Arama sonuçlarınız

1. Wobinim

Almanya vatandaşlığı almak

doğduktan sonra 8 yıl Alamanya'da kalırsa vatandaşlık hakkına sahip oluyor diye biliyorum. Ben de Almanya'da doğdum ama maalesef 2 yaşımda ailem geri dönmüş bilen birileri varsa hiç mi yok şansım vatandaşlık için :(
  2. Wobinim

Yurt dışı kayıtlı cihaz sorun çıkartır mı

evet ben de eski telefonu kontrol edince şimdi fark ettim bir an ithalat vs görünce yurt dışı sandım :D
  3. Wobinim

Yurt dışı kayıtlı cihaz sorun çıkartır mı

Merhaba arkadaşlar 2. el s8 aldım alırken imei kontrol ettim ve Durum: IMEI NUMARASI KAYITLI Kaynak :İthalat yoluyla kaydedilen IMEI Marka/ModelMarka: SAMSUNG Model Bilgileri: SM-G950F GALAXY S8 bu şekilde çıkıyor ileride bir sıkıntı çıkarır mı
  4. Wobinim

Merhaba dostlar 2000 liraya neredeyse kullanılmamış 64 gb s8 alınır mı

Arkadaşlar sonradan okuyan veya S8 almak isteyenler için yazıyorum. Ekran kalitesi,kamerası,performası,malzeme kalitesi beni aşırı memnun etti. S8 almak isteyen ve kafasında soru işaretleri olan birileri varsa hiç düşünmeden alabilir. Şu an piyasadaki 3 4 bin liralık telefonlardan ekran ve...
  5. Wobinim

Arkadaşlar 5000₺ İle alabileceğim en iyi telefon ne olabilir

se bir seçenek ama ekranı ve bataryası rezalet ısrarla iphone istiyorsan İphone 12 mini mükemmel bir model ama 8000 lira bu fiyatlarda çok araştırdım almamaya karar verdim ama en iyi seçenekler POCO F3 ve S20 FE
  6. Wobinim

ekran süreniz ne kadar biliyor musunuz eski videolarda 5 saat 30 dk civarı ama belki yazılımla iyileştirilmiştir
  7. Wobinim

batarya hariç her anlamda S8 daha üstün neden bunu önerdiniz
  8. Wobinim

1 1.5 yıl işimi görmesi için alacağım ondan sonra yedek olarak kullanırım yurt dışı cihaz alacağım için
  9. Wobinim

s9 olsa daha iyi olur ama benim alacağım s8 hiç kullanılmamış 1 hafta kullanılıp çekmeceye konulmuş neredeyse sıfır ayarında
  10. Wobinim

bütçeyi arttırmadan bile s9 bulunabiliyor ama bu kadar temizleri 3 3.5k zaten sadece youtube,sahibinden,facebook gibi hafif uygulamalar kullanacağım oynayacağım en ağır oyun da 100 200 mb lık çerez şeyler olur kamerası da idare etsin yeter. Beni 1 yıl götürsün diye alıyorum normalde İphone 12...
  11. Wobinim

evet gerçekten temiz zaten yarın buluşunca detaylıca da inceleyeceğim
  12. Wobinim

herhangi bir hatası yok tr kayıtlı neredeyse kullanılmamış çekmecede beklemiş alınır mı ?
  13. Wobinim

Arabalar Filmi Sözleri

Cadillac gibi uç BMW gibi sok
  14. Wobinim

Windows Kurulumu

Arkdaşalar freedos bilgisayar aldım. Daha gelmedi ama windowsun kendi sitesinden usb'ye windows yükledim geldiğinde kurulumu yapıcam. Ama etkinleştirilmemiş bir windows olucak. Biraz araştırma yaptım ve kimileri bir ürün anahtarı var herkesin bildiği onu cmd ye yazıp etkinleştiriyor. Kimileri...
  15. Wobinim

