonradan pişman olmak Hakkı ustada yazmış hatta foruma bu...
  72. lsengul

Excel'de Makro öğrenmek

iş yerinde bazı dosyalardan verileri çekip tek dosyadan tüm kontrolleri yapmak vb benzer programlar yapmak istiyorum teşekkürler
  73. lsengul

Excel'de Makro öğrenmek

visual basic sanki bana oldukça ileri seviye bir dilmiş gibi geldi belki de yolun başındayım ondan öyle geldi şimdilik youtube da kaynaklara bakıyorum bir yerden başlamam lazım desteğiniz için teşekkürederim
  74. lsengul

Turkcell Superonline Fiberi kapatmak?

aslında ortalama 4 senedir kullanıyorum zaten ama kablonet fiyat anlamında Turkcelle göre çok daha iyi olduğu için düşünmüştüm ama dediğim gibi olmadı
  75. lsengul

kablonet fiber internet gelme durumu vardı? ki bu akşama kadar oda olmuyormuş Turkcell'e devam yani teşekkürler
  76. lsengul

Excel'de Makro öğrenmek

Merhaba arkadaşlar; Excelde Makro öğrenmek istiyorum bu konu ile ilgili internette tavsiye edebileceğiniz video olur yazı olur döküman varmı? teşekkürler
  77. lsengul

SDD Caddy üzerindeki Switch

Merhaba arkadaşlar Laptopum CD-Rom yerine SDD Caddy alıp başka harddisk takmak istiyorum internette biraz araştırdım switchli modelleri varmış bu switch ne işe yarar bilginiz varmı? teşekkürler
  78. lsengul

peki teşekkürederim arkadaşlar
  79. lsengul

Merhaba arkadaşlar Turkcell Superonline 2 senelik taahhütüm Ocakta doluyor kapatmak için hangi işlemleri yapmalıyım? 27 Ocakta bitiyor kapattırmasam kendileri Taahhüt bitdiği için kapatır mı? üyelik devam edermi? teşekkürler
  80. lsengul

Laptoptaki gömülü batarya kullanımı

dediğiniz gibi ise pili malesef pahalı çıkarmak mantıklı olacak gibi --- Gönderi Güncellendi --- çoğu zaman sizin dediğiniz gibi elektiriğe bağlı sekilde kullanıyorum acaba ara sıra pili tamamen boşaltıp doldurmak mı iyi olur desteğiniz için teşekkürederim
  81. lsengul

One more step Please complete the security check to access hatası

peki bu bant genişliğinden en iyi sonucu almak için standart bir seçim varmı? deneme yanılma yolu ile mi doğru seçeneği buluyoruz teşekkürler
  82. lsengul

bazı zamanlarda batarya ile kullanmam gerekiyor sizce bu şekilde kullanmak bataryaya ne kadar zarar verir misal senede %10 veya %20 gibi teşekkürler
  83. lsengul

CrossClimate lastikler sizce nasıl

Merhaba arkadaşlar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum Michelin Crossclimate marka ürünü var hem yazlık hem kışlık sizce nasıl Bursada ikamet ediyorum uludağ çıkma anlamında düşünüyorum bir de yaz kış tak çıkar uğraşmak istemiyorum fikirleriniz için şimdiden teşekkürler Michelin CrossClimate...
  84. lsengul

o zaman dediğiniz gibi lamerlar için açık nokta oluşuyorsa hiç kapatmamak daha iyi sanırım wifi kanal ayarlamayı biliyorum ama bant genişliğinden kastınız nedir?
  85. lsengul

Merhaba arkadaşlar laptopumda batarya içinde çıkarmam için kasayı açmam gerekli laptopuda elektriğe takılı kullanıyorum bu şekilde kullanmak bataryaya zarar verirmi? teşekkürler
  86. lsengul

aynen modemi fabrika ayarlarına döndürdüm sorun giderildi. teşekkürederim bir soru daha sorsam fiber internet kullanıyorum güvenlik duvarı diye bir seçenek var bu standart seçili bunu kapatınca hzı ölçümlerinde daha yüksek sonuç alıyorum kapatsam ne gibi sorun yaşarım teşekkürler
  87. lsengul

Huawei 253s güvenlik duvarı gerekli mi?

