Arama sonuçlarınız

1. W

Sunucu Hakkında Tavsiye İstiyorum ??

Arkadaşlar bilenler ilgilenirse sevinirim.Çalıştığım merkezde yüksek kapasiteli (100 terabayt - 1 petabayt arası) bir veri sunucu sistemi tasarlıyorum.Ancak piyasadaki ürünler bu kapasitelerden çok çok uzak.bu noktada tıkandım.bilen birileri vardır kesin.ne tür kombinasyonlar yapıp en az 100...
  2. W

Yerli Uydumuz RASAT Yörüngede !

Türkiye'de tasarlanan ve üretilen ilk yer gözlem uydusu RASAT uzaya başarıyla fırlatıldı.TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (TÜBİTAK UZAY) tarafından, DPT tarafından sağlanan kaynakla Türkiye'de tasarlanıp üretilen ilk yer gözlem uydusu, Rusya Federasyonu'nun Kazakistan sınırındaki...
  3. W

Call Of Duty Black Ops

http://www.youtube.com/watch?v=s-iz9Ss5tqk Sıcağı sıcağına GT den çekip youtube'a upload ettim buyrun bakalım. Yeni oyunumuz kasımda geliyor.Çıkış tarihi 11.09.2010 olarak açıklandı. Treyach Firmasının 10 dk önce yayınladığı ilk video ! Videonun sonuna doğru dikkat ederseniz bir SR-71 Black...
  4. W

SDN Forum Sorunu

Arkadaşlar forumda birkaç gündür belki bir haftadır şu sorunu yaşıyorum.Forumda herhangi bir konuya cevap yazarken yada şimdi bile bir konu açarken olsun yandaki gülümsemeleri,yukardaki çubuktaki butonlar olsun hiçbirşey çalışmıyor ! sadece resim olarak konmuş gibi duruyor bu araçlar.Mozilla ve...
  5. W

Battlefield Bad Company 2 Beta Key?

Merhaba arkadaşlar BC2 yi demin itibaryile indirdim kurdum PC'me.fakat henüz bir key alabilmiş değilim.Key alabilen varmı forumda? yada hangi siteler beta key veriyorlar bilen varmı? yazarsa sevinirim :thumbup1: benim denediklerim; http://www.fileplay.net/keys...
  6. W

Böyle rüyamı olur ?

Arkadaşlar geçen gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum :clap: Geçen gün çok harika bir rüya gördüm.Konuya gelirsek böyle piknikteyim çok güzel bir göl kenarında kesin yabancı bir ülkedeyim zaten öyle hissettim. Sonra ben ve 2 arkadaşım mangal yapıyoruz.bir araba var bizim böyle gri renkte...
  7. W

Facebook Grubu

arkaşlar henüz yeni bir grup açtım facebookda.sadece espri amaçlı. Gurubumuzun iddaası ise Yunan nüfusunu facebook'da bile geçmek ! ha gereksiz diyenler olabilir yada faşitlikle suçlayanlarda olabilir ama eğlence olsun ve en önemlisi Türkiyeli olmanın verdiği keyfi tatmak.:thumbup...
  8. W

HD 4830 Vista & Win7 Sorunu

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar sorun başlıkta yazdığım gibi HD4830 ekran kartım var.win 7 ve vista kurunca hiç bir şekilde driverlarini kabul etmiyor.daha bugün çıkan 9.6 sürücüsünüde denedim olmadı.vista'nin Home Pre ve Ultimate denedim olmadı.64-bit dede sorun aynı XP de hiç sorun yok...