Dji Phantom 2 Vision plus

yurtdışı 250 tr de 500 ben phantom 2 vision alıcam o da 1.5 kg
  16. Wobinim

Dji Phantom 2 Vision plus

Arkadaşlar başlıktaki drone ile takas yapıcağım. Kayıt ve ehiyet bana kaça patlar ve dikkat etmem gereken bir şey var mı bu drone da ?
  17. Wobinim

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

katılıyorum
  18. Wobinim

İBB'den karar çıktı: İstanbul’da 4 yaş ve altında çocuğu olan annelere ulaşım ücretsiz oldu

Hocam otobüs deseydiniz daha iyi olurdu bir an beynim yandı :sweatsmile:
  19. Wobinim

SDN Forum Çekilişi #4

katılıyorum
  20. Wobinim

MAX 3000 TL Laptop önerisi

Lenevo çok güzelmiş işlemcisi a9 ama tasarımı falan çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
  21. Wobinim

Malesef öyle piyasa mahfolmuş. 2100 liraya gt940 İ5 li laptop almaktan 3000 liraya ekran kartıs laptop alamamaya.
  22. Wobinim

Peki bu model nasıldır Hometech Alfa 300i intel core i3 5005u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Hometech Alfa 300i kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
  23. Wobinim

Bunun fiyatı daha uygun ve windows u var o yüzden daha avantajlı geldi ama amd leri bimiyorum celeron ayarında mı a9 ?
  24. Wobinim

Peki bu model nasıl ? https://www.hepsiburada.com/hp-15-rb013nt-amd-a9-9420-4gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-7gx87ea-p-HBV00000NCER5?magaza=N%C3%96TRON A9 Çok mu kötü ?
  25. Wobinim

Teşekküür ederim basit işlede kullanacağım için 3000 in üzerine çıkmak istemiyorum ama 4 gb ram da korkutuyor chrome da 2 sekme açsak biter gibi. 3000 altında 8 gb ram olma ihtimali var mı ?
  26. Wobinim

En fazla 3000 tl ye laptop bakıyorum. Sadece filim dizi ve word işleri için biraz hızlı olsun diye ssd olursa iyi olur uzun götürsün yeter performansın hiçbir önemi yok.
  27. Wobinim

Bilgisayarım İyi Fakat Kasıyor

peki sürekli mi kasıyor arada drop mu giriyor ?
  28. Wobinim

Bilgisayarım İyi Fakat Kasıyor

Aşırı ısınıyor mu ? Isınıyorsa içini temizlettir ve termal macun değiş kesinlikle fark olacaktır.
  29. Wobinim

Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Bir modu küfür hakaret etmeden kudurttuğum için kudurup 5 yıl ban attı. Ama kurallara çok önem verirler...
  30. Wobinim

SDN Forum Çekilişi #3

Katılayrum
  31. Wobinim

Wifiye laptop dışında hiçbir şey bağlanmıyor

Arkadaşlar laptop internete bağlandı ama başka hiçbirşey bağlanmıyor. Ağ sınırlandırılmış olabilir mi o ayarları nasıl yapabilirim yada başka ne olabilir?
  32. Wobinim

Satılık U play hesabı

Steam kodu ile de takas olabilir. The Crew Assassin’s Creed® III Far Cry 3 - Blood Dragon Rayman® Origins Tom Clancy's Splinter Cell® Beyond Good and Evil™ Prince of Persia®: The Sands of Time 1583590898 .
  33. Wobinim

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

Katılıyorum
  34. Wobinim

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

katılıyorum
  35. Wobinim

İstanbul'da Paintball İçin Yer Önerisi

Avrupa yakasında deneyimlediğiniz yada önerdiğiniz bir yer var mı ?
  36. Wobinim

Lapptop Uyuyunca Açlımıyor Acer Nitro 5

Arkadaşlar haraketsizlikten dolayı ekran kendini kapattıktan sonra ekran geri gelmiyor kalvyenin ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Yok mu bunun bir çaresi.(Haraketsizlik süresini uzatmak dışında)
  37. Wobinim

