Arama sonuçlarınız

1. K

GPU Bilgisayarın açılmasına engel oluyor

Elimde Lenovo V330-15IKB modelli bir laptop var. GPU : AMD Radeon 530 2 gün önce, pc yi bir açtık ve mavi ekranla karşılaştık. VIDEO TDR FAILURE yazıyordu. Ben de ekran kartı ile ilgili bir sorun olabileceğini düşündüm. Ne kadar açmaya çalışsak da ya aynı mavi ekran çıkıyordu ya da windows...
  2. K

İşletim sistemi benzeri birşey yapmak

Selamlar. Sizlere merak ettiğim birkaç soru soracağım. Lütfen bu sorulardan herhangi biri hakkında herhangi bir fikriniz varsa belirtin :) Ben Game Maker Studio 2 kullanıyorum. Ve GML dilini baya biliyorum. C ile çok benzerliği olan ve object-oriented bir dil. Merak ettiğim şey ise şu, GML oyun...
  3. K

Sony Handycam ile Video Capture Yapamıyorum

Selamlar. Sony Handycam HDR-CX190E bir kameraya sahibim. Kameradaki görüntünün canlı olarak OBS programına aktarılmasını istiyorum ancak program kamerayı görmüyor. Hem USB ile denedim hem de HDMI ile. HDMI ekran kartındaki porta taktım ama olmadı. Ve bu canlı aktarımı Capture Card olmadan...
  4. K

Oyun geliştirme için bir program arıyorum.

Oyun geliştirmek için GameMaker:Studio kullanıyorum. Küçük bir ekip kurduk. Fakat aynı proje üzerinde hepimiz de değişiklikler yapacağız. İşte burada bir sıkıntı var. Mesela ben projede bir şeyler yaparken, başka birisi de yapacak. Ve bu proje iki farklı proje gibi olacak. Yani herkesin yaptığı...
  5. K

Game Maker studio birisini arıyorum

Game maker ile bugüne kadar birçok yarım yamalak oyunlar yaptım. Fakat tek başıma olduğum ve hedeflerim büyük olduğu için bu oyunları yapmak o kadar uzun sürdü ki sürekli üşenip bıraktım ya da aklıma farklı bir fikir geldi ve onu yapmaya başladım. Bu yüzden tam olarak bitirebildigim bir oyun yok...