Merhabalar; Superonline fiber internet ile birlikte gelen Huawei H253s modemini kullanıyorum ayarlar bölümünde güvenlik duvarı standart olarak geliyor hızı etkilememesi için bunu kaparsam ne gibi güvenlik zaafiyeti yaşarım teşekkürler
  88. lsengul

sanrım modemden aynı ağda başlka bilgisayarda denedim sonuç yine aynı fabrika ayarlarına dönüp denicem burdan sonucu bildiririm teşekkürler
  89. lsengul

denedim malesef aynı hatayı veriyor sadece google dns i kullanıyorum ondan olma ihtimali varmı? teşekkürler
  90. lsengul

Merhabalar; Google Chrome da sitelere girdiğimde "One more step Please complete the security check to access" hatası çıkıyor her seferinde kutucuğu seçip siteye girmem gerekiyor internete baktım kimi vpn demiş ama vpn kullanmıyorum neden olabilir desteğiniz için şimdiden teşekkürler
  91. lsengul

Google Drive farklı klasörlerde senkronizasyonu

Merhaba arkadaşlar Google Drive uygulamasını Windows yüklü şekilde kullanıyorum bir klasörü senkronize olarak tanımladım. Senkronize olan dosya google driveda ayrı olarak çıkıyor "Dizüstü Bilgisayar" klasörünün altında bunu ana google driveda görünmeye ayarlayamazmıyız? desteğiniz için şimdiden...
  92. lsengul

Hp OMEN 300 oyuncu mousepad sizce nasıl

--- Gönderi Güncellendi ---
  93. lsengul

Hp OMEN 300 oyuncu mousepad sizce nasıl

Merhaba arkadaşlar oyun için mousepad satın almak istiyorum sizce linkteki ürün nasıl Hp OMEN 300 Gaming Oyuncu Mousepad 1MY15AA 900x400x4mm Hp Omen 300 Gaming Oyuncu Mousepad 1my15aa 900x400x4mm - n11.com
  94. lsengul

Rampage oyuncu mouse sizce nasıl

Merhabalar kablosuz uygun fiyatlı oyuncu mouse satın almak istiyorum Everest Rampage SMX-R12 hakkında fikriniz nedir? Teşekkürler Everest Rampage SMX-R12 Hawker Siyah 4800Dpi Gaming Kablosuz Fiyatı
  95. lsengul

Fiber internet altyapısı

Tesekkurederim kontrol ettim
  96. lsengul

Fiber internet altyapısı

Merhaba arkadaşlar Turkcell fiber altyapının olduğu yerlerin kontrolünü kontrol edebileceğimiz bir yer varmı? internette aradım bir türlü bulamadım desteğiniz için şimdiden teşekkürler
  97. lsengul

laptopuma meyve suyu döküldü

Öncelikle teşekkür ederim cevabin için simdi baktim touchpad çalışmıyor sistem aygitlari icindeki driver ikonunun uzerinde ünlem isareti var sence touchpad degisimi pahalimidir Birde dokulen meyve suyu anakart vb yerlerde zamanla oksitlenme yapar mi Teşekkürler
  98. lsengul

laptopuma meyve suyu döküldü

Merhaba arkadaşlar laptopuma meyve suyu döküldü ortalama yarım bardak dökülür dökülmez laptopu ters cevirdim ortalama 8 saat kadar önce dökülmüştü laptop kapalıydı şu an sorun yok calismayan tuş yada touchpad de sorun yok sizce servise götürmeliyim ilerde sorun çıkarır mi? Teşekkürler
  99. lsengul

Asus K556UQ - Acer E5-575G 2500TL limit?

Peki teşekkür ederim desteğiniz için bana da mantıklı olan Asus gibi geliyordu
  100. lsengul

Çektiğim videolarda DLNA sorunu

çözünürlük etki edermi? yada evdeki modemin aktarım veri aktarım hızı teşekkürler
  101. lsengul

Samsung T560 ekran döndürme sorunu

tamam kardeşim yorumun için teşekkürederim belki geçerken servise sorup bilgi alırım
  102. lsengul

Yorumunuz için teşekkür ederim peki sizce Asus mu Acer mi?
  103. lsengul

bende Servise götürmek ile götürmemek arasında kalmıştım peki bunun kalibrasyon ayarını yapabilen bir program yok mu? ilginiz için teşekkürler
  104. lsengul

Çektiğim videolarda DLNA sorunu

Merhaba arkadaşlar; LG G4 ile çektiğim videoları DLNA ile tvden izlemek istediğim aktarma çok uzun sürüyor bir süre sonra donup tekrar devam ediyor fakat 1080p filmlerde dahi beklemeden DLNA izliyorum kesinliklede donma yapmıyor sorun ne olabilir? çektiğim videolarda görüntü kalitesini de...
  105. lsengul

Merhaba arkadaşlar Samsung T560 Tabletimi hafif sağa yada sola döndürdüğümde ekran 180 derece dönüyor çok hassas bunun bir ayarı varmıdır? ayarlar kısmına baktım ekran kalibrasyonu vb. seçenek yok teşekkürler
  106. lsengul

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkleri ve özelliklerini yazdığım iki bilgisayar hakkında düşünceleriniz nedir? amacım düşük ayarlarda oyun günlük kullanım biliyorum 940mx düşük bir kart ama idare edicem maksimum 2500 tl ödeyebilirim birde kasanın siyah olmasını istiyorum? şimdiden teşekkürederim...