Acer Nitro 5 Tek Jak Sorunu

Merhaba dönüştürücü kullanman gerekli. Bende Hyperx cloud stringer var içinden çıkmıştı dönüştürücü ama tek jak olduğu için gerek kalmadı. Belki senin kulaklığa da koymuşlardır. Koymamışlarsa jak dönüştürücü kulaklık mikrofon - Google'da Ara bunu alıp kullanabilirsin.
  38. Wobinim

iPhone 6s batarya sağlığı %80

Evet yurtdışı ama vergi vardı artık unutmuşum. Baesus veya Deji önerebilirim yurt içi. Evet Apple'ın sitesinden bakabilirsin. Batarya sağlığı 80 in altına inince ücretsiz değiştiriyorlar. 82 veya 84 de olabilir tam hatırlamıyorum.
  39. Wobinim

iPhone 6s batarya sağlığı %80

Garantisi varsa ücretsiz değiştirebiliyorsun. U Green iyi.
  40. Wobinim

Merhaba Ben G300S Tanışalım Mı ?

Dediğim gibi Logitech zaten iyi bir marka 6 7 ay çok memnundum zaten. Yanlarının soyulmasını tıklama sorunlarını pek umursamadım. Garantiden bu güne kadar yüzü gülmemiş biri olarak değiştirecekleri aklıma bile gelmedi. Ama ne zaman ki tuşlar bozuldu. Araştırdım ve garantisi olan herkesin...
  41. Wobinim

3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Evet dediklerinizde haklısınız. 50 liralık kılıfı alıcam diye imanım gevredi. Zorla çekip aldım. Diğer moderatörleri bilmem ama şu spigen çekilişleriyle ilgilenen mod aşırı ilgisiz.
  42. Wobinim

3 ay gecikmeli oldu ama aldım.
  43. Wobinim

Ha birde unutmadan sahibimin beni tuttuğu yerde yazan G de hemen soyulur neden soyulmasın ki !
  44. Wobinim

Merhaba benim adım G300S. İnsanlar beni 6 7 ay sorunsuz kullanır. Ama sonrasında hemen yanlarım soyulur. Sonra 1.5 yaşıma geldiğimde saçma sapan tıklama sorunları yaratırım. Neyin ne olduğunu anlayamazsın. Bi çift tıklarım bir tıklamam. Bazen de hiç tıklamam. 2 yaşımda ise sağ tıkım bozulacakmış...
  45. Wobinim

Asus Zenbook 13 Takası

Herkese iyi forumlar Microsoft Surface Book 2 cihazımı İ5 8250 Zenbook 13 ile takas etmeyi düşünüyorum. Zenbook 13 ün sıfırı 5800 ama 2. El fiyatını bulamadım satan yok. Benim cihaz ort 12000 ediyor. Üstüne 6500 alırsam az mı olur? Ayrıca zenbook 13 alınır mı? Kronik sıkıntısı var mı?
  46. Wobinim

Dünyanın en ilgisiz moderatörü

Yaklaşık 1, 1.5 ay önce spigen kılıf çekilişini kazandım fakat ürünü alamadım. Çekilişle ilgilenen sayın @furkankaraca_SDN ilgilenen dedim ama hayatımda gördüğüm en umursamaz moderatör çekiliş açıklanma tarihinden benim gördüğüm kadarıyla 2 kez 10 15 gün sonra açıkladı. Kazandığım çekiliş de...
  47. Wobinim

Kazananlardan kılıfı alabilen var mı ? Ben daha alamadım, sanırım alamayacağım :fearful:
  48. Wobinim

S7 en son Android Sürümü Kaç ?

2 ay önce Honor 10 lite aldım. Aslında S7 edge almak istiyordum ama o zaman pahalıydı şimdi MediaMarkt' ta 2000 e düşmüş şimdi satıp almak istiyorum ama S7 nin yazılımı çok mu eski kaldı kullanan biri en son ne oldu söyeyebilirse sevinirim iyi forumlar.
  49. Wobinim

Merhaba kazanmışım:D Ama e posta bana gelmedi sanırım e postayı bulamıyorum ?
  50. Wobinim

Çekiliş vardı ne oldu o ? SDN:
  51. Wobinim

Hadi ilkini anladım bir şey olmuş olabilir ama ikincisinde de olmaz yani ayıp be.
  52. Wobinim

Sanırım bu da 25 Haziran 2020...
  53. Wobinim

En iyi kompakt telefon?(kücük)

S10e.
  54. Wobinim

Konut satışları Mayıs Ayında Düştü !

