Arama sonuçlarınız

1. Sx105rRomules

İyi forumlar xz1 hakkında tavsiye istiyorum

Arkadaşlar yarın veya salı günü xz 1 almayı düşünüyorum Sebebi nedense çok karizmatik gelıyor telefon hani ne bileyim sony dışında bütün telefonlar ıphone x , note 8 , huawei , lg , htc hepsinin tasarımı aynı gelıyor . Sorum şu ki kullanan arkadaşlar memnun mu ?
  2. Sx105rRomules

Wax markası bildiğiniz varmı?

Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar , Egos kırmızı kutu wax kullanıyorum Ne kötü ne iyi 7 tl miydi 8 miydi hatırlamıyorum . Bildiğiniz iyi marka saçımı mat gösterecek , parlak göstermeyecek wax marka önerisi istiyorum 0-40 tl arası birde Saçlarımı yarın...
  3. Sx105rRomules

iOS 11.1 çıktı!

beklenilen güncelleme geldi :)
  4. Sx105rRomules

Beyler ufak bi yardım dedem ve ben

Beyler öncelikle sabırsızlanmadan okuduğunuz için teşekkür ederım ; Dedem beni çok sever ( en azından ben öyle düşünüyorum ) , Bende onu sevıyorum ama aramızda bir soğukluk var dedemin dükkanında çalışıyorum yani 24 saat nerdeyse hergün görüyorum , yani bütün parası , arabaları hep...
  5. Sx105rRomules

Firefox tarayıcısında şifreler kayıt edilmiyor

Chrome kullanıyordum Firefox denemeye karar verdim Şimdi mesela shiftdelete.net forum da ıd ve şifremi giriyorum beni hatırla dıyorum , Sonra kaydedıyor , tarayıcı tamamen kapatıyorum siteye tekrar giriş yaptıgımda tekrar şifre ıd istiyor . Sürekli her sitede aynı otomatik...
  6. Sx105rRomules

ekran kartı önerisi abilerimizden alalım

İşlemcim ıntel Core i7 4790 3.60 GHZ RAM : 16gb directx 11 şu anki ekran akrtım AMD HD 5450 EKRAN : 1366 -768 60HZ ( 32) BİT Beyler oynadıgım tek oyun var oda dota 2 bu ekran kartıyla zorlanıyorum orta ayarlarda kasıyor fps düşüklüğü , low ayarlardada nispeten...
  7. Sx105rRomules

Sistemim nasıl ?

Arkadaşlar babam bilgisayar almış 2 hafta önce bende moba tarzı oyun oynamayı sevıyorum elimdeki sistem lol oynamaya mı daha fazla elverişli , dota 2 oynamaya mı bundan 1 yıl önce bu elimdeki bi laptop vardı bu pc den çok daha düşük özellikliydi gt 635m ekran kartı vardı 2gb dota 2 yi...
  8. Sx105rRomules

Eski Ramazanlar

Gökyüzünde hilalin görülmesi ve kadıya haber verilmesi ile ramazan ' ın başladığı ilan edilirdi. Ramazan ' ın geldiği davullar çalınarak halka duyurulurdu . Ramazan ayının gelmesi , günümüzde olduğu gibigeçmişte de müslümanların ihsan ve iyiliklerinin fazlalaşmasına neden olur , insanlar...
  9. Sx105rRomules

Kıvanç Tatlıtuğ Bölüm Başı Oyunculuk Ücretini 150 Bin Liraya Çıkardı

Başrol oynadığı Cesur ve Güzel dizisi 22 Haziran'da final yapacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, gelecek için fiyat tarifesini şimdiden belirledi. '][/URL] Dinlenme sürecinde projeleri değerlendirecek olan Kıvanç Tatlıtuğ'un yapımcılara sürprizi ise çalışma bedeline yaptığı zam olacak. Cesur ve...
  10. Sx105rRomules

Hala bir Windows telefonu satın almaya değer midir?