Tabiki de fiyat inmeyen çok kişi var neredeyse hepsi emlakçı. Ama 1 2 hafta ilanlara bakarsanız acil paraya ihtiyacı olan birini kesinlikle bulursunuz piyasa ölü adam satamıyor, ne yapacak ? Fiyatta indirime gidecek tabii ki. Çevremdeki çoğu insan 1+1 fiyatına 2+1, 2+1 fiyatına 3+1 evler aldı...
  55. Wobinim

Konut satışları Mayıs Ayında Düştü !

Şu an ev fiyatları en düşük zamanını yaşıyor. Ev alacakların bu zamanı kaçırmaması gerekiyor bir daha böyle dip görmek çok zor. Ama faiz oranları yükseldi orası ayrı mesele.
  56. Wobinim

Milli takım kafilesi İzlanda havaalanında 2 saat bekletildi!

Yanıtımızı maçta veririz inşallah.
  57. Wobinim

Araç Kredisi

Bazı galericiler bankayla anlaşmalı kredi çıkarıyoruz diyor. Şu an ki taşıt kredisinin faiz oranı ortalama 1.70 bu anlaşmalı galericiler düşük faizli çıkartabiliyor mu yoksa aynı mı ?
  58. Wobinim

Opel zafira 2002 model gumrukten aldim

Hocam başka bi zafiradan dil değiştirmei bulun sırasını ezberleyin en kolay çözüm yada çeviri ile 1 2 saate bulursunuz.
  59. Wobinim

Arkadaşlar niye kızıyorsunuz anlamıyorum adam oraya yıl yazmamış ki 2020 30 mayıs o.
  60. Wobinim

Peugeot 301 Golf 7 takası

Piyasa gerçekten kötü balon fiyatlar havada uçuşuyor. Lancer cidden çok güzel ama parçası pahalıydı galiba.
  61. Wobinim

Focuslara baktım ama 50 bine hep ağır hasar kayıtlı. Piyasası olmasa da olur ama çok ölü de olmasın Geely gibi.
  62. Wobinim

Uzunca zaman boradan çok çektim hep sıkıntı yarattı bunu düşünemşyorum bile o yüzden arıza çıkarmayacak bir araba arıyorum. Sağolun öneriniz için Hocam var mı max 50 bin tl ye başka önerebileceğiniz araç. Km si max 100 000 bin 2008 ve üstü ? Ben Honda City lerin yeni kasasını çok beğendim o...
  63. Wobinim

@ConfickerBelasi Kardeşim dalga mı geçiyorsun nakite ihtiyacımız var ki değiştiriyoruz biraz düşün de cevap yaz. Sağolun hocam kronik sıkıntısı olmasın yeter zamanında 10 yıl bora kullandık boradan iyidir herhalde konforu.
  64. Wobinim

2014 hocam.
  65. Wobinim

Arkadaşlar üzülerek Golf 7 aracımı Peugeot 301+ 35 bin şeklinde takas edicem. Ama sizlere sormak istediğim 301 in her hangi bir kronik sorunu var mı 50bin km den sonra şurası aksıyor gibi bir problemi var mı veya aracın şurasına dikkat ediğiniz bir yer var mı şimdiden teşekkür ederim.
  66. Wobinim

100 120 tl arası mouse önerisi

? Everest Oyuncu Mouse Sm-x7 - n11.com
  67. Wobinim

2K 5ms 75 Hz Monitör alınır mı ?

Tabikide öyle bir şey yok. Online oyunlarda daha çok işine yarayacağı için söylüyorum zaten. Single playerde 75 hz kesinlikle üzmez ayrıca online oyunlar için de aynı şey söz konusu. Saniyedeki yenileme hızı demek zaten hz ona var buna yok diye bir şey söyleyemeyiz zaten.
  68. Wobinim

İyi sistem düşük fps

İşlemcin tam verimli çalışırken bile gpu ya yetişemiyor. Yani evet darboğaz. Çok masraf etmek istemiyorsan işlemcini çıkar ve anakartının desteklediği daha güçlü bir amd işlemci al.
  69. Wobinim

2K 5ms 75 Hz Monitör alınır mı ?

Aslında sadece ekran kartına bağlı değil. Eğer e-spor cu falan değilsen yada oyunda 1 salise gecikme bile senin için değerli değilse 144 hz almanın hiçbir mantığı yok. FPS den çok hikayeli oyunlar oynuyosan 2K almalısın. Ayrıca 5 ms 1 ms farkını anlayamazsın iyice zorlarsan belki oda belki.
  70. Wobinim

Mi 9 mu S10e mi?

Şaka mı bu ? Random atardım ama yasak olabilir diye atmıyorum.
  71. Wobinim

Aliexpress Razer Deathadder Orijinal Mi?

Aynısını bende alıcam araştırdım orjinalmiş yazılımına giriliyo alabilirsin yani.
  72. Wobinim

100 120 tl arası mouse önerisi

Pardon ama önerdiğiniz modellerin çoğu felaket, SGM-X7 35 liralık bir model 110 liralık linkini atmışsınız.
  73. Wobinim

S9 Plus mı iPhone 8 Plus mı hangisi alınır ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

Bu bütçeye en mantıklısı S10 almak.
  74. Wobinim

Renk ve model seçimi yapabiliyor muyum ? Ay pardon yapabiliyor muyuz ? :D:D??
  75. Wobinim

Samsung S10e

Fiyat sorun değilse sizin isteğinize en uygunu S10 E gönül rahatlığıyla alabilirsiniz gayet başarılı bir telefon. Ama çok ta para harcamak istemiyorsanız G7 de iyi bir tercih. Bence s10 E alın rahatınıza bakın.
  76. Wobinim

Iphone 7 plusmu Huawei P30 lite mı

P30 Lite kesinlikle 7 Plus ile karşılaştırılamayacak bir cihaz. Yonga seti Krin 710 ve 1500 Tl lik honor 10 lite da bile krin 710 var. Ama İphone 7 plus ile Mİ 8, Pocophone F1, S9, S8+, G7 ile karşılaştırıp bunlardan birini tercih etmen daha mantıklı olur.
  77. Wobinim

En iyi orta segment telefon önerileri

Honor 10 Lite çünkü ön kamera, ekran , yonga seti olsun genel olarak çok iyi ve ekranı üst segment hissi veriyor. Fiyatı 1500 Tl.
  78. Wobinim

icradan elektronik ürün almak.

Merhaba, nasıl çıktı ürünler ?
  79. Wobinim

İngilizce Metni Çevirebilir Misiniz?

Açıkça bir yakınlığı belirten belli bir düzeyde destek ve arkadaşlık var. Ne olduğunu (oyunun gerçekleştiği birkaç gün bağlamında) belirtmemeyi ve bireysel yorumlara izin vermemeyi seçtik. Tamam, kulağa polis gibi geldiğini biliyorum, özür dilerim. Ancak tüm dürüstlüklerde, benim için konuşmam...
  80. Wobinim

Uzun süre yabancı dizi izledikten sonra uyuyamamak.

Uzun süre dizi izledikten sonra dizinin devamını getirmekten uyuyamıyorum. o_O Bir tek ben mi yaşıyorum bunu ?
  81. Wobinim

Yatırım

Eğer altına yatırım yaptıysanız 2-3 yıl altınınızın olduğunu unutun.
  82. Wobinim

50 TL civarında soğutucu

Bu güne kadar soğutuculardan çok çektim lütfen güzel işini gören bi soğutucu önerirmisiniz.