Ahmet mutlu bir Windows akıllı telefonu kullanıcısı ve en yeni işletim sistemine geçmek istiyor. Bu akıllıca mı yoksa telefon BlackBerry yolunda mı? Son birkaç yıldır bir Microsoft Lumia 640 kullanıyorum ve çok beğeniyorum.OneDrive ve diğer Microsoft yazılarıyla iyi çalışıyor ve çok da mükemmel...
  11. Sx105rRomules

Tavsiyem

Aslında çok eski bi üyeyim bi şekilde ayrılmak zorunda kalmıştım yurtdışı işlerimden dolayı fakaet geldiğimde bazı şeyler gerçekten çok değişmiş ya da ben bulamamış olabilirim - Kac tane konu açtığımız görünmüyor ? - Konu açarken simgeler çok cansız duruyor - Mobil...
  12. Sx105rRomules

Borsa tarihi boyunca bu kadar yükselmedi , Tarihi rekor !

Büyüme rakamları sonrası dolar düştü, borsa rekor kırdı Türkiye ekonomisinin yüzde 5 ile beklentilerin üzerinde büyümesinin ardından dolar/TL, 3,5160'a kadar geriledi. BIST 100 Endeksi de, 100 000 puanı geçerek rekor kırdı. Dolar/TL haftaya düşüşle başladı. Cuma günü 3,5181-3,5437...
  13. Sx105rRomules

Du Recorder güncellendi 1.4.3

DU Recorder, ekranınızdan sorunsuz ve net bir şekilde video çekmenizi sağlayan, Android için ücretsiz, stabil ve yüksek kaliteli bir ekran kaydedicidir. Benımde kullandığım bu uygulama gerçekten A'dan Z' ye bütün telefonlarda olması gerken bi uygulama 1.4.3 Release notes *şimdi çoklu...
  14. Sx105rRomules

44 TL'lik lahmacuna 1tl zam yaptılar

'][/URL] 2017 yazı kazıklama sezonu açıldı! Bodrum’daki Maça Kızı, geçen sene 44 TL’den sattığı lahmacuna 1 TL zam yaptı. Uyanık işletmeciler, bu küçük zammı 32 TL’ye ayran, 39 TL’ye kurabiye, 72 TL’ye makarna satarak kapatacak! Buna rağmen mekan, bile bile kazıklanan Beyaz Türkler’le dolup...
  15. Sx105rRomules

Rıdvan Dilmenden Mehmet demirkola tepki

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in basın toplantısında yaptığı açıklamalar gündemdeki yerini korurken futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Mehmet Demirkol canlı yayında tartıştı. NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, 'Spor Servisi' programında Fatih Terim'in basın toplantısını yorumladı...
  16. Sx105rRomules

Lara - ihaneti giymişsin

17. Sx105rRomules

Eminem Mahkemelik oldu

Rapçi Eminem / MARSHALL MATHEW MATHERS mahkemelik oldu Eminem 8 mile filminde jingle müziği olan ve bir çok uluslararası ödüle layık görülen Lose Yourself adlı albüm single ' ının telif ihlali ile karşılaştığını söylüyor Söz konusu durum Yenı zelenda ' da bir...
  18. Sx105rRomules

Clash Of Clans Big Update may June

Clash Of Clans ( supercell ) ekibi mayıs sonlarına doğru yayınladığı BİG UPDATE çok konuşuldu , 2012 yılında android cemaatine katılan Supercell ekibi yaptıkları yeniliklerle adından sıkça söz ettiriyor CLASH OF CLANS , oyununa gemi türevinde yeni bir köy inşaası geldi, bu zamana...
  19. Sx105rRomules

Popüler Oyunların Çöküşü

Metin 2 Silkroad Online Karahan Online vs. Oyunların çıkışını hızlı birşekilde kaybetmesi , çocukluğumuzu süsleyen karakterler , gamer kaybetmesi hakkında fikirleriniz neler Siz Yapımcı olsanız neler eklemek veya çıkarmak isterdiniz?